Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18301) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#18300) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

-Te milyen jegyben születtél?
-Kos. És te?
-Avast.

(Kis só a sebre.)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18302) vilmaboy válasza cbmfan (#18300) üzenetére


vilmaboy
őstag

szétröhöhöhöhögöm az agyam... ;] eddig is voltak halmozottam hátrányos helyzetű pc-k :)

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18303) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Es en meg azt hittem, engem mar nem lehet nagyon meglepni...
Usernek visszavittem a helyrepofozott gepet, es amig a vegso simitasokat vegeztem a Lotus Notes-an, elokapta a gitarjat, es egy rogtonzott dallal mondott nekem koszonetet, hogy segitettem. :DDD

(#18304) vilmaboy válasza SityiSXT (#18303) üzenetére


vilmaboy
őstag

legközelebb ha bőrszerkóban van egy szöges nyakörvel a nyakán és rózsát is tart a szájában miközben tangót játszik, akkor skera onnan :DD

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18305) GrandeP válasza SityiSXT (#18303) üzenetére


GrandeP
őstag

És facával pengette, mint a benkő Dándiel? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18306) MR_Joe válasza SityiSXT (#18303) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Te a KaszaTibinek dolgozol? Annak vannak ilyen megmozdulásai :DDD
Egy kis vidámság képp egy száma: Költözz el :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18307) Varoz válasza SityiSXT (#18303) üzenetére


Varoz
őstag

Ehh, mik vannak. :DDD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18308) cbmfan válasza SityiSXT (#18303) üzenetére


cbmfan
senior tag

felvétel, valami? helyszínen kaptam volna röhögőgörcsöt, az tuti :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18309) Ygg


Ygg
senior tag

Na, ez tényleg kemény :).

(#18310) SityiSXT válasza cbmfan (#18308) üzenetére


SityiSXT
őstag

Felvétel sajna nincs. Úgy meglepett, hogy csak röhögni tudtam...

(#18311) bimbilla09 válasza SityiSXT (#18310) üzenetére


bimbilla09
tag

Hihetetlen! Konkrétan neked célozta a dalt, improvizált, vagy csak pengette? :)

(#18312) SityiSXT válasza bimbilla09 (#18311) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nekem célozta és improvizált. Valami olyasmi volt a szövege, hogy
Lassú volt a Macem,
Kibírhatatlan,
De jött ez a magyar IT-s gyerek,
És jóóóól megcsinálta,
És már a Lotus Notes is
Szélsebesen fut.
És most már szeretem a Macem,
Mert eddig utáltam.

Szóval ilyen szabadvers-szerűen (próbáltam inkább a stílust visszaadni a fordítással, semmint a pontos szöveget). Azt eddig is tudtam, hogy a kreatív osztályon dolgozók lököttek egy kicsit, de hogy ennyire flógos is van közöttük... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18313) Ygg válasza SityiSXT (#18312) üzenetére


Ygg
senior tag

:DD

(#18314) Melack válasza SityiSXT (#18312) üzenetére


Melack
veterán

Ez még valahol kedves is. Én egy "pácienstől" kaptam sütit, ő csinálta. Nem tudom mit rontottam el a gépén, de ő az én gyomromat taccsra vágta 2 napra. Inkább a szabadvers, ha már választani lehet :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18315) DeltaPower válasza Melack (#18314) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én fél liter házi törkölyt kaptam. Még nem mertem megkóstolni, mert legalább egy hétre hazavágná a gyomrom :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18316) poffsoft válasza DeltaPower (#18315) üzenetére


poffsoft
addikt

persze, mert csak az asszonynép nincsen edzésben!
Igaz szittya minden este szittyó ;)

[ Szerkesztve ]

(#18317) cbmfan


cbmfan
senior tag

sütemények, palacsinta, gyümölcslé, ebéd szomszéd étteremből, pia, amit sosem kaptam meg (bicskás internyet :DDD), stbstb

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18318) macilaci78 válasza Melack (#18314) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Inkább táncoljon! A port jobban viselem... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#18319) bimbilla09


bimbilla09
tag

Próbáltatok már részegen, psychedelik goa zenével a fületekben becsavarozni egy dvd- olvasót ?

... Nehéz ...

[ Szerkesztve ]

(#18320) ati012 válasza bimbilla09 (#18319) üzenetére


ati012
senior tag

Volt már párszor példa arra, hogy atom készen építünk konfigot :)

Te ilyen gombás zenékre kapod ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18321) MR_Joe válasza ati012 (#18320) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hja.. éjszakás műszak után két feles pálinka társaságában építeni konfot... izgalmas:D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18322) LamerGyuri válasza bimbilla09 (#18319) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:U Dubstep... a többi stimmel... és egy csavar fejét sem kentem el... :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#18323) concret_hp


concret_hp
addikt

hány %ra becsülnétek a garanciázásra kerülő termékek arányát? 2-3%?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18324) ati012 válasza concret_hp (#18323) üzenetére


ati012
senior tag

Hülyevagyokhozzá hiba: 40-50%
Tényleges hiba: 1-2%

(#18325) localhost válasza ati012 (#18324) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én még itt a topicban is azt olvasom néha, hogy nem megy a routerem, nem nyomtat szegély nélkül a nyomtatóm, satöbbi (amiből már a kérdés feltevésekor eleve látni is lehet, hogy UserError) akkor illető bekérdez... mi legyen vigyem vissza? És a tanácsok közt is van igenlő, ha ez tényleg ilyen Xar, akkor inkább vidd vissza.

Meg nem tudnám mondani, hány ilyen "visszahozott" cuccra mondtam boltosként, hogy NEM, NEM, NEM VESZEM vissza. Sokra!

És hányra mondta ezek után a főnököm, hogy Igen, tudom, hogy neked van igazad, de vedd vissza szerencsétlentől. Mindre.

És hány ilyen hibásnak visszavett terméket sikerült visszaáruzni a szállítónak? Néhányat.
Mi lett a többivel? Leselejteztük, vagy potomért kiárusítottuk.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18326) Ironsides válasza localhost (#18325) üzenetére


Ironsides
tag

Így így.
Szörnyű, amikor indul a gyomorból az a bizonyos érzés.
Meg a tarkón az a bizonyos szúrás! A csőlátás és társai!
És akkor azt mondod, elég! Befejeztem!

De sajnos csinálni kell!

lsd: ars poetica-m

[ Szerkesztve ]

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18327) biker válasza localhost (#18325) üzenetére


biker
nagyúr

igen, estére megvan a programom, nővérem ebook olvasója nem akarja mától látni a gépet. se a gép az ebookot
miért engem hív? én ajánlottam :W :W :W :W :W :W
soha soha soha és még 1000x leírom I'll never advise

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18328) concret_hp válasza localhost (#18325) üzenetére


concret_hp
addikt

hát én olyan szinten kritikán aluli hozzáállással találkoztam, hogy csak arra tudtam gondolni, hogy több profitot termel, ha a problémás esetekkel csak a minimális szinten foglalkoznak, így az a lehető legminimálisabb pénzbe kerüljön és bp-n úgysem megy híre :F és többet nyernek azon, hogy 1%al olcsóbbak, mint amit buknak azon, hogy olyan a szervíz amilyen :U mindezt egy kisebb városban nyilván nem lehet megcsinálni :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18329) localhost válasza concret_hp (#18328) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt meséltem már, amikor a NEMKUNCSAFT azzal kezdi, hogy "Kérem meséljen el mindent erről a nyomtatóról, az előnyéről és hátrányairól, a kellékeiről, de már most mondom, hogy a Hülyenemvagyok boltban fogom megvenni, mert ott 2000 Ft-tal olcsóbb"

Mivel el nem kergethettem, annyira szűkszavúra vettem a figurát, hogy az már konvergált a nullához, csakis kérdéseire válaszoltam a "Tessék, kérdezzen..." felütés után: Igen. Nem. Lehet vele. Nem. Nem. De tudja. Azt is. Nem....Huszonnyolcas. Igen. Huszonhetes. Őt is! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18330) concret_hp válasza localhost (#18329) üzenetére


concret_hp
addikt

1 szóval nem mondtam, hoyg a juzerek közt nincs tudatlan / bunkó / stb :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18331) Ironsides válasza localhost (#18329) üzenetére


Ironsides
tag

Ilyen volt nálam is egy routerrel, de nekem a beszámoló végén mondta, hogy a konkurenciánál 2százzal olcsóbb, és ott veszi meg, de azért nagyon jó gyerek vagyok.

Ja mikor bejött kezet nyújtott bemutatkoztunk egymásnak és onnantól Lajos úrnak szólított!
Kb 1órát feltartott. Végig kellett hallgatnom, hogy milyen tabletet kapott születésnapjára.

Másnap visszajött, hogy a tablethez kéne hangszóró, de csak monó és mennyiért tudok szerezni?
Mondom neki, hogy a konkinál mennyiért van?

Azóta nem volt...

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18332) madgie


madgie
titán

De miért foglalkoztok az ilyennel? Nem lehet elzavarni, de simán oda lehet bökni neki ilyen indítás után (úgy is xy helyen veszem meg) hogy majd akkor ott adnak infót a cuccról.

Ha meg elkezd rizsázni hülyeségekről, öt percen belül megcsörgeti a kolléganő a vonalas telefont és előreszól, hogy engem keresnek.

(#18333) Ironsides válasza madgie (#18332) üzenetére


Ironsides
tag

Már ahol van kolléganő!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18334) Melack válasza madgie (#18332) üzenetére


Melack
veterán

Azért ez többről is szól(hat). Én mindenkivel foglalkozom, hisz mint eladó/értékestő nekem érdekem, hogy később visszajöjjön. Ok, megveszi másutt, de az infót mondjuk tőlem kapta, akkor lehet következőre már hozzám jön. Én ezt így gondolom.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18335) madgie válasza Melack (#18334) üzenetére


madgie
titán

Sz@rik az rá, ha érdekelné, nem menne 5%-kal olcsóbb cuccért máshová.

(#18336) localhost válasza Melack (#18334) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A példámban nem az a gázos, hogy elmegy máshová megvenni, nem is az, hogy megmondja... hanem hogy ezzel nyitja a beszélgetést és ezután elvárja, hogy legyek hozzá készséges.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18337) Ironsides válasza localhost (#18336) üzenetére


Ironsides
tag

Azt biztosan elküldtem volna finoman!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18338) localhost válasza Ironsides (#18337) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezért nem vagy Te - én :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18339) cbmfan válasza ati012 (#18324) üzenetére


cbmfan
senior tag

egyetlen szót fűznék ehhez: kártyaolvasó.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#18340) Ironsides válasza localhost (#18338) üzenetére


Ironsides
tag

Sajnos az az igazság, hogy én sem küldeném el.
Most csak a szám jár. A szituban, meg leszo..nám, mert ebből a k..va piacból élek és nem szeretném ha bárki is rosszat mondana rólam.
De az biztos, hogy sokáig csuklana valakije.

És ezért jár be hozzám a sok retardált és kinyírnak a baromságaikkal.

Ma pl.: a totálkommanderből mentsem már ki a képeket. De ez fizetős vendég és ha ő azt akarja, akkor onnan mentem ki!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18341) maláj


maláj
őstag

a ma esti "örök érvényű okosság" by nagyon okos júzer :DDD

az XP azért jobb mint a W7 mert az XP professönel ...

(#18342) Ironsides válasza maláj (#18341) üzenetére


Ironsides
tag

És ebből felém nagyon sok van!
De látom feléd is járnak.

de abból is a legjobb a frídom edisőn

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#18343) ati012 válasza maláj (#18341) üzenetére


ati012
senior tag

A Windows Proffesönel, az RTL kettő.

(#18344) maláj válasza maláj (#18341) üzenetére


maláj
őstag

hozzá kell tenni, hogy épp előttünk volt 1 gép W7 x64 ult. 1920x1080-ban wallpaperként is de inkább nem szóltunk csak komoran meredtünk magunk elé ;]

telibe pofán röhögni azért mégse akartuk na (szorult belénk emberség vagy mifene) :DDD

(#18345) macilaci78 válasza Ironsides (#18340) üzenetére


macilaci78
nagyúr

"Ügyfél" hív, hogy a Total Commanderből nem tudja kimenteni a képeket, mert neki azt mondták, azok ott vannak, de indítja a képernyőn a floppyt és előjön valami ablak, és ott nyomjon meg valami gombot, de nem tudja! (shareware edition, please, press 2...)
Jajj, gondoltam magamban, van baj! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#18346) poffsoft válasza macilaci78 (#18345) üzenetére


poffsoft
addikt

mennyit röhögtetek rajtam az első két évben :U
Aztán meg én kezdtem csúnyán röhögni magamban... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18347) Vicoo


Vicoo
senior tag

Ügyfél :

Kéne olyan átalakító iPadhoz, ami USB .
Ööö oké, itt vannak az adatkábelek.
Neeem, neki olyan kell amibe pendriveot dug.
Ja hát olyan nincs.
Nincs?
Hát nincs,
Elmegy, majd visszajön, hogy akkor visz egy külső DVD olvasót.
Ugye nem iPadhez?
De.
De az sem fog vele menni, nincs is mivel csatlakoztatni!
Nem gond, van egy ismerőse aki elég jártas ezekben, ő majd megoldja. És egyébként is van vezetékélküli billentyűzete hozzá, ami nem BT , csak úgy megy egyszerűen.
Oké, viszlát !

(#18348) ati012 válasza Vicoo (#18347) üzenetére


ati012
senior tag

Fogod te még ezt látni a házad táján. :U

(#18349) sasa311 válasza ati012 (#18348) üzenetére


sasa311
veterán

Mikor visszahozza a szétbarmolt kábelű DVD-t, hogy SZAR VEGYEDVISSZADEKURV@GYOSAN! :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18350) Vicoo


Vicoo
senior tag

Ja volt olyan is,hogy USB-HDMI kábel, mert az biztos olcsóbb mint a HDMI-HDMI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.