Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Vladi


Vladi
nagyúr

szolgálati közlemény: kész a magyar felirat.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2002) leslieke válasza Vladi (#2001) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2003) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Kivételesen nem voltam elájulva ettől a résztől, de a következő jónak ígérkezik.Várom a folytatást.

(#2004) leslieke válasza Bencus88 (#2003) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A következő rész mid-season finálé lesz, nagyot kell dobniuk és az előzetes alapján valóban jónak ígérkezik. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2005) Vladi válasza Bencus88 (#2003) üzenetére


Vladi
nagyúr

sp!!

Most a feszültség fokozása történt. Innen már nincs visszaút, minden ellentét a végletekig ki lett élezve. A következő epizód vág majd, mint a borotva.

Ne aggódj, vered madj a fejed a falba, hogy 2 hónapig nem lesz twd. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2006) leslieke


leslieke
Jómunkásember

SPOILER!!!

The Walking Dead 3. évad: A nyolcadik rész előzetesei
Csak a kíváncsiak kattintsanak!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2007) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Érdekes videó:
The Walking Dead - Walker/Zombie Kill Count [Season 1 + 2]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2008) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből. Jó rész volt.

Live-Die-Respawn

(#2009) Bencus88 válasza Vladi (#2005) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bizony minden pohártele van egy csepp elég és az összes ki fog csordulni.Remélem jó kis részt raknak össze.

leslieke: Így van ezért is várok csattanót.Fordulatos rész lesz remélem.

(#2010) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na a következő részben már végre összecsapnak :C

(#2011) mepet


mepet
addikt

spoiler

Volt egy hiba a S03E07-ben. 9:30-nál a falon járőrözik egy forma egy ferde csövű vadászpuskával. :))

Ez az önjelölt tudós eszméletlenül életképtelen...

Szerintetek kit lőne le hamarabb Andrea, ha vélasztás elé kerülne: Ricket vagy a Governort?

(#2012) Avicularia


Avicularia
veterán

az az ember a kunyhóban átaludta az eseményeket,vagy miért nem tudott semmit? rendőrjelvényt megnézni? mi van? :)

(#2013) Apollyon válasza Avicularia (#2012) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bolond volt.. hívni akarta a rendőrséget.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2014) po1son válasza Apollyon (#2013) üzenetére


po1son
addikt

Azért annyira nem volt bolond, ha túlélt 10 hónapon át egy zombi apokalipszist... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2015) oriic válasza mepet (#2011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te is kiszúrtad? Én is kapásból, ott röhögtem egy nagyot, szép nagy baki. :D

Live-Die-Respawn

(#2016) feka007


feka007
nagyúr

SPoiler

Nagyon ott volt a feeling ennél a résznél. :C Merle jó nagy g.ci volt. Kíváncsi vagyok, hogy köv részbe kifüstölik-e Rickék őket :D

(#2017) Vladi válasza feka007 (#2016) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoi!

Én valahogy még mindig bízom Merleben. Valahogy túl gonosz, hogy igaz legyen. Meg a bébibrádörözés ugye... Lehet még itt fordulat.

Egyébként a Merle - Daryl találkozóban ki mire számít? Szerintem lesz valami egymásra találás, meg harc is biztos, de én a testvérgyilkosságra nem számítok. Egy ilyen Káin és Ábel történetet csak nem mernek meghúzni, az már nagyon mély és durva lenne. :F

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2018) baluka26 válasza Vladi (#2017) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt most véletlen elolvastam, de Daryl a csoport érdekében szerintem seccperc alatt kinyírná Merle-t.
3. évadban nagyon jóban van már Rick-kel és az egész csoport eléggé tiszteli szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2019) Ps Vita válasza Vladi (#2017) üzenetére


Ps Vita
őstag

Spoiler

Bármiben le merem fogadni,hogy lesz 1 jelenet amiben Daryl-nek vagy Rick-et vagy a tesóját le kell lőnie,valaki mellé ki kell állnia....és sztem Merle-t lövi le
Vagy amit még el tudok képelni,hogy Merle-nek a kormányzó és Rick között kell választani,ugyanígy,és ha vissza akarja kapni a tesóját akkor a kormányzott lövi le,,,
De majd meglátjuk

Az viszont biztos,hogy a csatában nagyon fog hiányozni Shane és a harcképessége :)

(#2020) leslieke válasza Vladi (#2017) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

spoiler

Trónok harca ismerős? Ott Martin olyanokat meglépett, hogy az első évad végén mindenki fogta a fejét, aki nem olvasta a könyvet, a harmadik évad után pedig sokan őrjöngeni fognak!
Szerintem a csoport érdekében Daryl képes lenne megölni Merle-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2021) oriic válasza leslieke (#2020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát remélem Merle alulról fogja szagolni az ibolyát. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2022) Vladi válasza leslieke (#2020) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoiler, 0308-as is!

Trónok harcát nem láttam. Én azért vitatkoznék azzal, hogy képes lenne -e lelőni! De azért ez nem egyoldalú. Ha mégis arra jutnának, Merle is visszakozhat és akkor nem kell lelőni.
Ps Vita 2. verziója tetszik nekem, akkor nem kell egy ilyen döntést meghozni.

De az előzetesben van erre utalás, bár az eddig is egyértelmű volt, hogy :
"Dehát ő a testvérem!"
"Nekünk meg szükségünk van rád!"
jellegű párbeszéd el fog hangzani, plusz meglesz a találkozás is. Tuti meg. :K

(#2021) orichalcos:

Miért akarjátok szerencsétlent kinyírni a sorozatból? :F Állati figura! De olyan mimikával és humorral, hogy az eszméletlen. :C

Kicsit érdemes megfordítani a dolgot. Tök jogosan volt kiakadva, hogy ő kvázi fegyvertelenül közelített, Glenn meg fegyvert szegezett rá. A másik, hogy a Rick féle csoport egy picit se jobb. Gondoljuk csak a bár jelentre. Meg utána a túszra. Egyszerű csoport folyamatok zajlanak azért. Saját csoport, idegen csoport. Ez a megkülönböztetés már elég ahhoz, hogy ellenséges érzéseik legyenek. Ha valaki pl: fradista és megismer egy újpesitit, még semmit se tud róla, de már ellenségesen néz rá. :K

Annyi, hogy az ő szempontjukból látjuk a történteket ezért a néző automatikusan velük szimpatizál. Még csak nem is választhat, hogy melyik oldalra álljon.

Azért azt is észre kell venni, hogy Merle leszokott a drogról a kormányzó segítségével. Ez is egy pozitív dolog mindkettőjükre nézve.

A kormányzó meg csak védi a városát, meg kissé megzakkant a család elvesztésétől és az utolsó szalmaszálba kapaszkodva próbálja visszahozni a kislányát. Ezt melyik apa nem tenné meg? :F

Úgyhogy én maradok az ördög ügyvédje oldaon. :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2023) leslieke válasza Vladi (#2022) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Trónok harcát nem láttad? :Y Azonnal pótolni! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2024) Vladi válasza leslieke (#2023) üzenetére


Vladi
nagyúr

1 .részt láttam, de nem tetszett. :B

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2025) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Walking Dead - Season 3 - Michonne is a Jedi :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2026) mepet válasza leslieke (#2025) üzenetére


mepet
addikt

:))

(#2027) hdman


hdman
őstag

Valaki nem akarja eladni a képregényeit? :))

Sopron city :)

(#2028) Kassadin válasza hdman (#2027) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezen gondolkodok én is már egy ideje. Mármint, hogy honnan szerezzem be. A magyarba beleolvastam, de az angol csak jobb lenne...

(#2029) hdman válasza Kassadin (#2028) üzenetére


hdman
őstag

Szerintem karácsonyra meglepem magam vele :)

Sopron city :)

(#2030) Kassadin


Kassadin
addikt

Meglestem az új részt, na ez tetszett, szinte végig volt akció. :K

SP

Következő rész meg nagyon várós, lesz darálás rendesen. Kíváncsi vagyok, hogy ki fog meghalni.

(#2031) szmatyi93 válasza Kassadin (#2028) üzenetére


szmatyi93
tag

mivel warez vagy ezek nem érnek it, de azért elárulom hogy fenn vannak magyarul és angolul egy két oldalon, a legnagyobbakon is szóval megoldható de a többit max priviben mert nem akarok itt szabályt szegni de szivesen segítek....amúgy a képregény is valami isten :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#2032) po1son válasza Kassadin (#2030) üzenetére


po1son
addikt

spoiler

Szerintem az új feka gyereknek annyi lesz + darylnak majd választania kell, hogy a csoport vagy a bátya, de ez szerintem elégé egyértelmű....
Amúgy, amikor bementek az erődben, akkor elégé l4d hangulat volt.... :DDD
1 nő 3 pasi és mindenki teljesen fegyverarzenálba a rengeteg zombi között... :DDD :C

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2033) keIdor


keIdor
titán

Gondolkoztam már azon én is, hogy be kéne szerezni a képregényt is, főleg hogy nagyon tetszett a játék.
Ott meg ugye Lilly-t az út szélén hagytuk/elvitte a kocsit (választástól függött) és valahogy odakeveredett Woodbury-be, végül ő is ölte meg Lori-t meg Judith-ot a börtönnél. Kíváncsi lennék az ő történetére is, hogy hogyan, miért.

Tehát már csak azért is... angol kéne nekem is, kéne rendelni valahonnan...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2034) Kassadin


Kassadin
addikt

Ma azon gondolkodtam melóhelyen, hogy ti bevállalnátok ezt a világot, ami a sorozatban van?

Woodslave: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2035) Woodslave válasza Kassadin (#2034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak élőhalottként ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2036) oriic válasza Kassadin (#2034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs net? Inkább a halál. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2037) adyz. válasza Kassadin (#2034) üzenetére


adyz.
aktív tag

nehéz lenne hozzászokni az öldökléshez, haverokat/ismerősöket meg főleg nehéz lenne "kinyírni" :F

(#2038) szmatyi93 válasza adyz. (#2037) üzenetére


szmatyi93
tag

Egy szimulációt megérne és akkor rájönne mindenki hogy milyen fasza dolga van a világban, meg meglehet hogy egy két ember gondolkodását megváltoztatná és értékelné amije van.....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#2039) Ace owner


Ace owner
addikt

Igen érdekes hogy twd elött mindenki nagy "Be a Hummerbe és zúzzunk" figura, majd megnézi hogy milyen zord és kegyetlen is ez a világ és rájön hogy mégsem olyan poén.. Nyilván vannak előnyei, de szinte csak hátránya.. Jó egy olyan városban mint a Kormányzóé el lehetne éldegélni, még áram is van, de ha belegondolsz hogy pl. cukros vagy és nincs inzulinod, akkor kampó. Vagy ilyen alap dolgok mint fogászat stb nélkül milyen lenne..
Nemrég álmodtam pont ilyet és nem volt annyira kellemes :DDD

Galaxy Fold 4

(#2040) Apollyon válasza szmatyi93 (#2038) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Így van. Az élelmiszerrel elég nagy problémák lennének. Pár évig még el lehetne vegetálni a konzervekkel, de szerintem az drasztikusan csökkentené az egészséget és az ellenállóképességet, ezáltal az élettartamot.

Kb 5 év múlva lenne szar, amikor már tényleg kéne rendes hús meg zőccség-gyümölcs, és szerintem az egészséges embertársaktól jobban kéne tartani, mint a zombiktól. A TWD is ezt próbálja bemutatni, hogy az igazi veszélyt nem a zombik jelentik akik agyatlanul bóklásznak, hanem a kapzsi, önző, csak saját magára gondoló emberi társadalom.

Azért elég szar lenne, hogy nincs többé az hogy lemegyek a boltba kajáért, meg innivalóért. Télen probléma lenne a fűtéssel, oldschool kandalló rúlz. Melegvíz megoldása is problémás lenne.

Az mondjuk biztos, hogy az addigi életet kb teljesen fel kell adni, a tanult szakmák, (hacsak nem valami értelmes fizikai munka, vagy valami komolyabb, nem programozás meg ügyvéd, stb szakma) már szinte semmi hasznukat nem veszik.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2041) Vladi válasza Ace owner (#2039) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ezek nélkül a dolgok nélkül is eléldegélt az emberiség vagy 100.000 évet. A valóságban is így lenne, mint a filmben. Az elején sokan hullanának (90-99%) de aki bírná és szívós, az sokáig. Jah és szinte megjósolhatatlan, hogy kik tudnának túlélni. Pl: Glennről senki se mondta volna meg, mikor pizzával csöngetett be a 8. emelten...

Én azért elgondolkodom néha ilyeneken. Lehet a mostani világot cserélném má le... :F Biztos, hogy gőzerővel dolgoznék egy közösség létrehozásán.

(#2040) Iscariah:

Én nem látom ilyen drasztikusan. Az biztos, hogy védett hely kellene, hogy a termelést újra tudjuk kezdeni. De pl a gyümölcsös kert akkor is beterem még évekig, ha hozzá se nyúlsz. Most séróból tunék nekem mondani vagy 3-4-et 10km-es körzetemben. :K

A szakmék közül soknak tudnád hasznát venni. Ha más nem, a kialakult képességeidnek. Mert pl. egy egyetemet végzett ember lehet hamarabb megtanulja az állattenyésztést, mint egy 8 osztályt.

Kicsit rágyúrok a méhésztre asszem. Legyen poszt zombi apokalipszis kompatibilis szakmám. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2042) Vladi válasza Vladi (#2041) üzenetére


Vladi
nagyúr

jajj!

De hülye ötletem támadt: szedjünk már össze vagy 10 ilyen nagyon kamu szakmát és próbáljuk elhelyezni az zombi világban, hogy pl: mit hasznosat tudna csinálni egy klasszika filológus... :DD

tényleg, micsinál egy klasszika filológus? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2043) #57919488 válasza Kassadin (#2034) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pedig lassan tényleg mindenki zombi lesz :K hülyeségnek tűnik de van egy tök idevágó film is:Hülyék paradicsoma. Igaz nem úgy zombik mint ahogy a filmekben de ez is egy lehetőség agyhalottnak lenni :DDD ;]

(#2044) Ace owner válasza Vladi (#2042) üzenetére


Ace owner
addikt

LEhet hogy 5 év után úgy néznél ki mint az avatarod.. ;] :DDD
Ezt a filmet láttam már 1000 éve, de nem emlékszem miről szól :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#2045) Pitterix


Pitterix
őstag

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#2046) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Walking Dead 3. évad: Tyreese promó

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2047) szmatyi93 válasza leslieke (#2046) üzenetére


szmatyi93
tag

inkább nem lövöm le a poént :D bár jó lenne megnézni de már csak pár nap és itt a hétfő....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#2048) mepet válasza leslieke (#2046) üzenetére


mepet
addikt

Olyan jó minőségű ez a spanyol csoda, hogy azt se mondtam meg a szereplőkről, melyik új és melyik a már ismert karakter...

[ Szerkesztve ]

(#2049) Kassadin válasza Apollyon (#2040) üzenetére


Kassadin
addikt

"A TWD is ezt próbálja bemutatni, hogy az igazi veszélyt nem a zombik jelentik akik agyatlanul bóklásznak, hanem a kapzsi, önző, csak saját magára gondoló emberi társadalom."

Hordába tömörülve már veszélyesek. Hiába lassúak, meg agyatlanok.

(#2050) leslieke válasza mepet (#2048) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A néger pasas lesz az új szereplő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.