Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki izgul velem eme nyári estén? Végre hűl az idő kicsit így izgulni is jobb. Éljen a a steam. Ja és a deck je :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5402) Serpiko


Serpiko
addikt

Most nézem 2.-án 17 éves lett a accountom lol. Repül az idő nincs Vac ban rajta. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5403) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan jön a steam szél annyira várom izgulok mat nagyon. 23.án kezdődik ha minden igaz je király.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5404) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás on lassan jön a szamer szél je. Nagyon várom már remélem olyan lesz mint régen.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5405) eami válasza Serpiko (#5404) üzenetére


eami
addikt

izguljunk hogy ne csak olyan legyen mint régen de az euro is 260 legyen mint régen :DDD :))

(#5406) Serpiko válasza eami (#5405) üzenetére


Serpiko
addikt

Úr isten de jó lenne a 260 euró olyan furcsa honnan indultunk. Most duplája majdnem. A szél jó drága lesz nekünk 400 ft\euro nem jó ez így.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5407) Golden9


Golden9
addikt

Jövő feszt van Steamen, a közelgő játékok ünnepe.

#Izgulok, bár nem szeretek demózni.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#5408) Serpiko válasza Golden9 (#5407) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez tök jó addig amíg jön a szél. A kitűzőt behuzom legalább. :D
Meddig tart ez a szél kezdetéig?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5409) Golden9 válasza Serpiko (#5408) üzenetére


Golden9
addikt

Huszadikán ér véget, három nappal a szél előtt.

A kitűző miatt meg kénytelen leszek kipróbálni legalább egy demót, nagyon ravasz ez a Steam.

#Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#5410) Serpiko válasza Golden9 (#5409) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is ki kell valamit próbálni kell a tűző. :D csak dolgozok minden nap 20. Ig. Lol

#izgulok remélem sikerül behúzni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5411) Serpiko válasza Serpiko (#5410) üzenetére


Serpiko
addikt

Na megvan a kitüző je 10 xp lol nem semmi. :D lassan itt a szél az euró remélem esik majd kicsit.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5412) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Kaptam egy Disney Speedstorm zárt béta kódot:

K2QB4-4LBY8-HMU69-29T##

Utolsó két betû a jutyub röviden. Epic Launcherben vagy Steam-en aktiválható.

Jó szórakozást annak aki elviszi! :C

(#5413) Serpiko válasza KD6-3.7 (#5412) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm az izgulosok nevében előre is. Meghagyom másnak nekem nincs rá szükségem.

Remélem aki viszi egy köszit ide fog írni :D

#izgulok lassan itt a szél.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5414) Serpiko


Serpiko
addikt

Holnap kezdődik a szél hát nem sokat fogok aludni az biztos izgulok nagyon. Erre várok egész évben a legjobban. Nem lesz alvás addig asszem. :D mikor kezdődik holnap 19 órakor?

Izgulok nagyon nem bírom kivárni lehet hibernalom magam addig.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5415) cskamacska válasza Serpiko (#5414) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5416) Serpiko válasza cskamacska (#5415) üzenetére


Serpiko
addikt

Végre erre várok már ezer éve Je. Gyerünk vásárolni.

Amúgy ezt a játékot nem értem keresem a nyomot de nem találom. :(

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5417) Golden9 válasza Serpiko (#5416) üzenetére


Golden9
addikt

A Steam topikban volt róla szó, hogy állítólag ezeket kell majd megkeresni.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5418) Serpiko válasza Golden9 (#5417) üzenetére


Serpiko
addikt

Oh köszi már keresem is őket. Eddig csak bámultam a steamont olyan jó ez a kis szél végre. Gyerünk vásárolni .

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5419) BomiBoogie válasza Serpiko (#5414) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sajnos Xboxon nincs soha olyan nagy Szél, utoljára én is a Steam Széleket vártam nagyon, ez volt a karácsonyi időszak fő izgalma. :D

(#5420) Serpiko válasza BomiBoogie (#5419) üzenetére


Serpiko
addikt

Xbox ra is karácsonykor szokott inkább lenni valami akció pedig jó lenne többször oda is valami nagy akció. Most mit vennél boxra ha olcsó lenne?
A karácsonyi steam szél az más kicsit amúgy szerintem jobb is mint a nyári.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5421) Serpiko


Serpiko
addikt

Ennek a játéknak nem volt sok értelme mindegy megcsináltam a cuccok jók lesznek emlékbe. :D Kicsit jobbat is csinálhattak volna na mindegy.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5422) Serpiko


Serpiko
addikt

Na ki mit vett eddig a szél alatt? Én meg válogatók nem tudok dönteni sajnos.

# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5423) Serpiko


Serpiko
addikt

Mostanáig bírtam az izgulást asszem fekszem. :D vásárolni gyerünk vásárolni .

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5424) SenorGrande válasza Serpiko (#5423) üzenetére


SenorGrande
senior tag

És izgulni ki fog?!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5425) Serpiko


Serpiko
addikt

En nem is bírok aludni csak banbán bámulóm a steamont lol

Izgulni olyan jó mindenki ixgulim

#izgulo

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5426) Serpiko


Serpiko
addikt

Olyan jó ez a szél egész nap a gép előtt vagyok ne is kell ennél több csak a steamon és én. Steamon függő vagyok nem tagadom :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5427) BomiBoogie válasza Serpiko (#5420) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Amúgy a Game Pass miatt már kevés dolgot kell megvenni.
De most akciós a Disco Elysium boxra pl. :K

(#5428) Serpiko válasza BomiBoogie (#5427) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez a gem havernak megvan pár napja mondta majd nála kipróbálom. Amúgy pass az jó dolog csak drága az éves még itt aprón is. Már tervezem egy ideje veszek egyett lehet ezt kéne tenni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5429) Serpiko


Serpiko
addikt

Egy sor kirakok a kártyákból a többit asszem eladom. Lesz egy emlék plecsnim azt ennyi. :D
Olyan jó ez a szél elmondani nem tudom. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5430) Serpiko


Serpiko
addikt

Na izgulosok Ki mit vett eddig? En semmit :D De akkor is jó ez a sok akció lehet csemegezni rendesen.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5431) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan vége a szélnek mi lesz így velük. Nem jó ez olyan jó izgulni mindennap. Ezek után miért fogok izgulni? Na jó tudom :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5432) cskamacska válasza Serpiko (#5431) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak nem van valami jó szél megint? Hol? ;]

Évekkel ezelőtt nyávogtak sokan hogy a Steam vásárok satnyulnak, ami akkor még nem volt igaz. :U Mára sajnos igaz lett. Maximalizálták a leárazás mértékét 90%-ban a kamujátékok miatt, de a nagyobb kiadók már egyre inkább állnak vissza a régebbi -20, -33, -50, -75% formulára, ahelyett hogy 66, 80, 85 százalékkal nyitnának.

Ettől független nagyon szemezek a 12 eurós The Ascent-tel, 3 eurós 7th Sector-ral, és nagyon rágódom hogy a Steel Division 2 General Deluxe változata ugyan mi a manóért 17,5 euró még mindig.
Graviteam oldalról szerencsére nincs mit venni, 40% leárazásnál száradjon rájuk minden. :D
A komplett Combat Mission sorozat még ott sem tart, csak -30%-ot kaptak, az is marad. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5433) Serpiko válasza cskamacska (#5432) üzenetére


Serpiko
addikt

Steamon asszem van most akció ha jól tudom. :D amúgy 66, 80, 85 százalékkal sokkal jobban hangzik. Így nagyobb kedv lenne a vásárlásra főleg AAA játékok esetében. Magamnak nem nagyon találok semmit pedig nézegetem az akciókat. Meg van kis idom csak az euró most nagyon elment sajnos.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5434) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma lesz meg kártya vagy ennyi volt. Izgulok hogy legyen egy hiányzik a sorhoz. :D

#izgulok kártyát az izgulosoknak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5435) SenorGrande válasza Serpiko (#5434) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem lesz ma már.
Melyik kell? Adok ha van.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5436) Serpiko válasza SenorGrande (#5435) üzenetére


Serpiko
addikt

Kaptam köszi! :D SenorGrande a király :D Neked kell valami válasz azt küldöm?
Azért jó lett volna ha ma még van kártya. Nem volt olyan rossz ez a szél. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5437) Serpiko válasza SenorGrande (#5435) üzenetére


Serpiko
addikt

Meg is van a kitűző elrakom emlékbe. :D

Hallod 3544 játékod van az nem semmi jó sokáig kuckulhatsz velük. Hol jársz a kijátszásokba?

Kinek mennyi játéka van nekem csak 321. Mondjuk egy mulitis játék mikor számít kijátszottnak?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5438) eami válasza Serpiko (#5437) üzenetére


eami
addikt

hát csalóka, mert steam profilon csak 8078 játékot mutat, de amúgy libraryben 9123 van (egy ideje ugye nem számolja a törölt meg a nem megerősített játékokat).

(#5439) Serpiko válasza eami (#5438) üzenetére


Serpiko
addikt

Az nem semmi 9k gém azzal játszhatsz egy darabig, még az ük unokád is. :D Kezed el kijátszani őket jó? Írj majd ha végére értél. :D
Nem merek szólni nekem túl kevés játékom van :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5440) Serpiko válasza Serpiko (#5439) üzenetére


Serpiko
addikt

Epicen mennyi játékom van azt hol találom? Ott is van egy kevés.
Ennyi volt a szél szép volt jó volt, de vége sajnos. Várjuk a karácsonyi szélt :D Vagy lesz hellovin is ha jól tudom.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5441) Golden9 válasza Serpiko (#5440) üzenetére


Golden9
addikt

A kliens "Library" jobb oldali listájában a "TYPES"-ben.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5442) Serpiko válasza Golden9 (#5441) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! uh 271 játék nem semmi kb 2 játékkal játszottam ebből eddig lol :D

#izgulok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5443) Serpiko válasza Serpiko (#5422) üzenetére


Serpiko
addikt

Olyan rossz most nekünk izgulosoknak. Mi lesz velünk mikor jön a kövi szél?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5444) tomy88trance válasza Serpiko (#5443) üzenetére


tomy88trance
tag

Üdv! Epicen most van szél, ha minden igaz, de ahogy nézem nincs kupon, így nem annyira megérős :(

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5445) Serpiko válasza tomy88trance (#5444) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi most nézem 14-28.-.ig van szél nem baj jobb mint a semmi. Átnézem hátha találok valami jót :d

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5446) Serpiko


Serpiko
addikt

VR fesztivál steamon :D Ez király mindig van valami gyerünk vásárolni. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5447) Serpiko


Serpiko
addikt

Na mi van veletek izgulosok. Hiába van meleg akkor is a steam és én együtt forevör.
Steam decket akarok csak olyan drága.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5448) Serpiko


Serpiko
addikt

Na mi újság izgulosok csak a steamon és én vagyunk ketten olyan nagy szerelem egybeletre szól. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5449) cskamacska válasza Serpiko (#5448) üzenetére


cskamacska
addikt

Szegény Steamontit többszörösen megcsaltam, mert úgy ment a 12,5 eurós Ascent-re a refund, hogy öröm volt nézni. Két héttel később belebundlizták a Havi Humbliba.. :D

Másik a Helldivers Deluxe volt, azzal inkább az a gond hogy kimondottan kooperatív játék, kellenek ezzel játszó ismerősök hozzá. A 2010-es Alien Swarm megtanított hogy ilyen coop top down shooter-t nem jó idegenekkel játszani, akkor már inkább örökös cykablyat RUSH B csében.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5450) SenorGrande válasza cskamacska (#5449) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én egyáltalán nem tudok olyan coop játékot, amit jó idegenekkel játszani.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.