Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak úgy peregnek az Epic ingyen játékok ezt már szeretem :D Ti is rámentek?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5652) eami válasza Serpiko (#5651) üzenetére


eami
addikt

az nem steamen van szóval.... ;] ;] ;]

(#5653) Serpiko válasza eami (#5652) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom nem steamon vannak azok de ott nem adnak ingyen játékot csak ritkán. Pedig jó lenne a steam is rendszeresen adna ingyen játékot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5654) eami válasza Serpiko (#5653) üzenetére


eami
addikt

11 ezer ingyenes játék van steamen :))

(#5655) Serpiko válasza eami (#5654) üzenetére


Serpiko
addikt

Az nem semmi nem is tudtam. Akkor nem is kell venni semmit. Azért az nem kevés ha csak napi egyet jatszok végig akkor is sokáig tart. Belegondolni is izgalmas jó kis kihívás lenne. A végén add egy öcsit meg 100 tp simán megéri lol. Neki is kezdek aszem. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5656) Serpiko


Serpiko
addikt

Viharos izgulás van itt de nagyon. Mondjuk a mai nem lesz akkor durranás kint a tegnapi. Még jó hogy van mobil netem tegnap áram szünet volt de így telon tudtam steamon használni és izgulni rá. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5657) Serpiko


Serpiko
addikt

Vizuális regény szél lol. Mik vannak döbbenet. Legalább ingyenes cumot ad minden nap. Izgulás on. Gyerünk csapassuk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5658) Serpiko


Serpiko
addikt

Felveszitek a jutalmat a regény fesztiválon? Én igen minden nap ohhhh Je. Izgulás vajon kit ad holnap.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5659) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás van vagyis lenne de most nincs szél sajnos a következő olyan messze van még. Amúgy a barát lista kezd helyre állni szép lassan szerencsére.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5660) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez kell nekem [link] csöves szimulátor. Ment is kívánság litára. :D

#izgulok pár euro legyen lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5661) Serpiko


Serpiko
addikt

Tűzijáték je. Valaki van itt és nézi velem. Je :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5662) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas eme meleg napokon is. Nekem már a következő szél jár a fejemben. Mikor jön már? Valaki tudja?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5663) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas bekapcsol. van itt valaki velem? Együtt jobb izgulni je.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5664) Serpiko


Serpiko
addikt

Na mivan izgulosok? Csendben izgul mindenki. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5665) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok eme késői órán. Steam szél kell most rögtön gyerünk. Olyan rossz most nincs semmi akció. Kártya farmolas is hiányzik. Most csak a steamon létezik nekem semmi más.

Ui: lassan itt a karácsony

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5666) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulasra fel arcok. Olyan rossz egyedül. Asszem bántani fogom magam :D ha nem jön valaki izgulni. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5667) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki van itt velem ma este izgulosok?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5668) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki vagyok készülve olyan rossz szél nélkül. Steamon függő vagyok mostanában mobil appon lessem a steamont. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5669) eami válasza Serpiko (#5668) üzenetére


eami
addikt

nagy izgulásban elfelejtettél frissíteni, 20. évfordulós móka van :))

(#5670) Serpiko


Serpiko
addikt

De jó köszi az infót megyek is steamonra. Kitűző is van? Tok jó je kis izgulas csillapítsa .

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5671) Serpiko


Serpiko
addikt

Átnéztem jópofa nekem bejön, meg pár ingyen cucc a pontboltban. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5672) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás on gyerünk. :D lassan őszi szél jön Je. Hogy mikor nem tudom sajnos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5673) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem tudok aludni úgy izgulok. Csak a steam és én vagyunk ketten. Most telon vagyok steam akciót várok nagyon meg szélt szeretnék.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5674) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan hellovin szél már várom és izgulok. Legyen valami jó kis akció. Je

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5675) Serpiko


Serpiko
addikt

Na mikor jön a szél? úgy izgulok aludni sem tudok:D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5676) Serpiko


Serpiko
addikt

Hellovin szél mikor lesz? Valaki mondja meg mert szét fogom izgulni magam addig.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5677) Serpiko


Serpiko
addikt

Szelet akarok nem bírom tovább. Mikor lesz? Izgulok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5678) eami válasza Serpiko (#5677) üzenetére


eami
addikt

most van egy kisebbecske :))

(#5679) Serpiko válasza eami (#5678) üzenetére


Serpiko
addikt

Add valami gyűjthető cuccot?

Izgulasra fel. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5680) Golden9 válasza Serpiko (#5679) üzenetére


Golden9
addikt

Kitűzőt. :DDD

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5681) Serpiko válasza Golden9 (#5680) üzenetére


Serpiko
addikt

Király be is húzom. Mit kell csinálni érte?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5682) Golden9 válasza Serpiko (#5681) üzenetére


Golden9
addikt

Erős akarattal kell hinni benne. :DDD

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5683) Golden9 válasza Golden9 (#5682) üzenetére


Golden9
addikt

Én egy töklámpásost képzeltem magamnak mára, te milyent kaptál? :DDD

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5684) Serpiko válasza Golden9 (#5683) üzenetére


Serpiko
addikt

Fekete macska aki éppen mosakodik. Lol

Izgulas ma mi lesz....

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5685) Serpiko válasza Golden9 (#5683) üzenetére


Serpiko
addikt

Most egy monitorból kiugró szellemet adott. Ennyi lenne a szél nem tetszik. Remelem karácsonyra lesz valami újdonság végre. Régen minden jobb vot szoktuk mondani steamon fanok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5686) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez a szél nagyon nem tetszik nekem. Kicsit összekaphatná magat Gabe és csapata na.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5687) Golden9 válasza Serpiko (#5685) üzenetére


Golden9
addikt

Pedig nagy most a forgalom.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5688) Serpiko válasza Golden9 (#5687) üzenetére


Serpiko
addikt

Mindenki hajt ezekre a cuccokra amit soha ben fog használni lol.

#izgulok beadta végül?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5689) Serpiko válasza Golden9 (#5687) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem most hempergő fekete macskát adott. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5690) Golden9


Golden9
addikt

igen, egy perc múlva megkaptam. Nagyon izgi egy perc volt, féltem, hogy hét óráig nem tudom bezsákolni.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5691) Serpiko válasza Golden9 (#5690) üzenetére


Serpiko
addikt

De jó ez gyorsan ment szerencsére :D megérte izgulni tudtam je.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5692) Serpiko


Serpiko
addikt

Nincs más hátra a nagy izgulas a karácsonyi szél miatt kezdődik nálam. Nem fogom kibirni. Hibernalom magam addig asszem lol.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5693) Serpiko


Serpiko
addikt

Far cry 6 most 15 euro steamon gondolkodok rajta nagyon. Mondjuk xboxra jobb lenne... szerintetek melyikre vegyem?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5694) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki mit csinál most? Én izgulok szokás szerint nem tudok aludni. Csak a steamon imádat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5695) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem tok aludni izgulok. Van ízt valaki egyedül olyan rossz.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5696) draco31


draco31
veterán

Hello!
Talán ide jó a kérdésem.
Szóval van egy Xbox One All digital, most elő lett fizetve a Game Pass-ra. Volt korábban is már, de most mivel így működik PC-n is, gondoltuk tesóval, kipróbálunk pár játékot.
A letöltési sebességet lehet valahol állítani? 3 óra alatt 3Gb-ot töltött le egy 100gb-os játékból, ami hát ööö izé.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5697) Serpiko válasza draco31 (#5696) üzenetére


Serpiko
addikt

Sajnos ebben nem tudok segíteni. Biztos valami beállítási gond lehet. Próbáld megkérdezni itt szerintem. [link] majd írd meg ha megvan a megoldás.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5698) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt a karácsony vágom a centit. :D lesz itt idén minden jó érzem. Steamon oda teszi magát.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5699) Serpiko


Serpiko
addikt

Vissza számolok karácsonyig már nincs sok hátra. Nehéz napok elé nézek asszem.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5700) SenorGrande válasza Serpiko (#5699) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Hol van még karácsony? Addig még lesz egy lagymatag őszi szél is!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.