Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) ZCoyote válasza keIdor (#495) üzenetére


ZCoyote
őstag

Mondjuk amikor a sitten várták Lilith-et és a feka fbi-os lelőtte a seriffet, az a szösszenet amit nyomtak eredetiben volt az igazi:-)) Szét röhögtem magam.

Visszatérve az aktuális sorozathoz: most már kinyírhatnák a sunyi Lori-t meg azt a vén szakállas f@szt. Nagyon irritálóak, sík ideg vagyok tőlük.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#502) keIdor válasza ZCoyote (#501) üzenetére


keIdor
titán

Nem várják Lilith-et, amikor Hendriksen (feka FBI-os) lelövi a seriff-et csak utána jön Ruby szólni, hogy új csajszi vadászik rájuk. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#503) ZCoyote válasza keIdor (#502) üzenetére


ZCoyote
őstag

Tudom csak így egyszerűbb volt leírni. Kár, hogy a 5. évad után halott a sorozat, kár érte :(

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#504) leslieke válasza keIdor (#500) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, én is tudom. Sok birka. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#505) keIdor válasza ZCoyote (#503) üzenetére


keIdor
titán

Hát mi tagadás, érdekes az új purgatórium meg leviatán szál benne, de én nézem továbbra is, míg nincs vége. De szó mi szó, a kedvencem a 3-4-5. évad, nem véletlen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#506) ZCoyote válasza keIdor (#505) üzenetére


ZCoyote
őstag

Én is nézem megszokásból de már nem az igazi.

Igen az 1-2 nagyon jó volt, a 3-4-5 meg állat. :K Látszik, hogy Kripke 5 évadosra írta, így lett kerek a történet.

Romani ite domum.

(#507) keIdor válasza ZCoyote (#506) üzenetére


keIdor
titán

De a legutóbbi rész azt mondják nagyon jó, démonos volt, ami már nagyon kellett. Én a 12. résznél szünetre fogtam, mert most kezdtem el megnézni elölről megint. Anyámmal 3 hónapja nézettem meg, most meg barátnővel, mindkettő rákapott, 2 fan-al több van a családban. :DDD Én meg velük nézem. És majd ha elértük a 7. évadot megint, akkor nézem tovább. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#508) leslieke válasza keIdor (#505) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is nézem tovább, amíg adják.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#509) ZCoyote válasza keIdor (#507) üzenetére


ZCoyote
őstag

Aha, az uccsó rész tényleg elég jó volt :K Az előző hsz.-ben pont akartam írni valamit belőle de ezek szerint jól tettem, hogy nem tettem :D

Na de nem offolok tovább.

Romani ite domum.

(#510) Apollyon válasza ZCoyote (#501) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lorival egyetértek, mármint a halálával :D de a szakállas csákót nem kéne kivégezni, neki legalább van valami reális meglátása a dolgokkal kapcsolatban.

De ha már Lori meghal akkor az valami durva kivégzés legyen, sokkoló, ez kéne :D A képregényben a main karaktereket sem kímélik, sőt. Jah és jöhetnének már a kannibálok is, akik ugye egyszerűbbnek találják megenni embertársuk egy testrészét mint kaját keresni ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#511) dipeti válasza Apollyon (#510) üzenetére


dipeti
senior tag

Jólvan, megnyugodtam. Eddig azt hittem, hogy csak engem irritál az öreg meg lori. Szerintem is mehetnének a levesbe. :)

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#512) leslieke válasza dipeti (#511) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Engem csak az öreg irritál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#513) mepet válasza leslieke (#512) üzenetére


mepet
addikt

Egyetértek. Felesleges karakter, aki mindig csak hátráltatja a többieket.

(#514) ZCoyote válasza Apollyon (#510) üzenetére


ZCoyote
őstag

Lori sokkoló kivégzése +1 :K

Na a kannibálok jöhetnének, feldobná kicsit a dolgokat.

Romani ite domum.

(#515) leslieke válasza ZCoyote (#514) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De nem fogják kinyírni, oda lenne a szerelmi háromszögből adódó konfliktus.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#516) ZCoyote válasza leslieke (#515) üzenetére


ZCoyote
őstag

Már így is sok volt a szerelmi háromszögből meg bicskanyitogató amit az a nő csinál. Inkább hentelnének végre.

Romani ite domum.

(#517) po1son válasza leslieke (#512) üzenetére


po1son
addikt

Hát én ott akadtam ki, amikor a mocsárban elakarta dugni a fegyvereket. :)
Nekem Shane karaktere tetszik a legjobban. Ő tényleg a túlélésért küzd.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#518) Avicularia válasza leslieke (#515) üzenetére


Avicularia
veterán

A képregényben megtették,de mivel eléggé eltértek már tőle,nem lehet tudni mit terveznek lorival

(#519) Woodslave válasza Avicularia (#518) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát azt biztos nem ami a képregényben volt.. Mint ahogy Shane sem úgy fog meghalni...

Amit el tudok képzelni, hogy egy Rick-el való bunyóba beleszól pár walker, vagy Shane a bunyó közben véletlenül úgy megsérül, hogy Rick már nem tudja a közelgő zombiktól megmenteni....

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#520) dipeti


dipeti
senior tag

Hozzám Shane karaktere áll a legközelebb, de Andrea - habár ő Shane párján áll - végtelenül idegesít, talán pont ezért, mert mindig ilyen nyalizós mindenkivel.
Illetve ez a Maggie olyan helyes csaj. Lányok közül talán csak ő normális.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#521) keIdor válasza dipeti (#520) üzenetére


keIdor
titán

Az a csaj jatszotta Bela-t Supernatural-ban. Ott meg dogosebb volt. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#522) dipeti válasza keIdor (#521) üzenetére


dipeti
senior tag

Odaátot még nem néztem, de sokan nézik a környezetemben. Mikor mondták, hogy ilyen szellemes, fantasys, paranormálisos, erősen elhatároltam tőle. :U

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#523) ch003067 válasza ZCoyote (#501) üzenetére


ch003067
addikt

+1, a bigének, de az öreggel semmi gond...

(#524) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Shane karaktere tényleg rendben van. Maggie dögös. :DDD

dipeti SupNat-ot ajánlom, tényleg érdekes és jó sorozat, főleg az első évadok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#525) ZCoyote válasza dipeti (#522) üzenetére


ZCoyote
őstag

Szerintem nézd meg, nem a nyálas értelemben vett szellemes, fantasy-s. Folyik benne a vér rendesen. :K

Romani ite domum.

(#526) leslieke válasza ZCoyote (#525) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony, ez nem egy tvájnyál. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#527) ZCoyote válasza leslieke (#526) üzenetére


ZCoyote
őstag

Jól le is fikázzák az egyik részben :DDD

Romani ite domum.

(#528) keIdor válasza dipeti (#522) üzenetére


keIdor
titán

Van benne némi Biblia is, sőt a 3-4-5 évadban szinte majdnem végig arról van szó. Angyalok és démonok, Menny vs. Pokol, erről szól.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#529) dipeti válasza keIdor (#528) üzenetére


dipeti
senior tag

Nem lelkesítettél fel... :N

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#530) keIdor válasza dipeti (#529) üzenetére


keIdor
titán

Nem is azért írtam, nem érdekel ki nézi vagy ki nem. De nem igazán a szellemek a lényegesek benne, erre próbáltam rávilágítani.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#531) mepet válasza leslieke (#524) üzenetére


mepet
addikt

Maggie a legjobb nő a kedvenc zombis sorozatunkban ez tény.

Nekem nem szimpatikus Shane. Ha ennyire elege van a többiekből, akkor vigye a skulókat és induljon útra egyedül, nekem nem fog hiányozni... Bár inkább mindenki útra kelhetne.
Remélem lesz egy hatalmas zombiostrom a farm ellen, és megtizedelik végre a brigádot. Merthogy már-már gyanús, hogy azt a farmot, amit egy szimpla kerítés vesz körbe, olyan szuperbiztonságosnak adják elő, mintha valami atombunker lenne...

[ Szerkesztve ]

(#532) keIdor válasza mepet (#531) üzenetére


keIdor
titán

Gondolom ilyesmi lesz az évadzáró majd. Amúgy Shane-el gyakran értek egyet, de az utóbbi 1-2 részben már hülye, visszafoghatná magát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#533) Dyrtyho válasza dipeti (#520) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Shane-t valahogy nem bírom, néha vannak jó ötletei, meg dolgai, de alapjáraton véve egy zakkant fazon....

best regards, egy fórumozó blogger

(#534) feka007


feka007
nagyúr

Na lezavartam az egész eddigi 2. évadot egybe. :DDD Hát jobb, hogy így egybegyűjtöttem őket, volt 1-2 túlságosan időhúzó töltelékszagú rész az eleje felé aminél nem örültem volna, hogy 1 hetet arra várok. De amúgy nekem eléggé bejön összességében eddig, sokkal kidolgozottabb a dráma rész benne, mint az első évadba. Sokaknak épp ez miatt nem tetszik, hogy kevés az 1-hez képest az akció, de zombira nem lehet több évadot építeni sima henteléssel.. Ha meg túl sok a zombiirtás benne, akkor meg irreális. Ez eddig amúgy is sokkal reálisabb szerintem az elzárt farmmal, mint mikor az 1-ben a hegyen voltak Atlanta fölött. Még anno gondoltam is, hogy hogyan lehet ebből több évadot csinálni majd, de nem lett gagyi sztem
Következő rész trailer alapján jó lesz, azt már instantba szedem :) Hány részt tolnak majd még?

[ Szerkesztve ]

(#535) keIdor válasza feka007 (#534) üzenetére


keIdor
titán

4

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#536) feka007 válasza keIdor (#535) üzenetére


feka007
nagyúr

Évadba nem tudni hányat terveznek? Vagy majd jön magától, mint anno a Lostnál?

(#537) po1son válasza feka007 (#536) üzenetére


po1son
addikt

Annyit tudni, hogy a 3. évad 16 részes lesz már.
Egy kis 3. évad spoiler.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#538) Apollyon válasza po1son (#537) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez király, de ha már lesz Governor akkor legyen Michelle is ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#539) leslieke válasza po1son (#537) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak nehogy 16 részen keresztül nyavalyogjanak! :O

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#540) Vladi válasza leslieke (#539) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jááááj. :Y
Nézzétek az új részt. Utána elmúlik minden kritika. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#541) leslieke válasza Vladi (#540) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik új részt? Kint van már a 10. epizód?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#542) Vladi válasza leslieke (#541) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen, már megtekinthető. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#543) leslieke válasza Vladi (#542) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, megvan az esti program egy része. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#544) Gyufaaa válasza Vladi (#540) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem mondod? Kifutottak a farmról? :C Akkor este meglesem!

(#545) Vladi válasza Gyufaaa (#544) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na akkor este megbeszéljük. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#546) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem! A csajok rinyálását leszámítva remek volt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#547) Vladi válasza leslieke (#546) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem az is rendben volt, végre igazi dráma és nem csak rinya. De milyen, hogy a pasik elmennek egy napra és szétesik a közösség. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#548) leslieke válasza Vladi (#547) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok, lehet kicsit túlreagáltam az a részt. Na ja, pasik nélkül a nők meghülyülnek. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#549) keIdor


keIdor
titán

Jó rész volt, egyébként nekem az előző is nagyon tetszett. Csak legyen mindig sok zombi.
Amúgy van benne egy jó nagy baki, egyből furcsa volt. Spoiler: Az elején amikor a srác "kúszik" a késért, akkor már kint vannak a zombik. De amikor a rész közepe felé a "jelenben" a zombik kimásznak az ablakon a srácnál már rég ott a kés és a lábait már ki is szabadította.
Ez ezért elég LOL baki, de belefér, valószínűleg sokaknak fel sem tűnik majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#550) ZCoyote válasza keIdor (#549) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nekem is feltűnt :K

Esetleg SPOILER!!
Jó rész volt, osztották a fejeseket a késekkel:-) Viszont félek, hogy a következő rész már megint nem lesz túl jó, az előzetes elég vérszegény volt.

Sok zombi +1 :K

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.