Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) PAtr0n válasza Redneck (#4799) üzenetére


PAtr0n
addikt

AZ EA oldalán az account settings-en belül --> saját fiók --> rólam. A napokban csináltam, össze lett párosítva, de az EA játékokkal még nem tudsz Xbox Pass Ultimate keretein belül játszani, állítólag dec. közepe fel élesedik PC-n.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4802) Redneck válasza PAtr0n (#4801) üzenetére


Redneck
veterán

És hol tudom ott hozzáadni? Mert se gomb, se semmi lehetőség, csak ezt látom:

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4803) PAtr0n válasza Redneck (#4802) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bocs, én is itt szaladtam pont csöcsre, így kell:

The login screen with PlayStation and Xbox options highlighted.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4804) Redneck válasza PAtr0n (#4803) üzenetére


Redneck
veterán

Sikerült. Az EA Help felületéről elérhető ez a bejelentkezési felület. Ez a "hozzárendelősdi" egy jó nagy vicc volt. 32 egyéb egyszerűbb módon lehetett volna, de nem, ők a Help/Support bejelentkező oldalra tették. Logika?

0. :W

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4805) Golden9 válasza Redneck (#4798) üzenetére


Golden9
addikt

Én sem tudom a választ, viszont ismét gyakorolhatom kedvenc hobbimat a topiklinkelést. :D

EA Origin topik.
Eredeti játékok OFF topik

Izgulok. :))

Szerk.:

És az oldal újratöltésével már látom is hogy megjött a segítség. :))
Jó dolog az újratöltés :))

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#4806) eami


eami
addikt

úgy látom egyre több itt az izgulas.... helyes :)

(#4807) Redneck válasza eami (#4806) üzenetére


Redneck
veterán

Hát meg kell mondjam, engem is sikeresen felizgattak ezzel a bonyolult metódussal. Mostmár inkább másokért és másokkal izgulok. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4808) Serpiko válasza eami (#4806) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony izgulhatunk nem csak akciókért. :D kicsit szakmázgatnak a srácok. Nem is vaj legalább tanulok újat b:D

Ui: izgulasra fel lassan karácsonyi szél JE!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4809) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni jó és közben várakozni a közelgő szélre :D izgatott vagyok.. vajon mi vár ránk idén karácsonykor... szerintetek?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4810) TheProb válasza Redneck (#4804) üzenetére


TheProb
veterán

Épp kérdezni akartam, köszi, hogy felvetetted. :D
Én annyit infót hámoztam ki, hogy Xbox pass-al elvileg az "EA Play Hub"-t kell felrakni a store-ból. Na ez nekem még azt mondja, hogy "nyasgem" Illetve azt is írják, hogy dec közepétől lesz csak elérhető az EA Play service. Szóval lehet, hogy azért nem megy még, mert még nem aktív a cucc?

#izgulok

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4811) Serpiko válasza TheProb (#4810) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez mekkora lopom hesteg izgulás lolipop :D #izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4812) TheProb válasza Serpiko (#4811) üzenetére


TheProb
veterán

;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4813) Serpiko


Serpiko
addikt

Epic-en december 17-től ingyen játékok 15 napig lolipop! #izgulni jó ez miatt is vajon mik lesznek izgatottt vagyok nagyon. És ti?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4814) Redneck válasza Serpiko (#4813) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon izgulok, hátha valami jót is kapunk, de persze a szándék a fontos. Ahogy a mondás tartja: ajándék szesznek, ne nézd a fokát!

Sajnos csúszva jelent meg, ezért nem valószínű, de egy pár százalékos CP2077 akciót, nem bánnék. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4815) Serpiko válasza Redneck (#4814) üzenetére


Serpiko
addikt

Egy CP2077 jó lenne nekem is mindegy mire PC vagy box csak legyen. A steam vajon mire készülhet?

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4816) Redneck válasza Serpiko (#4815) üzenetére


Redneck
veterán

Talán 10% akciót bedobnak rá, de nem fűzök hozzá sok reményt. Az utóbbi évek gyakorlatára számítok, pár feladattal, valami kis játékkal, és felesleges dolgokkal a pontboltban.
Ingyen játékokra már gondolni sem merek, de azért izgatott vagyok. :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4817) Serpiko válasza Redneck (#4816) üzenetére


Serpiko
addikt

A 10% esélyes több nem lesz majd egy év múlva lesz nagyon akció a cp2077-re. Pedig régen minden jobb vót steamen ahogy mondani szoktuk. Azért remelem végre lesz valami újítás az elmúlt évek egy nagy kuka.

#Izguljunk :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4818) TheProb


TheProb
veterán

Franc és fene... :U

Update on EA Play: Coming to Xbox Game Pass for PC in 2021

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4819) Serpiko válasza TheProb (#4818) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez mi a manó? Nem értem...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4820) TheProb válasza Serpiko (#4819) üzenetére


TheProb
veterán

Úgy volt, hogy mától lesz elérhető az EA Play a pass-szal, átcsúszott jövő év elejére...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4821) Serpiko válasza TheProb (#4820) üzenetére


Serpiko
addikt

Az fasza... izgulok hogy jövőre jöjjön hamar. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4822) Redneck válasza TheProb (#4818) üzenetére


Redneck
veterán

Ne már, leginkább ezért fizettem most elő... Karácsonykor SW címeket akartam tolni. Azt az egy-két Game Pass címet amit akartam, már tavaly lenyomtam. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4823) TheProb válasza Redneck (#4822) üzenetére


TheProb
veterán

Szintén... mondjuk nekem csak 300Ft-ba fájt 3 hónapra, az akció végett.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4824) cskamacska válasza Redneck (#4822) üzenetére


cskamacska
addikt

"Karácsonykor SW"

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4825) Redneck válasza cskamacska (#4824) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon jó! Ha lesz időm, megpróbálom és izgulok hogy összejön-e. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4826) Serpiko válasza Redneck (#4825) üzenetére


Serpiko
addikt

#izgulok én is érte :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4827) PAtr0n válasza TheProb (#4820) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi az infot, rossz hír, de ha azt nézzük, 300Ft-ért még mindig megéri rá várni :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4828) TheProb válasza PAtr0n (#4827) üzenetére


TheProb
veterán

Igen, csak ha esetleg valaki teljes áron fizetett be csak emiatt, akkor kétlem, hogy őszinte a mosolya most.

#izgulok

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4829) Serpiko válasza TheProb (#4828) üzenetére


Serpiko
addikt

#izgulok! :D teli áron semmi nem jó.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4830) Golden9 válasza Serpiko (#4829) üzenetére


Golden9
addikt

Ezért kell vásárolni téli áron. :D
#Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#4831) Serpiko válasza Golden9 (#4830) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van jól beszélsz vásárolni jó! :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4832) cskamacska válasza Serpiko (#4831) üzenetére


cskamacska
addikt

"Study Offers Answer to Modern Teen Depression: Consumerism

With rates of thoughts and feeling of depression high among the youthful population, many mental health industry experts and academicians are eager to produce an explanation. From parenting methods to diet choices and everything in between, a number of reasons have been offered for the growing instances of negative emotional experiences and apparent decreases in mental well being among adolescents. One of the most recent suggestions is the steady, concurrent rise in consumerism, as posited by a study recently carried out at San Diego State University. The study may not definitively prove that young people are more prone to depression or sadness as a direct link to modern materialism, but it offers a strong argument for a connection between the two sets of data.

This data was collected from numerous studies and reports on teenage mental health and personality traits dating back to the 1930’s. Examining the reports, the researchers found significant increases in mood-related mental health concerns among modern adolescents through the year 2007. Modern youths were also more likely to report feeling sad or worried and disappointed with life in general than their predecessors, and rates of sensing personal isolation, narcissism, and emotional instability were increased among the most recent reports.

Modern focus on products and shopping in contrast to a greater concentration on human relationships and families experienced in the early twentieth century may be damaging the mental health of modern youth, suggest the researchers. The study also proposes that placing a higher emphasis on things than on social connections and experiences may lead to notable declines in mood."

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4833) Serpiko válasza cskamacska (#4832) üzenetére


Serpiko
addikt

Na fordítónak lesz dolga Lolipop!

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4834) Serpiko


Serpiko
addikt

Epic naponta szórja a játékokat. Tudjatok? Zsákoljátok befele...

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4835) Serpiko


Serpiko
addikt

22.-én steamon szél kezdődik már nem bírok magammal.

#izgulok mi lesz idén vajon. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4836) TheProb


TheProb
veterán

Epic Store-ban ingyér Alien: Isolation.

#izgulok

(Hesteg izgolokért jutalékort kérek vagy kerüljön be az összefoglalóba! ;] )

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4837) Serpiko válasza TheProb (#4836) üzenetére


Serpiko
addikt

Amint jön egy admin bácsi intézem a # dolgot alap te találtad fel :D #izgulok

Ui: jutaléknak adunk játékot 50 euróig :D persze havonta.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4838) TheProb válasza Serpiko (#4837) üzenetére


TheProb
veterán

Legyen így! :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4840) Serpiko válasza #32839680 (#4839) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem vót még köszi!

#igy is izgulok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4841) tomy88trance


tomy88trance
tag

Hány órakor indul vajon a téli szél? Izgulok már nagyon! :))

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#4842) Serpiko válasza tomy88trance (#4841) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem 19 óra lesz a kezdés. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4844) Serpiko válasza #32839680 (#4843) üzenetére


Serpiko
addikt

Karácsonyi szél. # izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4846) asuskiddd válasza #32839680 (#4845) üzenetére


asuskiddd
tag

Akcióban lesz a Steam kínálata, és talán lesznek kártya és pontgyűjtögetős játékok is.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#4847) Golden9 válasza #32839680 (#4845) üzenetére


Golden9
addikt

Szél = Sale
#Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#4848) Serpiko válasza #32839680 (#4845) üzenetére


Serpiko
addikt

Inglisül nem tudok fonetikusan szél Lolipop!

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4850) Serpiko válasza #32839680 (#4849) üzenetére


Serpiko
addikt

Lolipop! Elhalt a steamon :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.