Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) mepet válasza baluka26 (#1849) üzenetére


mepet
addikt

Én Dalet bírtam még. Ő volt az egyetlen magyar eddig a sorozatban. :))

(#1852) leslieke válasza mepet (#1851) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kellene lennie több magyarnak is?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1853) keIdor válasza mepet (#1851) üzenetére


keIdor
titán

Magyar származású a színész, vagy hogy érted?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1854) leslieke válasza keIdor (#1853) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A karakter neve magyar: Dale Horvath

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1855) mepet válasza leslieke (#1852) üzenetére


mepet
addikt

Ha több magyar lenne, akkor már rég megölték volna egymást, és folyton csak siránkoznának... Szerintem pedig az az igazi, amikor a zombikkal viaskodnak nem egymással...

(#1856) leslieke válasza mepet (#1855) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért volt itt viaskodás egymással is magyarok nélkül is. :D

De a kérdést úgy értettem, hogy a képregényben több magyar nevű személy is szerepel-e?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1857) FoxiestFox válasza leslieke (#1856) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, jó ideig szappanopera volt... de most már oké. :K

(#1858) Vladi válasza mepet (#1855) üzenetére


Vladi
nagyúr

:DDD Találó.

Egyébként mi ez a magyar mánia? Tök sok amerikai filmben van említés, meg sorozatba utalás meg ilyenek. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1859) oriic válasza Vladi (#1858) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne izélj már, legalább a filmekben sorozatokban legyünk különlegesek ha a valóságban már ilyenek vagyunk. :D

Live-Die-Respawn

(#1860) mepet válasza Vladi (#1858) üzenetére


mepet
addikt

Kb. 5 évenként egy filmben.
Nekem hirtelen a szállító sok, meg egy kémes négeres, alacsony színvonalú akciófilm jut eszembe, ahol meg volt említve Budapest.
Ha így vesszük románia sokkal menőbb az usában, mint mi... Sokkal többen ismerik, volt drakulájuk is, meg minden...

De azt is tegyük hozzá, hogy Dale lakókocsiban élt, tehát ősi cigány életvitelt folytatott, amiről természetesen a magyar szó jutott az író eszébe! :K

(#1861) baluka26 válasza Vladi (#1858) üzenetére


baluka26
veterán

Frank Darabont magyar szűlők gyermeke. Mint készítő, csak belerakott egy karaktert...:)

mepet: Szó sincs erről, hogy ezért lenne magyar. Szerintem. Ráadásul DeMunn klasszikus Darabont karakter.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1862) leslieke válasza mepet (#1860) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudtommal Amerikában sokan élnek lakókocsiban. Velük mi a helyzet? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1863) baluka26 válasza mepet (#1860) üzenetére


baluka26
veterán

Ráadásul szerintem mondja a sorozatban, hogy miután nyugdíjba mentek országjárók lettek a feleségével.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1864) Ace owner


Ace owner
addikt

Azért a Ferenc teherautón nagyot néztünk mikor megláttuk :DD

Galaxy Fold 4

(#1865) Vladi válasza mepet (#1860) üzenetére


Vladi
nagyúr

sorozatjunkien cikksorozat van róla, magyar jelenlét címmel. Elég gyakori. 2-3 film is eszembe jut, amiben említik, hogy magyarok.

Jah! Most ugrik be: Falling Skies, 1. évadban. A szakács kifakad, hogy:
A csirkébe minek rakott paprikát? Hát mi maga, magyar??? S ez az eredetiben volt így! Nem fordítói tréfa, egyértelműen "hungariant" mond. :)

Ahhoz képest amúgy ez gyakorinak számít, kis sosehallott picsányi ország vagyunk onnan nézve.

Ez az ősi cigány... azért elég pejoratív... :U úgy érted a pusztában a házát hordozva utazgatott össze- vissza? Ez simán ősmagyar. :DD

(#1859) orichalcos:

Amúgy is különlegesek vagyunk, csak a pozitív dolgok most háttérbe vannak szorulva sajnos. :(
De az Olimpián például akkorát dobbantottunk... csak pislogott a világ. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1866) mepet válasza baluka26 (#1861) üzenetére


mepet
addikt

Rendben, de akkor miért pont a lakókocsis tagot nevezte el Horvathnak? :D

Az elméletem továbbra sincs kizárva :R

(#1867) keIdor válasza Vladi (#1865) üzenetére


keIdor
titán

Az olimpia tényleg szép volt, tekintve milyen más népes országok között voltunk.
De... mostanában a politika teljesen tönkretesz mindent. 1-2 kivétel volt, de 100 éve csak hülyék ülnek a trónok és ez meglátszik a gazdaságon és a megítélésen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1868) baluka26 válasza mepet (#1866) üzenetére


baluka26
veterán

"Ráadásul szerintem mondja a sorozatban, hogy miután nyugdíjba mentek országjárók lettek a feleségével."

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1869) leslieke válasza mepet (#1866) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert őt akarta így elnevezni, Ne láss mögé olyat, ami nincs ott.

Az elméleted meg nagyon gyenge lábakon áll.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1870) mepet válasza baluka26 (#1868) üzenetére


mepet
addikt

így van, akkor tértek csak vissza az ősi cigány életmódra. :DD

(#1871) Kassadin válasza mepet (#1870) üzenetére


Kassadin
addikt

Neked valami cigány fétised van? :F

[ Szerkesztve ]

(#1872) FoxiestFox válasza Kassadin (#1871) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:DDD

(#1873) mepet válasza Kassadin (#1871) üzenetére


mepet
addikt

:))

(#1874) hdman válasza Kassadin (#1871) üzenetére


hdman
őstag

Biztos tart pár bezombult egyedet a pincében :DDD

Sopron city :)

(#1875) szmatyi93


szmatyi93
tag

Nagyon adta a rész, érdemes volt ma is felkelni ezért :D

Spoiler:
Na eljött a várva várt találkozás, a két csoporttal bár a következőben fog beteljesedni, arra kíváncsi leszek hogy menekült meg Carol de majd úgyis elmeséli, remélem....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1876) adyz.


adyz.
aktív tag

ismét egy kiváló részt kaptunk, hozza a színvonalat :R

elég érdekes lesz, amikor mindenki találkozik mindenkivel ;]

(#1884) adyz. válasza leslieke (#1883) üzenetére


adyz.
aktív tag

ha spoiler lenne, abba tettem volna. de ezek a jelenetek a második évad végén szereplő részben benne vannak, tehát semmi spoilereset nem írtam. :U

(#1885) Vladi válasza adyz. (#1884) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na azért csak tessék óvatosan bánni a hozzászólásokkal. Főleg ebben az időszakban, amikor órákon belül kijön a magyar felirat.

Mivel ez egy nagy filmet élvező sorozat, ezért nagy a jelentősée ennek. Órák különbséggel nézik a rajongók.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1886) keIdor válasza Vladi (#1885) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk aki ennyire nem bírja az SP-t nem tudom minek néz be ide hétfőn megnézés előtt...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1887) szmatyi93 válasza keIdor (#1886) üzenetére


szmatyi93
tag

Maga a SP fertő tud ez itt lenni :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1888) Vladi


Vladi
nagyúr

Megjött a magyar felirat: asap, immerse, afg. :C

(#1886) Keldor papa:

Például ilyen infókért. :U Vagy mert véleménye van korábbi részekről. Vagy mert fórumozni szeret. Vagy mert bízik a topiklakók fegyelmében. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1889) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, nagy király rész volt, felprögnek az események. :C

Live-Die-Respawn

(#1890) Vladi


Vladi
nagyúr

nah akkor: spoiler!

*

*

*

mondom: SPOILER! ne olvassad a filmet nézzed! :DD

Húúúááá nagyon állat rész volt! A 3. évad simán újranézős! Akármit csináltak, nagyon jól tették a készítők. :C
Egyszerűen pompásan épül a dráma. Amit csak bénáztak meg húztak, nyúztak a 2.-ban az itt kiváló.

Daryl: hát igen. Újabb női szívekebe lopta be magát. Nem semmi volt azért, ahogy az ölében vitte Carolt. Mielőtt kérdések özöne jönne: mivel megalálta a kést a zombiban és az nem volt halott, de arra utalt, hogy Carol küzdött vele, így logikusan úgy gondolta, hogy bizony élete szerelme halott. Méghozzá zombi üzemmódban a szomszéd szobában. Micsoda vívódás lehetett... :( aztán micsoda boldogság, hogy él!! :C

Rick: ne találgassatok, ez ptsd. Pszichotikus epizóddal. Igen, hallucinált. Az öreg levágta ezt. De mostmár összeszedi magát, pont mikor kell. :K

Merle: azért meredek a figura. De én kitartó optimista vagyok, még mindig látom benne az emberséget. Őt is meg lehet érteni. Alig várja, hogy találkozzon a tesóval, hát kissé meggondolatlan, nem is bízik a koreai srácban, hát azt teszi amit tud: erővel szerzi meg az infót. Nem fog tán ücsörögni, hogy most felültették -e, vagy sem, tényleg él -e bébibrádör vagy sem. Nosza... :DD

De lesz még itt Michonne, Andrea harc is. Az fix. Meg kormányzó Rick háború. Meg amit akartok. Közben időnként görög drámák öregek tanácsát meghazudtoló epikus, a történetet helyes mederbe terelő zombi hadak belépője is. omg. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1891) kenwood3


kenwood3
őstag

Nagyon király rész volt :C

Spoiler:

Meg tudja mondani valaki, hogy Michonne-t miért nem támadták meg a zombik az erdőben? Illetve a jövőheti rész előzetesében is ott áll a börtönnél 1 csomó zombi mellett, azok meg rá se bagóznak :F

Mi az az ekezet dragasag??

(#1892) oriic válasza kenwood3 (#1891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER

Korábbi részekben is volt hogy ha zombivér van a testükön akkor nem bántják őket. Atlantában is csinálták a többiek, csak ott az eső lemosta róluk. Michone amúgy a rész végén állt ott nem az előzetesben.

Live-Die-Respawn

(#1893) Avicularia válasza kenwood3 (#1891) üzenetére


Avicularia
veterán

SPOILER

Pont azért mint az első évadban Rick-re és Glenn-re nem. Az erdőben kivágta az egyik walker hasát és az összes bele ráömlött Michonne-ra.
Milyen bájos volt a kis piros bevásárlókosárral a kezében :D

szerk:megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#1894) kenwood3 válasza oriic (#1892) üzenetére


kenwood3
őstag

Spoiler:

Ez igaz, de azért annyi sok zombivér nem volt rajta szerintem, hogy a zombik ne vegyék észre, hogy ő kaja. Emellett több sebből vérzik is. No de mindegy igazatok lehet

"Michone amúgy a rész végén állt ott nem az előzetesben."
:D
Rég volt már reggel, benéztem. Megyek is inkább aludni :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1895) Vladi válasza kenwood3 (#1894) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoiler!

a zombibél számít, nem a zombivér. Engem az lepett meg, hogy Michonne-t ez meglepte. :F
Egy ilyen veterán, nomád túlélő zombilandben hogyhogy még nem jött erre rá??

Más:

Azt vágjátok, hogy a sorozat szépen mélyül elvont, szimbolikus, spirituális irányba? A frissen mosott Rick, szépen vasalt fekete ingben megjelenik a csoportban, akik épp esznek? Gyönyörű. :)
Jóvan segítek: halotti tor és éppen gyászol. Hagyják, hogy egyedül legyen a gyásszal, csak a bölcs öreg megy oda. De ő is elmegy, mikor látja, hogy intenzív a gyászmunka. Aztán jön a belső segítő.
Ahogy Darlynek is anno a testvére.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1896) mepet válasza Vladi (#1895) üzenetére


mepet
addikt

spoiler

A telefonhívások nélkül ez a rész egész kerek lett volna. Most miért kellett vagy 20 percig azt néznünk, ahogy a nagy gyász közepette full hülyeségeket haluzik az elvileg kőkemény főszereplő... :W
Andrea tényleg úgy kurvul, ahogy megjósoltuk, egyből a legnagyobb hatalmú taggal kezd természetesen. Ott már nem a pénz a menő, csak a színtiszta hatalom.
A kardozós néger leány ismét alakított, bár 2 láncravert zombival sokkal menőbb volt! :D

Reményeim szerint valami ilyesmi lesz a következő részek felépítése:
E07: a governor és a főokos rendőrbácsi emberei egyást ölik, meg persze a zombikat.
E08: a governor és a főokos rendőrbácsi összebarátkoznak és együtt ölik a zombikat.
E09: a governort és a főokos rendőrbácsit szanaszét tépik a zombik a biztonságosnak vélt városukban
E10+: új, talpraesettebb szereplők izgalmasabb és változatosabb zombimészárlásba kezdenek
Persze sajnos ez a kifejlet elég kevéssé valószínű. :))

(#1897) Apollyon válasza mepet (#1896) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ehh.. spoiler

A telefonhívással dolgozta fel a traumát, hogy esélye sem volt a feleségét megmenteni, akit a fia lőtt le hogy ne változzon át, és még meg is ette egy zombi stb.
A képregényben is ez a telefonos megoldás volt, csak ott kissé más körülmények között.
Andrea a sorozatban számomra abszolút ellenszenves, igazi agyatlan szőke. Egyébként az őt alakító színésznő (Laurie Holden) az X-aktákban is szerepelt, és bizony nem gyengén jól nézett ki. A comicban ezzel ellentétben pedig abszolút a csoporthoz tartozó, megfontoltabb, normálisabb lelkivilágú, fontos karakter.

Michonne meg itt is tetszik, még az őt alakító csajszi is totál eltalált, benne szerintem senki nem fog csalódni.
De kíváncsi vagyok, ha elkapják a Governort, lesz-e kanál ;]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1898) baluka26


baluka26
veterán

S03E01.
Azt_a_kurva. Végre vége a szappanopera sztájlnak. ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1899) feka007 válasza mepet (#1896) üzenetére


feka007
nagyúr

Még két rész van az évad első feléből, tehát a 8.-ban mindenképp lesz vmi komoly. :D De egyébként eddig egész évad rohadt jó szvsz, talán csak a múlt heti "Say the Word" volt egy gyengébb rész kicsit. Következő rész is jónak ígérkezik.
Ha belegondolunk, hogy a 2. évad első felének zárórészében az volt a cliffhanger, hogy szétlőtték a pajtát.. Azért most kicsit jobb sztem :)

(#1898) baluka26: Szerintem már 2. évad utolsó 2 részében is vége volt. De tény, hogy a 3. az ütősebb minden tekintetben :D

[ Szerkesztve ]

(#1900) oriic válasza baluka26 (#1898) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sőt...

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.