Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a filmekanetenre vagy az indavideora mikor kerül fel a 4 évad 1 rész feliratosan ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#1402) Kassadin válasza Dyrtyho (#1401) üzenetére


Kassadin
addikt

Negyedik évad? Most jött ki a harmadik elsője.

Amúgy itt tudod megnézni a 3. első részt: [link].

[ Szerkesztve ]

(#1403) leslieke válasza Dyrtyho (#1401) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jövőre. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1404) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Azért néztem én, hogy sehol se találom :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1405) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sikerült megnéznem a 3. évad 1. részét, hát mit ne mondjak, tényleg elég pörgősre sikerült ez a rész, remélem az egész évad ilyen marad, bár kevesebb zombie gyilkolással, nem azt mondom hogy ez is húú de sok lett volna, de már kajak megsajnáltam a bandát, hogy ennyi hullámnak ki vannak téve, szóval kevesebbel is izgalmasabb lett volna. De most legalább megint lehet izgulni a következő részig :)

Spoiler veszély, ha nem láttad az új részt ne olvasd tovább !!!!
De most komolyan, tudja itt egyáltalán valaki, hogy ez a feka Kill Bill csaj minek hurcolásásza magával ezt a két "szépséget" ? Ennek van valami jelentősége ? Vagy csak úgy poénból ? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1406) szmatyi93 válasza Dyrtyho (#1405) üzenetére


szmatyi93
tag

SPOILER:

Nem tudom hogy feltűnt de eddig szólóban nyomta és ha megnézed mindig azokkal viteti a cuccát pl az első részben amikor kimennek a fagyasztó tárolóból akkor is ott van a hátukon a táska, másrészt meg se kezük se szájuk szóval semmit se tudnak csinálni és ha azt nézzük itt most többet érnek mint egy kutya :DD meg ezt a rabszolgatartást a kormány s bünteti....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1407) leslieke válasza szmatyi93 (#1406) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SPOILER:

Ez így szép és jó, hogy se kezük, se szájuk, de ettől még - szerintem - a támadási ösztönnek bennük kéne lennie, nem? Vagyis ahelyett, hogy kezesbárányként, avagy kutyaként követnék a csajt, inkább állandóan a nyakán kéne lógniuk és próbálni felzabálni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1408) Kassadin válasza Dyrtyho (#1405) üzenetére


Kassadin
addikt

Természetesen azért, mert (ha hihetünk az eddigi részeknek) felettébb érzékenyek a hangokra meg a szagokra az élőhalottak.

Itt inkább szerintem a szag játszik szerepet, nyilván nem támadnak rájuk a többiek, mivel ott van két fajtárs is mellettük. A másik meg a teherhordás. Ez az én elképzelésem.

leslieke: Ezen én is agyaltam már.

(#1409) leslieke válasza Kassadin (#1408) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A képregényekben biztos van erre is megoldás, csak én azokat nem olvastam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1410) szmatyi93 válasza Kassadin (#1408) üzenetére


szmatyi93
tag

De ez a rátámadás kicsit fura mert mégis mivel és hogy semmi esélye megsebezni ha még állkapcsa sincs szegény állatnak de mindenestre nekem tetszik valahogy fura, bizarr de bele passzol a történetbe mivel minden társadalomban vannak szélsőséges emberek és mért pont ne ő élheti túl ezt az apokalipszist...
A másik a védelem szempontja se utolsó bár amekkora szamuráj a csaj ettől valahogy nem tartok inkább a teherhordásért vannak neki ott még mindig szerintem

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1411) Kassadin válasza szmatyi93 (#1410) üzenetére


Kassadin
addikt

Első évadban lett kivesézve, hogy megváltozik valami az agyuk belső felépítésében, és csak az agressziónak élnek. Ha jól rémlik, de ha hülyeséget írtam, majd kijavít valaki.

Szerk: Vagy ezek önérzetes zombik és tudják, hogy fölösleges megpróbálni erőszakoskodni, mert úgysem tudják megharapni (nincs mivel) és még esetleg a fejük is elgurul egy ilyen akció után. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1412) szmatyi93 válasza Kassadin (#1411) üzenetére


szmatyi93
tag

Télleg valami ilyesmire emlékszek én is de ehhez sztem meg kéne nézni az első évadot újból, mondjuk télleg olyan mintha beletörődött volna a két zombi a sorsába így kicsit fura a dolog de majd lehet lesz benne valami csavar a következő részekben de ezt nem tudhatjuk

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1413) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A fekete nőt Michonne-nak hívják, és azért van mellette az a két bónusz zombi hogy a többi zombi őt is annak nézze (vagyis ez álcázás), ne támadják be a zombihordák. Ennek a két zombinak ki van tépve a karja meg az alsó állkapcsa, hogy ne tudjanak a gazdájukra támadni.

BTW Michonne az egyik legjobb karakter a képregényben, az egyik legerősebb, és legbrutálisabb. Azért nyomja szamurájkarddal mert amúgy imádja, és egyébként csak egy sima ügyvédnő..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1414) hdman


hdman
őstag

Tervbe vettem, hogy meglepem magam az eddig megjelent 5 képregénnyel. Körülnéztem, de semelyik nagyobb online könyvesboltban nem lehet megvenni. :( Talán a képregény.net-en lehetne, de az meg drágább+a szállitás is fizetős...

Általában a bxxxline-ról rendelek, de a 2. rész elfogyott, az 5. rész pedig még nem kapható náluk :(

Sopron city :)

(#1415) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Spoiler

Mondjuk kiváncsi leszek, hogy az új részben a túlélö rabok hogyan állnak majd Rickékhez, és hogy az öreg túl éli-e a harapást, bár amikor megláttam a roham rendör ruhás zombikat, akkor majdnem azt hittem, hogy itt valakinek löttek, de azt azért tegyük hozzá, hogy az elején amikor rá találtak a börtönre, akkor tényleg nagy buli lehetett bekommandózni oda :D

best regards, egy fórumozó blogger

(#1416) Kassadin válasza Dyrtyho (#1415) üzenetére


Kassadin
addikt

Valaki írta, hogy a képregényben túléli.

(#1417) leslieke válasza Apollyon (#1413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezzel még mindig nincs magyarázat arra, hogy miért nem támadnak?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1418) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Én egy dolgot nem értek, vagyis lehet hogy csak keverek. Előző évad legvégén láthattunk egy börtönt. Most akkor az nem ez a börtön volt? Mert ugye hónapok telltek el azóta.

Live-Die-Respawn

(#1419) Apollyon válasza leslieke (#1417) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Biztos megunták hogy nem tudnak :D

(#1418) orichalcos: Jah mutatták a börtönt a végén, de lehet elkerülték. Mert csak azt lehetett látni, hogy ott van a messziben. Aztán lehet egész télen másfelé kóvályogtak mire eljutottak odáig.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1420) adyz.


adyz.
aktív tag

spoiler

a ket zombi (akiknek se kezuk, se alkapcsuk) michonne hapsija volt a masik pedig a legjobb baratja(uk).

[ Szerkesztve ]

(#1421) leslieke válasza oriic (#1418) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Körbejárták a vidéket. Az országúti jelenetben épp erről beszélnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1422) szmatyi93 válasza adyz. (#1420) üzenetére


szmatyi93
tag

:Y :Y

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1423) feka007 válasza leslieke (#1421) üzenetére


feka007
nagyúr

Az elég fail. De am akkor most átugrották a telet?

(#1424) keIdor válasza feka007 (#1423) üzenetére


keIdor
titán

Igen. Érdekes, Rick és Shane S02E10-ben pont arról beszélgettek, hogy hátha most is olyan kemény tél lesz, mint tavaly, és hátha hat a zombikra a hideg és megdöglenek tőle.
De ezek szerint nem. :DDD

De amúgy figyeltek ti egyáltalán? :) Ezekről mind beszéltek, körbejárták a környéket, tavasz van, másfele indultak volna, ha nem találnak a börtönre, vadászat közben látta meg Rick meg Daryl.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1425) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Spoiler

Amúgy az Andreával mi történt hogy ott a benzinkútnál vagy hol, ahol rázta a hideg a sarokban ? Megfázott vagy mi ?

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1426) szmatyi93 válasza Dyrtyho (#1425) üzenetére


szmatyi93
tag

Lehet valami gethát össze szedett a télen azt még nem heverte ki, de nekem kicsit furcsa hogy egy környéken vannak és egész télen nem találkoztak vagy már nem is számítanak arra hogy életben van kedves Andrea :)

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1427) oriic válasza szmatyi93 (#1426) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tuti hogy találkozni fognak...

Live-Die-Respawn

(#1428) feka007 válasza keIdor (#1424) üzenetére


feka007
nagyúr

Most már világos :D

(#1429) Avicularia válasza oriic (#1363) üzenetére


Avicularia
veterán

Mivel a usa-ben játszódik a történet és elmondták a rész elején,hogy házról házra jártak,simán összeszedhettek fegyvereket, elég sok van magánkézben az államokban.

(#1430) oriic válasza Avicularia (#1429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze ez világos, de automata fegyvereket? :DDD

Live-Die-Respawn

(#1431) Avicularia válasza oriic (#1430) üzenetére


Avicularia
veterán

usában simán tarthat magánszemély m16-ost vagy ak-47-est,akár ennél sokkal durvább fegyvereket is,bár államonként különböző szabályozás van,
(asszem egyik mythbuster részben hozott egy fickó nekik kipróbálásra egy 50-es kaliberü sniper puskát,az is sima magánszemély volt)
szóval bármit összeszedhettek

(#1432) oriic válasza Avicularia (#1431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönöm ma is okosabb lettem. :R

Live-Die-Respawn

(#1433) Avicularia válasza oriic (#1432) üzenetére


Avicularia
veterán

nincs mit,nem vagyok a téma szakértője,csak ezeket olvastam a fegyvertartásról :)
célirányos kereséssel gondolom egész pontosan meg lehetne tudni ezeket a dolgokat

(#1434) szmatyi93


szmatyi93
tag

A sorozat képregényben elérhető ebook formában torrent oldalakon magyarul és angolul...

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1435) hdman válasza szmatyi93 (#1434) üzenetére


hdman
őstag

Az 5. is fent van? Melyik oldalon láttad? jöhet priviben is.

kösz :)

Sopron city :)

(#1436) Kassadin válasza keIdor (#1424) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem teljesen kimaradt ez így.

(#1437) kenwood3 válasza keIdor (#1424) üzenetére


kenwood3
őstag

Spoiler:

Én pl vártam is, hogy tél legyen, mert kíváncsivá tettek, hogy mi lesz a zombikkal, erre kihagyták a téli időszakot :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1438) Woodslave válasza kenwood3 (#1437) üzenetére


Woodslave
nagyúr

SP

a képregény szerint kicsit befagynak, azaz lelassulnak a hidegben...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1439) leslieke válasza Woodslave (#1438) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt azért érdekes lett volna megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1440) keIdor válasza Kassadin (#1436) üzenetére


keIdor
titán

Mit néztél?:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1441) kenwood3 válasza Woodslave (#1438) üzenetére


kenwood3
őstag

Spoiler:

Erre pl számítottam volna, mert erről volt szó a 2 évadban. Azért jó lett volna látni ezt, illetve azt is, hogy a túlélőknek mennyivel nehezítette meg a tél az életüket.

A zombik egyébként soha nem halnak éhen?

Mi az az ekezet dragasag??

(#1442) oriic válasza kenwood3 (#1441) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Élőholtak éhen halnak? :DDD

Live-Die-Respawn

(#1443) leslieke válasza kenwood3 (#1441) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Éhen nem halnak a klasszikus értelemben, ellenben - szerintem - a szétrothadással megszűnhetnek létezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1444) kenwood3 válasza oriic (#1442) üzenetére


kenwood3
őstag

:D
Akkor ilyen erővel élőhalottak esznek? Enni is csak esznek valamiért, nem?

Azt hiszem a 28 héttel későbben pl a zombik a vége fele már haltak éhen fele, illetve csontsoványra fogytak

Mi az az ekezet dragasag??

(#1445) Woodslave válasza kenwood3 (#1444) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja valamelyik Romero filmben is kezdenek gyengébben teljesíteni az időmúlással :D

képregényben nem emlékszem hogy lenne ilyesmi :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1446) oriic válasza kenwood3 (#1444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem azért esznek szerintem mert éhesek... :D

Live-Die-Respawn

(#1447) keIdor válasza kenwood3 (#1441) üzenetére


keIdor
titán

Nem igen, a játék 4. részében a padláson a kisfiú is éhen halt (míg ember volt) és úgy lett zombi, viszont annyira le volt fogyva a zombi, hogy nem is tudott támadni meg felállni, sem mászni. Esélyes, hogy az agy szétrohadásig úgy maradna. A 28 nappal később persze kivétel volt. Ahányféle univerzum, annyiféle zombi, bár nekem a 28. nappal/héttel később nem tetszett egyáltalán.

Számomra a Walking Dead tetszik a legjobban ilyen szempontból, a másik a Resident Evil széria, persze itt a játékra gondolok inkább, a film se rossz, de a játék jobb sokkal. Abból is most tolom a 6. részt és nagyon adja. Ezek a játékok/filmek adják vissza legjobban a zombit. Amiért zombi a zombi, a klasszikus értelemben.

Még a Holtak Hajnala volt jó, de ott is az nem tetszett, hogy futnak a zombik, ahogy a 28-ban is, de ez ritka szar szerintem, a zombi az járkálni, esetlen kicsit "sietni, nekiszaladni" tud (Resident Evil 6, C-vírus fajta, de a Walking Dead-ben is láttunk már ilyet) futni semmiképp. :DDD

Szerk.: Az ösztön miatt esznek, az agy azon része működik csak tovább, ösztönök, agresszió, járásért felelős része.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1448) oriic válasza keIdor (#1447) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szerk.: Az ösztön miatt esznek, az agy azon része működik csak tovább, ösztönök, agresszió, járásért felelős része."

Tényleg a központban mintha a doki mondta is volna.

Live-Die-Respawn

(#1449) keIdor válasza oriic (#1448) üzenetére


keIdor
titán

Ez az összes zombiuniverzumban így van. :) Amúgy igen mondta.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1450) kenwood3 válasza keIdor (#1447) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor szegények még 1 jó ideig ölhetik őket :D

A 28 nappal később szerintem jó volt, de a 28 héttel később már nem tetszett annyira :N A Resident evil játékot én is szeretem (konzol hiánya miatt a a 6. részre kénytelen vagyok várni a pc-s megjelenésre) , a filmet is megnézem mind, bár az utolsó már tényleg ultra xar lett.

A sorozat meg hála ég, tényleg kiemelkedő szvsz a zombis filmek közül :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.