Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Vladi válasza Tim82 (#1796) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azért van ennek egy folyamata. Mármint arra, hogyan alakul az emberek élete egy apokalipszis után.

Jó példa erre a lost, érdemes megnézni, hogyan változik a túlélés stratégiája.
Először várják a megmentést. hátha minden visszaáll a régibe. Aztán lassan rájönnek, hogy nem áll vissza.
Jön a keresgélés, gyűjtögetés. Amíg van mit. Ez már itt a nomád társadalmak szintje.

Aztán jön a letelepedés időszaka. Többé kevésbé ezek a lépések kikövetkeztethetőek az emberiség fejlődéséből.

Tehát eljön az idő, amikor zöldséget termelnek, de még nem értek oda. Az is érdekes és fontos, csak az nem annyira izgalmas és látványos. Nehezebb bemutatni érdekes módon.
most egy kicsit a kalandozásokon akar izgulni a nép, hadd lássunk már olyat is.

Majd lesz még itt gyomlálás, csak még most ne má.... :DD

Az elem azért fogyó eszköz, nem biztos, hogy volt nekik. Vagy gondoltak rá. Jó hát most a monitor előtt jól átgondolod a stratégiát, lehet nekik ott a terepen fontosabb volt, hogy ivóvíz legyen. Nem sok volt, szartak a vókira. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1802) Woodslave válasza Vladi (#1801) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen, ilyen sztorival (földművelés stb.) legfeljebb egy gigantikus napi sorozatot lehetne összehozni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1803) leslieke válasza Vladi (#1801) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tehát eljön az idő, amikor zöldséget termelnek, de még nem értek oda. Az is érdekes és fontos, csak az nem annyira izgalmas és látványos. Nehezebb bemutatni érdekes módon.

Kell néhány vegetáriánus zombi és máris megvan az érdekes mód. ;] ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1804) Tim82 válasza Vladi (#1801) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért van ennek egy folyamata. Mármint arra, hogyan alakul az emberek élete egy apokalipszis után.

Igen, a 3. évad lassan egy évvel játszódik az egész mizéria kitörése után. Éppen ezért bőven lett volna idejük gondolkodni, hogy mivel könnyíthetik meg a saját életüket...

Jó példa erre a lost, érdemes megnézni, hogyan változik a túlélés stratégiája.

A Lost pont nem jó példa, egészen mások a körülmények (sokkal kisebb terület, sokkal nehezebben megfogható fenyegetés, kevesebb lehetőség kész készletek szerzésére).

Jó hát most a monitor előtt jól átgondolod a stratégiát, lehet nekik ott a terepen fontosabb volt, hogy ivóvíz legyen. Nem sok volt, szartak a vókira.

Shane rendőr volt, Rick rendőr volt, mindketten kellett, hogy használjanak munka közben "vókit", vagy legalábbis rendőrségi frekvencián működő rádiórendszert a járőrkocsiban. Gondolom, nem kell sorolnom azokat a posztapokaliptikus és/vagy katasztrófafilmeket, ahol - a telefonvonalak, az internet és a mobilhálózat kiesése miatt - a rádió marad az egyetlen, távolságokon átívelő kommunikációs forma. Ráadásul az igenis elsőrendű szempont egy csoport tagjainak túlélése és együttműködése szempontjából, hogy megoldják a kommunikációt arra az esetre, ha szét kell szóródniuk!

(Egyébként feltehetően a Walmart-okban is éppúgy szokott állni a palackozott, nem romlandó víz bálákban, ahogy itthon a Lidl-ekben/Tesco-kban stb., amit tömegével ráadásul nehéz is lenne elcipelni, úgyhogy pont annyira nem jó példa az ivóvíz.)

Az elem akkor volna igazán lényegesen fogyóeszköz, hogy ha több száz túlélő nyomulna rá ugyanazon a rövid területen, de érthető okokból egy magányos túlélőnek (vagy egy nagyon kis, három-négy fős csoportnak) a kaja valahogy valóban fontosabb. Ráadásul még elegendő tartalékot felmarkolva is kis helyet foglalna pl. egy RV-ben...

Tehát eljön az idő, amikor zöldséget termelnek, de még nem értek oda.

A képregényben valahogy képesebbek logikus(abb)an gondolkodni, mint a sorozatban. Ott van annyi eszük, hogy tudják, létezik minőségi éhezés is, szükséges vitaminokat pótolni és így tovább, mert ez létfontosságú. Mellesleg egy év és egy relatíve biztonságosnak gondolt lakhely megtalálása, na az pont az az idő, amikor el kellene gondolkodniuk azon, hogy mivel tudják javítani az életminőségüket.

Szóval ez nem "monitor előtti átgondolás", hanem minimális józan ész, de ennek végiggondolására nekik is ezer meg egy lehetőségük lett volna rá (vagy inkább a forgatókönyvíróknak)... :) (És itt megint csak nem tudok mást mondani, hogy a World War Z-ben megtették ezt a végiggondolást.)

És oké, tisztában vagyok azzal, hogy ez nem látványos, meg unalmas lenne azt nézni, ahogy Hershel épp telepíti a veteményeskertet a börtönudvarban, de attól még ez is a túlélési folyamat logikus része.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1805) Kassadin válasza Tim82 (#1796) üzenetére


Kassadin
addikt

Teljesen jogos, amit írsz, ebbe így eddig bele sem gondoltam. Nekem örök rejtély az marad, hogy honnan van mindig nafta a járművekbe. Ugyanis áram nélkül a benzinkút alatt levő tartályból nem jön fel semmi sem. Tudtommal a modern autókból meg már nem lehet kiszívni az üzemanyagot. Meg hát valljuk be, azért egy zombiapokalipszis közepén nem az lenne az első gondolatom, hogy Na akkor most induljunk a gumicsővel! felkiáltással vadászatot szervezzek az elhagyott kocsik ellen az autópályán.

WWZ meg teljesen más "világ" szvsz. A könyvet olvastam, azért van hasonlítási alapom.

[ Szerkesztve ]

(#1806) Tim82 válasza Kassadin (#1805) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja-ja, én is a könyv alapján mondom, de végülis annyi a lényegi különbség, hogy ott van Z-free terület is (ha jól rémlik, a nyugati partvidéke az USA-nak), kormányzattal és adminisztrációval, amelyik felismeri annak szükségességét, hogy az összeomlott "régi" mezőgazdaság helyett kell szervezni "újat". Tehát lényegében az igény ugyanaz, csak a volumen más.

A képregényben is pedzegetik, hogy a hideg lelassíthatja/leállíthatja a zombikat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1807) Kassadin válasza Tim82 (#1806) üzenetére


Kassadin
addikt

Yep. Meg télen megfagynak a zombik Kanadában, és hasonló dolgok...

(#1808) Ace owner


Ace owner
addikt

Ha kapálást meg gyomlálást akartok akkor menjetek garden simulatorozni :DDD ;]

Galaxy Fold 4

(#1809) Tim82 válasza Kassadin (#1807) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért "lényegi különbséget" említve szigorúan a "friss kaja és minőségi éhezés a zombiapokalipszis alatt" témájára gondolok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1810) Vladi válasza Woodslave (#1802) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az se lenne rossz, abban is lennének érdekes dolgok, én nézném.
Volt is valami ilyen túlélős reality show. :F

(#1804) Tim82:

Igen. De úgy tűnik amit most csinálnak azzal könnyíthetik meg. Egyébként a téli életmódban valószínüleg annyira szoros együttműködést igénylet, hogy szinte folyamatosan egy légtérben voltak. Legalább is 100m-en belül.

De most jut eszembe, hogy volt rádiójuk! Rick azzal beszélt a néger pasihoz. Igaz, hogy csak 2 részben. Meg Rick a rendőrautóból is rádiózott, amit a csport hallott is!

Az elem meg elsősorban a lámpához kell. Jó igazad van, fontos a rádió, de alig vették hasznát eddig. Utána meg már nem nagyon kellett.

"És oké, tisztában vagyok azzal, hogy ez nem látványos, meg unalmas lenne azt nézni, ahogy Hershel épp telepíti a veteményeskertet a börtönudvarban"

Igen. Végtelenül. A 2 évad azért is volt szar. :U

(#1805) Kassadin:

Ha kell bármelyik kocsiból kiszedem neked a benzint. Jó hát max többé nem lehet beindítani, de: naés? ;]

(#1808) Ace owner:

Vagy ki a kertbe. Jobb a grafika. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1811) oriic válasza Vladi (#1810) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fú tényleg a néger pasival mi lehet? Tuti hogy elfeledkeztek róla az írók.

Live-Die-Respawn

(#1812) Kassadin válasza Tim82 (#1809) üzenetére


Kassadin
addikt

Én meg arra gondoltam többek között, hogy a WWZ előzetesben majdnem hogy sprintelnek a zombik. Mint a Holtak Hajnalában. Teljesen más taktikát igényel azoknak a likvidálása, mint a eme sorozatban. Meg a könyvben az is le van írva, hogy a tengerfenéken is mászkálnak(!). Szóval oké, hogy zombi ez is és az is, de azért jelentős különbség van közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#1813) Vladi válasza oriic (#1811) üzenetére


Vladi
nagyúr

mostanában valahol szóba került, csak nem emlékszem hol. :F
Nagyon szimpatikus a színész is meg a karakter is. Én várom vissza. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1814) Tim82 válasza Vladi (#1810) üzenetére


Tim82
nagyúr

De most jut eszembe, hogy volt rádiójuk! Rick azzal beszélt a néger pasihoz. Igaz, hogy csak 2 részben. Meg Rick a rendőrautóból is rádiózott, amit a csport hallott is!

Régen láttam az első évadot, de erre egyáltalán nem emlékszem. (Arra igen, amikor a 2. rész végén (?) belovagolt Atlantába és a tankban csapdába esett, ott Glenn rádión beszélt hozzá.)

Jó igazad van, fontos a rádió, de alig vették hasznát eddig.

Hasznát vehették volna, ha használták volna.

Igen. Végtelenül. A 2 évad azért is volt szar.

Nem is azt várnám, hogy ezt mutassák részeken át, hanem azt, hogy - akár jelzésértékkel - de pár perc erejéig megmutassák a készítők a nézőknek, hogy a csapat erre is gondol, ezzel is foglalkozik. Épp ezért nem fair Frank Darabonttal szemben az orichalcos által belinkelt kommentár, az ő hitelességre törekedését inkább erényként kellene felfogni. (A 2. évadra egyébként már kitúrták, ha jól rémlik.)

Szerintem amúgy a végtelen mennyiségű picsogás miatt volt szar a második évad, tiszta Született feleségek with zombies. ;]

Kassadin: nem láttam a film előzetesét, de a könyvből nem az jön le, hogy szaladgálós zombik lennének, hanem hogy az emberek nagy része a járvány kitörésének elején azért válik áldozattá, mert ledermed, később pedig javarészt a kifejezetten kedvezőtlen terepviszonyok közötti harcok szednek rengeteg áldozatot (pl. Párizs alagútrendszere). Alapvetően egyébként a WWZ és a TWD zombijai tök hasonlóan viselkednek (ha emlékszel a Yonkers-i ütközet leírására, ott egyébként mondja is az interjúalany, hogy alapvetően nem a gyorsaságuk, hanem a számuk miatt voltak elsöprő fölényben): ugyanúgy a fejük az egyetlen lényegesen sérülékeny pontjuk. Gyakorlatilag el lehet mondani, hogy ugyanarra az alapszitura a WWZ képviseli az optimistább forgatókönyvet, ill. feldolgozást, a TWD pedig a pesszimistábbat.

*
Amúgy a képregényben visszahozták Morgant, így könnyen lehet, hogy a sorozatban is meglesz ez.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1815) Vladi válasza Tim82 (#1814) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nade mivel lennének most előrébb? Semmivel.

Utaltak rá, hogy az öreg már parcellázza a kertet paprikának és répának....
De mindegy, már fáraszt ez az erőltetett gondolatmenet.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1816) Tim82 válasza Vladi (#1815) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nade mivel lennének most előrébb? Semmivel.

Ööö, pl. koordinálhatták volna Sophia megkeresését (és esetleg sikerrel is jártak volna, még mielőtt megfertőződik) és Darryl sem töltött volna másfél-két napot sebesülten egy vízmosásban, mert tudott volna magának segítséget hívni? Aha.

De mindegy, már fáraszt ez az erőltetett gondolatmenet.

Azért erőltetett a gondolatmenet, mert nem értesz egyet vele? Hadd gratuláljak.

Mindegy, valóban nem érdemes folytatni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1817) Kassadin válasza Vladi (#1815) üzenetére


Kassadin
addikt

"Nade mivel lennének most előrébb? Semmivel."

Megkímélhették volna magukat elég sok mindentől. Nem tudom, hogy mekkora hatósugárral rendelkeznek ezek az eszközök, de az biztos, hogy hasznát tudták volna venni elég sok szituációban. Mindegy, igazából szerintem nincsen akkora jelentősége, hiszen a forgatókönyvet nem mi írjuk, meg hát ez nem is valóságos történet. Csak gondoljunk Dale sétálgatására, meg Carl többet volt a szüleitől távol, mint mellettük, stb....

(#1818) Woodslave válasza Vladi (#1810) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de minek erőltetitek ez a rádiózást, amikor minden csapat első gondolata a másik csoport likvidálása? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1819) Tim82 válasza Woodslave (#1818) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha akár csak nagy vonalakban követik majd a képregényt, akkor nem mindegyik közösség/csapat akarja majd őket kinyírni/kirabolni/megerőszakolni, akikkel találkoznak.

Vladi: leginkább azon "rugóztam", hogy élből lesajnáltad a véleményemet. Nincs azzal bajom, hogy film. Azzal sem, hogy ezek kimaradtak, csak megjegyeztem, hogy ettől lehetne "valósághűbb". Amit leírtam, logikus volt. Más kérdés, hogy anélkül is nézhető és elfogadható a sorozat, hogy ilyen dolgokkal foglalkoznak benne vagy nem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1820) Vladi válasza Woodslave (#1818) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát hogy meg tudják beszélni, hogy mikor kit és hogyan ölnek meg először. :DD

(#1816) Tim82:

Azért, mert ez egy film. 2543 dologba lehetne belekötni. Most épp a rádión rugózol. Ehhez meg én gratulálok.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1821) Woodslave válasza Tim82 (#1819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ez igaz, csak 10-ből 9 ;] persze, lehet keresni a megoldásokat, meg milyen hülyeségeket csináltak, de ez a 3. évad ütős :C

WWZ. láttam a bemutatót, nekem nem jönnek be a rohanós zombik, olyan reménytelennek tűnik a helyzet, ha nem csoszogósak :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1822) Vladi válasza Woodslave (#1821) üzenetére


Vladi
nagyúr

A csoszogósok se épp barátságosak. Én azért kíváncsi leszek a filmre.

Bár hallottam olyat, hogy nem tudják befejezni. :F Azért érdekes, hogy mennyi zombis film készült az elmúlt pár évben. Még ilyen megaprodukció is belefér.
Ez ilyen válság van és akkor világvége hangulat?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1823) Woodslave válasza Vladi (#1822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen, de ott valahogy megvan a remény, hogy elfutsz stb...Lehet ezért szerettem/szeretem a klasszikus zombi filmeket... (jó a többséget ott is elkapják ez igaz :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1824) Vladi válasza Woodslave (#1823) üzenetére


Vladi
nagyúr

A 28 napban is ilyen gyors zombik vannak! Ráadásul ott pillanatok alatt átváltozik. ráfröccsen a vér és kész.
Na az szigorú nagyon. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1825) Tim82 válasza Vladi (#1822) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olyasmi, azzal a különbséggel, hogy itt azért megmaradnak a kormányok + országok.

Alapszitu az, hogy egy ENSZ-alkalmazott egy bő évtizeddel a zombijárvány megfékezése után interjúkat készít a világ különböző pontjain a túlélőkkel, nagyjából felölelve a járvány minden fázisát és azt, hogy melyik ország milyen stratégiával fékezte meg a járványt (ha sikerült egyáltalán megfékezni). Elvileg van pl. nukleáris katasztrófa is, szóval meglehetősen elszennyeződött, romokban lévő Föld maradt a járvány után, a lakosság nagyrésze kipusztult, a gazdaság összeomlott, a zombi-fenyegetés pedig továbbra is élő, csak már a "kezelhető" kategóriába esik.

A könyvet magyarul is kiadták, érdemes elolvasni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1826) Kassadin válasza Vladi (#1824) üzenetére


Kassadin
addikt

Holtak hajnalában meg sprintelnek. Abszolút a ló túloldala szerintem.

(#1827) feka007 válasza brownus (#1792) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem azért a legelső részt azt eléggé jól megrendezte+megírta.. Még magyar vonatkozás is volt benne :D
Plusz ő csak az első évadba rendezett, a második évadnál már nem is volt ott, tehát nem tudom miért ültettek volna feltétlenül répát, ha ő rendezne..

(#1828) Vladi válasza Tim82 (#1825) üzenetére


Vladi
nagyúr

Melyik könyvre gondolsz? :F

Egyébként a 2 évad frusztrációja miatt a nyáron zombi mániában szendvedtem. :C Most is láttam 2 filmet:
Dead heads. Ez elég fekete humor volt, viszont rendhagyó módon a 2 beszélő zombi volt a történet középpontjában.

A másik a Cockneys vs. Zombies. Ez angol és vígjáték. Nem olyan jó, mint a shoun, de azért lehet rajta mulatni. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1829) Tim82 válasza Vladi (#1828) üzenetére


Tim82
nagyúr

World War Z. (Ebből készül a film is, amihez a "fegyvereket" ugye a TEK lefoglalta Brad Pitt-éktől az itteni forgatáskor. :DDD )

Ja igen, ha már zombik (vagy inkább simán élőholtak) és vígjáték, akkor I sell the dead és Undead or alive - oké, mindkettő egyszer nézhető szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1830) keIdor válasza Vladi (#1824) üzenetére


keIdor
titán

Ezért is gyenge a 28, szerintem. A zombi az lassan megy, járkál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1831) Ace owner


Ace owner
addikt

Ha már filmekről van szó, régen láttam egyet osztály kirándulás alkalmával, az olyan volt hogy egy filmes csapat szemszögéből látjuk a kitörést. Kézi kamerával felvéve. Annak mi lehet a címe? Akkor a csajokkal voltam elfoglalva inkább, viszont most már érdekelne a film is.

Galaxy Fold 4

(#1832) Apollyon válasza Ace owner (#1831) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Diary of the Dead

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1833) oriic válasza Tim82 (#1829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja van is hozzá trailer már...

Nekem kicsit furcsa az Usain Bolt féle rohanó zombik.

Live-Die-Respawn

(#1834) Ace owner válasza oriic (#1833) üzenetére


Ace owner
addikt

Nagyon mű ahogy szaladnak és potyognak egymásról.. TWD után annyira élettelennek tűnik.

Galaxy Fold 4

(#1835) Tim82 válasza oriic (#1833) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megnézve, köze sincs a könyvhöz...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1836) Kassadin válasza Tim82 (#1835) üzenetére


Kassadin
addikt

Erre gondoltam én is. Könyvből nem emlékszem ilyesmire.

(#1837) baluka26


baluka26
veterán

Fúha, tegnap elkezdtem nézni a sorozatot, most már eljutottem második évad 5. részéhez. Hát, a második évad azért kicsit szolidabb az elsőnél... :)
Viszont ilyen még sosem volt, hogy sorozatot töltsek le, jó, hogy asszony rábeszélt :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1838) szmatyi93 válasza baluka26 (#1837) üzenetére


szmatyi93
tag

Akkor neked most kezdődik az élet, íme az internet :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1839) baluka26 válasza szmatyi93 (#1838) üzenetére


baluka26
veterán

;]
Általában tévében szoktam sorozatot nézni, de ezt most nem, le kellett töltenem :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1840) szmatyi93 válasza baluka26 (#1839) üzenetére


szmatyi93
tag

Tv az bőven hanyagolható a mai világban én már évek óta nem kapcsoltam be, most albiban lakok egyetem miatt, van 3ónknak egy 1 tv de előfizetés nincs rá csak a gépeket szoktuk rákötni úgy filmezni jobb mint az rtl2 :DD

[ Szerkesztve ]

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1841) Ace owner válasza szmatyi93 (#1840) üzenetére


Ace owner
addikt

Azért van 1-2 jó csatorna: Discovery (autóbuziknak kötelező) Comedy Central stb..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#1842) po1son válasza baluka26 (#1837) üzenetére


po1son
addikt

És ha még tudnád, hogy hány jó sorozat van még, ami biztos tetszene neked.
Game Of Thrones, Dexter stb.... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1843) szmatyi93 válasza Ace owner (#1841) üzenetére


szmatyi93
tag

mindent meg lehet oldani most már azokat is lehet neten nézni

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1844) keIdor válasza szmatyi93 (#1843) üzenetére


keIdor
titán

Raadasul nincs reklam, 5-10 percenkent...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1845) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Remélem nem lesz baja a fekete lánynak, nekem szimpatikus.
Többiekért nem aggódom ;]

(#1846) po1son válasza FoxiestFox (#1845) üzenetére


po1son
addikt

Nem lesz baja.... Neki 90%, hogy hosszabb szerepe lesz. ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1847) baluka26


baluka26
veterán

Na, végre egy rész, ami adott az érzésnek. (S02E07), Daryl még mindig a legnagyobb király :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1848) leslieke válasza baluka26 (#1847) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Daryl jó arc. Kitartás a maradék részekhez. A harmadik évad bőven fog kárpótolni. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1849) baluka26 válasza leslieke (#1848) üzenetére


baluka26
veterán

Daryl a legjobb, róla simán el tudom hinni, hogy egyedül is túlélné ezt az egész apokalipszist. ;]
Mondjuk Glenn is jó karakter.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1850) szmatyi93 válasza baluka26 (#1849) üzenetére


szmatyi93
tag

Adom :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.