Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) whitezo88 válasza Balinov (#19400) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#19402) DeltaPower


DeltaPower
őstag

"Hallod ha egyszer rászánnám magam hogy vegyek egy billentyűzetet aminek angol a kiosztása, akkor azért megoldhatók lennének rajta a mi ékezetes betűink is?" :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19403) Balinov válasza DeltaPower (#19402) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19404) cbmfan válasza DeltaPower (#19402) üzenetére


cbmfan
senior tag

akkor még fix.tv volt. emlékszem, indítottak streamet 34kbps-en, hogy modemesek is tudják nézni... :D pixelhalmaz volt, de nézte aki akarta.

és megtaláltam javás chat oldalsávját, íme:

mod nem volt, röhögtem, mikor műsorban kérték a drága felhasználókat, hogy ne rosszalkodjanak :D

eddig csak téged zavart :D következő én leszek, mert nem írok nagy betűket?

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19405) SityiSXT válasza DeltaPower (#19402) üzenetére


SityiSXT
őstag

Hozd zavarba: ameriaki angol vagy brit angol legyen? :DDD

(#19406) Akybron válasza SityiSXT (#19405) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ausztrál...

73&DX HA5OJN

(#19407) SityiSXT válasza Akybron (#19406) üzenetére


SityiSXT
őstag

(#19408) Phvhun


Phvhun
őstag

A "Sajnos most nem nyertél hangszórót." mire helyes reakció?
Ha valami hülyeséget csinál/mond valaki?

(#19409) localhost válasza Phvhun (#19408) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Egri János vetélkedőjében - "Lehet egy kérdéssel több" volt a címe - aki elbúcsúzott a játéktól, az mintegy vigaszdíjul kapott egy gömb alakú hangsugárzót, mint tárgyi ajándékot. Kábé: "A viszont látásra Búbánosi úr, de nyert egy hangszórót."

Gálvölgyi paródia: [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19410) ati012


ati012
senior tag

Jóreggelt.

Telefenom ezzel fogad:

1 missed calls
06-70-XXX-XXXX
2013.01.30. 04:08

Szerencsére mélyen alszok...

(#19411) Phvhun válasza ati012 (#19410) üzenetére


Phvhun
őstag

Holnap megpróbálom mennyire mély az alvásod 03:00-kor :D

(#19412) ati012 válasza Phvhun (#19411) üzenetére


ati012
senior tag

70 / 676 1835.

3kor még fent szoktam lenni általában. :))

(#19413) MR_Joe válasza ati012 (#19412) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Am, vagy PM 03:00?
Én is fent szoktam lenni... Csak nem magyar idő szerint ;]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#19414) ati012 válasza MR_Joe (#19413) üzenetére


ati012
senior tag

Éjjel. :))

(#19415) Sethdobaloah válasza ati012 (#19412) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

mobilt teljesen normális bármikor felhívni. Ha nem akarod felvenni, kikapcsolod/lehalkítod.

...csak én vagyok helikopter?

(#19416) Balinov válasza Sethdobaloah (#19415) üzenetére


Balinov
félisten

ha ugyeleti mobil akkor persze, de en a halal faszaba kuldenem azt, aki engem az ej kozepen zargat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19417) whitezo88 válasza Balinov (#19416) üzenetére


whitezo88
nagyúr

némítás / Do not Disturb :) mondjuk nekem a nap 99%ban így van és ki van elém rakva munka alatt is. Nem szeretem ha csörömpöl emailkor meg ha írnak valamin :)

(#19418) localhost


localhost
Közösségépítő

Ha lehet privátban AJÁNLJATOK "nekemnek" magamnak (nem keresek, hanem ajánlatra várok) Budapesten olyqn céget, akik korrekt áron eladnának - korrekt állapotú BRAND (HP DELL LENOVO FSC) SFF méretű használt számítógépet, vagy gépeket.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19419) ollie válasza Balinov (#19416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én éjszakára repülő üzemmódba kapcsolom a mobilt. A mellett, hogy nem tudnak rám csörögni, még nem is fogyaszt (szinte).

***

(#19420) Balinov válasza ollie (#19419) üzenetére


Balinov
félisten

szinten, plane miota egy barom ugy 2eve tobb, egymast koveto ejjelen is felhivott es az ugyeletet kerte :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19421) Kicsirics77 válasza Balinov (#19420) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem mondtad neki hogy a doktor Úr éppen nem rendel és csak kényszerzubbony van raktáron? :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#19422) Balinov válasza Kicsirics77 (#19421) üzenetére


Balinov
félisten

nem, csak a masodiknal annyit,hogy for fuck's sake, check the goddamed phone register, it's a bloody private number you lunatic (ir telefon)..olyan indiai akcentusa volt...aztan abbahagyta

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19423) Kicsirics77 válasza Balinov (#19422) üzenetére


Kicsirics77
veterán

és még finom voltál és nőies is :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#19424) Balinov válasza Kicsirics77 (#19423) üzenetére


Balinov
félisten

igyekszik az ember,ugye. nameg ha ejjel kozepen felkeltenek hulyeseggel, akkor minden vagyok, csak nem finom es noies

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19425) localhost válasza localhost (#19418) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm, több tipp nem kell már.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19426) ati012 válasza Balinov (#19424) üzenetére


ati012
senior tag

A börtönbe a kannibálnak mind a kettő lennél. ;)

(#19427) Balinov válasza ati012 (#19426) üzenetére


Balinov
félisten

mozgo szappantarto, mi? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19428) ati012 válasza Balinov (#19427) üzenetére


ati012
senior tag

Főállású szappan elejtő munkatárs.
Meg van szappan elejtő aszisztens. Ő az aki kiveri a kezéből.

(#19429) Balinov válasza ati012 (#19428) üzenetére


Balinov
félisten

És akkokr kezdodjek! :D a hányatott sorsú szappantarto vezeto munkatars :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19430) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Ma is egy erdekes userrel hozott ossze a sors: elete elso mintegy 50evet ugy elte le, hogy Macet hasznalt, azon szocializalodott. Most idejott dolgozni, es Windowsos gepet kapott. Nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire elveszhet a Windows desktopon... o.0

(#19431) DBob válasza cbmfan (#19404) üzenetére


DBob
őstag

Én visszasírtam ezt a felületet amikor átváltottak IRC-re. Számomra sokkal hangulatosabb volt :))

(#19432) tserrof77


tserrof77
senior tag

"Örülhettek", visszatértem :)

Mai szösszenet. Ember be, kéne neki egy USB kábel meg 2db cd lemez, ütöm is be a gépbe a 800Ft-ot. Erre kinyögi, hogy kártyával fizetne. Ad1, ki sincs rakva/írva hogy kártya elfogadóhely, ad2, el is vinné a hasznot a p...ba, ha azzal fizetne. Mondom, csak kápé, erre kinyögi, hogy nincs nála pénz. :Y :Y EMBER! Mai világba KP nélkül ki se merek menni az utcára! Ha bármi adódik, a seggébe lehúzod a másiknak a kártyádat?? Vagy mi?? nemnóóóórmálisss

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#19433) DBob válasza tserrof77 (#19432) üzenetére


DBob
őstag

"Mai világba KP nélkül ki se merek menni az utcára!"

Épp a mai világban ki se merek menni az utcára pénzzel. Először is kártyával fizetni (nekem) ingyenes. Kp-t felvenni pedig egyre drágább. Újabban épp a tranzakciós illeték miatt. Éves szinten több mint 10khuf a járulékos költség...

(#19434) #21346560 válasza tserrof77 (#19432) üzenetére


#21346560
törölt tag

Már elnézést, de szerintem te vagy az idióta!

Mai világban kártya elfogadó hely nincs, be se megyek az üzletbe!
Nagyon el vagy maradva!
Ha 1000 ft van a tárcámban, az már soknak számít általában...
Ha bármi adódik, lehúzom a kártyámat egy normális helyen, ahol van kártya elfogadás, és minden megoldva!
Ki az az idióta, aki a mai világban "sok" pénzzel mászkál az utcán??? :Y

(#19435) ati012 válasza #21346560 (#19434) üzenetére


ati012
senior tag

Buszon / villamoson nem fizethetsz kártyával.
Bármikor ledögölhet alattad az autó.

Kártya + kp kombináció a legjobb, szerintem.
Kártyán a több, hogyha elhagynám akkor ne bukjak több tizezret.

(#19436) Phvhun válasza #21346560 (#19434) üzenetére


Phvhun
őstag

erre egy szóval tudnék reagálni: ipon.

(#19437) True válasza #21346560 (#19434) üzenetére


True
aktív tag

Témába vág: Bár kút szakmában tolom, de ember teletankol, kártya mágnescsík hiba, pin hiba, zárolt kártya, még nem aktivált kártya, stb... mire valaki jön kiváltani a szerencsétlent addigra már legalább 20-an leszülőzték, (mert természetesen addig a kút nem használható amíg nem fizet).
Annyi pénz nincs náluk amíg ott várakozik "vörösödő fejjel" hogy igyon egy KV-t, vagy bármit...
És ezek napi rendszerességgel többször megesnek, a legrosszabb kombináció ha egyszerre 2-en is belecsúsznak ebbe, mert nálunk ez már csak fél üzemet jelent, hisz összesen 4 kutunk van...
Éljen a kártya korszak..!

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#19438) DBob válasza Phvhun (#19436) üzenetére


DBob
őstag

Már előtte kifizettem online utalással.

(#19439) #21346560


#21346560
törölt tag

(#19435) ati012 Oda pont elég egy ezres....

(#19436) Phvhun Nem is megyek oda be, küldjék el futárral :)

(#19437) True Most nem az idiótákról beszélünk, hanem saját magunkról :P

(#19440) ati012 válasza DBob (#19438) üzenetére


ati012
senior tag

Az embere zöme szerintem nem tudja a saját számlaszámját se fejből.

(#19441) cbmfan válasza ati012 (#19440) üzenetére


cbmfan
senior tag

én igen, mindjárt hatot :)

és tudok nem egy számtech üzletről, ahol "műszaki okok miatt" nem üzemel a kártyás fizetés. hogy miért? mert inkasszó van a számlán :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19442) ati012 válasza cbmfan (#19441) üzenetére


ati012
senior tag

Nyugi, én is tudom a születési évem, nevem, bankszámlaszámom , pinkódját és azonosítóját, személyi és diák számát, apókártya, sőt még a lakcímem is. De Marika néni a zöldséges és az ő kis plázabißßßß :O műkarmos unokája nem biztos. Azok jó ha a lakcimüket tudják fejből.

Végrehajtók mennyi idő alatt dolgoznak?
Közel 2 éve adtam be a papirt, és még egy fillért se láttam a 300k-mból.

(#19443) adax01


adax01
tag


Egy belga óriás nyúl ténykedése ma hozták hogy javítsam meg ezt a noti tápot.
A gazdija elfeletkezett róla hogy kint a nyuszi a lakásban és elment délelőtt melóba mire hazaért ez fogadta ja és még kérdéses az is hogy működik e a táp mert a noti meg be volt kapcsolva.
Másik a pc boltos haverom is ki tett magáért hozott 8 pctápot hogy csináljam meg mert kell neki de sűrgősen mert márt eladta mindet, erre én még megsem néztem őket deakkor is sűrgős hát ebből 5 tele púposkondival de hála az égnek a többinek semmi baja nem volt.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#19444) cbmfan válasza adax01 (#19443) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem rossz! :D jó, hogy nem a másik végét rágcsálta meg...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19445) adax01 válasza cbmfan (#19444) üzenetére


adax01
tag

Ha már szétszedtem akkor gondoltam meg nézem a többi részét is és találtam benne egy 400V/120uf-es felpúposoni készülő kondit is és azt is kicseréltem.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#19446) cbmfan válasza adax01 (#19445) üzenetére


cbmfan
senior tag

hamár nyúl... rokon fia nemrég megetette tavaly húsvétra kapott nyulat kenyérhéjjal. szegény nyúl nem húzta sokáig utána, de gyereknek ízlett másnap a "csirke" vadas :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19447) Balinov válasza cbmfan (#19446) üzenetére


Balinov
félisten

az ilyet keresztrefeszitenem! :(((

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19448) cbmfan válasza Balinov (#19447) üzenetére


cbmfan
senior tag

mert? nyúlvadas az egyik kedvenc kajám, hülye lennék mást csinálni vele. szívesebben látom tányéromon :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19449) whitezo88 válasza cbmfan (#19448) üzenetére


whitezo88
nagyúr

édesanyám is mesélte hogy egészen kis korában a szülei feltálalták neki a kedvenc nyusziját.. na azóta nem tudja megenni a nyúlhúst. most 62...

(#19450) cbmfan válasza whitezo88 (#19449) üzenetére


cbmfan
senior tag

nekem ilyen problémám sosem volt. vidéken éltem tíz évig gyerekként, szüleim elmagyarázták, hogy a háziállat nem kedvenc, hanem ennivaló. ennyi.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.