Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Golden9 válasza Serpiko (#5550) üzenetére


Golden9
addikt

Fref -> freg -> frag. :)

BÚEF mindenkinek. :D
#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5552) Serpiko válasza Golden9 (#5551) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van jól beszélsz :D Kicsit jól voltam amikor ezt írtam ide asszem de nem emlékszem :D Furcsa kis nap volt a szilveszter bátya.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5553) BomiBoogie válasza Serpiko (#5550) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja így értem, köszi.
Miért volt furcsa a szilveszter, mert másnapra másik év lett? :D

(#5554) Serpiko válasza BomiBoogie (#5553) üzenetére


Serpiko
addikt

Olyan mint egy átjáró egy másik világba. Mondjuk izgulosok bolygóján jolereznem magam az tuti. Én lennék a királya a bolygonak.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5555) Serpiko


Serpiko
addikt

A szürke hétköznapok nagyon rosszak nem szeretem olyan sokára lesz még szél nem bírom ki addig. Izgulok nagyon.

Ti hogy bírjátok?
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5556) eami válasza Serpiko (#5555) üzenetére


eami
addikt

ma érkezett meg a quest 2, elleszek következő saleig :))

(#5557) Serpiko válasza eami (#5556) üzenetére


Serpiko
addikt

Király de jó neked. Nekem marad a cs:go egy darabig. Bár nagyon gondolkodom abba kellene hagyni és irány Xbox. Sok csaló kikészít.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5558) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok nem lesz hold újévi szél? Valaki info? Vagy jöhet a link.

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5559) eami válasza Serpiko (#5558) üzenetére


eami
addikt

sajna nem, volt hír korábban... de szerintem csak azért csinálják így hogy jobban izgulhassunk!

(#5560) Serpiko válasza eami (#5559) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehetséges de már nagyon várom. Lehet idén kimarad?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5561) Serpiko


Serpiko
addikt

Ezek a szürke hétköznapok nem bírom szél nélkül szét izgulom az agyam a küvi szélig. Ti hogy bírjátok? Adjátok ki magatokból úgy könnyebb lesz.

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5562) Synaptic


Synaptic
senior tag

Adok okot egy kis izgulásra. :)

Meg tudja nekem valaki mondani miért néz ki minden achievementem a GoG -on
hasonlóképpen ?

És ilyen az overlay ablak :

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#5563) Serpiko válasza Synaptic (#5562) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem sajnos gog akontom nincs. De izgulok vannak itt nagy koponyák aki ebben tudnak neked segíteni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5564) eami válasza Serpiko (#5561) üzenetére


eami
addikt

dehat lunar sale van steamen! remélem nem izgultad el

(#5565) Serpiko válasza eami (#5564) üzenetére


Serpiko
addikt

Mikor hol hogyan miért? Elment úgy hogy nem is tudtam róla. Ne már. Tiszta ideg vagyok LOL.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5566) eami válasza Serpiko (#5565) üzenetére


eami
addikt

most meg base builder fest van

(#5567) Serpiko válasza eami (#5566) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt láttam de nem érdekel azért ez is több mit a semmi. Öcsi lehet szerezni vagy bármit?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5568) eami válasza Serpiko (#5565) üzenetére


eami
addikt

áh, leesett mit néztem be. az EA csinált csak

(#5569) Serpiko válasza eami (#5568) üzenetére


Serpiko
addikt

Azt pont nem figyeltem mostanában a sok izgulok miatt. Na figyelmesebben leszek

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5570) Serpiko


Serpiko
addikt

Valaki egy kis izgulàs ma este?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5571) Serpiko


Serpiko
addikt

Egész éjjel izgultam most meg nem tudok aludni olyan rossz nekem. De a steamon velem van legalább. Telefonon megnyitom és a párna alá teszem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5572) Serpiko


Serpiko
addikt

Megy a jövő feszt legalább valami plecsnit adna, de jó lenne. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5573) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás bekapcsol nem bírom kell valami szél ide már nagyon. Bele vagyok faradva a sok izgulásba már nagyon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5574) Serpiko


Serpiko
addikt

Olyan jó izgalomban lenni egész éjjel csak a steamon és én. Steam függő vagyok nem tagadom. ;D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5575) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan tavaszi szél jön alig várom már. :D izgulok

Hogy vagytok izgulos társaim?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5576) Serpiko


Serpiko
addikt

Kaptam ma egy profil díjat valakitől. A díj egy üstökös :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5577) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok mi lesz vajon steamon mostanában.

Ui: Facebook marketing kikèszit sok fogyatékos van ott LOL.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5578) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás lassan tavaszi szél már nagyon várom. Steam pénztárca betöltve. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5579) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a tavasz jön a szél lassan izgulok. Várjatok már nagyon ti is nem bírok magammal. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5580) Serpiko


Serpiko
addikt

Mi ez a nagy csend izgulos topik lakók? Izgulni jó mint tudjátok je.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5581) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a szél je. De a kártyák sehol ez tűrhetetlen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5582) Serpiko


Serpiko
addikt

Most tényleg nincs kártya ezért izgulok. Van ilyen ?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5583) Serpiko


Serpiko
addikt

Hív a kötelesség nem lehet folyton csak kockulni a maradék időben meg a steamet bámulni. :B Van másik életem is sajnos. :((( :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5584) Serpiko


Serpiko
addikt

Ha izgulni támad kedvetek itt szétizgulhatjàtok magatokat bármikor szívesen làttok bárkit.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5585) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez a szél nem nagy só részemről kuka. Várom a nyarit talán az jobb lesz. Egyre rosszabb hova fog ez vezetni? Mit gondoltok?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5586) eami válasza Serpiko (#5585) üzenetére


eami
addikt

most jöttem izgulás elvonóról, de nem működött... sőt... végül az elvonósok is elkezdtek izgulni.

(#5587) Serpiko válasza eami (#5586) üzenetére


Serpiko
addikt

Voltam én pár éve de jen segített. A gyógyszer amit adtak az sem volt jó ugyanúgy izgulok. Ne foglalkozz vele írd ki magadból ennyi. Most meg a csè2 is ratesz a dolgokra. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5588) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez a kiadói vásár nagyon kellett :D Asszem megyek izgulok tovább mert ez most nem hött be pedig nagyon izgultam. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5589) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulasra fel hajrá srácok. Csak a steamot bámulom nem bírok aludni várom a jó kis akciós játékokat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5590) Serpiko


Serpiko
addikt

Húsvéti szél mért nincs ez tűrhetetlen. :D itt várom nem alszok erre semmi. Hogy is van ez?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5591) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas mindenekfelett je. Mizu steam illetve egyéb platform függők...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5592) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok lassan nyári szél június 29. Ekkor kezdődik jól gondolom?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5593) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a pápa Szentatya megyek ki steamre is kérek áldást. Meg az akciókra háta így jobb. Meg írhat a fiókomra egy plusz rep komentett. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5594) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok megint két mindig nem bírok magammal ma sem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5595) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok közeledik a nyári szél alig várom már. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5596) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki izgul velem ma este nagyon csendben vagytok izgulos arcok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5597) Golden9 válasza Serpiko (#5596) üzenetére


Golden9
addikt

Jövő héten jön az Epic sale. +8 ingyen game. #Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#5598) Serpiko válasza Golden9 (#5597) üzenetére


Serpiko
addikt

Azta ez nagyon jó alig várom már. Köszi az infót :D jövőhétig lesz izgulas nem gyengén.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5599) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok ma este is nagyon sok szél fog jönni lassan. Nem bírok magammal hibernáltatom magam addig.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5600) Serpiko válasza Golden9 (#5597) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam sport fesztivál persze ami kéne az már nincs régen kapható volt MLB2k játék most már hosszú évek óta nem. Pedig imádtam :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.