Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  SUSE Linux (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2551) alfa20 válasza aag (#2549) üzenetére


alfa20
senior tag

Szia!

Bocsi, de látom te is szórakozol a DVB-T-val.
Én is ebben a cipőben járkálok, egy Alcor USB Duo-t használok notihoz, annyit sikerült elérnem, hogy van hang minden csatornán, viszont a kép az folyton szét esik. Sokan rögtön rá vágnák, hogy gyenge a vétel, de nem, mert w7 alatt szép tiszta a kép és akadás mentes a HD m1 is. Én a VLC-vel tudtam egyedül boldogulni.
A lemez amit adtak hozzá azon wines TotalMedia 3.5 van, ezzel is próbálkoztam wine alatt, de itt érdekes nem hozza a tv progit, amit nem értek.
Tegnap találtam egy másik windows-os progit (Homesys), de ezt sehogy sem akarta a wine megenni.

Linuxos progik közül a Koffein-t és a Me-TV-t próbáltam ezeknél szép a kép nem esik szét, de itt meg nincs hang.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#2552) Vladi válasza aag (#2547) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lényegében leírta az Ő tapasztalatait. Ezt mindenhol hangsúlyozza, hogy Ő ezt látta.

Arra kérlek, fejezd be a flémkeltést.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2553) meoindil válasza aag (#2547) üzenetére


meoindil
aktív tag

Üdv!

Már meg ne sértődj, azért neked írtam a választ, mert te hoztad fel a nálad jelentkező legtöbb problémát. Én leírtam, hogy nálam zökkenőmentesen települt, viszont a net beállítás az szokásosan szivatott. A 11.4 még rosszabb volt ezen a téren, ott még a gyári dvd-n sem volt rajta az egyik csomag ami kellett volna a nethez. Most legalább a dvd verzión már rajta volt, ha alapból nem is rakta fel.
Teljesen egyetértek veled, hogy az oprendszer van az emberért (felhasználóért) és nem fordítva... Senkitől nem várható el, hogy órákat vagy napokat töltsön el olyan hibaüldözéssel, beállítással amiknek alapból működniük kellene. Én sem vagyok linuxguru, csak mezei júzer és borzasztóan bosszant ha valami nem megy, ami elég alapvető kellene legyen, és nem nekem kellene fórumokat bújni a megoldásért.
Viszont fenntartom, hogy nálam a telepítés gond nélkül ment ha kicsit lassabb volt is mint az Ubuntué (de nem sokkal).

Üdv!
meoindil

(#2554) stillness válasza aag (#2525) üzenetére


stillness
csendes tag

"Megnéztem a wikiben mik ezek. Nem hiányzik a céges munkához egyik sem. Én legalább-is így ítélem meg."

pff [link] ők máshogy ítélték meg.

(#2555) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Megpróbáltam feltenni új telepítéssel a 12.1-et.
Én aki megrögzött SUSE fan vagyok, csak lestem, mint hal a szatyorban az új felületen!
Egyszerűen ocsmány, átláthatatlan, siralmas! Ez természetesen az én véleményem, másnak lehet bejön, sőt, kívánom így legyen.
KDE és Gnome alatt is iszonyat mi van.
Nem beszélve arról, hogy telepítés után felvettem a megszokott tárolókat, rendszer frissítés, eddig nem is volt probléma.
Gondoltam nosza, tegyük fel a megszokott alap programokat.
Kijelöltem a következőket telepítésre: Midnight Commander, Gwenview, Audacious.
Elkezdte a frissítést, majd pár másodperc múlva panic error. A billentyűn a led-ek villogtak, fekete háttér és ennyi.
Újraindítás, majd még kétszer próbálkoztam azután pályára állítottam a DVD lemezt.
Én itt a SUSE pályafutásomat befejeztem!!!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2556) Kelvin válasza BigManus (#2555) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem ugyanúgy néz ki mint eddig a kde és a gnome 3 -is nem értem mire gondolsz, milyen új felületre.
Sajnálom, hogy így jártál. Nálam hála isten minden rendben és jóval gyorsabb és stabilabb a kde 4.7.2 is. Mindenre pillanatok alatt reagál és minden megszokott csomagom simán felment.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2557) aag válasza aag (#2549) üzenetére


aag
őstag

Egyébként ma este mégegyszer kipróbálom a KDE-s verziót, mert hátha van már a tárolóban frissítés, ami megoldja a gondokat. Ha jó, le fogom írni. Ha szar, azt is le fogom írni. Ennyi.

Nos megtörtént. Szar. Végeztem a Suséval. Pont.

(#2558) Kelvin válasza aag (#2557) üzenetére


Kelvin
őstag

Ezért teljesen felesleges postolnod. Legalább értelmesen megfogalmazhatnád a problémát, ha ez nem megy, akkor inkább ne is írj!

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2559) aag válasza Kelvin (#2558) üzenetére


aag
őstag

akkor inkább ne is írj

Így is lesz. Nincs mit írnom. Majd egy év múlva megint kipróbálom. Addig csá!

(#2560) BigManus válasza Kelvin (#2556) üzenetére


BigManus
addikt

Az előző verziókkal nem is volt gond, csodaszépen muzsikáltak. Ugyanarra a gépre került volna a 12.1, de írtam mi történt... Én is sajnálom, mert a SUSE nagyon a szívemhez nőtt, nem is tudom mit tegyek fel...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2561) ludla válasza BigManus (#2555) üzenetére


ludla
őstag

Ne add fel :)
Én ma raktam újra, mert nekem is voltak gondok, nem volt Nvidia tároló, de már ez is van.
És most jól működik, én nem vettem észre sok változtatást a felületen KDE, a Kickoff ban vannak változtatások, meg nekem az Apper nem működik de vissza állítottam a Yast2 kezelésre.
Amiket pluszba felraktam mind működik jól.
-Asunder
-Soundconverter
-Krusader
-Clementine
-Playlinux
-Skype
-Pidgin
-Virtualbox
-Knemo
-Kdenlive
-Devede
-Opera
-Chromium
-Umplayer
-Vlc

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#2562) svili válasza aag (#2559) üzenetére


svili
tag

Így is lesz. Nincs mit írnom. Majd egy év múlva megint kipróbálom. Addig csá!

Na végre! Csak aztán tartsd is be... :C

Visszatérhetne a topic az eredeti szerepéhez - az öncélú fröcsögést, fikázást jó lenne véglegesen hanyagolni...n(ez is szar, az is szar, persze a problléma egzakt leírásával mindig is adós maradt aag olvtársunk. Pedig ha indulatmentesen, pontosan megírta volna a problémáit, akkor - noch da zu - még tán segítséget is kapott volna e "hasábokon". Mint pl. jómagam is több alkalommal, kimelném Sianis türelmes, segítőkész hozzáállását.

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#2563) ludla


ludla
őstag

Desktop 1

2-monitor kezelés Desktop

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#2564) BigManus


BigManus
addikt

na összejött, úgy néz ki sikerült működére bírnom.
Viszont gondom van.
Mi ez az " apper " ?
Nem tudok rajta keresztül semmit telepíteni, mert minden próbálkozásom visszadobja.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2565) meoindil válasza BigManus (#2564) üzenetére


meoindil
aktív tag

Üdv!

Nálam működik, gondolom olyasmi lenne mint az Ubuntu Szoftverközpontja. Nekem mondjuk a Synaptic jobban tetszik, de lehet csak azért mert már megszoktam.

(#2566) wetomi válasza BigManus (#2564) üzenetére


wetomi
aktív tag

Az apper a Kpackagekit helyett van, ha jól tudom. Ha működne rendesen, akkor valamivel leegyszerűsítené a sima rpm és 1click installos telepítéseket, mert az előbbi progi elég nyögvenyelős volt az állandó kérdéseivel.

Amúgy tegnap én is kényszerűségből raktam fel a 12.1-et rögtön élesben, mert péntek este egy másolás közben újraindult a 11.4 és fájlrendszer hibára panaszkodva nem volt hajlandó indulni, live rendszerről nem tudtam mit kezdeni se a / se a /home partíciókkal. Adatvesztésem nem volt, lementettem másik vinyóra mindenemet a rendszerlemezemről majd teljes újrapartícionálással tiszta rendszert raktam fel. a 64bites live kde nem indult, ezért kellett rögtön élesben felrakni.

Minden rendben működik, eddig jók a tapasztalataim. Csak időm nem volt még a finom beállításokra.

(#2567) BigManus


BigManus
addikt

Most nekem is jól megy minden, eddig úgy néz ki.
Viszont van egy NTFS partícióm amit látok, kezelhetek, de nem tudom írni.
libntfs, ntfs-3G, ntfsprogs, fuse fent van.
Hogyan tudnám megoldani, hogy írható legyen? Chown-al nem megy, nem enged beállítani tulajdonosnak...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2568) wetomi válasza BigManus (#2567) üzenetére


wetomi
aktív tag

Valamikor korábban volt még egy ntfs-config nevű csomag, a tavasszal még biztosan, amikor pont egy kis segédletet dobtam össze ismerősnek, pont hasonló okból. Azzal tudtam még akkor beállítani az írási jogot ntfs partíciókra. Ezt utána a főmenüben rákeresve kis grafikus ablakocskában tudtad beállítani.
Tegnap még fél szemmel ránéztem, de nem rémlik, hogy láttam volna, azóta meg időm sem volt, most melóban meg win xp alapokon nyugszik a vérnyomás karbantartásunk. Este viszont nekem is fog kelleni. Ha addig senkinek nincs ötlete, majd írok.
Azóta nem tudom mi lett, esetleg ha valami fájlrendszeres közösségi tárolót megnézel, hátha abban van valami.

[ Szerkesztve ]

(#2569) BigManus válasza wetomi (#2568) üzenetére


BigManus
addikt

Előre is köszi!
Már az fstab-ot is piszkáltam, de semmi.
Google barátommal is próbálkoztam, de szintén semmi.
Ha minden kötél szakad, mindent átteszek a home-ba és leformázom ext3-ra.
De ez tényleg a végső megoldás...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2570) ludla válasza BigManus (#2569) üzenetére


ludla
őstag

Én is ennek járok utána mert engem is érdekelne a dolog, most kikerült az ntfs-config, nincs sehol.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#2571) Kelvin válasza BigManus (#2569) üzenetére


Kelvin
őstag

Az ntfs-config felesleges, kell neki a hal.

Az /etc/fstab -on belül, menj a hasonló sorra

#Device Mountpoint Filesystem Parameters
/dev/sda1 /windows/C ntfs-3g user,users,gid=users,fmask=113,dmask=002,locale=en_US.UTF-8 0 0

és erre figyelj dmask=002 ez engedi az user-t írni is.

Mondjuk:
vi /etc/fstab
nyomsz egy i-t
átirod, majd
Esc és utána :wq!
Ezzel kilép és menti a változtatást.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2572) ludla válasza Kelvin (#2571) üzenetére


ludla
őstag

köszi ez nekem is hasznos :)
igaz én dolphin ból csináltam grafikus felületen, átírtam a dmask=022 - 002 -re és működik.
Ha másolok bele másolja, csak a végén írja hogy nincs hozzáférési jogom. :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#2573) Kelvin válasza ludla (#2572) üzenetére


Kelvin
őstag

Inkább azt írhatja ki, hogy nem tudta megváltoztatni/átvinni a jogokat. Persze nem tudom, hogyan fordították le.
Akkor umask=0002-t megpróbálhatod ha nagyon zavar.
Másold be kérlek az egész sort, megnézem.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2574) BigManus válasza Kelvin (#2571) üzenetére


BigManus
addikt

Nagyon köszi, ha hazaértem már ki is próbálom...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2575) BigManus válasza Kelvin (#2571) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

" dmask=002 " tökéletesen megoldotta a problémámat, nagyon köszönöm a segítséget!
De ha már segítség...
Van pár .avi filmem. Szeretném átkonvertálni dvd formátumra. Van erre valami egyszerű és megbízható progi?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2576) Kelvin válasza BigManus (#2575) üzenetére


Kelvin
őstag

A devede a packman repo-ból pont jó neked. Ha egyből írni is akarod, akkor a k3b is meg tudja csinálni, amennyiben a packman tárolóból van felrakva. Ehhez még szükséged lehet a k3b-codek csomag telepítésére is.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2577) BigManus válasza Kelvin (#2576) üzenetére


BigManus
addikt

Köszönöm, nézem is...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2578) BigManus válasza Kelvin (#2576) üzenetére


BigManus
addikt

Ez a Devede jónak tűnik.
Viszont Nero Linuxot használok írásra, a K3B-vel akadtak anno problémáim.
Restricted format-ot feltegyem?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2579) Kelvin válasza BigManus (#2578) üzenetére


Kelvin
őstag

A k3b-vel nem volt problémám, legalábbis nem emlékszem. (mióta a k3b-codek is mellette van)
A devede az mplayer-t és mencoder-t használja, ha az telepítve van akkor más elvileg nem kellhet. Remélem erre irányult az utolsó kérdés.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2580) BigManus válasza Kelvin (#2579) üzenetére


BigManus
addikt

Nem, én erre gondoltam. Eddig mindig feltettem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2581) j.la


j.la
tag

Sziasztok!

Valaki már próbálta, hogy működik-e az új Suse egy Dell M5010-es laptopon? Csak azért kérdezem, mert Ubuntuból egyik verzió se ment, illetve a gyártó oldalán is 9.10-ig megy utána az sem.. 2 perc mire megnyit egy böngészőt, 15 perc mire betölt... stb.

(#2582) wetomi válasza j.la (#2581) üzenetére


wetomi
aktív tag

Látszólag nem próbálta senki, legalábbis nincs visszajelzés.
Ha jól tudom az M változat AMD platformot jelent. Hardware szinten szerintem nem lesz vele bajod. Nem tudom milyen felszereltségű a tied. Az én gépem sem egy erőművész, nekem rendben volt 11.2-től kezdve (korábban nem próbáltam). Szerintem a wifivel sem lesz bajod.
Az hogy az Ubinak mi lehetett a baja, vagy milyen nagyobb módosítás volt a 9.10 után, azt nem tudom.
Próbáld ki a live CD-t, az már sokat elárul, igaz a valós sebességnél lassabb lesz.

(#2583) j.la válasza wetomi (#2582) üzenetére


j.la
tag

Köszi az infót, az érdekes az, hogy a live cd hibátlanul ment, illetve majdnem az acpi-t ki kellett kapcsolnom, wifi is ment, gyors is volt, ahogy felraktam normál módon megkergült.

Amúgy P320-as procival, 2 GB ram, megy egy Ati Radeon HD 4200 van benne.

(#2584) Gabikaaa


Gabikaaa
csendes tag

Sziasztok valaki segíthetne! Most xp van fent a gépemen de szeretnék váltan ,olvastam eről az opensuse dologról megérné e felraknom??és aki már használja az irja le nekem lécci hogy mennyire stabil op rendszer.
azért szeretnék váltani mert úgy tudom hogy a linux az nem fagy le meg stb.....
internetezéses dologra kellene nagyon nem szoktam jáccani a gépen,
és azt szeretném még kérdezni hogy a telepitő mérete mekkora mert nézztem valahol több mint 4 giga de néztem 600 pár hány megást is. nekem a 4 giga kicsit fura szal vki segitsen áttlag win xp telepitő is max majdnem 700 MB szal kicsit huzzosnak találom, kösszi elöre is a segítséget :)

(#2585) BigManus válasza Gabikaaa (#2584) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Az, hogy megérné-e feltenni, azt Neked kell eldöntened.
Használom, stabilabb mint a Windows, bár az megy a másik gépen, nincs azzal sem stabilitási problémám.
Hogy a Linux nem fagy le az kicsit sarkítás, mert le tud fagyni, bár nagyon ritka.
Ha egy alkalmazás fagy le, azt nagyrészt be tudod zárni, nem viszi magával az operációs rendszert.
A telepítő mérete azért olyan nagy, mert rengeteg alkalmazást tartalmaz alapból.
A Windows-t ha felrakod, szinte semmi nincs benne, ellenben ha a DVD telepítőt választod a Suse Linuxhoz, már alapból tartalmaz olyan alkalmazásokat, mint: CD - DVD író, több zene és videó lejátszó, teljes Office csomag, stb.
Kezdő létedre véleményem szerint a teljes DVD-t válaszd.
És ami nagyon nagy lényeg, NEM Windows! Nem úgy működik, tehát mint a Windows-t megtanultad, ezt is meg kell.
Ha gondod problémád akad, nyugodtan írd le, segítőkész társaság van itt is.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2586) Gabikaaa válasza BigManus (#2585) üzenetére


Gabikaaa
csendes tag

kösszi értem. hát mikor vettem a laptopomat akkor már azon alapbol linux volt fent igaz nem tom mien fajta mert már régen volt.néztem pár vidit eröl a opensuse dologról engem megfogot.jól nézki.és kiszeretném probálni ezért is elkeztem keresni és ugye kiadta a hivatalos oldalját ahol több mint 4 giga de találtam 600 pár megásat is ,mivel nem használtam még ezért nem is tudtam mi a külömbség most.annyit akarok kérdezni hogy gyorrsab lesza gépem töle?? meg ugy hallotam hogy ien virusoktól nem igen kell félnni.de vhol olvastam is róla az utóbbi két napba ienekről olvasok,elkezdet érdekelni a linux :)
gépem paraméterei:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=qwad28whly1m8n7n4as6.jpg

és kösszi a segítséget.jó hogy talűáltam egy olyan fórumot ahol pont eről beszélgetnek :D

(#2587) Vladi válasza Gabikaaa (#2586) üzenetére


Vladi
nagyúr

A 4 gigás, az dvd telepítő, amit találtál. Azon nagyon sok program van, arról tudod telepíteni is. De érdemesebb live rendszert választani. Ez a 600 megás. Az a lényege, hogy a cd-ről indítva az egész rendszer működik, tehát ki tudod próbálni, és telepíteni is.

2 féle van: kde és gnome. Szerintem kde-t láttál a videókon, azt próbáld ki. 32 bites változatot.

Telepítés előtt az összes fontos adatodat tedd biztos helyre és hajrá. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2588) Gabikaaa


Gabikaaa
csendes tag

én a gnome 3 nézztem az nekem nagyon bejönn külsörre, ja igen 32 bites kellene és ezt hol talánám meg?? nem akarnáma dvd módszert mert xp nél is sokszoor sp pack 1 raktam fel mer annyira nem érdekeltek a dolgok de gyorsabb volt a gép csak aza cd-ém meg hallt igy let ez a sp pack 3 mas,szal nekem nem fontos a sok dolog én netezni meg egy progit szeretnék majd futani rajta ami remélem elfut rajt,többi nagyon nem izgat:)
zene szerkeztésre gondolok fl studio 10,ezt szeretném kiprobálni hogy futna-e vhol olvastam hogy nem igényelne annyit az fl és jobb,tulajdon kép ezért szeretném erőltetni suse rendszert :) végülis elhatároztam és kiakarnám probálni már csak vmi link kéne mert amit találtam 600 pár megásat arra nem volt irva hogy 32 bitesre való.
openSUSE-12.1-Addon-Lang-i586 ez volt a zip neve.

(#2589) Gabikaaa


Gabikaaa
csendes tag

ezt nézztem ez nem a legujjab suse egyel régebi aszem de ez kinézetre megfogod és vhogy én is ienre szeretném
http://www.youtube.com/watch?v=Vag06Qz8zTw&feature=related
am bocs ha nem lehet linkelni.

(#2590) ZCoyote válasza Gabikaaa (#2588) üzenetére


ZCoyote
őstag

(#2591) Vladi válasza Gabikaaa (#2588) üzenetére


Vladi
nagyúr

link. Itt vannak a .iso-k. Mind ugyanaz, ezt keresed. ;)

fl studio az mi? Van linux változata?
Esetleg ez? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2592) Gabikaaa


Gabikaaa
csendes tag

az fl studio az egy komoly zene szerkeztő progi elég sok pruducer használja PL:afrojack. meg sok mások de meglehet nézzni,na mind1 :D nem akarok témát váltani lényeg az hogy jó kis progi :D azt nem tom van-e de edig windows MAc meg rendszereken futt de nézztem egy oldalon hogy kell mennie linux -on is :)
am kösszi szépen a linket mindketötőknek meglesem és ha lesz vmi amit nem értek vagy tapasztalok akk írok :) peace:)

(#2593) Gabikaaa


Gabikaaa
csendes tag

403 forbidden ezt irja ki nem tom letölteni :/ ötlet??

(#2594) Vladi válasza Gabikaaa (#2593) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez jó.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2595) Gabikaaa válasza Vladi (#2594) üzenetére


Gabikaaa
csendes tag

köszönöm szépen ,már huzom is lefele ;)

(#2596) svili


svili
tag

Sziaaztok! Image writer-rel készítettem (windows 7 alatt) bootolható USB sticket a 12.1 verzióból. Első alkalommal elindul hibátlanul, következő indításnál a wifire csatlakozáskor lefagy.. Újabb próbálkozásra elindul rendben, de van amikor csak a stick újraírása segít.
Előre is köszönőm a segìtséget!

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#2597) BigManus válasza svili (#2596) üzenetére


BigManus
addikt

Nincs mit. örülünk, hogy segíthettünk. De miben is? Mit szeretnél?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2598) svili válasza BigManus (#2597) üzenetére


svili
tag

Arra keresnék megoldást, hpgy az usb-stickről többször is el lehessen indítani a suse 12.1-et..
Az "egyszer használatos" sticknél akkor már jobb a liveCD

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#2599) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok!

Vezetékes net-et szeretnék beüzemelni Suse-val, de eddig nem ment, hova kell beírnom a felhasználónevet és a jelszót ill. mit kell még beállítanom?!

Tényleg sűrgős lenne, a segítségeket köszönöm előre is!

XY

(#2600) RBJ


RBJ
addikt

Valaki tudna elfogultság nélküli véleményt mondani, hogy Suse kde vagy Kubuntu?
Arra lennék kíváncsi, hogy kubuntu s gyakorlattal nehéz lenne e suse re váltanom.
Az adott tárolók működnének e suse n?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  SUSE Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.