Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) hamham válasza Apollyon (#1499) üzenetére


hamham
tag

Amilyen könnyen kihúzta a kezét a bilincsből, nem lehet akkor olyan erős az a csont. Kár a "piciért", megnéztem volna hogy a kajáért hogy harcol mikor már fogytán van a elemózsia :D

[ Szerkesztve ]

(#1502) keIdor válasza Apollyon (#1494) üzenetére


keIdor
titán

A masikra gondoltam, akit eletbenhagytak a fekete mellett

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1503) Kassadin válasza horvathkrisz (#1500) üzenetére


Kassadin
addikt

Ti mit néztek? Mindenki fertőzött, a harapás/sérülés csak felgyorsítja azt a folyamatot, hogy meghal a delikvens, aztán újraéled járkálóként.

(#1504) Apollyon válasza keIdor (#1502) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah ok :D Azt hittem a gringóra :D

(#1500) horvathkrisz: Igen, de ha megharap és a véráramba kerül (és nem vágják le a megharapott részt) akkor néhány órán belül bekövetkezik az átváltozás. Az első évadban is így hullott ki valaki.

(#1501) hamham: már rothadt szétfele, de tessék már kicsit a fantáziára is bízni, ne mindenbe atomos szinten belekötni :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1505) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Figyeljetek azért jobban a részletekre a filmekben.
Akkor nem lenne ennyi kérdés. :U

(#1506) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy király volt a rész, tetszik hogy Rick kicsit bedurvult. :D

Live-Die-Respawn

(#1507) juliabrilke válasza oriic (#1506) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lassan a zombik rá se mernek nézni, nemhogy a rabok. :DDD

Már csak Lorit kell elpaterolni. ;]

(#1508) cipecati


cipecati
csendes tag

Láttam már ennél jobb részt is :(((
Semmi extra nem volt benne :(((
Egy hetet várhatok a következőre, ami remélem jobb lesz :D

(#1509) Avicularia


Avicularia
veterán

Kellemes volt ez a rész is,nem eresztettek le nagyon,ennyi dráma simán elviselhető volt.

SPOILER!!!

Zlatannak jól a fejébe állította Rick a machetet,végre normálisan farkastörvények szerint ahogy ilyen helyzetben elvárható cselekednek.
Csak arra kell gondolni,hogy meglátták volna hogy nők is vannak a csapatban,simán kinyírták volna a férfiakat,hogy a nőket megkaphassák.

(#1510) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Remek rész volt. Ezt a szintet kellene tartani a következő epizódokban is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1511) Avicularia válasza leslieke (#1510) üzenetére


Avicularia
veterán

Jó lenne,ha így maradna. Mintha egy teljesen más sorozatot néznénk a második évadhoz képest.

(#1512) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben megnéztem újra előzetest, hát érdekes dolgok fognak történni...

Live-Die-Respawn

(#1513) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Istennem, ez a pár nyargalvást, hogy ez a 2. rész silány volt, szerintem meg pont hogy jó volt, végre kezd felpörögni a sorozat, már a második évadban is ehhez hasonló cselekmények kelletek volna, de most már mindegy, a 3. évad már most kárpótol a másodikért.

Spoiler :
Rick végre tökös volt, jól tette, hasonló helyzetben én is ezt tettem volna, ahogy látom a következő rész előzetesét újabb túlélők kerülnek elő, erre azért kíváncsi leszek hogy ebből mi fog kisülni, viszont az a vicces hogy amikor megláttam a következő rész előzetesét akkor már azt hittem hogy egy másik sorozatot promoznak be :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1514) feka007 válasza Dyrtyho (#1513) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem is jó volt az S02. Más kategória volt mint az első évad meg aminek most a 3. ígérkezik, az tény. Az olyan részekkel volt a baj, mint amikor nem tudták eldönteni, hogy kinyírják-e a foglyot, vagy hogy a pajtával mit csináljanak, sok volt a szerencsétlenkedés.. Meg ugye kevés volt a walker.

(#1515) szmatyi93 válasza feka007 (#1514) üzenetére


szmatyi93
tag

Ezen télleg sokat szerencsétlenkedtek és csak az évad végén volt egy kis nyüzsi a többiben volt 1-2 alkalom max 5 percre a többi meg elmélkedős filózós Lorinak gyógyszerszerzős fölösleg volt....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1516) Dyrtyho válasza szmatyi93 (#1515) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Jó lesz ez, itt szerintem olyan dolgok fognak történni, amire még mi se számitunk :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#1517) Vladi válasza juliabrilke (#1505) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát igen. Olvasni kellene egy kis zombi biológiát, akkor evindens lenne. :DDD

Ki kér egy kis korrepetálást zombi élettanból Dr. Vladitól?? :DD

Azt tenném hozzá a részhez spoileresen, hogy azért billeg itt a dolog, hogy legyen brutális állatok, vagy maradjanak humánus emberek. :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1518) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1519) keIdor válasza leslieke (#1518) üzenetére


keIdor
titán

Azért ez egyelőre csak egy évadról mondható el (második), az elsőre ez nem volt igaz, a harmadik meg majd kiderül, de eddig nagyon biztató! Meg csak 10 részes lesz IMDB szerint, ami megint pozitív jel, a másodiknál is ha csak 9-10 lett volna 13 helyett, nem lett volna annyira nyújtott. :)

A harmadik részben úgy tűnik lesz Govenor végre, meg Merle. Walk with me (spoiler-es lehet) :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1520) Woodslave válasza keIdor (#1519) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sp

azért a levágott kezű szereplő is megvan :D (úgy értem hogy a képregényben is van, igaz nem Merle)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1521) leslieke válasza keIdor (#1519) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt a videó is:

The Walking Dead S03E03 Promo - Walk With Me (HD) Spoiler-es ez is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1522) mepet válasza leslieke (#1518) üzenetére


mepet
addikt

:C

(#1523) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Itthon nem lesz vérhányás főműsorban (A The Walking Deadet is megemlíti a cikkben)

best regards, egy fórumozó blogger

(#1524) rizso válasza Dyrtyho (#1523) üzenetére


rizso
addikt

Mit várunk Magyarországtól? VV, BK, Jóban-rosszban, Gyanú árnyékában, és további "színvonalas" műsorok :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1525) leslieke válasza rizso (#1524) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Főműsoridőben semmiképp nem adnák le (a nézettség mindenek felett), éjszakai sávban meg csak valamelyik kisebb csatorna vállalná be. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1526) Vladi válasza rizso (#1524) üzenetére


Vladi
nagyúr

Meg a 40 perces filmben 60 perc reklám. :DDD

oszt csodálkoznak hogy letölt a nép. naugye.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1527) keIdor válasza rizso (#1524) üzenetére


keIdor
titán

Én inkább úgy mondanám mit várunk a magyaroktól... itt nem az ország a hülye, a nép a birka.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1528) Dyrtyho válasza Vladi (#1526) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

De így legalább reklámok nélkül élvezhetjük végig a 40' percet :DDD :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#1529) feka007 válasza keIdor (#1519) üzenetére


feka007
nagyúr

16 részes lesz (8+8) Szerintem ebből a börtönös témából ki lehet hozni ennyi részt. 2. évadba a farmra jutott az egész 13 rész, ebben azért jóval több van

(#1530) rizso válasza Vladi (#1526) üzenetére


rizso
addikt

Hát igen...Én tv-t nem nagyon nézek - na jó, X-faktort szoktam, szeretem magam mérgelni, hogy hogy a francba kerülhetnek be egy ilyen műsorba az énekléshez abszolút nem értő versenyzők ;]

Keldor papa: ebben is van igazság. Csak én azt veszem észre, hogy sokaknak tetszenek is a magyar műsorok, hiába nézhetnének helyette bármit. Pl anyós él-hal a Barátok köztért, ki nem hagyna egy részt sem...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1531) keIdor válasza rizso (#1530) üzenetére


keIdor
titán

Csak azért mondom, mert olyan az ország, amilyen a lakosság teszi. Ha belegondolok az országban még találok is szépet, de a nép az 600 éve birka és az is marad. Itt pedig nincs igény jó sorozatra, Lost se ment, Supernatural se ment, szerintem a Prison Break se ment annyira, mint kellett volna, The Walking Dead meg el sem kezdődik, ezek nálam pedig nagyon jó sorozatok. De mindegy, eddig sem néztem TV-t, csak a konzol meg a sorozatok, filmek (PC-ről vagy Blu-ray) miatt tartom.

Én sem X-faktor-t sem egyéb RTL-es műsorokat nem nézek.:) Spectrum meg NatGeo megy néha, nekem csak ilyen tudományos csomag kéne HD-vel, havi 1800ft-ért és kész. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1532) leslieke válasza keIdor (#1531) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lost és PB lement végig tudtommal, SupNat most tart a 4. évadnál. Itthon más az igény, sajnos.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1533) Vladi válasza keIdor (#1531) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem érted a lényeget. Ami vér kell, azt megkapja az ember a 1830-as ertéelklubb híradóból. Azt megnézed, má nem kell wall king zombi vér. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1534) adyz.


adyz.
aktív tag

amíg hülyítik a népet (90%-a meg hagyja magát hülyíteni) addig ne is várjunk minőségi sorozatokat.

bezzeg a sok valóságshow meg a hülye tehetségkutató műsorokat nyomni kell...

[ Szerkesztve ]

(#1535) szmatyi93 válasza adyz. (#1534) üzenetére


szmatyi93
tag

Ez így van egy ilyen tehetségtelenkutatóval kb 5 ször annyi lé folyik be az sms-ekből meg az egészet húzzák fél évig aztán már kezdik 1 hónap múlva meg jön az őszi tehetségtelenkereső 8000 mert sztár csak 1 van de műsorból csinálnak kismilliót, és nem arra mennek rá hogy az ember idejét jó műsorral töltsék ki ez szerintem hidegen hagyja őket úgy ahogy van...de hát a tv-t rá lehet kötni a gépre aztán ott a saját csatornánk és csak egy netet kell venni, mi így nyomjuk albérletben, olcsóbb is meg szerintem jobb is :)

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1536) Avicularia


Avicularia
veterán

Nehogy azt higgyétek ez csak Magyarországon van így. A svéd tévében több reklám van mint a magyaron. Kis túlzással 5 percenként mennek a reklámok.Persze a szokásos éneklős táncolós vetélkedők garmadája is megtalálható a repertoárban.
Állandóan idióta vetélkedők mennek. Pld főzőverseny 3-4 különféle verzióban,szánalmas kórházas sorozatok meg ilyen harmadik műszak féle műsor ,persze igazi kórházból igazi szereplőkkel.Csak minél olcsóbb legyen.
Ami viszont a legdühítőbb számomra mint forma1 rajongó,hogy nem úgy mint otthon itt a forma1 a viasat motorsporton megy ami mindenhol csak a legdrágább csomagban van benne. Havi 600 koronát (20K) kellene fizetnem a tévéért ha nézni szeretném a forma1-et.Hát bekaphatják,legtöbbször letöltöm torrentről kis késéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1537) bobsys válasza Avicularia (#1536) üzenetére


bobsys
addikt

Itt szinten es az f1 alatt ugyanugy mennek a reklamok aztan utanna elmeselik, hogy jah volt egy baleset meg safety car de abbol nem lattal semmit a reklam miatt.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1538) szmatyi93 válasza Avicularia (#1536) üzenetére


szmatyi93
tag

ez igaz, mi valami német adónak nézzük az online közvetítését bár én már kiábrándultam a F1-ből, de kb verseny után 4 órával már leszedhető de ez így van minden mással is, twd este megy kinn tv-ben és hétfő reggel 5 kor töltik már fel és nézhető felirat nélkül :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1539) hdman válasza bobsys (#1537) üzenetére


hdman
őstag

Na ne kúrjál fel, hogy már a F1 közben is reklámot adnak?! Addig a pilóták megállnak egy frissitőre, vagy mi? Eszem eldobom...

(vagy 5 éve nem néztem f1-et)

Sopron city :)

(#1540) leslieke válasza hdman (#1539) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hazánkban csak félképernyős reklám megy. Külföldön viszont elfordul a több perces teljes képernyős reklám is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1541) feka007 válasza hdman (#1539) üzenetére


feka007
nagyúr

Már rég, RTL-en is adtak közbe reklámot.
Egyébként én meg mostanában nézem az F1-et, most van verseny, régen meg állandóan Msc nyert rohadt unalmas volt..
Ez már eléggé off :D

(#1542) keIdor válasza feka007 (#1541) üzenetére


keIdor
titán

Engem nem zavar ez nem hardvertopik, szeretem ezeket, mikor eljutunk a zombiktól a forma1-ig. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1543) mepet válasza keIdor (#1527) üzenetére


mepet
addikt

Az tény, hogy a viktorországban a törvények és a mögöttes intézmények milyensége miatt a néphülyítés céljából kifolyólag tilos lenne akármi értelmeset leadni (pl: Walking Dead, magyar parlament érdemi vitái, ...), de pl a Spartacust sem adták le anno, amikor még szabad országban éltünk, mert a magyar embereknek túl sok annyi vér?!?
Hogy is van ez?

(#1544) bobsys válasza hdman (#1539) üzenetére


bobsys
addikt

Ausztraliaban meg itt is tobb perces egesz kepetnyos reklamok. Utanna meg elmeselik, hogy ax elmult ot percben ki esett ki meg ki elozott

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1545) Avicularia válasza bobsys (#1537) üzenetére


Avicularia
veterán

de ingyen nézed az f1-et :)

(#1546) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Filmajánló: :))

Evil Dead Official Red Band Trailer #1 (2013) - Horror Movie HD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1547) rizso válasza leslieke (#1546) üzenetére


rizso
addikt

Jónak tűnik! :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1548) Vladi válasza feka007 (#1541) üzenetére


Vladi
nagyúr

na most meg fettel nyer. Sokkal jobb. :DDD

De elivleg úgy van, hogy tilos az élő közvetítést megszakítani.

(#1543) mepet:

Ez simán marhaság. Azért abba nehezen szól bele, hogy x kereskedelmi csatorna ad e sétáló holtakat.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1549) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Csak halkan merek szólni, de van Formula-1 topik is. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1550) feka007 válasza Vladi (#1548) üzenetére


feka007
nagyúr

Közel nem biztos, most vette át pár ponttal a vezetést, de csak azért mert Alonso loser. :D De simán nyerhet még ő is meg Kimi is, bár valszeg Vettel fog, mert neki van szerencséje többször. De akkor se nyeri meg az összes futamot 7 éven át.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.