Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) szmatyi93 válasza bok92 (#3000) üzenetére


szmatyi93
tag

Épp reggeliztem amikor néztem, először néztem egyet azt folytattam, megjött az étvágyam :)) :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#3002) MunezXBK válasza szmatyi93 (#3001) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ideális járkáló lennél. :))

(#3003) szmatyi93 válasza MunezXBK (#3002) üzenetére


szmatyi93
tag

Kinek mi jut :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#3004) james001


james001
veterán

Na gyerekek most értem haza,hát egész nap a TWD új része járt a fejemben :DD Már töltődik is 1080p-ben :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3005) spammer


spammer
veterán

Nem volt rossz rész, de remélem, hogy a PETA már fogalmazza a levelet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3006) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Érdekes én is akkor kezdtem el kajálni mikor elindítottam az új részt :D

Vérbeli WD-sek vagyunk :DDD

(#3007) MunezXBK válasza james001 (#3004) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jó izgi rész lett.

(#3008) szmatyi93 válasza spammer (#3005) üzenetére


szmatyi93
tag

Csak nem Violet társai miatt? :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#3009) Tnil


Tnil
tag

Kissé SPOILERES!

Egész jó rész volt ez, a zombis belső fenyegetést letudták, míg az "emberi" (a patkányokkal való etetés, meg ugye a végén a cliffhanger) csak most derült ki. Szegény disznókat azért kicsit sajnáltam.. :(

[ Szerkesztve ]

(#3010) MunezXBK válasza Tnil (#3009) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Spoiler válasz:

Így is - úgy is megették volna. :D

(#3011) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Spoiler!

Hú, de felhúztam magam ezen a részen. Legalábbis a végén. Bakker, elégeti a malacólt, amikor a fával kiválóan lehet építkezni, és pont most láttuk, hogy meg kéne azt a falat erősíteni. Elégeti az ingjét is, mert ruha az tényleg rohadt sok van egy apokalipszis idején. Arról nem is beszélve, hogy a füst oda tudja vonzani a zombikat...

Most jut eszembe, már az elején fogtam a fejem. Vasrácsokat bezárni luxus? Valaki küldjön már a forgatásokra valami "szakértőt", mert ezek feltűnő hibák, és ezzel sokat veszít a hitelességéből a sorozat. Na meg megint osonó, hangtalan zombik járkálnak köztük.

Viszont Judy nagyon cuki :)

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3012) MunezXBK válasza X3B6O0X (#3011) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem az óra is feltűnt a csuklóján...minek? Nem full mindegy az idő? Vagy talán indul a hajója? :F

(#3013) spammer válasza X3B6O0X (#3011) üzenetére


spammer
veterán

SPOILER

A fertőzésveszély miatt égette el őket. A ruha főleg nem számít, majd elmennek egy üzletbe, azt' lopnak újat :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3014) #57919488 válasza MunezXBK (#3012) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ebbe kar belemenni de csak felszinesen: :P
Mert jo elore tudni, hogy hany ora van pl. sotetedesig de nagyon sok dologra jo. Pont arra jo amire kitaltak, az idomeresere szolgalo eszkoz :))
100 eve meg olni tudtak volna (es a gazdagokat talan neha ez miatt is raboltak ki) az oraert csak a mai vilagban lett teljesen alap dolog mikor mar rengeteg dolog mutatja az idot pl: telefon stb.

[ Szerkesztve ]

(#3015) MunezXBK válasza #57919488 (#3014) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Amíg nem létezett óra, még a csillagokból is tudták. Mindegy, sosem volt órám, nem tudom átérezni. :D

(#3016) #57919488 válasza MunezXBK (#3015) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na akkor ertem. Szamomra nelkulozhetetlen, barhova megyek :D
Ma mar nem alap dolog mivel a telefon nepszerubb ami nem is baj.

[ Szerkesztve ]

(#3017) james001


james001
veterán

Na jó rész volt ez is. A vége érdekes volt. Meg kíváncsi vagyok SPOILER ki eteti patkányokkal a zombikat :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3018) Ace owner


Ace owner
addikt

Újra itt, sorozatok topicban nem szeretnek minket túlságosan :DD
Egész jó rész volt, remélem a következőben mégtöbb izgalom lesz, ennek az eleje volt kicsit erősebb.

Galaxy Fold 4

(#3019) zolka95 válasza Ace owner (#3018) üzenetére


zolka95
őstag

lenne egy kérdésem azoktól akik olvasták a képregényt

SPOILER
én nem olvasom a képregényt viszont véletlenül elolvastam egy olyan hsz-t, amiben azt írták hogy már senki nem él a régi bandából
ez igaz?
/SPOILER

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3020) Avicularia válasza zolka95 (#3019) üzenetére


Avicularia
veterán

SPOILER

Nem, nem igaz. Rick, Andrea, Carl, Michonne csak így hirtelen aki él a képregényben.

A heti részről. A támadás után azt hittem odalett az ufófejű szőke lány Hershel kisebbik lánya. Azt hittem Daryl őt lőtte fejbe. Tyreese nőjét akkor kicipelték oda hátra és felgyújtották valaki társaságában?

(#3021) zolka95 válasza Avicularia (#3020) üzenetére


zolka95
őstag

SPOILER
és a képregényhez idáig hű maradat a sorozat vagy már máshogy történnek a dolgok mint a képregényben
mert ha más akkor elkezdem a képregényt
/SPOILER

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3022) Avicularia válasza zolka95 (#3021) üzenetére


Avicularia
veterán

SP

Amikor azt írtam, hogy Andrea él, akkor pld. eléggé eltávolodott a sorozat és a képregény egymástól. de ha jól emlékszem Sophia is élt jóval tovább vagy még most is él a képregényben a sorozatban meg tudjuk mi lett vele.

(#3023) Tnil válasza Avicularia (#3020) üzenetére


Tnil
tag

SPOILER!

Hát, ha jól gondolom, akkor a csajt leszúrták, aztán kihúzták az udvarra és felgyújtották. Mondjuk még korántsem biztos, hogy ő az a csaj, lehet valaki csak fogott egy még úgy-ahogy egészben lévő újonnan átváltozott zombit, rárakta a csaj karkőtőjét, aztán benzin és hadd égjen. (én még ezt is kinézem) :D

[ Szerkesztve ]

(#3024) james001 válasza zolka95 (#3021) üzenetére


james001
veterán

Spoiler
Nagyon nagy különbség van a képregény és a sorozat között. Daryl pl. benne sincs a képregényben és pl. Shane is már rég halott a k.regényben mikor a sorozatban Rick kinyírja. Mindenképp olvasd el a képregényt is,nagyon jó :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3025) #57919488 válasza Tnil (#3023) üzenetére


#57919488
törölt tag

Spoiler:
Az is lehet, hogy pont o az a csaj csak kivonta magat a gyanusitottak listajarol a karkotos cserevel.
(#3024) james001:
Van magyarul a kepregeny? Vagy inkabb eredeti formaban erdemes olvasni?

[ Szerkesztve ]

(#3026) zolka95 válasza james001 (#3024) üzenetére


zolka95
őstag

ha most elkezdem olvasni akkor nem fogom előre megtudni a sorozat sztoriját?
csak akkor olvasnám el

mármint ha a képregényben nem derülnek ki olyan titkot a zombikról mint az első és második évad végén

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3027) james001 válasza #57919488 (#3025) üzenetére


james001
veterán

Én eredetiben olvastam,igaz nem vagyok pro angolból de így is értettem azért. Magyarul kapni amúgy itthon,Libriben nézz körül,sőt ott a két TWD könyv is kapható,igaz azokat még mindig nem sikerült megkaparintanom.

zolka95: A vírusos mizéria nagyjából ugyanaz mint a sorozatban,ergo sok minden nem derül ki :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3028) bok92 válasza james001 (#3017) üzenetére


bok92
addikt

sPOILER!! Szerintem Lori.... ;]

(#3029) #57919488 válasza bok92 (#3028) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na ezt ne kezd el, koszi :P :DDD

(#3027) james001:
Ertem. Akkor ezt a hianyossagot potolnom kell :DDD

(#3030) james001 válasza bok92 (#3028) üzenetére


james001
veterán

Azaz :D
SPÍLER Vagy a Kormányzó meghúzta magát valahol a börtönben titokban,és ő az :Y :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3031) feka007


feka007
nagyúr

Nagyon adta ez a rész, volt benne minden. Tempó jó volt, párbeszédek végre megint értelmesek, nincs benne se Andrea, se Lori, se láma Woodbury-s karakterek, van elég akció, stb. És a végén megint egy elég komoly lezárás.
Jó lenne, ha tartani a tendenciát, eddig jó. :K Nekem eddig sokkal jobban tetszik, mint a 3. évad.

(#3032) MunezXBK válasza feka007 (#3031) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1.000x. Woodbury nekem se jött be. :(

(#3033) #57919488 válasza feka007 (#3031) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem mindegyik evad jol kezdodik csak eppen van egy pont mikor mindig mintha csak az idot huznak a semmitmondo reszekkel.

(#3034) feka007 válasza MunezXBK (#3032) üzenetére


feka007
nagyúr

Rohadt monoton volt már a végén. Az Andreás részeket meg egyenesen szenvedés volt nézni. Szóval örülök, hogy váltottak. Bár a Dexter 8. évad után még azok a részek is jónak tűnnek.. :D

(#3033) K_mester: Majd meglátjuk. De szerintem ebbe több van most. Az tetszik, hogy sokkal kevésbé kiszámítható most

[ Szerkesztve ]

(#3035) MunezXBK válasza feka007 (#3034) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Dextert nem nézünk, csak Homeland-et. :D

(#3036) Ace owner válasza #57919488 (#3033) üzenetére


Ace owner
addikt

Mint a Breaking Badben, mikor egy részen keresztül egy legyet hajkurásztak a laborban :DDD

Galaxy Fold 4

(#3037) feka007 válasza Ace owner (#3036) üzenetére


feka007
nagyúr

Az egy metaforikus rész volt, lehet nem volt a BB csúcspontja, de oda illett. :K

(#3038) Vladi


Vladi
nagyúr

Nokéremszépen. Durvulunk szépen. :Y

spoi:

(#3011) X3B6O0X:

Fertőzés megállításának legősibb, legbiztosabb módja. azért kellett elégetni. De most komoylan. Milyen szakértőt küldjenek? Zombi apokalipszis szakértőt? ne már. :DDD

(#3017) james001:

Szerintem egy random új idegen. Nem ismert szereplő. Az is lehet, hogy a polgármester ügynöke. (vagy mi volt a fedőneve? jah igen: kormányzó. :C

(#3026) zolka95:

Elvileg nem derül ki. De én pl. megvettem a magyarokat, de félretettem, hogy majd később olvasom el.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3039) tonyrulez


tonyrulez
őstag

SPOILER

A Wire-ös niggerre nem omlott rá az előző részben a helikopter a tetővel együtt? Vagy az valaki más volt?

4 8 15 16 23 42

(#3040) Vladi válasza tonyrulez (#3039) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoi:

Omlott, omlott, de szívós a csávó. Kiszedték alóla és elmenekültek.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3041) Ace owner válasza Vladi (#3038) üzenetére


Ace owner
addikt

Neee, most erről a polgármesterről ez jutott eszembe :DDD Csak erős idegzetűeknek.

Már azt várom ami az előzetesekben is volt, hogy mennek csapatni a Chargerrel, remélem már a következő lesz.

Galaxy Fold 4

(#3042) keIdor válasza tonyrulez (#3039) üzenetére


keIdor
titán

Más volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3043) Petya25


Petya25
addikt

SP
Ezt a kerítést rázza ezer zombi baromságot, miért nem oldják már meg? Előbb utóbb minden kerítés ledől. Már réges régen le kellett volna takarni a belső kerítést ponyvával deszkával bármivel csak ne lássanak be a járkálók, azért gyűlnek oda.
Rick meg kimegy malaccal etetni? :))

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3044) MunezXBK válasza Petya25 (#3043) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mennek azok másra is.

(#3045) feka007 válasza Petya25 (#3043) üzenetére


feka007
nagyúr

SP

Eddig se a látásra jöttek a mászkálók... A hangra gerjednek elsősorban.
A malacok meg fertőzöttek voltak, úgyis offolni kellett volna őket :D

(#3046) Petya25 válasza feka007 (#3045) üzenetére


Petya25
addikt

100 méterről igenis látásra jönnek. De mindegy is, a kerítést már sokkal komolyabbra meg kellett volna építenie ennyi embernek.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3047) szmatyi93 válasza Petya25 (#3046) üzenetére


szmatyi93
tag

szerintem inkább a hang és szag motiválja őket mint a látás, ahogy azok kinéznek nem hiszem hogy a foltokon kívül mást látnának nemhogy összpontosítani tudnának objektumokra...szerintem

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#3048) Vladi válasza szmatyi93 (#3047) üzenetére


Vladi
nagyúr

Erről régebben volt már szó. Az 1. évadban is szagot használtak álcaként, bevált. Elsősorban szaglás, ízérzés az érzékelése a zombiknak. Hallásból valamennyi maradt a látás pedig minimális.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3049) james001 válasza Vladi (#3048) üzenetére


james001
veterán

Szerintem a hallás is eléggé közrejátszik,nem hiába szokták néha csendesen kinyírni őket,a pisztolylövésre egyből "ugranak".

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3050) X3B6O0X válasza Vladi (#3038) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Jó, hát mittudomén, biztos lehetne találni valami muter pincéjében élő őskockát, aki minden nap gyakorlatozik, és satöbbi :DDD.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.