Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) mpierre válasza Atke (#7050) üzenetére


mpierre
veterán

Hogy rakom fel? Meg mit?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7052) maszi99 válasza Atke (#7050) üzenetére


maszi99
őstag

Honnan, és melyiket :U , nem figyeltem mostanság a modokat :N

mpierre : látom ez nálad is megmozgatta a dolgokat ;]

[ Szerkesztve ]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#7053) Atke


Atke
senior tag

Én innen szedtem le, egy pár dolgot (víz,páncél....stb)
Regelni kell, aztán le lehet tölteni. A füst effektet nem érdemes mert nagyon megakasztja a gépet...

(#7054) dy_nmq válasza pcMANiac (#7049) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

lehet játszani utána persze

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#7055) pcMANiac válasza Atke (#7053) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem lassul be tőle a game?

dy_nmq: Köszi :R

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7056) Atke válasza pcMANiac (#7055) üzenetére


Atke
senior tag

Én nem vettem észre, bár nem túl sokat játszottam azóta...

(#7057) pengegyerek válasza Atke (#7056) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

És a textura packot hova másoltad? Vagy, hogy telepítetted? Nekem a Nexus valami login nevet meg jelszavat kér. De hol kellene regelni?

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#7058) pcMANiac válasza pengegyerek (#7057) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Tényleg ilyen nehéz megtalálni?

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7059) Atke válasza pengegyerek (#7057) üzenetére


Atke
senior tag

Be kell másolni a data mappába. Regelni kell a nexusforum.comon,és aktiválni is kell!!!
Azt ott tudod megtenni, és utána nem dobja fel a letöltésnél

(#7060) priti válasza Landon (#7046) üzenetére


priti
addikt

köfi :R

Hardverlesen

(#7061) priti válasza priti (#7060) üzenetére


priti
addikt

Azt hittem sosem fogy el a HP-ja. Ez így akkora szivatás a vámpírnak hogy mindig nappal történnek a nagyobb események és most persze várni sem lehetett, mert túl közel volt a dög. Állandóan leszedtek a meteorok, vagy 10x qsave, nem töltődik szinte semmim meg mindenen mínuszok ezerrel, se mana, se élet, mák hogy éppen volt nálam hp poti, legalább azt meg tudtan inni.

Hardverlesen

(#7062) Mackósajt válasza priti (#7061) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ezt nem értem, nincs napszakhoz kötve. Akkor mész oda, amikor akarsz. Időzíthetted volna az éjszaka közepére.
Ha gyorsutazással mész, akkor is ki lehet számolni vagy egyszerűen vársz a hegytetőn, amíg besötétedik.

Más: Stormcloak tisztként szétcsaptam pár légiós táborban (az egyiknél megtámadtak, utána berágtam), és csalódottan tapasztaltam, hogy nem lehet őket teljesen kiirtani, ugyanis az összes legátus esszenciális karakter... :(

(#7063) icons válasza pengegyerek (#7057) üzenetére


icons
addikt

De ezt a témát már vagy 31030* kibeszéltük, hogy vannak modok, és hogyan lehet felrakni őket...erre van a szemed (elsősorban), és a kereső! Viszont az nem ártana, hogy ha valaki valamit felrak, akkor leírná, hogy specifikusan melyik mod mennyivel tette szebbé (persze ez relatív) a játékot és mennyivel lassította be.
Egyébként ha felraksz egy HD textúra packot, nyilván lassabb lesz a játékod... De tegyétek fel, fél percet vesztetek vele. Ha lassú, leszeditek és táádááám, probléma megoldva :D Minden videokártya más egyébként, úgyhogy érdemes azért kipróbálni neked mennyit lassít!

A Szerkesztés gomb pedig azért van, hogy használjuk, én volt nemrég, amikor 4 szer szerkesztettem, és miután páran ezt alkalmaztuk, 7-8komment helyett csak 3volt. Ami azért elég hasznos tud lenni, pls használjátok!! (akkor naponta nem 492, hanem csak 356 új komment keletkezne és jobban át lehetne tekinteni!)

[ Szerkesztve ]

(#7064) RI/OS


RI/OS
őstag

félre.

[ Szerkesztve ]

(#7065) Valdez


Valdez
őstag

Vannak olyan küldetések amiket nem szívesen végeznék el mert szerintem rossz karakterhez passzolna (pl a kannibál küldi), miért "kényszerít" a játék hogy ezeket is megcsináljam? Miért ad ilyenkor 2 lehetőséget, vagy megteszem amit kérnek vagy nem és akkor annak is meglesz a következménye, de szintén completed lenne a küldetés.

(#7066) Valdez válasza Atke (#7053) üzenetére


Valdez
őstag

Használom pár napja, eleinte nem volt gond, csak néha beakadt a kép, de ma már többször ki is akadt a játék. Igaz, azt még nem tudom hogy tényleg skyrim hd miatt, de én arra tippelek.

(#7067) WonderCSabo válasza Valdez (#7065) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A kannibál küldi (legalábbis ha egyre gondolunk, Markathban meg kell nézni, vki eszegeti a hullákat a katakombában), feajnálja, hogy nem kell enni a hullákból.

Textúra pakk miatt nem akadhat ki a játék, ott vmi máslesz.

[ Szerkesztve ]

(#7068) stevve válasza WonderCSabo (#7067) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem érdemes kannibálkodni, mert rátámadnak az emberre... legalábbis ezt olvastam. Én simán hagytam a fenébe a felénél a küldetést. :)

(#7069) WonderCSabo válasza stevve (#7068) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem gusztusom se volt hozzá. De volt egy olyan párbeszéd opció, hogy "you cant fool me you monster" vagy vmi ilyesmi, erre aztán megtámadott és kinyírtam, és ennyi volt a küldetés.

(#7070) Mackósajt válasza stevve (#7068) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ez nem érdemes vagy nem érdemes kérdése. Lepaktáltam pár kétes daedrával, de azért van egy határ.

De igazából ez a küldetés nem is olyan szemét. A csajnak megmondtam, hogy én nem vagyok kannibál, de azért ő vár valami romnál. Várhat ítéletnapig, maximum az ő fejéért megyek oda.

A Molag Bal küldetésnél viszont mindenképp meg kell ölni az Arkay? papot, mert különben örökre ott rohadsz a házban, az idegesítően villódzó fények közt, és nem is tudod előre, hogy daedra lord lesz a terítéken. :(((

(#7071) stevve válasza WonderCSabo (#7069) üzenetére


stevve
nagyúr

:DD Én sajnos odavittem a tagot a vacsira, gondoltam, majd ott lehet még kaszabolni, de ez meg rögtön felfeküdt az asztalra és ha a többieket is megtámadtam volna, bajba kerülök. Így csak kijöttem a barlangból. :(

A Molag Balnak még nem jutottam a végére.

[ Szerkesztve ]

(#7072) L3zl13 válasza Valdez (#7065) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én is így vagyok. A Boethiah és a Namira (kannibál) küldi is teljesen karakteridegen.
De a kannibálos ráadásul teljesen értelmetlen is. Lehet valaki nyereségvágyból bérgyilkos vagy rabló, de azért ha oda állítanak elé, hogy gyere egyél emberhúst... :U

A Namira és a Dark Brotherhood küldiknél az zavar leginkább, hogy az alternatív döntések annyira gagyi questet adnak...
Miért nem lehetett az ellenoldalnak is hasonlóan érdekes küldetés sorozatot csinálni?

Aki hülye, haljon meg!

(#7073) Valdez válasza L3zl13 (#7072) üzenetére


Valdez
őstag

Végülis úgy vagyok vele, hogy tökmindegy, úgysincs jelentősége, nincs olyan mint pl a mass effectben hogy mennyire vagyok jó vagy rossz, beleettem, meg azt a papot is megöltem azt kész, semmit se befolyásol. Sajnos.

(#7074) L3zl13 válasza Valdez (#7073) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A játékélmény szempontjából van jelentősége. Legalábbis nekem. Nem azért játszok RPG-t, hogy aztán gondolkodás nélkül mészároljak mindenkit, mintha egy FPS lenne amiben csak a harc a lényeg.

Aki hülye, haljon meg!

(#7075) WonderCSabo válasza Mackósajt (#7070) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mindenképpen meg kell ölni, ja. Nekem a daedras küldetések egyáltalán nem tetszettek, kivéve Sanguinét meg Shaegorathét. Illetve még Azuráé se volt rossz.

(#7076) szabod válasza L3zl13 (#7074) üzenetére


szabod
senior tag

Nem vagyunk kötelesek, megcsinálni a küldiket, alternatív megoldásként le lehet mészárolni a csajt a kannibálosnál pl. Tény, hogy nem mindnél van ilyen megoldás. Ha másért nem is az Oblivion walker achiért, illetve a jutalmakért megéri csinálni ezeket a küldiket.

(#7077) WonderCSabo válasza szabod (#7076) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt az achievementet pont most buktam el, mert vagy lemészárolok egy nagyon szimpi fickót, vagy megkapom a deadra artifactot. Az előbbit választottam.

(#7078) szabod válasza WonderCSabo (#7077) üzenetére


szabod
senior tag

csak nem a múzeumos küldi?:)

(#7079) WonderCSabo válasza szabod (#7078) üzenetére


WonderCSabo
félisten

SPOILER:

Nem, az a csávó nem volt szimpi, őt legyaktam. Dawnstar rémálmos.

(#7080) szabod válasza WonderCSabo (#7079) üzenetére


szabod
senior tag

az melyik is?

(#7081) WonderCSabo válasza szabod (#7080) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#7082) szabod válasza WonderCSabo (#7081) üzenetére


szabod
senior tag

ezzel még nem találkoztam, majd megnézem vmikor

napi ökörség adag

(#7083) Landon


Landon
őstag

Nem hiszem el micsoda questek maradtak ki! :D Na most mindjart neki is allok a dolgoknak! :) Remelem a story utan nincs lekorlatozva, hogy ez meg az a quest-chain nem elerheto tobbe...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7084) Landon


Landon
őstag

Ez a játék valami fantasztikus. Ez nem hogy év de évtized játéka! Egyszerűen annyi mindent tud mutatni és olyan helyekre, tályakra tud elvinni, hogy az nem is igaz. És minden annyira 'élő'... Pláne most, hogy kész van a fő szál (ill. egy kis mellékszál még hiányzik.. SPOILER Paarthurnax-ot nem vagyok hajlandó megölni, legalább is egyelőre... de pláne, hogy a jó létre tanítja a többi sárkányt... mondjuk ennek ellenére megtámadott egy később.. :DDD ) és nem azon kattogok így van időm alaposan végigcsámcsogni mindenen... :D

Riften-be a Beggar's Row-t láttátok már, nem? :D Annyira ötletes.. annyira életszagú és hangulatos, hogy nem igaz... Mondjuk egész Riften ilyen. Egyik legjobban eltalált város szerintem.

Majd ha a jelenlegi mellék q-ekel végzek akkor csatlakozok a DBH-hoz, gondolom lesz jópár elvont q. :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7085) katt777


katt777
félisten

Hová lett tesnexusról a 4GB patch? :F Lett volna lehetőségem tölteni, erre nincsen sehol! :Y Javítás nélkül még mindig gáz a játék.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7086) Atke válasza katt777 (#7085) üzenetére


Atke
senior tag

Ha ezt keresed még mindig ott van :)

(#7087) katt777 válasza Atke (#7086) üzenetére


katt777
félisten

ATI fix-szel mit kezdjek? :F
Nekem az kéne, ami felülírja a moddolhatatlansági hivatalos patchet.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7088) icons válasza katt777 (#7087) üzenetére


icons
addikt

Ha meg ezt keresed, az is itt van (ha jól látom az oldal közepe felé van, ami neked kell, én a massage-s ajánlom!). Esetleg itt nézz utána, hogy pontosan melyikre is gondoltál!

Nem kell megköszönni! Segítek, ahol tudok!

Ui.: ha nem találtad volna meg azt, amelyiket keresed, akkor itt is van pár hasznos dolog, bár Ebony-t pont nem látok!)

[ Szerkesztve ]

(#7089) katt777 válasza icons (#7088) üzenetére


katt777
félisten

Mit szívtál? :F :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#7090) szabod válasza Landon (#7084) üzenetére


szabod
senior tag

táJakra :K

(#7091) TTomax válasza katt777 (#7087) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az 1.31-es patch óta nincs rá szükség,így levették... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7092) Jorus


Jorus
nagyúr

A post nyomokban spoilert tartalmazhat!

Találtam egy randa hibát a játékban. Legalábbis elvarratlan szálat. A DB-s küldinél, amikor találkoznom kell Amaund Motierre-rel, ott van némi fennakadás. Szal amikor előadta a tervét, hogy nyírjuk ki az uralkodót, amihez nekem nem lett volna kedvem, akkor pofán lőttem őt is, meg a muja kis testőrét is. Csakhogy - mint kiderült - ők nem tudnak megmurdelni. Ellenben támadnak. Szal ez így nem okés, itt eléggé csorbul a játékos döntési szabadsága, hiszen csak egy lehetséges döntés van. Nem értem, miért nem tették lehetővé, hogy lelőhesse őket az ember, max elbukja a DB-s küldik folytatását. Így most patthelyzet alakult ki, mivel én egy lövéssel kinyírnám őket, de ők nem tudnak meghalni, ellenben, amikor összekaparják magukat, akkor jönnek rám. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7093) Mackósajt válasza Jorus (#7092) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Az egész DB ilyen, attól a pillanattól fogva hogy beléptél, mész a síneken vagy feléjük sem nézel.

Vitatható, hogy ez mennyire hiba. Egyrészt aki belép egy ilyen szervezetbe, az vakon engedelmeskedik. ;] Másrészt ez a hallhatatlanság arra van, hogy védje a fontos NPC-ket a véletlen haláltól. Ez fontos, könnyen káoszba fulladna az egész lehalt küldetésekkel enélkül, de van egy ára.

[ Szerkesztve ]

(#7094) L3zl13 válasza WonderCSabo (#7077) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Dawnstar rémálmosnál vagy lemészárolsz valakit vagy megkapod az artifactot?
Szerintem pont akkor kapod meg ha lemészárolod.

Aki hülye, haljon meg!

(#7095) zotyi8


zotyi8
tag

Ez a The Dark Brotherhood forever quest addig tart míg van élő ember Skyrim-ben?
Már kb 12x megcsináltam tehát 12 emberkét küldtem az örök vadászmezőkre de ez a dobozba zárt asszott vénasszony mindig újra elküld :F

(#7096) WonderCSabo válasza L3zl13 (#7094) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, ezt akartam írni, de a szövegkörnyezetből sztem akkor lejött, hogy mit akartam. :)

Más: az ki fog derülni, hogy ki az a "friend", aki küldözgeti a leveleket, hogy menjek ide meg oda új shoutokat szerezni? Azt ne spoilerezzétek el, hogy ki az, ha kiderül! :)

(#7097) stevve válasza WonderCSabo (#7096) üzenetére


stevve
nagyúr

Nálam eddig még nem derült ki. :N

(#7098) L3zl13 válasza szabod (#7076) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jaaaa, egyél meg valakit és kapsz egy gyűrűt. Nagyon csábító ajánlat valóban... Két, öreg nénit utcán átsegítés közé pont beillik. :U
Nem is beszélve azokról, ahol úgy csinálod meg a küldit, hogy még be sincs igérve semmilyen ingame jutalom. Persze, kapsz valami artifaktot utólag, de ingame csak úgy poénból mészárolod le a társaidat, hiszen nem tudod mi lesz a jutalom.

Ha achievmentekért játszok egy RPG-t akkor már régen rossz.

Aki hülye, haljon meg!

(#7099) L3zl13 válasza WonderCSabo (#7096) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Volt egy "A friend" a fő szálban akiről kiderült, de nem tudom, hogy ő ugyanaz-e/van-e közük egymáshoz.
Hogy ne spoilerezzek nagyon, a "The Horn of Jurgen Windcaller" küldi után találkozol vele a Riverwoodi fogadóban.

Aki hülye, haljon meg!

(#7100) WonderCSabo válasza L3zl13 (#7099) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vele már találkoztam, a kettő sztem biztos nem egyezik.

Szerk.: Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.