Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) tomy88trance válasza Serpiko (#5250) üzenetére


tomy88trance
tag

Óóó :( Addig izgultam,hogy mit vegyek,hogy majdnem nem lett semmi :D Akartam még valamit, vagyis gondolkodtam rajta :D Amúgy Agony-t vettem meg meg Succubust Steamen,de lehet még Epicen veszek valamit az még tart :D Witcher 3-on gondolkodok,hogy legyen valami tartalmasabb játék is :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5252) Serpiko válasza tomy88trance (#5251) üzenetére


Serpiko
addikt

Witcher 3 az jó gém azzal elleszel egy darabig az tuti. :D Hajrá izgulok, hogy megveszed vagy sem :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5253) tomy88trance válasza Serpiko (#5252) üzenetére


tomy88trance
tag

Én is izgulok,hogy megveszem-e vagy sem lol :D Witcher 3-at Steam-on néztem asszem,de Epicen se drága, habár volt már olcsóbb is :D Igazából nem merem, valamelyik előzménye elég nagy csalódás volt :/ Persze tudom,hogy a 3 már másabb meg jobb,de akkor is :DMeg nem tudom lesz-e rá időm ,meg kedvem :D Am mit szólsz a 80 eurós játékokhoz ? Dúlva nem? :/ :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5254) Serpiko válasza tomy88trance (#5253) üzenetére


Serpiko
addikt

80 euro az mar sok nekünk nem a mi fizetésünkhöz való ez az ár. Durva nagyon.

Witcher3 abba több 100 órat bele tudsz tolni időigenyes jatek. :D
Ja nekunk xboxon van meg már 300 ora felett jarunk. :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5255) chungee


chungee
addikt

Estét!

Epic Game Store Winter sale alatt megvettem kuponnal a Star Wars Fallen order-t. Most megkaptam ingyen az amazon-tól, mert van ott előfizum. Szeretnék refundolni epicen de a purchase history-ban nincs refund lehetőség :( Nem játszottam vele, le se töltöttem még, 2 hetes határidőben is bőven benne vagyok. Mennyire érdemes írni a support-nak? El fogják húzni :F

[ Szerkesztve ]

(#5256) Golden9 válasza chungee (#5255) üzenetére


Golden9
addikt

Etét!

Epicka eduta gomba aá igy izgáb. :Y

Enteektüe topik. Ide tödet ne ere okosodi ho a gomb ho ho. :(( :R

Sok siket
#Izgulok.
na :F

[ Szeretkezve ]

(#5257) Serpiko válasza chungee (#5255) üzenetére


Serpiko
addikt

Megírták izgulok sikerül vajon vissza adni a játékot vgy sem. Írd majd meg mi lett a vége a történetnek. Amúgy jó játék amit vettél xboxon kijatszottam.

#izgulok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5258) BomiBoogie válasza Serpiko (#5239) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hú nekem megvan a Cyberpunk, egyszer indítottam el, még anno a Series X-hez adták Konzolvilágnál. Azóta már írták, hogy jobb lett, nekem akkor sem volt bajom vele, csak sajna nem volt időm rá.

Durva a különbség azért, régi PC-m van, GTX 970, 4670K proci, de úgy akad rajta pl. a Fortnite legalacsonyabb beállításokon is... ahogy néztem, CPU gyakran teker 100-on. Konzolon meg teljesen simán fut.
Szóval régi a gépem, de azért azt nem gondoltam volna, hogy kb. játszhatatlan lesz.

Csak ugye konzolon meg lőni nem tudok. :D

(#5259) Golden9 válasza chungee (#5255) üzenetére


Golden9
addikt

Elmentél? :DDD
Gyere izgulni.

#5257 Serpiko
Szerintem chungee kolléga történeteinek mindig jó a vége. :K

#Izgulok. Nagyon.

[ Szeretkezve ]

(#5260) Serpiko válasza BomiBoogie (#5258) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is xboxra kene a Cyberpunk. Xbox one x van nekem ott lehet gond vele? PC ritkán játszók de akkor is csak cs:go tolom meg néha GTA 5 ezekkel nincs semmi gondom.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5261) tomy88trance válasza Serpiko (#5254) üzenetére


tomy88trance
tag

Na jó lemaradtam és elszálltak az árak ,de dúlván :( :( Még ezer éves játékok is,hogy Epic-en legalább is. Úgy voltam vele,hogy majd legközelebb ,lehet gyűjteni rá aztán akciónál jól bevásárolni :D Így is lett most elég játék az ingyenes időszak alatt ,meg még van is szóval jah :D

#izgulok

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5262) Serpiko válasza tomy88trance (#5261) üzenetére


Serpiko
addikt

Amúgy igen sok az ingyen játék csak úgy szórja az Epic nekünk nekem ez tetszik. Steamon is csináljana ilyet. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5263) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma sem tok aludni csak izgulok. Jön a kövi szél de még olyan sokára.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5264) SenorGrande válasza Serpiko (#5263) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egyél egy jó bablevest, előbb lesz szél, mint gondolnád! :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5265) Serpiko válasza SenorGrande (#5264) üzenetére


Serpiko
addikt

Cool :D attól el szelelek lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5266) Golden9 válasza SenorGrande (#5264) üzenetére


Golden9
addikt

Na de milyen játékot hoz az ilyen szél? :F

Csak gyurmázni lehet vele. :O

:DDD

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5267) Serpiko válasza Golden9 (#5266) üzenetére


Serpiko
addikt

Meg arcfestés is szoba jöhet. :D

#izguloj

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5268) Serpiko


Serpiko
addikt

Elég uncsi így a szürke hétköznapok jönnek most. :D nem fogom kibírni olyan nehéz.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5269) eami válasza Serpiko (#5268) üzenetére


eami
addikt

én azon izgulok hogy jelenjen már meg a steam deck. sajnos csúsztatták egy negyedévet, de így legalább lehet plusz negyedévet izgulni :DD

(#5270) Serpiko válasza eami (#5269) üzenetére


Serpiko
addikt

Veled vagyok engem is érdekel izguljuk. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5271) BomiBoogie válasza Serpiko (#5262) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Durva, én vagy 1 évig nem léptem be az EPIC-be, mennyi jó szórásról lemaradtam. :O

(#5272) Golden9 válasza BomiBoogie (#5271) üzenetére


Golden9
addikt

De miért??? :F :Y :(((

#Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#5273) Serpiko válasza BomiBoogie (#5271) üzenetére


Serpiko
addikt

Sajnálatos is volt minden jóban részünk. Most már mindegy de több ilyet ne csinálj. :D nem éri meg.

Amúgy miért nem? Ahogy itt a topikban is ritkán jártál izgulni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5274) BomiBoogie válasza Serpiko (#5273) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mert elpakoltam az asztali PC-met, csak most vettem elő, mert fotókat archiváltam. Meg a Fortnite-hoz, de ugye nem nagyon megy rajta jól, plusz célozni sem egérrel, sem konzolon nem tudok. :D Utóbbin sem olyan rossz.

Ugye céges laptopot használok nagyrészt, arra meg nem tudok telepíteni EPIC klienst. :D

(#5275) eami válasza BomiBoogie (#5274) üzenetére


eami
addikt

nekem sincs epic kliens, weben húzogatom be néha ezt azt csak mert miért ne :DDD

(#5276) Serpiko válasza BomiBoogie (#5274) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is így ahogy izgulos kolléga mondja webben húzom be ha nem jutok gép közelben telefonrol a játékot. :D
Csináld te is ezt jó?
#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5277) Serpiko


Serpiko
addikt

Ugyan vége a szélnek de azért itt Izgulgatok magamban magamnak. Lol :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5278) tomy88trance válasza Serpiko (#5250) üzenetére


tomy88trance
tag

HRK gameen vannak még jó akciók :)

#izgulok

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5279) Serpiko válasza tomy88trance (#5278) üzenetére


Serpiko
addikt

Na azt nem ismerem meg is nézzen ebben a pangó időben jó lesz az izgulás helyett. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5280) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás van itt nem is kevés mit is lehet csinálni ilyen Későn izgulni :D

Jó dolog az izgulás a steamon pedig a legjobb imádom. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5281) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem tudok aludni bámulóm a steamont így telik eme csodás hajnal. Ti hogy vagytok? Gondolom mindenki alszik. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5282) tomy88trance válasza Serpiko (#5281) üzenetére


tomy88trance
tag

Téli álmot alszok :D :DD Végre vége a hétnek ,most lehet jobban izgulni :D Várom a Stalker 2-öt azon izgulok nagyon,hogy fog e futni :D

#izgulok

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5283) SenorGrande válasza tomy88trance (#5282) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Háátt, Dec. 8-ig még van időd izgulni. :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5284) Serpiko válasza tomy88trance (#5282) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony téli álom van itt is most keltem. Szerintem fog futni azért izgulok veled együtt menjen a dolog. :D

SenorGrande: olyan sokáig ki sem bírnám lesz itt előbb is szél szerencsére. Lesz min izgulni.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5285) Serpiko


Serpiko
addikt

Vajon mit csinalok ki tudja?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5286) SenorGrande válasza Serpiko (#5285) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Lekváros buktát! Mert azt szeretem. :DDD

Szerk: Vagy pedig megittad a kávémat. Mert az meg elfogyott. :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5287) Serpiko válasza SenorGrande (#5286) üzenetére


Serpiko
addikt

Lebuktam a buktával mivel izgulassal és steamonnal töltöttem fel magam :D és a buktát.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5288) tomy88trance válasza SenorGrande (#5283) üzenetére


tomy88trance
tag

Micsodaa :Y Azt hittem áprilisban jön, elhalasztották? :(( :(
#izgulok

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5289) tomy88trance válasza Serpiko (#5284) üzenetére


tomy88trance
tag

Hát előzetes videó alapján elég durva lesz a grafika :) Sikerült amúgy bezsebelni valamit?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5290) Serpiko válasza tomy88trance (#5289) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem zsebeltem de izgultam helyette :D Most keltem sok volt az izgulás az éjszaka. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5291) Serpiko


Serpiko
addikt

Nincs alvás csak izgulás van semmi más :D

#izgulas

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5292) SenorGrande válasza Serpiko (#5291) üzenetére


SenorGrande
senior tag

#izgulás #kávé #mégtöbbkávé :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5293) Serpiko válasza SenorGrande (#5292) üzenetére


Serpiko
addikt

Most toltam egy kávét felketén. Ég is a belem :D izgulásra jó egy kis bél égés. Lol

#izgulok #égek

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5294) Peace


Peace
nagyúr

Hali! Ha már nincs 300-as akcióm, akkor merrefelé a legolcsóbb a PC-s Game Pass? G2A dobott fel 3 hónaposat 3100-ért. Esetleg más lehetőség?

(#5295) Serpiko válasza Peace (#5294) üzenetére


Serpiko
addikt

Nézd meg itt hardverapron lehet tudsz venni olcsóbban.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5296) Serpiko


Serpiko
addikt

HOLDÚJÉV VÁSÁR Most meg Je olyan jó kicsit enyhíti a izgulast.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5297) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Jól látom, hogy nem látom Xbox PC game passon az F1 2021-es verziót megvásárolhatónak? Vagy én vagyok a béna? Szóval PC-re venném meg. Jó lenne ha nem kellene a Steamet letölteni, mert látom ott kb. ugyanannyi most.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#5298) Serpiko válasza nyikszi (#5297) üzenetére


Serpiko
addikt

Rákerestem nem látom én sem. Na majd jön valaki aki igazságot tesz.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5299) nyikszi válasza Serpiko (#5298) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz. Pedig fogadni mertem volna, hogy egy cikk így írta, hogy PC-re is olcsóbb :(

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#5300) Serpiko válasza nyikszi (#5299) üzenetére


Serpiko
addikt

Kár érte pedig úgy lett volna logikus. Végül beszereszted?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.