Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Spojler

azért annak örülök, hogy az elég beteg, "hátsó szobában tartott zombult kislány" szálat is beemelték :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1752) #57919488 válasza Woodslave (#1751) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ja ez olyan beteges mint az öregnek a "gyűjteménye" a farmon. A kis Penny, csak Merle meg ne találja mert akkor volt-nincs ;] :DDD

(#1753) #57919488 válasza Woodslave (#1751) üzenetére


#57919488
törölt tag

*

[ Szerkesztve ]

(#1754) Bencus88 válasza leslieke (#1749) üzenetére


Bencus88
nagyúr

a kis moho :DDD :C

(#1755) Avicularia válasza leslieke (#1743) üzenetére


Avicularia
veterán

Ezt nem is értem,hogy gondolhatták. Csontokat,mindent felfalt az a zombi? Eddig miért nem láttunk ilyen viselkedést? Az első részben az első évadban is ott volt az a csaj akit Rick visszament fejbelőni. Csontig le volt rágva szinte,de mégsem ették meg teljesen. Hogy van ez?

(#1756) Vladi


Vladi
nagyúr

Na megnéztem az éjjel én is. Azért vagyok kómás egész nap. :C

spoileres:

Azért nem gyenge, hogy Rick agya hogy ledobta az ékszíjat. Jáááj... ment levezetni a feszkót. :DD
Darly.... hát igen. Mostmár nem lehet kiírni a sorozatból. A babás jelenet óta 3 millió amerikai nő nézi. :D
Kicsit aggódom azért, ha a babával lesz valami szerintem elmegy sorozatgyilkolni vagy nem tudom, azért ő is hajlamos agyérgörcsöt kapni. :U
A gyerekét fésüli aki zombi vonal meg nagyon súúúlyos.... :Y Morbid. De valahol érhető. Olyan mint az öreg, aki a pajtában tartotta a családot. Hátha meg lehet gyógyítani... itt is van azért egy határvonal azok között, akik elfogadják a halált, meg akik keresik a reményt. De eskü, hogy megnyugodott a gyerek az ölelésről, tutifix! :Y

Lorihoz: az nekem is egyértelmű volt, hogy megette. legalább is részben. Mintha elvonszolták volna, vércsík látszott a földön. :F

A nagy has kivágása meg szimbolikus. Utalás Lori császárjára. Csak ez ilyen morbid formában.

Ripper03:

Ejjj te! Megint korrepetálás kell?? ;] Ha olyan fogóval fognám meg a fogadat, én is simán kihúznám, hidd el. :K Nem tart a végtelenségig. De egyébként az íny a lényeges. Ha az szép és egészséges, akkor a fog is jobban tart. A zombiknál meg ez elsorvadt biztosan. Egyébként is: nyomóerő kifejtésére vannak nem húzóra. :K

A 28 napban, illetve a hónapban mondják is, hogy éhenhaltak. Itt is az lesz, csak sokáig húzzák.

A harapásról szokszor volt szó, egyrészt az alap koncepció, hogy attól zombi lesz. meghal is az lesz. Kész, pont, ne keressetek értelmet ebben. sci-fi és kész.

De ha mégis kell magyarázat, akkor a kettős fertőzés teória jól leírja.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1757) Bencus88 válasza Vladi (#1756) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze én ezt tudom, de egyes jelenetek olyanok, mint ha a foga valami borotva éles penge lenne.Kicsit furcsa, de legalább folyik a vér és repülnek a hús cafatok ;]

(#1758) Vladi válasza Bencus88 (#1757) üzenetére


Vladi
nagyúr

Látod pont ez a lényeg, hogy látványos, ijesztő, hátborzongató, gusztustalan, rémes, gyomorforgató, visszataszító legyen. :DD

jah, juteszembe: link. Elég morbid. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1759) keIdor válasza Bencus88 (#1735) üzenetére


keIdor
titán

Rómában is ugyanez ment 2000-2300 éve, csak nem zombik voltak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1760) Vladi válasza keIdor (#1759) üzenetére


Vladi
nagyúr

Meg megy most is, csak kulturáltabb, szocializáltabb formában: jégkorong? amerikai futball? :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1761) Kassadin


Kassadin
addikt

De beteg lett ez a rész. Tetszett. :K

(#1762) feka007 válasza Woodslave (#1744) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt már ellőtték Amy-vel sztem.

(#1758) Vladi: Nézem, hogy mennyi könyv van ott a témában, lehet beszerzem vmelyiket :D

[ Szerkesztve ]

(#1763) Vladi


Vladi
nagyúr

Jah az csak nekem tűnt fel, hogy Carolt úgy temették el, hogy nem is volt holttest? :Y :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1764) Kassadin válasza Vladi (#1763) üzenetére


Kassadin
addikt

SP

Miért, Lorinak volt? T-Dogból meg nem sok maradhatott.

[ Szerkesztve ]

(#1765) #57919488 válasza Vladi (#1763) üzenetére


#57919488
törölt tag

SP:

Carol meghalt? Baszki lehet bealudtam egy részen vagy mi? :Y

(#1766) Vladi válasza #57919488 (#1765) üzenetére


Vladi
nagyúr

sp:

még megy a találgatás, de eléggé úgy fest, hogy megtisztult a fényben...

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1767) Kassadin válasza #57919488 (#1765) üzenetére


Kassadin
addikt

Feltételezés.

(#1768) leslieke válasza Vladi (#1763) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem bolyong valahol a börtönben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1769) adyz. válasza leslieke (#1768) üzenetére


adyz.
aktív tag

zombiként :D

(#1770) leslieke válasza adyz. (#1769) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akár. De nem véletlen nem volt hullamutogatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1771) mepet válasza Avicularia (#1741) üzenetére


mepet
addikt

(#1741) Avicularia:
Hát ja. Azt a zombit álkapcson lőtte. Mondjuk amekkorát durran az a bazi nagy ezüst pisztoly, lehet szétrobbant ott minden.

(#1755) Avicularia:
Lori nem alakult át, hamarabb fejbelőtték. Tehát ebben különbözik az S01E01-es félzombitól. Az ember husi biztos finomabb, mint a zombiké. :K

Más:
Nem tudom, hogy hihettétek, hogy a Lorit felfaló zombi Lori. Bennem fel sem merült... :))

(#1772) szmatyi93 válasza Avicularia (#1741) üzenetére


szmatyi93
tag

Teljesen mind1 mert torkon lőtte szal ellőtte a nyaki csigolyáját szóval mozogni már nem fog tudni, egy olyan zombi lett belőle mint ami a Govenornak van szóval semmi értelme, már csak focilabda :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1773) Kassadin válasza mepet (#1771) üzenetére


Kassadin
addikt

"Nem tudom, hogy hihettétek, hogy a Lorit felfaló zombi Lori. Bennem fel sem merült... "

Nem értem, teljesen máshogy nézett ki, mint Lori. Ráadásul férfi volt.

(#1774) keIdor válasza Kassadin (#1773) üzenetére


keIdor
titán

Én sem értem hogyan nézhették egyesek Lorinak, mikor megláttam a zombit egyből tudtam, hogy nem Lori a nagy pocak ellenére, őt zabálta fel. Bár ha a csontokat ott hagyják akkor mindenkinek leesik szerintem, ezt a részét elbaszták szerintem is. A csontokat nem tudják felzabálni a zombik, főleg nem egy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1775) leslieke válasza keIdor (#1774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak csontoknak kellett volna maradnia.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1776) keIdor válasza leslieke (#1775) üzenetére


keIdor
titán

Nyilván, a fejnek is, kb. annyi mint T-Dog-nál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1777) #57919488 válasza keIdor (#1776) üzenetére


#57919488
törölt tag

T-Dog-ból maradt valami? Kezd olyan érzésem lenni, hogy vagy tényleg bealudtam vagy kimaradt egy rész :W

szerk:
(#1778) bok92:
És azt mutatták is?

[ Szerkesztve ]

(#1778) bok92 válasza #57919488 (#1777) üzenetére


bok92
addikt

Egy kis cifet-cafat... :DDD

(#1779) Apollyon válasza keIdor (#1774) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vegyük úgy, hogy ez egy falánk zombi volt, azért húscafatok maradtak... a csontok meg... eltörte őket és azt is benyomta. Valszeg nem kalciumgazdag kaján élnek Rickék:D T-Dog megkajálóit lelőtték valamikor, a Lorit megevő zombinak meg volt ideje a lakomára. Meg már eleve tálalva volt ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1780) keIdor válasza Apollyon (#1779) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk most azon agyalok, hogy egy felnőtt nő ,mondjuk 50-55kg, beférne-e egy ember hasüregébe. Darabkákban lehet. :F Nem néztem még. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1781) feka007 válasza #57919488 (#1777) üzenetére


feka007
nagyúr

Bealudtál :DDD

(#1779) Iscariah: Igazi pussy eater zombi volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#1782) Kassadin válasza #57919488 (#1777) üzenetére


Kassadin
addikt

Mutatták is.

(#1783) #57919488


#57919488
törölt tag

Újra átnézem a részeket de nem találom, még egy darabkát se Mr.T-ből ;] :DDD

szerk:
(#1784) Vladi:
Hát amennyire idegesítő volt a csaj még golfoznék is a darabkáival :K
De amúgy ja mert nem lett lezárva a téma.

[ Szerkesztve ]

(#1784) Vladi


Vladi
nagyúr

Most komolyan arról megy a diskurzus, hogy mit csócsáltak le a halott kismama csontjairól???
Nagyon átvettétek a fílinget. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1785) kenwood3


kenwood3
őstag

Szpojler:

Carol hova lett? Vagy csak én nem láttam? Mert elvileg megmenekült

Mi az az ekezet dragasag??

(#1786) Vladi válasza kenwood3 (#1785) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez a 25 milliós kérdés. Egyelőre mindenki csak találgat. Lehet, hogy valamilyen meglepetést készítenek nekünk az írók. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1787) Kassadin válasza kenwood3 (#1785) üzenetére


Kassadin
addikt

Menekülni menekült, de hogy hova, vagy kikhez (haha ;]), azt nem tudjuk.

(#1788) szmatyi93 válasza Kassadin (#1787) üzenetére


szmatyi93
tag

Egy fényes ajtón rohant ki szóval valószínüleg a szabadba csak kérdéses hogy egy zombi ketrecharc közepette találta magát vagy kint a semmibe ami irreális lévén hogy börtönből menekült de nem jósolhatunk sok jót neki szerintem....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1789) Ace owner


Ace owner
addikt

Mindenesetre sírja volt szerintem..

Galaxy Fold 4

(#1790) mepet válasza Ace owner (#1789) üzenetére


mepet
addikt

Tényleg.

1. sír: a felhasított, fejbelőtt, majd elfogyasztott Tancredi kisasszony cafatkáinak
2. sír: T-Dog mester kevéske maradványának
3. sír: ??? talán az öreglányé ???

(#1791) leslieke válasza mepet (#1790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

3. sír: ??? talán az öreglányé ???

Az övé. A virág se véletlen került oda.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1792) brownus válasza leslieke (#1791) üzenetére


brownus
veterán

jaja, az ő kislányának volt a kedvence ha jól emlékszem!

ez meg:D
nem ismerem a képregényt, azt, hogy ott miként vezetik a sztorit, de ebben van valami:)

(#1793) oriic válasza brownus (#1792) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ha darabont maradt volna, most nézhetnénk, ahogy azon vitáznak, krumplit vagy répát vessenek először"

Ez kész, ezen besírtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1794) leslieke válasza oriic (#1793) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azon én is felröhögtem. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1795) Vladi válasza brownus (#1792) üzenetére


Vladi
nagyúr

volt egy jelenet Daryl és Carol között, amikor ilyen virágokat nézegettek. Valami romantikus dumája is volt a pasasnak, hogy reményt nyújt vagy valami. 2. évad eleje. Na az volt ilyen virág.

Azon én is besírtam, jobb így a sorozat biztosan. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1796) Tim82 válasza oriic (#1793) üzenetére


Tim82
nagyúr

Márpedig a képregényben legalább komolyan veszik azt, hogy egy gyakorlatilag posztapokaliptikus világban hogyan lehet megoldani a friss élelmiszerek kérdését (meg ott állandó probléma az, hogy mi van akkor, ha elfogynak/elérhetetlenné válnak a beszerezhető készletek). Szóval jól hangzó szöveg, de annyira nem vicces, ha egy kicsit is belegondolunk.

Egyébként soha nem értettem pl., hogy a kutyák, macskák hova tűntek a TWD-ben. (Adott az összehasonlítás a World War Z-vel, ahol kerek, hihető magyarázat van arra, hogy mi történik velük: ahhoz túl gyorsak általában, hogy zombicsemege legyen belőlük, így elvadulnak vagy (a kutyák esetében) kiképezhetőek zombi-becserkészésre és felderítésre.)

Másik dolog, amit nem vágtam, hogy miért nem jut eszükbe az embereknek a TWD-ben, hogy használjanak valamilyen rövidhullámú kommunikációs megoldást arra az esetre, amikor pl. egy adott területen szétszóródnak (a 2. évadban, amikor Sophie-t keresik). Az OBI-ból Walmart-okból és barkácsboltokból a zombiapokalipszis eltüntette az összes walkie-talkie-t és elemet?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1797) oriic válasza Tim82 (#1796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez ugyanolyan hogy miért nem használtak hangtompítókat az első évadban... Nincs rá magyarázat szerintem.

Live-Die-Respawn

(#1798) Tim82 válasza oriic (#1797) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudtam, hogy elfelejtettem valamit beleírni azok közül a kérdések közül, amik még motoszkáltak bennem. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1799) mepet válasza oriic (#1797) üzenetére


mepet
addikt

Mert nem volt nekik? :B

(#1800) oriic válasza mepet (#1799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, a mostani évadpremierben láthattuk csak hogy használják.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.