Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Serpiko válasza SenorGrande (#5350) üzenetére


Serpiko
addikt

Milyen igaz akkor nem megyek aludni máskor. Nagy igazság minden fekszem lebasszem. Az a baj egy idő után győz az álom. Remélem steam akcióval álmodom legalább. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5352) tomy88trance


tomy88trance
tag

Sziasztok! Izgulok, van valami sale féle rdr2 11 körül jónak tünik :)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5353) Serpiko válasza tomy88trance (#5352) üzenetére


Serpiko
addikt

Na hol van ennyiért? Lesz olcsobb is szerintem.
Xbox-ra 7.000.- vettem használtan kb. 1 éve.

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5354) tomy88trance válasza Serpiko (#5353) üzenetére


tomy88trance
tag

Steam :))days gone is akciós ááá :DD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5355) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki izgulna velem ma este? Egyedül nem jó ez nekem nem jön be. Steam szél jöhetne már vagy akármi. :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5356) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok itt magamban egyedül de nagyon majd túlélem valahogy :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5357) tomy88trance válasza Serpiko (#5356) üzenetére


tomy88trance
tag

Én már kiizgultam magam, végül semmit se vettem annyira izgultam :)) :D :D :DD

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5358) Serpiko válasza tomy88trance (#5357) üzenetére


Serpiko
addikt

Ismeros érzés sokszor van vele. Is így csak bambán bámulom a stemon de nem veszek semmit. Elfáradtam asszem alszok kicsit remelem az izgulás miatt tudok majd aludni. Akciókkal álmodom ma is remelem. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5359) tomy88trance válasza Serpiko (#5358) üzenetére


tomy88trance
tag

Jó akciós álmodást :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5360) Serpiko válasza tomy88trance (#5359) üzenetére


Serpiko
addikt

Meglesz igyekszem koncentrálok meg mobilon azért fut a steamon biztos ami biztos. Lesem ha felebredek rögtön.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5361) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulási van de nagyon lolipop. :D

Valaki itt van?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5362) SenorGrande válasza Serpiko (#5361) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nincs.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5363) Serpiko válasza SenorGrande (#5362) üzenetére


Serpiko
addikt

Mindenki izgul magában tudtam :D most keltem olyan mintha másnapos lennék de nem is ittam. Biztos az izgulástól van :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5364) eami válasza Serpiko (#5363) üzenetére


eami
addikt

az csak az alvás miatti izgulásmevonás tünetei.

(#5365) Serpiko válasza eami (#5364) üzenetére


Serpiko
addikt

Meg a pálinka amit most ittam 70 fokos cuc vot. :D mintha 70% akcio lenne :D

#izgulok

ui: nem vagyok alkesz ritkán iszok :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5366) Serpiko


Serpiko
addikt

Apropó a portál bridge megéri? Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5367) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni olyan jó érzés erre jöttem rá.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5368) eami válasza Serpiko (#5367) üzenetére


eami
addikt

az biztos, izgulok nagyon:

Steam Deck Shipping Status: Shipping Soon

(#5369) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Tudom hogy nem igazán jó helyre jön, de itt talán tudtok segíteni. Vettem egy vezeték nélküli xbox360 kontrollert usb stickel. Nem eredeti. De állandóan ledobál. Játék közben is. Néha 10 perc után néha 5 mp után. Mi lehet a gond? Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5370) Serpiko válasza JoolsNOS (#5369) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is volt ilyen újraindítás megoldotta de meguntam és vettem eredetit.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5371) Serpiko válasza eami (#5368) üzenetére


Serpiko
addikt

A deck a jön havernak is nagyon várom már. :D kiváncsi vagyok rá.

Izgulok a deck miatt is. Lolipop

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5372) eami válasza Serpiko (#5371) üzenetére


eami
addikt

ma meg is érkezett :)) izgulok hogy mit játsszak majd rajta este :DD

(#5373) Serpiko válasza eami (#5372) üzenetére


Serpiko
addikt

De jo neked örölök neki nagyon megérte izgulni. Majd számolj be róla milyen :D
Grat hozzá :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5374) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Nagyon kezdő vagyok a témában, de jobb topicot nem találtam. A lényeg: megvettem a gyereknek a Minecraftot a g2a oldalon, meg is kaptuk a kódot. Kellett egy Microsoft account, ezt meg is csináltam a gyerkőcnek, de emiatt kellett egy felnőtt fiók a jóváhagyáshoz. Na ezt úgy elkavartam, hogy az én live.com fiokomhoz sikerült a játék kódját érvényesíteni. Magyarán az én fiokom kell a launcherhez, mert a gyerek fiókjában csak a demo verzió van. Át lehet ezt állítani, iranyitani, hogy ne így legyen?
Remélem érthetően írtam le.
Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#5375) Golden9 válasza Flowtation (#5374) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Minecraft topik.

Szerintem ebben csak a support tud majd segíteni.

#Izgulok, hogy sikerüljön.

[ Szeretkezve ]

(#5376) Serpiko válasza Golden9 (#5375) üzenetére


Serpiko
addikt

Golden9: jól beszél remélem a másik topikban tudnakbmajd segíteni kíváncsi vagyok mi lesz a vége írd majd meg.

#izgulok ez miatt is. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5377) Flowtation válasza Golden9 (#5375) üzenetére


Flowtation
őstag

és #5376Serpiko:
köszi, megyek oda. Na jól van most már én is #izgulok. :DDD

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#5378) Serpiko válasza Flowtation (#5377) üzenetére


Serpiko
addikt

Helyes így kell ezt ki kell izgulnod magad ide bármikor jöhetsz itt szoktunk izgulni közösen mert úgy jobb. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5379) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok megint alvás helyett nem lesz ez így jó. Ez van elfogadtam. :D steamon bámulóm az akciókat. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5380) Serpiko válasza eami (#5372) üzenetére


Serpiko
addikt

Megnéztem havernak van deck nagyon állat akarok en is. De drága sajna :D egyszerűen nagyszerű lol. Max az utcán szedek deket addig :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5381) eami válasza Serpiko (#5380) üzenetére


eami
addikt

ne is mondd... amióta megvan azon izgulok hogy alszok e eleget hogy időben felkeljek reggel :))

(#5382) Serpiko válasza eami (#5381) üzenetére


Serpiko
addikt

De jó neked izgulok veled nagyon toljad sokat. Úgy kell nekem is mint egy falat kenyér. Aksi hogy bírja amúgy?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5383) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok a steamon és én vagyunk ketten olyan jó ez a szerelem. :D

#izgulok
Ui: kell egy deck

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5384) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok nagyon most olyan rossz érzés nem szokott ilyen lenni. Lehet beteg vagyok nem bírom tovább megyek mert aludni kéne. Ti hogy bírjátok?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5385) eami válasza Serpiko (#5384) üzenetére


eami
addikt

izgulok hogy ma sikerül e nagyjából időben lefekudni aludni, mert gamelni joooo

(#5386) Serpiko válasza eami (#5385) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony jó kockulni imádom mostanában rákaptam a cs:go tolom. :D megint. Meg boxra veszek majd valamit fárkáj 6 erre gondoltam. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5387) Serpiko


Serpiko
addikt

Nálunk már esik asszem most el tudok aludni a nagy izgulás után. Egész este izgultam de jó vót. :D veletek Mizu izgulosok. steam deckkel fogok álmodni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5388) BomiBoogie válasza Serpiko (#5387) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért jó ez a Steam Deck? Olyan, mint a PS Vita, csak Steam játékokkal? :D
Azt hittem, ma már ez nem menő, vagy legalábbis emlékeim szerint a Vita nem volt túl sikeres.

(#5389) eami válasza BomiBoogie (#5388) üzenetére


eami
addikt

tudom sokaknak nem tetszik ahogy a srácok tolják (én sem követem őket rendszeresen), de ez egy elég korrekt videó a témában.

net net: hordozható kézi PC, olcsón, korrekt hw, és full nyitott rendszerrel. Még hivatalos alkatrész boltot is nyitottak nekik a héten.

(#5390) Serpiko válasza BomiBoogie (#5388) üzenetére


Serpiko
addikt

Nézd meg VR Pisti videóját youtobeon abban bemutatja. Elég jó cucc. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5391) SenorGrande válasza BomiBoogie (#5388) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Engem nem érintenek a hordozható eszközök, viszont így felpörgött a linuxgaming, protonra ráfeküdtek, meg állítólag majd a Deck felülete fogja leváltani a Big Picture módot az asztali kliensben, szóval jót tett szerintem.
Gyakorlatilag egy hordozható PC, így azt futtatsz rajta, amit akarsz. Én csak videókat néztem róla, de ütős cuccnak tűnik.

Remélem a Deck OS-ét letölthetővé fogják tenni.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5392) Serpiko válasza SenorGrande (#5391) üzenetére


Serpiko
addikt

Nagyon akarok decket de drága sajna :D csak lesz rá valami jó kis akció.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5393) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok decket akarok lol.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5394) BomiBoogie válasza SenorGrande (#5391) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek, értem, akkor megnézem majd a theVR videót! :K

(#5395) Serpiko válasza BomiBoogie (#5394) üzenetére


Serpiko
addikt

En meg izgulok hozzon Gabe bácsi mindenkinek ajándékba decket. :D lenne egy topik tali amire meghívóm. Eljönni szerintem?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5396) BomiBoogie válasza Serpiko (#5395) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Biztos, ilyen ajánlatot nem tudna visszautasítani, ahol ilyen nagyságú és ilyen hardcore rajongótábora van. :D

(#5397) Serpiko válasza BomiBoogie (#5396) üzenetére


Serpiko
addikt

Ebben bízok háta eljön na. Csak a bacsikám :D itt fogom osztogatni meg sorolni a dekeket.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5398) DamianB


DamianB
őstag

Nem tudom ki írta az összefoglalót de nagyon király :C

Kérdésem lenne nem tudom offlineba rakni ezt a gyász epicet . Valakinek ötlet ? :W

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5399) Serpiko válasza DamianB (#5398) üzenetére


Serpiko
addikt

Jelen én izgultam össze az összefoglalót plusz admin segített kiegészíteni pár dologgal :D

Offline Epic na majd utána nézünk neked így kapásból nem tudom sajnos.

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5400) Serpiko válasza DamianB (#5398) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt találtam.

Open the Epic Games Launcher.
Click your profile icon in the top right corner.

Klik beállítások.

Under the Preferences section, check the Enable Offline Mode Browsing box.

Remélem segítettem.

#izgulok vajon sikerült megoldani.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.