Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19351) KillHates válasza thesound (#19347) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak fontos, hogy erről már akkor tudjon mikor létrejön a szerződés kettőtök között! (magyarán átveszed a gépet, és átadod a munkalapot, aminek a másodpéldányát ő aláírta és Te a géphez csatolod.)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19352) thesound válasza KillHates (#19351) üzenetére


thesound
őstag

Jogos. ÁSZF-et a népnek előre.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#19353) KillHates válasza thesound (#19352) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerencsére már ez van; nincsen utána utólagos cigánykodás. Hidd el ezért is erőltetik az ISO-t mindenkire mert így qrva nagy a káosz. Egy csomó auditációs tanácsadást tartottam már. Általában az első óra azzal telik, hogy; "jé nekem erre is kellett volna figyelnem?" kérdéssel kezdődik minden válasz... :D :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19354) macilaci78 válasza KillHates (#19350) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Levonod a költségeket, a maradékot meg elhelyezed egy takarékszövetkezetes számlán, és csókolom.

Ha már törvény:
Ruha-cipő-táska-egyéb kiegészítőket vaterázó ismerősömnek csinálnék webshopot. Amíg nem megy át magánzó vállalkozóba, addig csak a Vatera lenne a jogi háttér. Mikre kell figyelnem, mi az, ami még csak reklám és mi az, ami már kereskedelem?
Nem akarom, hogy akár feketézésért, akár a Vatera ÁSZF be nem tartásáért megbúbolják az illetőt. Hol van ez szépen, érthetően leírva? Szegedi vagyok, cégbíróságnak nem találok semmit online, a Kereskedelmi és Iparkamara a tanácsadás díját megbeszélés tárgyának kezeli, pénzt viszont nem szánnánk ilyenre.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19355) [HUN]Zolee válasza KillHates (#19350) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

mégse

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#19356) biker


biker
nagyúr

Ügyfél: lassú az egész gép
Én: mi lassú? (ablakok repkednek ezerrel)
Ügyfél: tegnap küldtünk egy levelet képekkel, és percekig küldte el
:W :W :W
Az egész gép lassú, mert az imap levél letárolás elhúzódott, értem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19357) Melack válasza biker (#19356) üzenetére


Melack
veterán

Kíváncsi vagyok mennyire is ért ez a személy a gépekhez... Bár ebből is látszik, hogy a gyorsaság relatív fogalom.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19358) cbmfan válasza biker (#19356) üzenetére


cbmfan
senior tag

kitekintő gyorsvonat? :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19359) biker válasza cbmfan (#19358) üzenetére


biker
nagyúr

csak kitekintő

és a fa....m kivan, mert mikor telepítették, nem jelölték be az "internet mail option also" rublikát, innentől telepítés után sehol nem lehet beállítani pl imap mappán hogy azonnal törölje a távoli leveleket, neked kell kézzel a "kijelölt levelek törlése" gombot nyomni, miután törléssel áthúzta a levelet, mert ilyenkor nem jelenik meg a kiürítés gomb alatt a kiürítés beállítása imap-on gomb, mint ahogy hekkelni kellett azért is, hogy az imap serverre lementse a levelet
ms tudásbázis: így kellett volna telepíteni :)
köszi, nem telepítem újra ezért az officet, inkább a szabály másolós verziót beállítottam

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19360) #21346560 válasza Melack (#19357) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egy barátom írt megrendelésre egy programot, amiben folyamatjelző csík volt, ügyfél panaszkodott, hogy rossz a program, mert nagyon lassan készül el "a valami".
Megoldás: folyamatjelző csík hossza 3x akkora lett, ügyfél tök elégedett lett, mert gyorsabban megy a csík...

(#19361) Melack válasza #21346560 (#19360) üzenetére


Melack
veterán

Bazz :W Ellenben a megoldás fantasztikus.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19362) TESCO-Zsömle válasza #21346560 (#19360) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Törököknél a forgalmasabb kereszteződésekben 2-jegyű számláló mutatja, hogy hány másodpercig piros még a lámpa.

Miért? Mert amikor nem mutatta, akkor simán áthajtottak a piroson is. Nem vártak...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19363) Ygg válasza TESCO-Zsömle (#19362) üzenetére


Ygg
senior tag

Nálunk is mutatja már több helyen.
S tényleg jobb.

(#19364) Jazzos válasza TESCO-Zsömle (#19362) üzenetére


Jazzos
tag

Törökök nagyon királyok... egyébként ha nem jön semmi a kereszteződésben, akkor 12-nél már elkezd előre araszolni, 7-nél meg már indul is. :D

(#19365) stol válasza biker (#19359) üzenetére


stol
addikt

És a kitekintő gyorsvonat mi a rákért hasal meg 2048MB-os adatbázis méretnél?
Onnantól az atadbázis tökéletesen összeomlik, exportálni se lehet.

(#19366) Jazzos válasza stol (#19365) üzenetére


Jazzos
tag

Azért, hogy a számtekboltosoknak legyen munkájuk. :)

(#19367) Gabás válasza stol (#19365) üzenetére


Gabás
addikt

(#19368) biker válasza stol (#19365) üzenetére


biker
nagyúr

tudom, emiatt kellett decemberben átköltöztessem OE-ről a usert, és máig azt hallgatom, bezzeg ott ez volt....
Mondom ez volt, ez van :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19369) Jazzos válasza biker (#19368) üzenetére


Jazzos
tag

Én azt szoktam ajánlani, hogy évente (vagy gyakrabban ha kell) nyisson egy archív mappát a beérkezett meg a küldött leveleknek, így elkerülhető a dbx-ek fullra pakolása.

(#19370) KillHates válasza macilaci78 (#19354) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha az ismerősöd forgalma egy adózási éven belül eléri a 2 millió Forintot, akkor automatikusan jelenti a NAV felé a Vakera/TeszVesz (közös az adatbázisuk!) az ismerősödet. Erre figyeljetek oda!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19371) Ironsides válasza Jazzos (#19369) üzenetére


Ironsides
tag

Évente kell nyitni egy évmappát és nem kell félni a 2Gb-tól!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#19372) biker válasza Jazzos (#19369) üzenetére


biker
nagyúr

Ez imap eseten nem muxik :(
Neki innen jon minden levele, s olyan usernel aki ott sipakol, hogy de eddig ez nem igy volt!
Ott magyarazd el miert kell ezt tennie
Mert szerinte az informatikusok hulyek, mert a masik 3 gepen es az adott gep masik useren nincs gond
Igen. Adott gep masik usere outlook 2003, masik 3 gep win7 outlook 2010-el illetvlive mail-el :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19373) Szakbarbár válasza biker (#19372) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Még jó hogy Outlook 2007-nél 20 GB az archívum korlát. Nálunk elég sok helyen látom azt, hogy 10-15 GB-os a .PST fájl. 60-70.000 email, ebből legalább 10.000 olvasatlan.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#19374) biker


biker
nagyúr

Masik okossag, szuper winfos
2 hete azzal szivnak, hogy leallitaskor telepitene 35 frissitest majd sikertelen, mindent visszavon
Mivel van egy osoreg zebra nyomtato ami idonkent kiuti a nyomtatosort, ha nap kozben restart kell, az 10 perc a hiba miatt

Hibanaplo feltur, hiba oka egeszen egyertelmu es szokasos windowsos 0xec6324577753 valami
Anyadb+
Google kodszam, oka: a 35 bol az egyik csomag (meg van adva melyik) kesobb telepul mint egy masik ami a csomagban van, es ezt a qrva nagy programozok nem tudjak megoldani, telepitsem fel ezt az egyet kezzel, ott a link, utana a 34 frissites felmegy

Fel is ment, ujabb egyes csomagfuggoseg es telepites targybol az msnek

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19375) DeltaPower válasza biker (#19374) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ebbe én is belefutottam, az egyik frissítés összeakadt egy később kiadott összegző frissítéssel. 14-et kellett egyesével telepíteni, aztán a többi már ment magától.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19376) Ygg válasza DeltaPower (#19375) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez szokásos a windowsnál...
Nemrégiben nálam is volt ilyen hiba.
Összeakadtak a frissítések.
Ilyenkor lehet darabokban csemegézni.
Több gép, WSUS, SCCM..
Fejlett eszközök elvileg, aztán mégis bekeveredik.

(#19377) biker válasza Ygg (#19376) üzenetére


biker
nagyúr

Érdekes, a Linuxon meg lehet oldani friss Ubuntu 12.04 esetén most elérhető 534db frissítés (2 hete telepítettem) egyben felmegy

OSX-en ott a combo update, ami adott esetben tartalmazza a gyári kiadástól az összes frissítést máig egyben

Windowson még nem jutottak el idáig :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19378) Ygg válasza biker (#19377) üzenetére


Ygg
senior tag

OSX-nél nagyon kötött a hardver, azért az más világ.

Linuxban nincs akkora tapasztalatom, de láttam már Linuxot is csúful kifeküdni.

Windowsnál is az a kérdés, nagy okosan mennyire bahták össze.
Az is belejátszik.
De az mondjuk röhelyes, hogy 5x kell lefuttatni, hogy minden frissítés felmenjen.
S ha van egy frissítés, utána meg egy kumulatív, ami tartalmazza, azért csak felteszi sokszor az eredetit először.
Szóval néha vicces...

(#19379) Lenry válasza Ygg (#19378) üzenetére


Lenry
félisten

egy Linux disztrónál alapkövetelmény, hogy a csomagfüggőségek minden körülmények közt rendben legyenek lekezelve, anélkül alfaállapotig sem szabad, hogy eljusson 1-1 kiadás

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19380) ati012


ati012
senior tag

Volt egy telefon hívásom kb 3 perce. :W
Felvettem, beszéltem, letettem.

Küldetés teljesítve.
Jó éjszakát!

(#19381) Hequila válasza ati012 (#19380) üzenetére


Hequila
őstag

Volt egy telefon hívásom kb 3 perce. :W
Felvettem, ...

Na itt rontottad el ;)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#19382) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nálatok is haldokló hét volt?

(#19383) ati012


ati012
senior tag

Jött egy sA konfig.
Proci hűtő leszedése után, megpillantottam egy Glacialtech-es papirt a procin, szépen rásülve. :U

(#19384) cbmfan válasza ati012 (#19383) üzenetére


cbmfan
senior tag

hirtelen slot A ugrott be, és erről egy gyöngyszem beszólás.

talán 2000, akkoriban indult a fix tv. mittoménki Kristóf vezetett egy népoktató műsort (már akkor sírva röhögtem a marhaságain). betelefonáló kérdezi, hogy mi a különbség a slot 1 és a slot A között. némi hümmögés után benyögi, hogy ugyanaz, csak 180 fokkal elfordítva :D

az adón mai napig mennek ilyen műsorok, egybites betelefonálókkal. pl. rendszeres volt cheat kérés játékokhoz, de harmadik után nem volt hajlandó érthető okokból.

(és adjatok SSDt 500 Gigás WDért cserébe, kösz :DDD)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19385) ati012 válasza cbmfan (#19384) üzenetére


ati012
senior tag

Linkelj ebből a műsorból :)

(#19386) cbmfan válasza ati012 (#19385) üzenetére


cbmfan
senior tag

hirtelen ezt találtam. kb. ez ment egy órán keresztül...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19387) MR_Joe válasza cbmfan (#19384) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hjaj.. fix tv.. volt valami csoda "kvízműsor" amiben benne voltam. fixtv IRC-n ökörködtünk, és műsorkezdés előtt kb másfél órával nem volt meg a három játékos... IRC-n felkértek, hogy ugyan ugorjak má' be, mert így nem lesz műsor. :D Vicces volt... Aztán akkori barátnőmnek (most már a feleségem..:DDD ) meséltem, hogy Tee.. voltam a fix tv-ben. Erre kiakadt, mert itt győrben egész más fajta csatorna a fix tv... (18+ :DD)

Szerk.: felvilágosítottak, hogy csak volt, már nincs ilyen.,..

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#19388) ati012


ati012
senior tag

Hogy lehet megértetni egy milffel hogy nem a hűtés sz@r, hanem a Prescott Pentium eleve melegedik, főleg laptopban? :F

(#19389) LÁZ válasza ati012 (#19388) üzenetére


LÁZ
addikt

lenne pár javaslatom rá :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#19390) MR_Joe válasza ati012 (#19388) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:DDD
Most adjak tippeket? :DDD

Szerk.: feleségem hozzászólt: "de bunkók vagytok! Én is MILF vagyok és mégis megértem"

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#19391) Kicsirics77 válasza ati012 (#19388) üzenetére


Kicsirics77
veterán

kend be az ujját pasztával és mond meg neki hogy nyomja rá egy jó kis cpu izzasztó teszt alatt a procihoz
aztán demonstráld neki ugyanezt hűtővel...:DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#19392) cbmfan válasza MR_Joe (#19390) üzenetére


cbmfan
senior tag

de ugye tisztában is van a jelentésével? :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19393) ati012


ati012
senior tag

Szvsz az lesz hogy lemegyek hozzá (ijjáááj), Everest indít. CPU típus megnéz.
Neten megmutat hogy egészséges az a 80°C. Pattogasson kukoricáááát.

Legjobb az egészben hogy totál nem ért hozzá.
Mikor leszállítottam volt ott egy "ért hozzá" ember, aki most azt mondja hogy túl forró.

Ha nagyon nem birok vele kap egy szakadt Centrinos Mediont.

[ Szerkesztve ]

(#19394) cinkoxid válasza ati012 (#19393) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Mond azt neki, hogy csak az asztali változatnál lenne sok, laptopnál ez az optimális. Aztán belenyugszik majd ;)

(#19395) MR_Joe válasza cbmfan (#19392) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nanáhogy ;-) angoltanár a drága :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#19396) whitezo88 válasza MR_Joe (#19387) üzenetére


whitezo88
nagyúr

van megint egy ideje, FixHD néven. Az a műsor Restart néven fut Vendivel. Régen Warm Up volt.

A csatorna legjobb műsora egyébként a Level Up volt Fekete Zsomborral.

[ Szerkesztve ]

(#19397) cbmfan válasza whitezo88 (#19396) üzenetére


cbmfan
senior tag

...és a műsor színvonala nem sokat változott :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19398) MR_Joe válasza whitezo88 (#19396) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hudeképben vagy. :) Nekem ez már azthiszem kimarad. Itt győr környkén nem jönnek ezek a csodaadók :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#19399) whitezo88 válasza MR_Joe (#19398) üzenetére


whitezo88
nagyúr

itt se de van internyet ahol van online HD adás :K

(#19400) Balinov válasza whitezo88 (#19399) üzenetére


Balinov
félisten

linket, linket :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.