Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Dyrtyho válasza mepet (#1700) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Istennem, ebben a sorozatban negatív női szerepet kapott, van ilyen, és attól még hogy valaki idegesítő, és irritáló, attól még nem kell azt kívánni, hogy írják már ki végre valahára, ez ugyan olyan mintha az ember munka helyén van egy idegesítő kolléga, akkor ott se kívánjuk azért az hogy dögöljön meg, csak azt hogy rúgják ki....meg amúgy is olyan az emberi természet, hogy nem lehet mindenkinek mindenkit szeretnie, ezen a földön van olyan ember aki olyan karaktert szeret, akit más nem...

best regards, egy fórumozó blogger

(#1702) mepet válasza Dyrtyho (#1701) üzenetére


mepet
addikt

Spoiler

Akkor nem úgy kell felfogni, hogy a saját fia szétloccsantotta az agyát, rothadó vírusfertőzött darabkákat hagyva a börtön egy eldugott zugának mocskos kövén, hanem, hogy kirugták a sorozatból. ;]

(#1703) rt06 válasza mepet (#1700) üzenetére


rt06
veterán

spoiler

egyik rosszabb, mint a masik (marmint a karakter, a szinesz ugye ugyanaz, es mindket sorozatban fortelmesen szar)
en pont amiatt nem sajnaltam t-t sem, mert azzal a karakterrel sem tudtak mit kezdeni, megmaradt a butan/csunyan nezo fekete ficko szerepet betoltendo (bar elso ranezesre a masik sem lesz jobb)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1704) mepet válasza rt06 (#1703) üzenetére


mepet
addikt

Spoiler

Az első évadban azért még volt, amikor beszélt is T. :B Én azért sajnáltam, de a 2. évad után majdnem el is felejtettem, hogy még nem halt meg...

(#1705) Kassadin válasza Dyrtyho (#1699) üzenetére


Kassadin
addikt

SP

"Végre sikerült megnéznem a 4. részt, meg kell hagyni, hogy ez a rész elég jó lett, de van egy olyan érzésem, hogy az Andrea akkor nagy k*rva, hogy vagy összejön Merlevel, amire elég kevés esélyt látok, vagy pedig Governorral."

MIért lenne ribanc emiatt?

(#1706) oriic válasza Kassadin (#1705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg miért lenne az. Azért mert összejön valakivel a világvége után? Egyedül Shane-el kamatyolt, senki mással.

Live-Die-Respawn

(#1707) mepet válasza oriic (#1706) üzenetére


mepet
addikt

Én veled vagyok Dyrtyho. Látszik a fején, hogy kurtizán! :))

(#1708) cipecati válasza keIdor (#1691) üzenetére


cipecati
csendes tag

Hááát...most erre mit mondjak???Sok mindent megéltem már!!!Biztos ezért más a véleményem!
Lehet a kövi résznél lesz v.mi olyan,amitől jobb lesz az a jelenet :D
Ezen kívül jó volt ez a rész!
Jobb,mint a 3. :DD
Várom a következőt :DD

(#1709) keIdor válasza cipecati (#1708) üzenetére


keIdor
titán

Nem tudom mit takar a sok minden, de nem vagy vele egyedül... de nem is a topik része ez. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1710) Kassadin válasza mepet (#1707) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

(#1711) szmatyi93


szmatyi93
tag

Érdekes, érdekes, hozta a színvonalat igaz kicsit másképp de szerintem nagyon nagy volt ez is.

Spoiler:
A kis Penny elég cuki volt :D bár egy kicsit beteges de nem ő az első aki megtartotta szeretteit akár zombikén...
A vége meg elindít egy újabb szálat, ki a tököm hívna fel egy börtönt az apokalipszis idején úgy mégis? Elsőre az ugrott be hogy talán a kis néger gyerek csak aztán beugrott hogy őt lelőtték szóval ott a nagy ???
Szerintem Andrea ott bánta meg hogy nem ment el amikor meglátta milyen ezeknél a Szombat esti láz :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1712) Tim82 válasza szmatyi93 (#1711) üzenetére


Tim82
nagyúr

ki a tököm hívna fel egy börtönt az apokalipszis idején úgy mégis?

A képregényben a börtön ostroma után a menekülő és lázból éppen felgyógyuló Rick Carllal meghúzza magát egy házban, ahol képzeletbeli beszélgetéseket folytat telefonon a halott Lorival.

Btw, végre up-to-date vagyok a képregényben, jöhetne a 104-es rész (elvileg 2 nap múlva megjelenik).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1713) szmatyi93 válasza Tim82 (#1712) üzenetére


szmatyi93
tag

Képregényt még nem kezdtem el olvasni de ideje van már :)

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1714) Tim82 válasza szmatyi93 (#1713) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megéri, sokkal egyenletesebb színvonalú, mint a sorozat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1715) Kassadin válasza Tim82 (#1714) üzenetére


Kassadin
addikt

Magyarul pár rész jelent meg, angolul meg kb. lehetetlen beszerezni itthon. Vagy csak én kerestem rossz helyen eddig?

(#1716) mepet válasza Kassadin (#1715) üzenetére


mepet
addikt

A papíralapú verziót tényleg nehéz. A digitálisat pár kattintás.

(#1717) Tim82 válasza mepet (#1716) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt így nem akartam leírni, de amúgy eBay, Amazon - nekem is tervben van papír-alapon a gyűjteményes kiadás (tudtommal az első 50 megjelent együtt).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1718) Ace owner


Ace owner
addikt

Fenébe hogy még nincs feliratosan :(

Galaxy Fold 4

(#1719) Kassadin válasza Ace owner (#1718) üzenetére


Kassadin
addikt

Indán 1 hete fent van.

(#1720) Ace owner válasza Kassadin (#1719) üzenetére


Ace owner
addikt

Az 5. rész? Az konkrét.. :D

Galaxy Fold 4

(#1721) Kassadin válasza Ace owner (#1720) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt hittem, hogy a negyedikre gondoltál. Ötödikre felirat nem is lesz ma, legutóbbira is kellett várni 1-2 napot, ha jól rémlik.

(#1722) szmatyi93 válasza Kassadin (#1721) üzenetére


szmatyi93
tag

Alias kiírta fb-n is meg másutt is hogy 8-9 között lesz már felirat :)

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1723) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Előzetesek a 6. részhez! Szigorúan csak a 5. rész után megnézni!!

The Walking Dead 3x06 Promo "Hounded" (HD)

The Walking Dead 3x06 Sneak Peek "Hounded"

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1724) feka007


feka007
nagyúr

Ez is jó rész volt, úgy tűnik tudják tartani a színvonalat eddig nagyon.

Spoiler

Kár, hogy csak addig jutott zombiként Lori.. :D Én fel se ismertem, vhogy elég érdekesen csinálták meg szvsz. Am minek szurkálta Rick miután beadta neki a heccsatot, a baba miatt (hogy az miatt patkolt meg)? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1725) Kassadin válasza szmatyi93 (#1722) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor ez nem olyan, minthogy kiírták, hogy kettőre lesz felirat, és este lett belőle.

(#1726) Vladi


Vladi
nagyúr

Nem olvasok háeszt, mert ti már láttátok biztos. :(((

Addig nyomogatom a frissítés gombot a feliratokinfón. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1727) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Letölthető a felirat. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1728) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb jó részt sikerült összehozni. Az előzetes alapján pedig a következő se tűnik rossznak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1729) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na akkor had szóljon:) elkezdem nézni én is.

(#1730) bok92 válasza Bencus88 (#1729) üzenetére


bok92
addikt

Én is :D

[ Szerkesztve ]

(#1731) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó kis rész volt. A telefoncsörgés tuti hogy halucináció lesz.

Live-Die-Respawn

(#1732) #57919488 válasza feka007 (#1724) üzenetére


#57919488
törölt tag

Spoiler:

Szerintem az nem Lori volt hanem egy jól lakott zombi. Azért vágta fel, hogy belenézzen a gyomrába vannak-e maradványok a csajból.
Amúgy mikor a pisztolyt bele rakta a szájába még a fogak korcogását is lehetett hallani, nyami :DDD :P

Merle meg az egyik legbetegebb a sorozatban, még a fogak kihúzását is, hogy élvezte :C totál beteg az ürge. Van akinek jobban bejön a lepusztult világ mint a rendes civilizált, nincsenek szabályok.

(#1733) Apollyon válasza #57919488 (#1732) üzenetére


Apollyon
Korrektor

SP!

Ahogy mondod. Elég beteg, a zombi felette Lori hulláját, és azért volt olyan nagy a hasa, mert a megevett Lori ott volt benne... amiből meg Rick ki akarta vágni, de hogy miért... Azért hogy húscafatokat lásson? Nah mindegy, beteg :DD

A telefoncsörgés meg ahogy írták, Lori lesz. Így zárja le magában Rick a dolgot, ezzel a klassz kis képzelgéssel. Ne tápláljatok hiú reményeket a valós hívásra, meg telefonvonalra meg internetre :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1734) feka007 válasza Apollyon (#1733) üzenetére


feka007
nagyúr

Spoiler

Nem tudom az ilyen nekem mért nem esik le (lehet nem vagyok elég beteg hozzá :D ). Akkor viszont Carl tényleg megkínálta.
Ebben a részben nagyon kikészült amúgy. Kíváncsi vagyok ebből hogy fog visszajönni

[ Szerkesztve ]

(#1735) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Elég hamar elröpült az idő:) Látom a beteges fantázia beindult nálatok is:D

Spoiler

Na mármost elég beteg dolognak tartom, hogy ilyen viadalokat szerveznek a kis közösségben.Nem hinném, hogy ezt sok ember tolerálná, plusz gyerekek is vannak akiknek így nem jó példát mutatnak.Oké kénytelenek elviselni, mert valószínűleg kint a szabadban meghalnának, de akkor is ezt nem tartom reálisnak.a közösség 4-5 beteges lakójának okés lenne, de hogy ezt mindenki ekkora üdv rivalgásként fogadná kétlem.

más:

Már régóta zavar egy dolog.A fog kijött persze mintha egy régi rozsdás lötyögő szöget húznánk ki a fából, de amikor az emberre harapnak 10 cm mélyen felszakítják a bőrt és lerágják az emberről.Amúgy is bomlásnak indultak már én nem tartom valószínűnek, hogy ilyen masszív legyen a fogazat.Jó oké látványosság miatt is kell, de akkor is ez annyira valótlan, hogy gyakorlatilag lehántják a bőrt az emberről:)

Mindezek mellett nagyon tetszik továbbra is a sorozat, gondolom lesznek akik eget értenek velem és akik nem is, de hát én így látom :B

(#1736) mepet válasza Bencus88 (#1735) üzenetére


mepet
addikt

A fogaik és a csontjaik mitől rothadnának el? :B

(#1737) Woodslave válasza #57919488 (#1732) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Spojler

megmondom őszintén az hittem én is hogy lori, szétqrt az ideg, hogy lehetett ennyire elrontani, de így már okés... :D

Nagyon jó ez az évad, nézném 0-24ben :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1738) oriic válasza Woodslave (#1737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, én kapásból azt mondtam hogy nem Lori az, ezek szerint igazam lett.

Live-Die-Respawn

(#1739) Woodslave válasza oriic (#1738) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja persze, abszolút nem úgy néz ki, csak túl pesszimista voltam, "lenéztem" a készítőket :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1740) Bencus88 válasza mepet (#1736) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az nem rohadna csak körülötte a szövetek, és idővel nem tart olyan jól a fog sem.Nem véletlen idős korra a foghullás.Csak arra akartam kilyukadni, hogy ekkora sebet nem ejthetnek vele.Persze mindez a látványosság miatt van és jó is csak érted:)

(#1741) Avicularia


Avicularia
veterán

Nézzétek vissza, mikor szájbalövi a lorit megevő pocakos zombit, lefelé tartotta a csövet, szóval nem tudta volna agyba lőni. Erre azért odafigyelhettek volna, elég közelről mutatták.
Meg ez már milyen, hogy egy zombi felfalta teljesen, semmi nem maradt belőle. T-dogot 2-3 rágcsálta, mégis marad belőle nem kevés.

(#1742) szmatyi93 válasza Avicularia (#1741) üzenetére


szmatyi93
tag

na de T-Dog mekkora volt? :D de amúgy igazad van

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1743) leslieke válasza Avicularia (#1741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nekem is feltűnt, hogy hová is tűnt az egész hulla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1744) Woodslave


Woodslave
nagyúr

lássuk be xar lett az a jelenet.

Dramaturgiailag sokkal jobb lett volna, hogy szembetalálja magár Lori zombival, akinek szemében megcsillan valami, Rick elérzékenyül, de a zombi már támad is... :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1745) #57919488 válasza Bencus88 (#1735) üzenetére


#57919488
törölt tag

Spolier :

A fog dolog mellett nekem már az is érdekes volt mikor szóba került a raboknál, hogy milyen régóta vannak elszigetelve. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy melyik zombi filmben volt még olyan, hogy több hónapokat vagy éveket húzzák a dolgokat és addig a zombik csak úgy életben maradnak. 28 héttel később (talán) de ott se olyan sok időről beszélhetünk, na mindegy :)

A másik meg amit nem nagyon tudok összerakni az a vírus terjedés dolog. Elvileg ugye mindenkiben benne van, oké. De akkor miért gáz ha valakit megharapnak? Ha megharapta hanem benne van már. Az igaz, hogy a zombik szép kis darabot harapnak ki de durvább dolgokat is túl lehet élni.
Meg ez egy érdekes story, hogy kezdődött el a vírus, és 1x csak eltűntek ezek az előzmények. Meg úgy mindenkiről, hogy mit csinált/volt előtte.
Hasonló talán ebben a filmben volt mikor a katonaság elkezdett szórakozni a lakókkal: The Crazies és miközben ezt kerestem erre ezt találtam: Abraham Lincoln vs. Zombies na mondom ez remélem csak vicc :N

[ Szerkesztve ]

(#1746) bok92 válasza Woodslave (#1737) üzenetére


bok92
addikt

SP!

Én is azt hittem,hogy Lori az... A nagy has meg azt hittem,hogy még egy gyerkőcöt rejt... :DDD De nem. :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#1747) C4mp3r válasza #57919488 (#1745) üzenetére


C4mp3r
addikt

De akkor miért gáz ha valakit megharapnak? Ha megharapta hanem benne van már. Az igaz, hogy a zombik szép kis darabot harapnak ki de durvább dolgokat is túl lehet élni.

a fertozesbe halnak bele ha nem a harapasba. ezert szoktak nezni mondog, hogy lazas-e az ember

(#1748) Bencus88 válasza bok92 (#1746) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is azt hittem:D Akkor most felfalta Lorit?

(#1749) leslieke válasza Bencus88 (#1748) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1750) szmatyi93 válasza #57919488 (#1745) üzenetére


szmatyi93
tag

Ha jól emlékezek akkor az egyik részben mondták hogy ha valakit megharapnak attól csak felgyorsul az átváltozása és ezért változik át elég hamar de erősítsetek meg hogy jól emlékszek

«««««Ba dumm tss...»»»»»

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.