Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) csuvicsuva válasza Serpiko (#4350) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mondasz valamit. Most így már én is izgulok. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4352) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Izgulós

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4353) Serpiko válasza l.skywalker (#4352) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi puszi! Izgulás a tetofokára hág! :D a legjobb topik a világon forevör lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4354) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni mindig jó főleg így délután. :D lolirool

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4355) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok mily meglepő. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4356) BomiBoogie válasza Serpiko (#4355) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Be kell írjam a topik nevébe az Apple Arcade-ot is.
Egész jó címek vannak benne. És lehet őket játszani MacOS-en is.

A szegény embernek, akinek már nincs ideje game-elni, és akkor is csak nagyon casual módra, jó funkció ez. :D

(#4357) l.skywalker válasza BomiBoogie (#4356) üzenetére


l.skywalker
félisten

iPhone SE + Xbox kontroller kombó a legjobb izgulós felállás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4358) Serpiko válasza BomiBoogie (#4356) üzenetére


Serpiko
addikt

Tényleg apple gemek je! Nem is rossz ötlet simán elfér a többi között... :D

l_skywalker: nekem pont SE telom van azon tolom majd nem az ipadon. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4359) eami válasza BomiBoogie (#4356) üzenetére


eami
addikt

nem lehetne megtenni a főizgulót topikgazdának? :K

(#4360) Serpiko válasza eami (#4359) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez vicces lenne. Milyen topiknak a gazdàja ha mondanánk lenne kacccagàs! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4361) BomiBoogie válasza l.skywalker (#4357) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, Xbox One és PS4 kontroller is mehet már iOS 13-on, igen!
De arra jöttem rá nagyon cselesen, hogy laptopon meg bármilyen kontrollert tudok csatlakoztatni az Apple Arcade-hoz! :DDD

(#4362) Serpiko válasza BomiBoogie (#4361) üzenetére


Serpiko
addikt

Amint lesz időm az izgulások közt kiprobalom a kontrollert ipadon. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4363) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint én izgulok! Apple Árkád legyen olcsó így is az de karácsonyra kicsi árcsökkenés jó lenne. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4364) BomiBoogie válasza Serpiko (#4363) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem hiszem azért, hogy csökkentik, így is tényleg elég baráti.
Főleg, hogy simán cross-platform, legalábbis Apple-eszközökön belül.

Én nem vagyok Apple-fanatikus, de mondjuk az XBox PC-s applikációjához képest (ami kb. 2 hétig nem ment, és most is elég kezdetleges) az Apple-nek jól sikerült az indulás.

(#4365) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dat topic nev! Kinek az otlete volt?:DD

Live-Die-Respawn

(#4366) Serpiko válasza oriic (#4365) üzenetére


Serpiko
addikt

Az eleje a moderátor ötlete vót a végének a története az elso hsz—Ben van. Amúgy lehet az Apple árkád is bekerül közkívánatra. Lolipop!

BomiBoogie: gondolkodom az elofizetesen mert iPaden azért adná.

Ui: izgulok!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4367) BomiBoogie válasza Serpiko (#4366) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Beírtam az Árkádot is. :K

Az első hónap ingyenes, próbáld ki, csomó színvonalas cím van, ami amúgy mondjuk PC-re is megjelenik, de így jóval olcsóbb.

(#4368) Serpiko válasza BomiBoogie (#4367) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi a beírást majd teszek vele egy próbát. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4369) eami válasza BomiBoogie (#4367) üzenetére


eami
addikt

lehet átsiklottál felette korábbam, de nem lehetne itt topic gazda a főizguló?

(#4370) Serpiko válasza eami (#4369) üzenetére


Serpiko
addikt

:R izgulok! Már ezért is lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4371) SP4C3 válasza eami (#4369) üzenetére


SP4C3
veterán

Vagy bár társ-topicgazda. ;)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4372) Serpiko válasza SP4C3 (#4371) üzenetére


Serpiko
addikt

Egyszerűen parádés :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4373) SP4C3 válasza Serpiko (#4372) üzenetére


SP4C3
veterán

Ne izgulj, megoldjuk! :))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4374) Serpiko válasza SP4C3 (#4373) üzenetére


Serpiko
addikt

Mindjárt csatlakozók Facebook eseményhez izgulás a nyugati terén “Serpivel” utána közös zumba Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4375) BomiBoogie válasza Serpiko (#4374) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az év flashmobja lenne! :C

(#4369) eami
Nem siklottam át felette, gondolkodtunk rajta, de azért a Topikgazdaság mégiscsak egy eredendően komoly intézmény, ez pedig alapvetően egy vicces topik, nem biztos, hogy a TG intézmény renoméját javítaná, ha ilyeneknél is neveznénk ki. :)

Ettől még Serpi az Örökös, Tiszteletbeli Izguló. :D

[ Szerkesztve ]

(#4376) Serpiko válasza BomiBoogie (#4375) üzenetére


Serpiko
addikt

Egyetértek utána mindenki gazda akarna lenne :D

Címzetes izguló vagyok nem tagadom! :D

Ui: komoly szakmai topik bontakozik itt ki:D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4377) eami válasza BomiBoogie (#4375) üzenetére


eami
addikt

teljesen jogos :R aztán kitudja, ha eljut egy megfelelő izgulási szintig még akár hétpecsétes okleveles címzetes főizguló is lehet belőle :DD

[ Szerkesztve ]

(#4378) Serpiko


Serpiko
addikt

Elvileg október 28.-tol november 1.-ig Hellowin szél Je alig várom nem bírom ki addig. Lolipop!

Hibernáltatom magam csak időben ébresszetek fel. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4379) Chaser


Chaser
titán

elolvastam az összefoglalót és nagyon izgulok ( :
illetve nem izgulok, csak nem értek valamit
van egy gp ultimate előfizetésem, ami nem csak xboxhoz jó hanem pc-re is, de nem tudok csak play anywhere játékokat használni vele a pc-n
ez az oldal azt mondja, h csillió' pc gp játék van, de bármelyiket választom ki a listából - kivéve a play anywhereket -, csak xboxra ajánl fel telepítési lehetőséget, a pc-re nem
hol a hiba?

szerk:
pontosabban csak azokat a play anywhereket tudom a pc-re is telepíteni amik benne vannak az xbox-os gp-ben

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4380) Chaser válasza Chaser (#4379) üzenetére


Chaser
titán

bonyolódik ( :
ha erről az oldalról nézek/kattintok játékokat, van amelyiket engedi, van amelyiket nem...
wolf2-re pl azt mondja nincs alkalmas eszközöm rá...storeban nézve xboxra engedi
metro exodusnál felismeri a desktopot
a gers5-öt csak xboxra engedi, holott play anywhere és mind az xbox mind a pc gp-ben benne van...
ha storeból nézem engedi desktopra és pc-re is :d
blair witchet engedi desktopra és xboxra is ( : és érdekes mód ha a storeban nézem akkor is engedi mindkettőt

ez most mi? :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4381) cskamacska válasza Chaser (#4380) üzenetére


cskamacska
addikt

MS sunyin célozgat rá hogy fölösen költöd a pénzed a PC-s előfizetésre. :P
Sajnos a legrosszabb PC kliens címét vidáman viszi a MS Store, jelenleg ott sem tartanak mint a Games for Windows Live!, ill Games for Windows Marketplace időkben. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4382) Chaser válasza cskamacska (#4381) üzenetére


Chaser
titán

nem költöttem, hanem ultimatet vettem, viszont ha direkt pc-set veszek és az általuk listázottból nem megy valami az nem korrekt, sőt félrevezetés
azóta is próbálgattam, legtöbbet engedi, de ott van pl a gers 4, ott más oldalt dob fel, h húúúúú de fasza a gp, vegyed meg, aztán pár kattintás után gyakorlatilag kidobott az oldalra ahonnan indultam ( : de volt olyan is h a gp részhez vezetett, de ugye az ultimate mindet tartalmazza, és van amelyik ms aloldalról ezt fel is ismeri, de volt h nem ismerte fel és nemesen ajánlotta, h akkor vegyem meg a gers4-et, elég lol :)
van egy 3 hónapos pc gp-m, gondoltam eladom, de nem akarok másokat copatni' , megnéztem a kódot ugyan mit mutat, csak úgy lehet aktiválni ha egyből átváltja 2 hónap ultimatere, fellebbezésnek helye nincs ! ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4383) Chaser


Chaser
titán

közben meglett a trükk, ha a pc-s xbox app-ból próbálok telepíteni, úgy már más, engedett mindent - mondjuk más kérdés, h csak talonba rakta, egy pillanatra felvillant h kezdi a telepítést, aztán eltűnt és átment várakozóba -
van még mit csiszolgatniuk ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4384) noel19590701


noel19590701
újonc

Sziasztok szerintetek ezt miért írja ki? mindet eltávolitottam ami benne volt régi pc név de akkor is ezt kéri csak nem tudom miért F1 2018 letöltve telepítve csak emiatt nem indul el.

(#4385) Chaser válasza noel19590701 (#4384) üzenetére


Chaser
titán

ha több eszközöd van nyilván van egy limit - h mért passz -, ha nincs, akkor telefon az ms-nek
nálam most 3 eszköz van fenn és nem nyervákol

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4386) noel19590701 válasza Chaser (#4385) üzenetére


noel19590701
újonc

Volt eszköz de kitöröltem mind és akkor is nyivákol,hogy ő még mindig érzékel pedig ki-be jelentkeztem újra inditottam a gépet így passz :W
Már milyen számon érem el?

(#4387) noel19590701


noel19590701
újonc

Na sikerült megoldani a Microsoft segítségével telefonon én hiába törölgettem ki a gépeket a profilomból azok csak nálam törődtek de sajna a háttérben mind ott volt de megoldottuk,igaz én soha ilyen nemű segítséget nem kértem tőlük de le a kalappal előttük. :R

(#4388) Chaser válasza noel19590701 (#4387) üzenetére


Chaser
titán

ez a dolguk :) ha ilyen van telefon nekik, jó az ms support

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4389) noel19590701 válasza Chaser (#4388) üzenetére


noel19590701
újonc

Igen de ilyen problémám nem volt még de most hol jött pozitív csalódás.

(#4390) Serpiko válasza noel19590701 (#4389) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó ilyen történetet hallani. :D

Ui: izgulni is tessék azért Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4391) noel19590701 válasza Serpiko (#4390) üzenetére


noel19590701
újonc

Izgultam én tegnap este óta eleget 😆

(#4392) Serpiko válasza noel19590701 (#4391) üzenetére


Serpiko
addikt

Helyes ezt már szeretem üdv a klubb. Ha izgulni akarsz tudod hol lehet itt ez a komoly szakami topik. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4393) noel19590701 válasza Serpiko (#4392) üzenetére


noel19590701
újonc

Hát igen :)

(#4394) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok csak azért mert izgulni jó Je! Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4395) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma este jön elvileg a hellowin szél már nagyon izgulok! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4396) Serpiko


Serpiko
addikt

A "steamon" le van halva nem hiszem le ma sem lesz alvás. Izgulok legyen már jó végre újra :D lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4397) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem egy nagy szám ez a szél. Nem baj egy izgulast megért. Amúgy a nagy leállás miatt azt gondoltam valami nagyot guritanak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4398) BomiBoogie válasza Serpiko (#4395) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ilyenkor a legtöbbször horrorjátékok vannak leárazva, én meg azoktól félek. :D

Főleg az ilyen FPS nézetűektől, az hiányozna még, hogy sikongassak a gép előtt. :DDD

(#4399) Serpiko válasza BomiBoogie (#4398) üzenetére


Serpiko
addikt

Az amúgy tök jó parázni persze izgulni jobb. Engem ami kinyírt az outlast volt na az durva. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4400) eami válasza Serpiko (#4399) üzenetére


eami
addikt

első részben van egy olyan rész a vége felé hogy eltörik a lába és sántikál... well, amikor játszottam vele (mint utóbb kiderült) nekem is el volt törve a lábam, szóval még jobban átéreztem :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.