Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4434) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

áprilisban vásárolt gépre érkezett máma panasz:

csörög a telefon...
-jónapot, áprilisban vettünk egy gépet (ekkor felismertem hangról kiről is van szó) és hát azóta is rossz...
-hölgyem, október elseje van... miért nem hozták be előbb?
-mert dolgoztunk rajta, nekünk ez munkaeszköz!
-ha egy gép rossz, akkor hogyan tudnak rajta dolgozni??? na, mind1... tessék behozni...

20perc múlva...
-április óta rossza gép, most lett újra telepítve rajta minden egy "rendszergazda" csinálta, úgyhogy azzal nem lehet gond!

hiba : bejön vindókép majd reset...

-tessék mondani, véletlenül nem neteznek a géppel?
-az kizárt dolog, ez a gép nincs internetre kötve!!! (kb. rámförmedve adta elő ezt a mondatot... majdnem lenyelt kettébe...)

nos, akkor oké, íme a papír írjuk alá, aztán majd jelentkezünk...

közel 2perc múlva kiderült (miniPE ennyi idő alatt indult el), hogya temp televan kukikkal na meg webódal hulladékokkal... gó vírusírtó és szpáj kereső...
kapásból kidobta a cuccokat... megtisztítás után a windó gyönyőrűen működött...

telefon :
-hölgyem a gép vírusos volt,mert neteztek vele...
-nahát, tényleg? hm, pedig csak 1napig, mikor telepítették akkor volt a netre kötve a gép...
-hölgyem, ezt kérdeztük öntől, hogy neteztek-e a géppel, mire ön azt válaszolta, hogy "Kizárt dolog"...
-hm-hm...

na ment még a rinyálás 1-2percig mikor jött a gépért... aztán közöltem vele, hogy szoftveres hiba nem tartozik a garanciális ügyintézések közé...

egyébként egy enyhe fenyegetéssel megúszták, nem kértem egy deka fillért sem...
...de legközeleb már nem leszek ilyen jószívű...

kérdezem én : miért kell eljátszani a hülyét és átvágni az eladót??? fél per alatt kiderítjük, hogy a hiba hardveres vagy szoftveres... utólag ez nem lesz kellemetlen???

majd én is jól befirkálok a vásárlók könyvébe, b@sszátok meg magatokat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.