Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18701) ati012 válasza cbmfan (#18700) üzenetére


ati012
senior tag

Ettől nő az e-penised?

Kotú tápnak hogy lehet elvenni a szagát? Kicsit india szaga van...

(#18702) cbmfan válasza ati012 (#18701) üzenetére


cbmfan
senior tag

persze! már akkora, hogy farsangkor a fülembe dugom, és én leszek a benzinkút...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18703) Melack válasza cbmfan (#18699) üzenetére


Melack
veterán

Nem is kicsi....

Egy kérdés: tudtok olyan embert, aki normálisan ki tud takarítani 2 db laptopot? Szegénykéim már egy kicsit porosak. Akivel én csináltattam anno, az már nincs kicsiny országunkban :/ Előre is köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18704) Ironsides válasza Melack (#18703) üzenetére


Ironsides
tag

Jelen!
Sajnos kicsit messze vagyunk egymástól!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18705) Ironsides válasza cbmfan (#18702) üzenetére


Ironsides
tag

Vagy akárhova máshova is dughatod! :Y

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18706) adax01 válasza cbmfan (#18699) üzenetére


adax01
tag

Én mi jót takarítottál ki?

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#18707) cbmfan válasza adax01 (#18706) üzenetére


cbmfan
senior tag

mod némi reklamációt topikban.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18708) Ironsides válasza cbmfan (#18707) üzenetére


Ironsides
tag

...némi

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18709) Buddhha


Buddhha
tag

Sziasztok!

Miért nem borulotk ki?? Már kétszer átolvastam a topicot, és kéne valami a munkahelyre!! :D

Tisztelet!
Buddhha

:R :R :R

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#18710) gozso válasza Buddhha (#18709) üzenetére


gozso
senior tag

mert közeledik a Karácsony... :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#18711) Melack válasza gozso (#18710) üzenetére


Melack
veterán

És a karácsony előtti nagy békés nyugis időszak alatt mindenki békésen keresi az infókat.... Black Friday után majd nyilatkozom :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18712) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Tessék, kiborulás (igaz, nem boltos, de eddig megtűrtetek):
Adva van egy naaagy multi, amelyik a harmadik legnagyobb a kategóriájában. Ennél a multinál a könyvelésen van egy böszme scanner, amivel a számlákat viszik gépre. Probléma 1: a gép, amire kötve van, egy P-III, amiben megpusztult a merevlemez. Probléma 2: a scannelő program LPT portos HW kulcsot használ. Probléma 3: a scannelő program telepítőlemeze sehol. Annyi szerencséjük azért volt, hogy egyből a hálózatra mentettek mindent, ergo csak a vas meg a scannelő cucc az, ami miatt pánik volt. Tegnapelőtt este jött a telefon, hogy nem megy az a vacak, nézzük meg. Megnéztem, de mivel munkaidő vége volt, megmondtam, hogy majd holnap (azaz tegnap) reggel foglalkozok vele. Erre reggel jön az email az IT főnagyvezírtől, hogy akkor ennek most top prioritása legyen, mert enélkül áll a könyvelés. 9,5 órám ment rá, amíg sikerült leimádkoznom a scannelőprogramot, sikerült egyszer úgy beröffenteni a Windowst, hogy a registryből kinyerjem a szükséges bejegyzéseket, szopjak egy jókorát a hardverkulcs szoftverével és végül valahogy összelőjem a FireWire vezérlőt a scannerrel, azt meg a programmal. Poén: mindezt egy másik, tartalék levedlett P-III gépre, mert csak azon van LPT port. Elvileg egy évig kellene még kibírnia, utána jön az SAP és hajíthatjuk ki az egész miskulanciát a francba, de én megmondtam a főkönyvelőnek, a saját főnökömnek, meg úgy mindenkinek, hogy egyrészt nemhogy egy évet, de egy napi működést se tudok garantálni, másrészt ilyen cuccnak a múzeumban volna helye, nem éles kereskedelmi környezetben. És nem rúgtak ki emiatt! :DDD (még)

(#18713) Ironsides válasza SityiSXT (#18712) üzenetére


Ironsides
tag

Persze, hogy nem rúgnak ki!!!
Miért is tennék???
Tudják, hogy amíg van egy b@rom akit ezzel sz.p@thatnak addig ott lesz az a kib@szott vas.
Tisztában vannak vele, hogy a cucc egy Forintot sem ér, de így kényelmes.

Ha azt csinálnád, hogy vége ennyi volt, végleg bedöglött a gípsárkány, akkor elgondolkodnának!!!

Sajnos nagyon sok ilyen hely van.

Gondolom a mítingekhez van több százezer Forintos rendszer és satübbi!

Szóval üdvözlünk a klubban!!!
:R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18714) Armahun válasza Ironsides (#18713) üzenetére


Armahun
addikt

Szerintem a főnöke kiszámlázott annyit az sos javításért amiből majdnem kijönne az új gép.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#18715) SityiSXT válasza Ironsides (#18713) üzenetére


SityiSXT
őstag

Mivel én vagyok az egyetlen az egész UK Servicedesknél, akinek szervizes tapasztalata van, persze, hogy rámlőcsölik az ilyen melót. Mondjuk én élvezem, de azért egy retkes kriptaszökevény feltámasztásánál felemelőbb melót is el tudok képzelni... Ma pl. a Dell supporttal volt egy érdekes eszmecserém: mondom a droidnak, hogy döglött a merevlemez, kéne új. Mire ő: nyissam meg a küldött linken a tesztprogramot, mert neki hibakód kell. Erre én: nettó 15 perc, amíg a login képernyőig eljutok. Még ha sikerül is bejelentkeznem, utána akkor is megzakkan az egész, nem tudom a gépen a linket megnyitni. De neki akkor is kód kell. Honnan tudom, hogy a HDD a ludas? Onnan, hogy egy live Ubuntuval bebootolva GSmartControllal tesztelve a short DST elkezdése után 2 másodperccel már read errort írt. De neki ez így nem érv. :( Ehh... Holnap újra próbálkozok, remélem, kevésbé droidot fogok ki... Bezzeg a HP bemondásra elhitte, hogy a dokkolójuk szart be, pedig nem voltam teljesen biztos benne, és másnap reggel(!) már az asztalomon volt a csere!
A mítingcuccok valóban hightechek, cserébe 800x600-ban vagy 1024x768-ban 16:9-re szétnyújtva tolják a Póverpojintot! :U

@Arni: Cégen belül volt a dolog. Az van ugyanis, hogy a mi cégünk könyvelői és IT szolgáltatást nyújt a cégcsoport többi tagjának, akik ezért átalánydíjat fizetnek. Szóval ez most muszáj-meló volt - ha áll a könyvelés, akkor az azt jelenti, hogy kb. 20 ügynökségnél áll...

[ Szerkesztve ]

(#18716) szumo válasza cbmfan (#18639) üzenetére


szumo
senior tag

Nálunk detto!

De jelentem, itt elkezdődött, a HARÁCSONY előtti lassú a gépem, nem megy a gépem, gép kellene.
Remélem tartja is majd magát a dolog. Viszont semmi izgalmas szerencsére vagy nem szerencsére, mert így nincs semmi érdekes :))

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#18717) Ironsides válasza SityiSXT (#18715) üzenetére


Ironsides
tag

Akkor meg pláne adni kéne a gyenge pontoknak, hogy ilyesmi ne fordulhasson elő.

..a Dell-es sztoridon csodálkozom, mert nem ez a jellemző. Lehet, hogy valami csicska seggfejet fogtál ki, mert tényleg nem szoktak szaroskodni. A HP-nél volt nekem meg pont hasonló és ott is a hdd volt a ludas, garos laposnál. Erőlködött az ördög, hogy ezt meg azt meg amazt, végül megoldódott és nekem lett igaztam, de a HP-ra sem ez a jellemző, hanem az ellenkezője, de egyszer bele lehet futni egy okostojásba.
Szerencsére náluk is ritka és gyorsan cselekszenek.

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18718) cbmfan


cbmfan
senior tag

mi ez a punnyadás? sehol semmi?

ha karácsonykor sem lesz normális forgalom, főnök januárban lehúzza a rolót. örülök neki... nem kell valahova egy pultos/szervizes?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18719) Melack válasza cbmfan (#18718) üzenetére


Melack
veterán

Nálunk Fekete péntekre várnak, mindenki ezt kérdezi. Ezen felül semmi extra.

Akkor neked sem lesz kellemes ez a szezon....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18720) cbmfan válasza Melack (#18719) üzenetére


cbmfan
senior tag

azt látatlanban garantálom. ma vittek egy elég komoly konfigot, de volt rajta kemény 4% haszon...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18721) Melack válasza cbmfan (#18720) üzenetére


Melack
veterán

Az azért nem sok - ha finoman fogalmazok, l@sz#r, ha kevésbé.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18722) Lenry válasza Melack (#18719) üzenetére


Lenry
félisten

én vagyok az egyetlen, akinek lövése nincs, hogy mi fán terem ez a fekete péntek? tavaly is volt már ez?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18723) poffsoft válasza Lenry (#18722) üzenetére


poffsoft
addikt

:D
volt.

[ Szerkesztve ]

(#18724) mongi válasza Lenry (#18722) üzenetére


mongi
senior tag

csak hogy okítsunk téged is :D
Ez maga a valóságos fekete péntek :Y :W :DDD

No meg ez is

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#18725) mongi


mongi
senior tag

és a legszebb összefoglaló a harácsony örömeiből :[link]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#18726) Ironsides válasza mongi (#18725) üzenetére


Ironsides
tag

Áááá.....
oh my god!
Ezt nem is tudtam.

Mi ebben az okosság?

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18727) shteer válasza mongi (#18725) üzenetére


shteer
titán

van ennél jobb

..szerintem jónak tűnik

(#18728) Sunsetjoy válasza Ironsides (#18726) üzenetére


Sunsetjoy
tag

[link]

Itt röviden le van írva magyarul, szöveggel. Ez évben mára esik az egyik fogyasztói ünnepnap odaát, bár nem a legnagyobb, de az egyik legismertebb.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#18729) Melack válasza Lenry (#18722) üzenetére


Melack
veterán

Ez itthon most indult csak el, évről évre több cég ad vmi kedvezményt. Ennek itthon nincs nagy hagyománya, inkább a karácsony előtti vasárnapok a mérvadóak.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18730) SityiSXT válasza Ironsides (#18717) üzenetére


SityiSXT
őstag

Tegnap reggel újra próbálkoztam a Dellnél. Ugyan ez az emberke is akadékosokodott az elején, de aztán jobb belátásra bírtam, amikor közöltem vele, hogy két választása van: vagy elhiszi, hogy tényleg a HDD döglött, amit a sokéves szervizes tapasztalatomra alapozva mondok; vagy mond valami általuk is elfogadott módszert, amivel másik gépen / bootCD-vel le tudom ellenőrizni a merevlemezt. Erre nem tudott mást mondani, mint "Hova küldjem a cseredarabot?" :D

(#18731) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én azt hittem, ez a valódi fekete péntek.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#18732) Ironsides válasza Agyasima (#18731) üzenetére


Ironsides
tag

ÓóóóHhhhh dzsízisz

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18733) DeltaPower válasza Agyasima (#18731) üzenetére


DeltaPower
őstag

ez a Sötét Péntek, nem összetévesztendő a kettő :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18734) Ironsides válasza SityiSXT (#18730) üzenetére


Ironsides
tag

...na akkor csak rendben lesz!
Egyébként a Dell-nél nálam mindig így működött.
Persze az is igaz, hogy nem kellett sok garit intéznem velük.

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18735) Ironsides


Ironsides
tag

...na mi az?
a fekete péntek elvitte a nyelveteket?
...és még a kezeteket is?

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18736) poffsoft válasza Ironsides (#18735) üzenetére


poffsoft
addikt

Krúdy álmoskönyve szerint ilyen télvíz idején ki sem szabad mozdulni. Én így tettem...

[ Szerkesztve ]

(#18737) Ironsides válasza poffsoft (#18736) üzenetére


Ironsides
tag

Akkor ma csak én dolgoztam?
Az csinos!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18738) Varoz válasza Ironsides (#18737) üzenetére


Varoz
őstag

Én is dolgoztam ma, ne aggód! :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18739) kmisi99


kmisi99
addikt

Előre is bocsánat hogy offolok de a véleményetekre vagyok kíváncsi. Egy "boltos" Facebookon nekem ugrott, hogy hogy merem a spire tápokat ócsárolni (bemásoltam neki a ph-s táp vevős topicból azokat a hsz eket ahol nem ajánlják) Azt mondja, hogy azok nála még sose mentek tönkre stb stb. Mit gondoltok az ilyenről?

(#18740) Ironsides válasza kmisi99 (#18739) üzenetére


Ironsides
tag

Mi az a facebook?
Egy új táp? Vagy egy új leves?

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18741) Ironsides válasza Varoz (#18738) üzenetére


Ironsides
tag

Nem aggódtam!
Mindenki dolgozott azért nem volt idő ide irogatni!
:R

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18742) TESCO-Zsömle válasza Ironsides (#18740) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Galócaleves, ha jól tudom. Csak a méreg van benne...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18743) Ironsides válasza TESCO-Zsömle (#18742) üzenetére


Ironsides
tag

Akkor jól sejtettem!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18744) poffsoft válasza kmisi99 (#18739) üzenetére


poffsoft
addikt

a tápról, a csávóról, vagy a gombátlan méreglevesről?
Én egyikkel sem foglalkoznék.
Ha a tápos topikban jónak minősül, akkor jó. Ha tiltott, akkor nem jó. Ha sem ez, sem az, akkor lutri.

[ Szerkesztve ]

(#18745) Ironsides válasza poffsoft (#18744) üzenetére


Ironsides
tag

Szerintem ezt a számtekboltosok nem tudhassák!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18746) TESCO-Zsömle válasza poffsoft (#18744) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Másrészről az alap, hogy az ember fenntartással kezelje egy boltos szavát. Neki elsősorban az az érdeke, hogy eladjon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18747) Ironsides válasza TESCO-Zsömle (#18746) üzenetére


Ironsides
tag

Így így!

Bár az is igaz, hogy Spire tápot nem tartanék!
Bár a BlackDragon sorozatra nem mondanak rosszat, de abban az árban akkor inkább jobb névvel rendelkező legyen a kirakatban, ami már azzal eladja magát.

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18748) Ironsides


Ironsides
tag

...bár én mindig próbálok ár/érték arányra figyelni.
Nincs sok fajtám, de azok beváltak és nem jön vissza belőlük és ez a fő szempont, mert utálok gariztatni!

Nálam van már sok bár :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18749) kmisi99 válasza poffsoft (#18744) üzenetére


kmisi99
addikt

Tudom hogy a táposban rosszul szerepel de szegény másik csávóra rá akarná erőltetni a szutykot amit egy i5/7870 alá akar rakni.

(#18750) bullseye válasza kmisi99 (#18749) üzenetére


bullseye
addikt

Miről beszélsz? Azt simán elbírja a Vargáné 300W!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.