Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) szabod válasza L3zl13 (#7098) üzenetére


szabod
senior tag

"Ha achievmentekért játszok egy RPG-t akkor már régen rossz."

Vissza is lehet töleni ám a mentéseket, megkapod az achit ,aztán máshogy döntesz. Egyébként a kannibálos küldi után lehet majd random helyeken találkozni a többi taggal. Általban egy hulla mellett állnak, és mikor észrevesznek felajánlják, hogy mi együnk előbb belőle. Hát eddig élt a kannibál koma is. 2. végigjátszásban már nem fognak ezek a cuccok érdekelni, max 1-2 fegyver, amihez nem kell ártatlanokat eltenni láb alól.

(#7102) zotyi8


zotyi8
tag

Nekiálltam a főküldiknek de valahogy elakadt a dolog.
Kihoztam Esbernt Ratway-ból, találkoztunk Riverwood kocsmában...lent vagyunk a titkos szobában kirak az asztalra egy könyvet és nem megy tovább a dolog.
Beszéltem Delphinnel...Esbern-el is próbálkoztam de nem lehet...hogyan tudok továbbmenni?

[ Szerkesztve ]

(#7103) #19617792 válasza zotyi8 (#7102) üzenetére


#19617792
törölt tag

SPOILER: a kirakott könyvet el kell olvasni, jön egy quest, hogy kérdezz rá amit a könyv ír, utána már jönnek a questek rendesen.

(#7104) 3RROR


3RROR
aktív tag

Hali.Nekem lenne egy olyan problémám hogy megöltem Vokun-t a Scroll for Anska küldetésben de a scroll-t nem vittem el anskának.Visszamentem a helyre és ahol lenne a vokun ott a kapuk nem nyílnak ki...most mit csináljak?

(#7105) zotyi8 válasza #19617792 (#7103) üzenetére


zotyi8
tag

Delphine-el 3 induló mondatom van...Esbern-el beszélni sem tudok.
Delphine fején a jel hogy beszéljek vele de már minden lehetséges variációt végigbeszéltem vele :F

(#7106) WonderCSabo válasza 3RROR (#7104) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vagy visszatöltöd a mentést, vagy consoleban odaadod magadnak a scrollt, vagy consoleban befejezteted a küldetést.

Szerk.: Itt a bugs szekcióban írnak egy tippet, hogy lehet visszamenni.

[ Szerkesztve ]

(#7107) 3RROR válasza WonderCSabo (#7106) üzenetére


3RROR
aktív tag

Nem találom a hátsó bejáratot.... :W
console-ba mit kéne beírni hogy vége legyen a küldetésnek?Mert van 1 másik küldetésem is amit már befejeztem de a kiírja hogy még kell csinálnom(a quest-ekben)

(#7108) WonderCSabo válasza 3RROR (#7107) üzenetére


WonderCSabo
félisten

setstage parancs, 2 paramétere van, a küldetés idje, illetve azt, hogy a küldi hanyadik része. Ezeknek Neked kell utánajárni.

(#7109) #19617792 válasza WonderCSabo (#7108) üzenetére


#19617792
törölt tag

segítségképpen a ShowQuestTargets mutatja a quest id-ket, player.sqs <quest id>, GetStage <quest id> meg írja milyen stagek vannak és hol jár.

(#7110) Xblades


Xblades
tag

Hello

Az érdekelne hogy hol tanulható az a varázslat amivel lelket lehet kinyerni?

Hol találhatóak azok a varázslók akiktől tanulhatok új mágiát?

És mi az az érték (hogy írják) ami egy tárgyban, ami csökkenti a mana használatot egy varázslatnál?

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#7111) zotyi8 válasza #19617792 (#7103) üzenetére


zotyi8
tag

Sikerült végre csak veszettül kellett nyomkodni a Talk gombot mivel Esbern párbeszédei egy bug miatt rohannak és így csak véletlen sikerült továbbmennem.

(#7112) zotyi8 válasza Xblades (#7110) üzenetére


zotyi8
tag

Soul Trap könyvet kell venned és elolvasni.
Mana használat csökkentés enchantolt rucival vagy ékszerrel...de ezt majd a varik megválaszolják :)

(#7113) 3RROR válasza WonderCSabo (#7108) üzenetére


3RROR
aktív tag

Na végül megtaláltam a hátsó bejáratot és megvan a küldi!

(#7114) thesound válasza Xblades (#7110) üzenetére


thesound
őstag

1. Soul Trap varázslatot (könyvet) kell venni/találni vagy soul trap varázslattal enchantolt fegyvert találni/venni/enchantolni

2. Winterhold a mage collage, de sok városban (mindenhol?) van varázsló, akitől lehet könyvet vásárolni (pl. Dragonsreach-ben is) vagy találni sok könyvet, amit elolvasva....

3. cost 15% less mana to conjuration spells = 15%-kal kevesebb manába kerülnek conjuration varázslatok

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7115) Mackósajt válasza Xblades (#7110) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Azt hiszem minden jarl udvari varázslónál, és a College-ben is ugyanaz a készlet van. Az alapokon kívül mindig csak azt árulják észrevételem szerint, amihez van perked. Ha felveszel egy új szint perket egy varázslat skillhez, akkor hirtelen megjelennek azok a könyvek a varázslóknál.

Ezen kívül lehet találni dungeonban, és időnként vegyeskereskedésben is feltűnnek.

Elolvasod a könyvet (aminek a neve mindig Spell tome: "varázslat neve" felépítésű), mire a könyv eltűnik, és a varázslat a fejedbe száll.

+ soul trap tehető fegyverre is. Disenchant egy ilyen fegyverre (találni kell), aztán már ráteheted akármire.

(Eszembe jut erről az élőholtakat űző csákányom...)

[ Szerkesztve ]

(#7116) Xblades


Xblades
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#7117) 3RROR


3RROR
aktív tag

A spelleket hogy tudom használni?Pl ezen a videón is a magicka csík felett előjön egy ablak ahol lehet választani...azt hogy kell előhozni?

(#7118) WonderCSabo válasza 3RROR (#7117) üzenetére


WonderCSabo
félisten

tab aztán kiválasztod a magicet

(#7119) Mackósajt válasza 3RROR (#7117) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Leütöd a "P" betűt, aztán választasz iskolát, és varázslatot. Amit kijelölsz bal egérgombbal, az a bal kezeden lesz, amit jobb egérgombbal, az a jobb kezeden. "F"-el lehet innen a kedvencek menübe tenni egy varázslatot, és a kedvencek menüt Q-val lehet előhívni, ahol aztán gyorsbillentyűt lehet rendelni a varázslathoz. (A varázslat menüben nem lehet gyorsbillentyűt rendelni a varázsaltokhoz, mert az túl kézenfekvő és egyszerű lenne egy ilyen modern játékhoz...)

Ha "TAB"-al indítasz, mint az előttem szóló írja, akkor egyel messzebbről indulsz.

[ Szerkesztve ]

(#7120) 3RROR válasza Mackósajt (#7119) üzenetére


3RROR
aktív tag

Köszönöm!

(#7121) Mackósajt


Mackósajt
senior tag

Hehe, a főszál után felkerestem a Blade társaságot, és Esbern-t úgy hagytam ott, hogy beszélt hozzám. Gyorsutaztam Whiterunba, és lefeküdtem aludni. Reggelre Esbern ott várt a házban, hogy befejezze, amit elkezdett. :DD

(#7122) 3RROR


3RROR
aktív tag

és mit csináljak azzal hogy felbéreltem egy emberkét hogy kövessen.De eltűnt.És nem tudok mást felbérelni...hogy lehet előkeríteni?

(#7123) thesound


thesound
őstag

A saját házamban, csak a ládákból nem tűnnek el a cuccok? Vagy lehet pakolni a konyhaszekrénybe is :DDD és onnan sem tűnik el? (hacsak a kis feleségem le nem nyúlja :DDD )

jó lenne tagolni... konyhaszekrényben az hozzávalók, egyik láda fegyverek...stb.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7124) WonderCSabo válasza 3RROR (#7122) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó esetben visszament az eredeti helyére. Rossz esetben meghalt vhol.

(#7125) mpierre válasza WonderCSabo (#7124) üzenetére


mpierre
veterán

Ha nem tud senkit felbérelni, akkor still alive. Gyors utazás segíthet.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7126) 3RROR válasza mpierre (#7125) üzenetére


3RROR
aktív tag

Azóta már utaztam sok helyre....

(#7127) mpierre válasza 3RROR (#7126) üzenetére


mpierre
veterán

Hoppsz. Akkor lövésem nincs.

Szerk.: Amikor nem volt meg, akkor elakadt egy tereptárgyban.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7128) 3RROR válasza mpierre (#7127) üzenetére


3RROR
aktív tag

Ha elakad akkor is ott szokott lenni mellettem miután utaztam.Segítő nélkül meg elég nehéz néhány küldetés :W

(#7129) WonderCSabo válasza 3RROR (#7128) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tápold magad. Az elején én is szenvedtem. Mostmár az elején bazi nehéznek tűnő nercomancert egy csapásra megölöm. :) Egyébként a segítődet consoloban fel tudod éleszteni, keress rá.

(#7130) 3RROR válasza WonderCSabo (#7129) üzenetére


3RROR
aktív tag

Console-al odahúztam magamhoz:D

(#7131) Xblades válasza thesound (#7123) üzenetére


Xblades
tag

Nekem sehonnan nem tüntek el eddig dolgok, pedig nem is házam van hanem elfoglaltam egy erődöt.

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#7132) Xblades


Xblades
tag

Ha megtanultam több üvöltést akkor mindig a legerösebbet használom vagy lehet váltani köztük vagy összeadodnak és mindig egyre erősebb lesz?

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#7133) mpierre válasza Xblades (#7132) üzenetére


mpierre
veterán

Váltogathatsz közöttük. "P" gombra beugrik és ott a kiáltások között kiválasztod, melyiket akarod használni. Vagy berakod kedvencek közé.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7134) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Srácok, ez a FXAA mi pontosan? :U

Elmossa a pixeleket? Vagy valami spéci élsimítás?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#7135) #56230144


#56230144
törölt tag

Srácok,kezdeni szeretnék egy új karaktert,és kikérném a véleményeteket,hogy "Varázslót",vagy "Harcost" kezdjek?A varázslóban nekem az a gázos,hogy alig vagy szinte semmi védelme nincs,lehet csinálni olyan heavy armorokat,amik jók a varázslónak is tudom,de azon kivül szeretném kérni a segitségeteket,hogy melyiknek mi az előnye és hátránya.

Előre is köszi.

(#7136) FehérHolló válasza #56230144 (#7135) üzenetére


FehérHolló
veterán

Öööö, a varázsló varázsol, a harcos pedig harcol. :K

Ez egyébként egy olyan játék, ahol bármit csinálsz, az működőképes lehet, akár legnehezebb fokozaton is.
Különben van olyan varázslat is, ami védelmet növel.

Vágj bele, tapasztalj és élvezd!

Igen, tudnék írni több ezer karaktert a varázslókról és a harcosokról, de felesleges, mert pont a szerepjáték élményt rontanám el.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7137) #19617792 válasza #56230144 (#7135) üzenetére


#19617792
törölt tag

kicsit kombinálva a kettőt, normális light armor (nem feltétlen enchantolt, bár előnyös), hogy legyen némi védelem és kétkezesben nyomod a varázslatokat amíg hozzád nem tud érni az ellen, próbálsz hátrálni hátha tudod még gyötörni, aztán ha kifogyott a mana, vagy közeledbe ért, akkor lehet csapkodni. ez egy ügyes taktika, most tűnt fel.

előző karimmal főként kétkezesekkel nyomultam, azok meg lassúak is voltak, meg nem sokat sebeztek. most van egy szem kard, meg egy-két varázslat, együtt többet sebeznek és gyorsabbak is. én most a lopakodásra, lopkodásra szeretnék ráállni.

[ Szerkesztve ]

(#7138) #56230144 válasza #19617792 (#7137) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszönöm a válaszokat,megpróbálkozom a javaslatokkal :)

(#7139) S e t h válasza #56230144 (#7138) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én varázslóval nyomulok és a conjuration+destruction ágra mentem rá.Most már idézek egy daedra lordot, ami vmi übertáp tank, leköt mindenkit, amíg én hátulról szórom az ellenfelet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7140) WonderCSabo válasza haromegesz14 (#7134) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Spéci AA, de elég rossz homályos eredményt ad a Skyrimban. Én hanyagolnám.

Danielssss: A játéknak nem az a lényege, hogy magadnak kell ezeket felfedezni? :F

(#7141) Xblades válasza mpierre (#7133) üzenetére


Xblades
tag

Kösz

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#7142) S e t h


S e t h
nagyúr

Ki lehet a legjobb követő a játékban?Ki lehet a legjobb mágus karakter akit érdemes felfogadni?Többek között a kannibál küldetéses csajról is olvastam ,hogy nagyon jó, viszont hozzá szükséges az, hogy együnk az emberhúsból.
Van az azura csillagos-küldetéses-csaj is, viszont ott nem neki kedveztem, hanem a könyvtáros faszinak, kérdés, hogy ezek után a csajt fel tudom- e venni és ha igen hol.
A companionos küldetéseknél viszont a farkas automatikusan társ lesz egyszer, utána hová tűnik a társ, vissza lehet még később fogadni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7143) #56230144 válasza WonderCSabo (#7140) üzenetére


#56230144
törölt tag

De az,de én nem is azt kértem,hogy mondjátok el nekem,hogy mit hogyan csináljak,és hogy hogyan osszak pontokat a perkekre,hanem csak véleményt kértem. :F :)

(#7144) #19617792


#19617792
törölt tag

Theives Guildben a Goldenglow Estate quest szerintem marha jól sikerült. :) egyik kedvenc questem tőlük. aki megcsinálta az tudja milyen, aki nem, majd meglátja. :DDD

de komolyan mondom ilyen nincs, kb. ma délben kezdtem új karit, erre már most lvl14, közben változatosan fejlődök. :DDD egykezes, light armor, íjász, lopakodás, lopkodás, zárfeltörés, kis mágia, kovácsolás, kis alchemy és enchant. szinten minden fejlődik :D

[ Szerkesztve ]

(#7145) L3zl13 válasza S e t h (#7142) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az Azura-s csajt nem tudod felfogadni, ha nem neki kedveztél a küldetésben.

Mágus követők akikkel eddig találkoztam rajta kívül: Dawnstar-ban a Vaermina-s küldiben a pap, a mágus akadémia 3 tanonca.
Van 2 pénzért felbérelhető mágiahasználó. 1 Solitude-ban, 1 Riftenben

Ezen kívül van még Illia, egy mágus Darklight Towerben, de ő kicsit bugos... :U
No meg a kannibál csajszi.

Én most Araneával, az azurás csajszival nyomulok.

Ha egy követőd helyét átveszi valaki egy küldetésnél, akkor a követőd automatikusan visszatér a lakhelyére. (Oda ahol felbérelted, vagy hausecarloknál a házadba ahova tartoznak.) Ez napokba is tellhet, ha messzire kell mennie szóval ne ess kétségbe ha nem találod azonnal.

Aki hülye, haljon meg!

(#7146) szabod válasza S e t h (#7142) üzenetére


szabod
senior tag

nálam az azurás csajt megették reggelire a falmerek, pedig ebony páncélt adtam neki (extra maigickás, fortify destruction stb), és úgy tolta varázslatokat, kicsit hülyén nézett ki így, de az alap varzázslós cuccban nem tudom meddig bírta volna... így sem sokáig :D

(#7147) pcMANiac válasza S e t h (#7142) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Companions majdnem összes tagját felbérelheted követőnek, de csak akkor, ha csatlakozol hozzájuk és vérfarkassá válsz. Én épp itt tartok. Bármelyik ingyen jön velem, de én maradok Lydiánál.

Lydia tud mágiát használni, ha adsz neki scroll tekercseket. Nyomatja is, ahogy észreveszem. Egy mágusbotot adtam neki cipelni a múltkor, erre elkezdett lövöldözni vele, nyilazás helyett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7148) haromegesz14 válasza WonderCSabo (#7140) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Rendben, köszi a segítséget! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#7149) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Akinek laggol a Skyrim ajánlom az FPS limiter modot 30fps-re limitálva.

(#7150) icons válasza L3zl13 (#7145) üzenetére


icons
addikt

Nekem Illia a segítőm, eléggé bírja a verést, és erős is :) A bug pedig annyi, hogy a felbérléséhez kell használni a konzolt, de ez nem nagy dolog szerintem :)

WonderCSabo: na, ez jól hangzik, majd felrakom, remélem segít :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.