Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) leslieke válasza feka007 (#949) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ötletes! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#952) mepet válasza feka007 (#949) üzenetére


mepet
addikt

Ez a térkép több, mint szuper!

Végre alkalmam nyílt megnézni a 2. évad utolsó, 13. részét. Ez a rész kárpótolt a 2. évad során elviselt gyötrelmes unalomért, ugyanis legalább 10 résznél (a 13-ból) eldöntöttem, hogy ez lesz az utolsó rész, amit megnézek.

Azt hittem, hogy Hershell meghal, de az öreg hihetetlenül jófej, amikor a picsák sírtak neki, hogy indulni kell, azt le sem szarta, de amikor Rick közölte vele ugyanezt (no meg arrébb cibálta), akkor elindult.
A zombisétáltatós csajszi belépője hatalmas jelenet volt, bár azért nem haragudtam volna meg, ha Andika nyakát végre elrágja egy walker...
Lorit (Sara Tancredi) szintén ideje lenni ki(ny)írni a sorozatból, mert szörnyen idegesítő egy karakter. Amennyire jó nő, és érdekes jellem volt a Szökésben, a WD-ben annyira szutyok.

Már csak annak a vágyamnak kéne teljesülnie, hogy a 3. évadban írtááás lesz, nem pedig az az elképesztően unalmas "farm ahol élünk" típusú (pl. börtön, ahol élünk), és az adott helyzetben teljesen irreális és ostoba életvitel bemutatása, és egyes fiktív erkölcsi kérdések értelmetlen feszegetése folyik majd, ami a 2. évadot számomra alig-alig nézhetővé (és mellesleg a tévé nézők között nagyon népszerűvé) tette.

[ Szerkesztve ]

(#953) bok92 válasza feka007 (#949) üzenetére


bok92
addikt

Ez tényleg jó! :))

(#954) Kassadin válasza mepet (#952) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem akarnál esetleg spoilert rakni a beszámolód elé? Másnak is már írni akartam, csak végül letettem róla, csak baromi irritáló, hogy mindent már előre ismerni fogok.

[ Szerkesztve ]

(#955) Dyrtyho válasza po1son (#939) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Rec 1 & Rec 2 ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#956) mepet válasza Kassadin (#954) üzenetére


mepet
addikt

Bocsi, majd figyelek.
No meg eddig nem értettem, hogy miért spoilereztek össze-vissza, azonban mostmár mindent tudok, elolvastam a wikipédián a szó jelentését. Megosztom veletek is, hátha más is hasonló tudatlanságban él, mint én:

"A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók.

Idő előtti közlése elronthatja, tönkreteheti a befogadás élményét, újabb kutatások szerint viszont akár élvezetesebb is lehet a művek olvasása, ha előre tudjuk a végüket."

Ha már itt tartunk, akkor én pedig azt szeretném kérni, hogy off topic-ként írjátok a más filmekre, más sorozatokra vonatkozó hsz-eket!

#955: A Rec 1 & 2 minden idők legjobb zombis mozifilmje, csak arra ügyeljetek, hogy eredeti nyelven nézzétek, úgy még nagyobb élmény. Alapvetően nem kedvelem a kézikamerás filmeket, de ez annyira odakötött a monitor elé, hogy végig kapaszkodtam az asztal szélében! A 2. rész pedig a kommandósok vállkameráinak szemszögéből van rögzítve, az is kihagyhatatlan, főleg, hogy az első rész szereplői visszaköszönnek zombiként! Mindkét részben az, ami szuperré teszi őket, hogy teljesen reális a szituáció, könnyen bele tudod élni magad a helyzetükbe, és teljesen normális emberi reakciók figyelhetőek meg a hátborzongató történésekre való válaszul.

[ Szerkesztve ]

(#957) leslieke válasza Dyrtyho (#955) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezeket megnézem. :K Köszi a tippet. :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#958) Woodslave válasza mepet (#956) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is nagyon bejöttek a Recek.. Nem vagyok egy nagy parázós, de a éjszaka, fejhallgatóval sokszor hátranéztem nehogy a feleségem meglepjen és szívinfarktust kapjak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#959) Kassadin válasza mepet (#956) üzenetére


Kassadin
addikt

Köszönöm szépen, hogy nem agresszívan léptél fel. :DDD

ON: 4 rész van hátra a második évadból, de engem Lori karaktere borzalmas mód irritál. Mást is? :F

Vladi: Jól van, megnyugodtam.

SPOILER

Amy-t szívesen befogadnám az ágyamba mondjuk. Mármint, mielőtt zombi lett.

[ Szerkesztve ]

(#960) Vladi válasza Kassadin (#959) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mindenkit. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#961) keIdor válasza Kassadin (#959) üzenetére


keIdor
titán

Engem nem. (de amúgy mindenki mást igen.:D)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#962) leslieke válasza Kassadin (#959) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mást is irritál. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#963) Kassadin válasza leslieke (#962) üzenetére


Kassadin
addikt

Mikor írják ki? Vagy ahhoz túl "fontos" karakter? Az állandó picsogásával az őrületbe kergetne, ha az én feleségem lenne, az tuti.

(#964) keIdor válasza Kassadin (#963) üzenetére


keIdor
titán

Harmadik évadban lehet jobb szöveget kap majd.:) Amúgy képregény, spoiler lehet: A börtönben ha minden igaz meghal az újszülött gyerekével együtt.

Ja amúgy akik olvasták a képregényt azokhoz egy kérdés és mindenképp érdekelne a válasz, nem érdekel ha spoiler. Nézegettem a térképet és láttam olyan szöveget a képregényből, hogy Rick-et majd felhívja a hallott Lori, hogy Carl-ról beszéljenek. Ez WTF?! Walkerként telefonál, vagy hogy? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#965) Woodslave válasza keIdor (#964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sp

kb. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#966) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tudom, hogy már 1x volt szó a Haláli Hullák Hajnala c. zombis filmről, és igaz hogy én még eddig nem láttam, de ezt a részletét naponta többször is megnézem,akkora oltás (Mondjuk szerintem elsőre én is így reagálnám le a zombikat).Úgy hogy majd valamikor tényleg rá kell szánnom magamat arra, hogy megnézem ezt a remek, zombi paródiát :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#967) leslieke válasza keIdor (#964) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nos, az a rész örömünnep lesz. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#968) keIdor válasza Woodslave (#965) üzenetére


keIdor
titán

SP: Ott beszélnek a walkerek? Ehh, az nem fasza. :U Nem tetszene így a sorozat se.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#969) Kassadin válasza keIdor (#964) üzenetére


Kassadin
addikt

Pezsgőt fogok bontani azon a napon, ha a sorozatban is búcsúzik.

(#970) Woodslave válasza keIdor (#968) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, faxt, azt hittem hogy Waltert írtál a Fringre utalva, ahol úgy rémlik a 4. évadban szüvegel hozzá Peter :D - túl messziről nézem a monitort őgy látszik :Y :DDD

SP

nem, szerintem kicsit bekattan miután szitává lövik a feleségét és az újszülöttet, meg a levágott keze se gyógyult még be teljesen. :K
egyébként a szamuráj csajszi is magában beszél egy ideig

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#971) keIdor válasza Dyrtyho (#966) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#972) feka007


feka007
nagyúr

Tényleg, amúgy a mexikói családdal vajon lesz még valami, akik elmentek a másik irányba mikor indultak a CDC-hez?

(#973) keIdor válasza feka007 (#972) üzenetére


keIdor
titán

Birminghambe mentek, szomszédos állam, volt ott valami rokon. Bár zombi apokalipszis esetén nem számítanék élő rokonokra.:D Nem tudom hogyan gondolták, meg mi lett végül velük.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#974) Kassadin válasza keIdor (#973) üzenetére


Kassadin
addikt

Az atlantai idősek otthonából mi lett, az érdekelne. Elvarratlan szál az is.

(#975) mepet


mepet
addikt

És mi lett Budapesttel? :))

(#976) po1son válasza mepet (#975) üzenetére


po1son
addikt

parlamentbe bezártuk az összes zombit. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#977) Kassadin


Kassadin
addikt

Végignyomtam végre, csak most már fáradt vagyok kérdezni, majd holnap. :DDD

(#978) keIdor válasza mepet (#975) üzenetére


keIdor
titán

Gondolom kiváló összetartásunkkal és cselekvőképességünkkel az elsők között estünk el. :U :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#979) ch003067


ch003067
addikt

megnéztem az ucssó részt, elég durva volt.

következő vad mikor várható ?

a végén az egy börtön volt ? Vagy az volt a katonai támaszpont, ahova mentek a kopterek ?

(#980) M3oH válasza ch003067 (#979) üzenetére


M3oH
addikt

Folytatas osszel. Kovetkezo evead mar 2x8 resz lesz. A vegen az egy borton.

(#981) salapp válasza Kassadin (#959) üzenetére


salapp
addikt

Lori egy h..lye p..csa identitáskonfúziós karakter. Ilyennek kell lennie a képregény alapján?
Nagyon örülök, hogy ha a 3. évad "más irányt" vesz.
Annyira jól indult a toronyházak között az egész küzdés. Tetszenek a kihalt kisvárosi hangulatok is, de annyira nem reális, hogy ilyen hosszú időre lehorgonyoznának. Én biztos nem tenném. Hajtana a "remény".
Meg - emlékeztek? - ott van még a fekete manus és a fia kettős, akik rendőrünket szárnyuk alá vették az elején. Velük mi van? Jó lenne, ha jönnének új szereplők. Viszont az egymás ellen hajtó élő csoportok nem tetszenének. Jobb lenne, ha az idegenek összefogásáról "mesélnének" a jövőben.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#982) bok92 válasza keIdor (#978) üzenetére


bok92
addikt

De gonosz vagy... ;] Amúgy meg +1 :DDD :(((

(#983) ch003067 válasza M3oH (#980) üzenetére


ch003067
addikt

uuhh,.... Jó messze lesz akkor.... DE már nagyon várom :C

(#984) Apollyon válasza salapp (#981) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pedig az élők egymás elleni küzdelme eléggé reálisan mutatja be, hogy mi lenne ha tényleg eljönne egy hasonló világvége.
Itt már megtesznek olyat az emberek amit a rendes, normális világban nem tennének meg, mert börtön lenne a vége, vagy mert kirekeszt a társadalom, de ott zombie apocalypse-ban nincs már társadalom. Mindenki magának van, magáért felel illetve a csoportjáért, és a túlélésért bizony önzőnek is kell lenni. Erre remek példa lesz majd a Governor, meg később ha lesz, a kannibálok.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#985) Kassadin válasza salapp (#981) üzenetére


Kassadin
addikt

A picsogáson kívül sok mindent még nem csinált, az tény.

Értem, hogy mutatni kell a csoportban levő feszültséget, csak azért remélem, hogy a harmadik részben nem erre fognak csak és kizárólagosan fókuszálni, mert már most is megismerte majdnem mindegyik karaktert a néző, így ennyi elég is lenne. :DDD

Amúgy ez, hogy nem tudom hányszor majdnem megöletik magukat teljesen feleslegesen, baromira nem reális, na mindegy. Legalábbis épp ésszel nem tudom felfogni, miért kell kísérteni egyeseknek a szerencséjét.

SPOILER

Például amikor kiakarják rakni azt a hülye gyereket(Randall) valami biztonságos helyre.... Vagy amikor Dale sétálgat(!) az éjszaka kellős közepén egyedül a farmtól baromira messze, ugye ilyen világvége helyzetben alapnak kellene lennie, hogy minimum mindenhova ketten mentek.

[ Szerkesztve ]

(#986) salapp válasza Kassadin (#985) üzenetére


salapp
addikt

Hát igen, ezek tipikus agyatlan tettek, amik a gagyi tinihorrorokba valók. Pont az egyedi hangulat miatt kezdtem el nézni. A lényeg, hogy ne csináljanak ebből is egy újabb Zsarátnok Közt-öt a sok - sokszor irreálisan buta - lelkizéssel.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#987) ch003067 válasza Kassadin (#985) üzenetére


ch003067
addikt

Ezt nem értettem én se... Hogy miért volt egyedül.

Viszont, ami nem világos még, hogy a 13 rész végén ki / mi volt a szamuráj ? :D

[ Szerkesztve ]

(#988) Kassadin válasza ch003067 (#987) üzenetére


Kassadin
addikt

SPOILER

Börtönbeli túlélő. Ez kb. 1 perc kereséssel kideríthető. :P

[ Szerkesztve ]

(#989) ch003067 válasza Kassadin (#988) üzenetére


ch003067
addikt

jah értetem.

nem nagyon akarok keresgélni, mert akkor rájövök a lényegekre, és már nem lesz izgalmas :B

(#990) rétisün válasza ch003067 (#989) üzenetére


rétisün
veterán

ha úgy folytatják, mint a 2. évad ("a farm ahol élünk ---> a börtön, ahol élünk") amúgy sem lesz izgalmas :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#991) mepet válasza rétisün (#990) üzenetére


mepet
addikt

Én is ettől félek. Sok új karakter lesz, úgyhogy 15 részen át bemutatják majd őket, a 3. évad zárórészében pedig legyilkolja őket néhány zombi...
Meg kell tartani a 9millás nézettséget, a sok vért pedig nem szereti az amcsi, úgyhogy drámázás ezerrel. (Spartacus sorozat nézettsége kevesebb, mint a WDead ötöde volt, pedig a gladiátorosdi legalább olyan népszerű téma, mint a zombik...)

(#992) leslieke válasza mepet (#991) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Spartacust is meg lehet unni, ezt az új évadot már nem is nézem, csak csöcsök meg fröcsögő vér van benne. :O ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#993) rétisün válasza leslieke (#992) üzenetére


rétisün
veterán

mi a baj a csöcsökkel? :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#994) leslieke válasza rétisün (#993) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azokkal semmi, ha élőben nézhetem. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#995) ch003067 válasza rétisün (#990) üzenetére


ch003067
addikt

Jó lesz az, hidd el ;)

(#996) rétisün válasza ch003067 (#995) üzenetére


rétisün
veterán

fogom is nézni :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#997) leslieke válasza rétisün (#996) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is nézem majd. Addig meg van más, mindjárt itt a Game of Thrones S02! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#998) bok92 válasza leslieke (#997) üzenetére


bok92
addikt

Meg jön a Borgias is.... :))

(#999) keIdor válasza bok92 (#998) üzenetére


keIdor
titán

Na az lesz még jó! Egyeseknek SP: Amúgy szerintem a 3. évad 8. része körül lesz szerintem a Woodbury féle mészárlás. Nem hiszem, hogy 16 részt a börtönben lesznek, inkább 7-8-9 max.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1000) Kassadin válasza ch003067 (#989) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor meg minek kérdezed? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.