Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19601) ati012 válasza bullseye (#19600) üzenetére


ati012
senior tag

...és még szegény búzaszemeket is megkinozzák. :(

(#19602) Balinov válasza ati012 (#19601) üzenetére


Balinov
félisten

a csoveken atpaszirozott fagyirol nem is beszelve :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19603) cbmfan


cbmfan
senior tag

marhák! :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19604) macilaci78 válasza cbmfan (#19603) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hol?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19605) cbmfan válasza macilaci78 (#19604) üzenetére


cbmfan
senior tag

ti mindannyian :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19606) oriic válasza Jazzos (#19598) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fúj, többet oda sem megyek... Barbárok.

Live-Die-Respawn

(#19607) Alg válasza cbmfan (#19603) üzenetére


Alg
veterán

Igen, azt is raknak bele ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19608) macilaci78 válasza cbmfan (#19605) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jajj, hányszor fogsz még ránk kiakadni? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19609) szumo válasza cbmfan (#19595) üzenetére


szumo
senior tag

Nyúlpaprikás vót a lelkem :)

Tényleg a nagyon gyors éttermekben vajon miért nincs az étlapon nyúl meg bárány?

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#19610) poffsoft válasza oriic (#19606) üzenetére


poffsoft
addikt

Mondjuk én meg azt a "húspogácsát" nem igazán díjazom, amelyik harapásra csipog/nyávog/ugat/karmol..
A harsogón zöldellő vitális uborkáról (aki magától odébb mászik) nem is beszélve.
Pedig azok tuti élők, nem gusztustalan dögök.... :)

(#19609) szumo: mer' az összes gyorsaság az étterembe' van, a szakácsba már nem jut. Így persze ezeket már nem éri utol.
Viszont remek csigapaprikást (paprikás csigát) kaphatsz ott... ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#19611) TESCO-Zsömle válasza szumo (#19609) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanazért, amiért gepárd sincsen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19612) poffsoft válasza TESCO-Zsömle (#19611) üzenetére


poffsoft
addikt

mer? az védett állat?

[ Szerkesztve ]

(#19613) oriic válasza poffsoft (#19610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egész hambi téma gáz az ilyen gyorséttermekben. Ha hambira vágyok, akkor elmegyek az egyik kedvenc büfésemhez, ahol egy ódivatú ősrégi, olyan jó igazi hamburgert kérek. Olyat amilyet a mekis soha nem fog látni.

" vitális uborkáról"--- báz nagyon reggel van, virtuális uborkának olvastam.

Live-Die-Respawn

(#19614) Melack válasza szumo (#19609) üzenetére


Melack
veterán

Igazság szerint azért nincs, mert nincs rá akkora kereset, hogy érdemes legyen tartani ilyenféle vadhúst (nyúl). Meg azért ezekkel macera is van, ha éttermi részről nézed.

A birka meg sok helyen tájjellegű kaja, nálunk az Alföldön két havonta van, mert szeretjük, de volt pároméknál Zalában speciel mindenkit a méla undor fogott el, amikor említettem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19615) localhost válasza poffsoft (#19612) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem. hanem mert elszalad, nem úgy mint a marha.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19616) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Na, jol kezdodik a mai nap is... :DDD
1. User felhiv, hogy nem tud az egyik szerverre menteni. Mutatom neki a sajat gepen, hogy ha a Windows azt irja ki, hogy 4 kilobyte szabad hely van, akkor nem is nagyon fog tudni... Aztan meg 5 perc magyarazas, hogy mi csak szolgaltatjuk a tarhelyet, az adataitokkal mar ti gazdalkodtok - ergo honnan a banatbol tudjam, mi a fene torolheto...
2. Email (avagy hany egyetem diszdoktoranak kell lenni ahhoz, hogy egy ketsoros hibauzenetet elolvassunk, ertelmezzuk, aztan ennek megfeleloen cselekedjunk): "Hello, a halozati nagy nyomtatok egyike kiirta, hogy baj van, kapcsoljam ki, majd be, aztan ha ez a hibauzenet megint megjelenik, hivjam a szervizt. Ujrainditottam a nyomtatot, de meg mindig ez irja ki. Mit csinaljak?" Mit lehet erre mondani? Mennye lekvart kaszalni, b+... Mondjuk ugyanebbol a nyomtatobol a szervizes mar kihalaszott egy csavarhuzot, amit valamelyik trefas kedvu lelek hagyott benne - persze senki sem vallalta a felelosseget. Egyes userek igen kreativak tudnak lenni, hogyan kell egy papirelakadast minel destruktivabb modon megoldani. :U
Es meg csak fel tiz sincs...

[ Szerkesztve ]

(#19617) tserrof77


tserrof77
senior tag

Tuti hogy járvány van... 3 nap alatt már a 7. noteszt hozták hogynemindullassúmencsedmegmertnemtokfészbúkozniiiiiiiiii...

A ma reggeli ingyenfitnessz vizes havat lapátolni eörööebódotááá meg bedurrantotta a derekam, szóval ma csak dupla óradíjért csinálok bármit is... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#19618) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Mai napi gyongyszem:
Usertol kertem screenshotot. Mibe kuldte? PowerPointban! :U

(#19619) DeltaPower válasza SityiSXT (#19618) üzenetére


DeltaPower
őstag

Amatőr... volt egy ügyfél, aki lefényképezte a monitort, kinyomtatta, bekarikázta filccel a számára lényeges részeket, majd bescannelte és elküldte emailben :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19620) Balinov válasza DeltaPower (#19619) üzenetére


Balinov
félisten

elozo munkahelyemen az egyik angol kuncsaft screenshotbol csinalt pdf-et, azt kinyomtatta, majd elfaxolta. Onnet tudom, hogy screen->pdf, hogy trial pdf printert hasznalt, benne volt a trialnak a vizjele,a fax meg egyertelmu volt

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19621) rgeorge válasza Balinov (#19620) üzenetére


rgeorge
addikt

Ilyen nekem is van (bár nem vagyok számtech boltos): ügyfél dokumentumot emailban megkap, kinyomtat, kézzel hozzáír, beszkennel, elküld.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19622) Balinov válasza rgeorge (#19621) üzenetére


Balinov
félisten

ez csak egy sima purchase order volt parezer fontrol. jah, es ERP-t hasznaltak (asszem MS fele Navision-t) amibe kb 2 klikk a beszallitonak elektronikusan elkuldeni egy PO't..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19623) gozso


gozso
senior tag

van valaki, akinek rég árlistái megvannak? akár nagykeres is.

egy termék kb 5 évvel ezelőtti ára érdekelne, leltár, selejtezés miatt
HP 5610

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#19624) localhost válasza gozso (#19623) üzenetére


localhost
Közösségépítő

http://archive.org/web/web.php itt keress céget, naptárban meglátni mikorról van Snapshot a weboldalukról.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19625) oriic válasza SityiSXT (#19618) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez akkor még a jobb eset. Én egyszer kértem egy screenshotot egy 6 monitoros rendszerről és bmp-ben kaptam meg. :D

Live-Die-Respawn

(#19626) macilaci78 válasza oriic (#19625) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Örülj, hogy megkaptad, és nem a méler démon vette át! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19627) oriic válasza macilaci78 (#19626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy voltam vele, hogy akár meg is tarthatta volna. :DDD

Live-Die-Respawn

(#19628) 5teve válasza Balinov (#19620) üzenetére


5teve
senior tag

akkor amit az egyik főnököm csinált nem is kirívó. :D
powerpoint prezentációt lefényképezte a kivetítőről, majd azt nyomtatta ki.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#19629) poffsoft válasza 5teve (#19628) üzenetére


poffsoft
addikt

Majd beszkennelte a következő powerpoint bemutatóba új diának...
;)

[ Szerkesztve ]

(#19630) Ygg válasza DeltaPower (#19619) üzenetére


Ygg
senior tag

Ohhh, ez simán előfordul. Nekem is a napokban küldtek úgy hibát, hogy a monitor lefényképezve...
Városi legenda szerint volt egy faszi, aki arra topa volt, hogy a poreszfilmet két videóval átmásolja.
Beállította hát a kamerát, és felvette a TV-t. Ez eddig még rendben is lenne, csak sajnos a TV-n tükröződve látható a felvételen, hogy közben vadul....

(#19631) SityiSXT válasza oriic (#19625) üzenetére


SityiSXT
őstag

Errol jut eszembe: napokban hiv a user, hogy egy kepet akar nyomtatni, es erre lefagy a gepe. Ahogy bedekaztam a gepebe, kiderult, hogy azert eros csusztatasokkal lehetne ez igaz... Nem fagyott le a gepe, csak a Chrome kergult meg, ami valahol talan jogos is, hiszen egy oriasplakatot akart nyomtatni a lelkem a maga kb. 7000x4000 pixeles felbontasaval (es gondolom ennek megfelelo DPI-vel) - nem csodalom, hogy a preview generalas hosszasra sikerult... Aztan amikor mondtam neki, hogy mondjuk egy kepszerkesztovel kene inkabb probalkoznia (plane, hogy 1 db A4-es lapra szerette volna lekicsinyiteni), akkor nagy mergesen azt mondta, hogy neki erre nincs ideje, es lecsapta a telefont pont akkor, amikor ugyanazt a kepet mar megnyitottam neki Paint.NET-ben. :U Vajon a File -> Print ment neki onnan? :D

[ Szerkesztve ]

(#19632) maláj válasza SityiSXT (#19631) üzenetére


maláj
őstag

nem ;]

(#19633) szumo válasza SityiSXT (#19631) üzenetére


szumo
senior tag

Á dehogy ;]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#19634) adax01 válasza SityiSXT (#19631) üzenetére


adax01
tag

Ehh te mindíg kifogod az ilyen usereket. :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#19635) tserrof77


tserrof77
senior tag

Mai gyöngyszem...

Néni be:
- Jó napot, máúszt szeretnék. (Itt már láttam hogy szakkifejezéseket nem kéne használni)
- Lapos vagy kerek csatlakozóst tetszik kérni? (gy.k. USB vs.PS2 )
- Nem, nem kereket, az nem jó! Esetleg kerekes és világítós van? (mondtam én, hogy nem szabad itt szakkifejezéseket használni...)
- Igen, ezek már olyanok! 1500Ft-tól indulnak.
- Hú, az is már majdnem drága. Használtja nincs?
. :( ilyen alapon használt óvszert is lehetne árulni ;]
- Hát jó.. kérem...
Fizet, távozik. Kb 1 óra múlva csávó beviharzik, kezében az ominózus világítósaljúkerekes egérrel...

- Tesó,eznemjócseréldki. Pechemre pont hegesztett fóliást adtam neki, de én ugye kreatív vagyok.
Gépre rádug, működik. Akkor..?? Problem...???
- A dugójanemjó.
- De jó, hát be tudtam dugni.
- Nemúgyhanemnincsolyandugórajta. Sájsze, milyen őskövülettel nyomjátok ti meg :Y
- Mégis az a kerek dugós kéne, nem? :F
- Nem, olyanom nekem is van, azzal nem működik. Na bazz, ez kezd érdekes lenni, DE!
- Ok, tudok adni USB-s bővítő kártáyt,a kkor pendrájv, meg külsővinnyogó, meg vebkem, meg kiskutyaharagja is ráköthető. 4 portos, 3500Ft.
- Jó aggyad, de ha nemleszjóvisszahozomvisszaveszedmerthanemakkor...
- Persze... csávó el...
Újabb egy óra eltelik, lassan gondolatban már épp az ebédre készülök, amikor csávó lihegve beesik egy géppel. Ránézésre se egy mai darab. Csávó 2 percig csak káromkodott, közte családfaszidás is bőven.

Lényeg. Egy 486-os géphez kellett volna az a qrva egér. Még vezalókolbászos alaplap volt benne, PCI sehol. PS2 dettó sehol. :W Laposlaposlapos... ja.. csak SOROS egér kellett nekik! De 2-3 perc aktív turkálás után sikerült még egyet az egyik polc mögül előkotornom :DD :C Usb kártya visszavesz, USB-s egér meg tesztfázisba visszaavanzsál. Csávó még morgott a két plusz kör miatt, de mondtam, hogy a felhasználó tudatlansága által okozott károkért nem vállalok felelősséget, ráadásul a bontott egérrel én is bukok...

De ennek örömére mehetek ebédelni, ők meg végül is kaptak egeret. :))

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#19636) oriic válasza tserrof77 (#19635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magasságos, egek... :DDD

Live-Die-Respawn

(#19637) cbmfan válasza tserrof77 (#19635) üzenetére


cbmfan
senior tag

miért nem rajzoltattad le vele? :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19638) Armahun válasza tserrof77 (#19635) üzenetére


Armahun
addikt

Vajon mire használhatják?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#19639) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#19637) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hátha nem ismeri a ceruzát...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19640) localhost


localhost
Közösségépítő

Még mindig él a legenda, hogy a számtechboltosok kibelezik a gépet?
Azt hittem ez már évek óta kifulladt...

Példa : " A kérdező kommentje:

holnap lehet elviszem az egyik városi informatikushoz, csak félek, hogy kilopkod néhány cuccot:"

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19641) Ygg válasza localhost (#19640) üzenetére


Ygg
senior tag

Ááááááááááá
Igen él.
Egy-két kóklernek köszönhetően, akik tényleg megtették.

Persze nem igazán a boltosok -bár régen láttam 1-2 ilyen pédát is, persze 1 év után bezáró zugegységektől-
hanem inkább önjelölt szervizgyalázóktól...

(#19642) cbmfan válasza localhost (#19640) üzenetére


cbmfan
senior tag

nekem is mondta nem egy idióta összes munkahelyemen. inkább csak mosolyogtam rajta...

kell valakinek egy DVI - HDMI átalakító? olcsóbb volt vele együtt zajszűrős kábel, mint nélküle.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19643) biker válasza localhost (#19640) üzenetére


biker
nagyúr

Sajnos en tudok valodi peldat, mas alaplappal kapta vissza a konyvelo a gepet :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19644) macilaci78 válasza biker (#19643) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Új gépben más proci, memó húzva, hoy elérje azt az órajelet, amit a számlán szereplő tétel jelent...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19645) adax01 válasza tserrof77 (#19635) üzenetére


adax01
tag

Olyan egerem nekem is van még valahol.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#19646) oriic válasza Ygg (#19641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért nem kell zugboltba vinni a cuccokat, de hát hiába magyarázza ezt az ember. Ott occsóó címszóval mégis odamegy a nép.

Live-Die-Respawn

(#19647) poffsoft válasza localhost (#19640) üzenetére


poffsoft
addikt

régi szép időkben az orrom előtt operálta le a boltos "A" gépben lévő 233mmx-ről a matricát, és ragasztotta át "B" gépben lévő 200MMX-re e szavak kíséretében(kollégájához): "gondolta a t*köm, hogy hazaviszi, és egyből belenéz" ...

[ Szerkesztve ]

(#19648) cbmfan


cbmfan
senior tag

régi, szép idők, mikor kezdtek elterjedni USB-s egerek, billentyűzetek. ember vitt egyet, még aznap hozta vissza, hogy nem működik. lapos, vagy kis, esetleg nagy gömbölyű a dugó? utóbbi volt... ember megoldotta! AT-PS/2, PS/2-USB átalakítóval...

elég rákeresni a "pen drive ps2 port" kombóra. elég érdekes kérdéseket és válaszokat lehet találni :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19649) localhost válasza poffsoft (#19647) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt értem, hogy régen így volt, de még mai napig is tartja magát ez az ostoba közhiedelem? Csak azért kérdeztem így, mert én már évek óta nem hallottam róla.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19650) oriic válasza localhost (#19649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából én ilyenről soha nem is hallottam.Mondjuk anno nálunk vidéken a faluban meg a kisvárosban sok értelme nem is lett volna. Ott inkább olyan volt hogy a Tesco-ban a bundle gépekből kirámoltak mindent, és még úgy is eladták a gyanútlan vevőnek...AZ meg jött vissza hogy nem megy a gép, és rásóztak még pár dolgot. :U

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.