Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok csak úgy magamban sok akció van most mindenhol alig bírom. Kikészültem teljesen nem tudom mi lesz velem. Az év legnehezebb hónapja ez és jön a december is jaj nekem. Lol

#izgukok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5102) Serpiko


Serpiko
addikt

Végem van na nem tudok aludni mi lesz velem itt a black is a nyakunkon. :D olyan nehéz nem bírom. Hogy tudnék lenyugodni?

#izguláció

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5103) Serpiko


Serpiko
addikt

Eddig bírtam most alszok kicsit ha tudok de a sok akció olyan jó. Steamon azért marad online hátha felebredek rögtön tudjam nézni telefonon. :D

#izgulácio

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5104) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

Epic Store-os kuponokat találtam egy oldalon. Arra viszont nem jöttem rá, hol lehet beírni a kódot. Vásárláskor nálam nincs rá opció.Jól gondolom, hogy epicen csak az általuk olykor osztogatott kuponok élnek, vagy elnéztem valamit?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#5105) Serpiko válasza Pedro78 (#5104) üzenetére


Serpiko
addikt

Erre nem tudom a választa de lehetséges hogy csak a náluk osztogatott kupont lehet felhasználni. Vannak itt hozzaertok majd ők megmondjak.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5106) Serpiko válasza Pedro78 (#5104) üzenetére


Serpiko
addikt

Kicsit google utána olvastam a kosárban lévő játéknál lehet beváltani ha 15 euró felett van a játék értéke de ez nem biztos. Ennyit találtam most gyorsan.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5107) Pedro78 válasza Serpiko (#5106) üzenetére


Pedro78
senior tag

Azt vágom, hogy a fizetes elott kellene beirni, irja is az oldalon a kod mellett, de fizetesnel, szerintem nincs kodnak hely...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#5108) Serpiko válasza Pedro78 (#5107) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkot próbáld később hátha sikerül pár nap múlva izgulok hogy sikerüljön. Jönnek majd a tagok azt megmondjak csak itt lassabban válaszolnak.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5109) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma sem megy az alvás csak a steamon és én örök szerelem ez nagy függő vagyok. A gyógyszer sem segít amit kaptam rá sajnos. Ez van Izgulási :D

#izgulás

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5110) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Én nem tudok most izgulni, tudna valaki helyettesíteni kicsit?

Serpiko, te hogy-hogy nem alszol éjszaka? Általában akkor írsz hszt. 🤔

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5111) Serpiko válasza SenorGrande (#5110) üzenetére


Serpiko
addikt

Tényleg ez jó egy helyettes kéne nekem lolipop.

Azért vagyok fent ilyenkor mert izgulok ismerhettek már. Izgulok és nem tudok aludni éjszaka. Lol

#izgulok

Ui: komolyan érdekel miért vagyok fent?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5112) SenorGrande válasza Serpiko (#5111) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Persze, komolyan kérdeztem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5113) Serpiko válasza SenorGrande (#5112) üzenetére


Serpiko
addikt

A titok dolgozok ilyenkor éjszakai műszak. :D

Gondolom te is?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5114) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok jön a szél steamon a világ közepe je. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5115) SenorGrande válasza Serpiko (#5113) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Lebuktam! ¯\_(ツ)_/¯ :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5116) Serpiko válasza SenorGrande (#5115) üzenetére


Serpiko
addikt

Most fekszem elég volt már mindenből. Fél szemem azért a steamon lesz telefon itt pihen mellettem. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5117) Serpiko


Serpiko
addikt

Őszi vásár ez az je megérte izgulni. Amúgy már tél van de mindegy. Végre valami szél karácsonyig konnyebb lesz így kibírni. :D gyerünk vásárolni.

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5118) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki izgul ma velem a nagy steam szélben. Lolipop. Annyira jó az izgulás és most jön majd a karácsonyi szél. :D

#izgulik

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5119) Serpiko


Serpiko
addikt

IzGulás a köbön nem bírom tovább. :D lolipop és lassan itt a karácsonyi szél. Brrr. De jó lesz. ..

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5120) Submarine


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Azon izgulok, várhatók-e most értelmesebb árengedmények ezeken az oldalakon, vagy inkább kari után szoktak akciózni?

(#5121) Serpiko válasza Submarine (#5120) üzenetére


Serpiko
addikt

Karácsonykor lesz nagyobb akció árban kb. ugyanolyan lesz mit a mostani. Figyelni kell de mindenhol lesz mindenféle akció karácsonyi ami január elejéig tart általában.

#izgulok érted. :D majd írd meg mit zsákoltál be.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5122) Submarine válasza Serpiko (#5121) üzenetére


Submarine
senior tag

Köszi!
Akkor szemem mint a vaksasé!
:Y
M$ Flight Sim 2020-ra, meg a AC Valhallára pályázok.
Ráadásul nemrég vettem egy akciós Seasonic tápot, amivel nyertem 50$-t a Steam egyenlegemre.
És nagyon sóher vagyok.
:DD

Ja, és a codeguru.hu -n most érvényes kupon: 15CODE
(15% kedvezmény). Ha érdekel valakit.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

(#5123) Serpiko válasza Submarine (#5122) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönjük a kupont nekem nem kell meghagyom másnak. :D remélem aki viszi egy köszi ide fog írni.

Amúgy a Valhallát pont most tőlük xboxon. Lol. Nekem ami kéne a szájberpunk nagyon szemezek vele meg az új BF rész is jó lenne. Nem tudok dönteni melyik legyen. Nagy álmom mégegy Xbox ultimate de jó lenne.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5124) Submarine válasza Serpiko (#5123) üzenetére


Submarine
senior tag

NM, ez most használható bárki által akárhányszor, amíg érvényes. Van több kupon kód is náluk, de ez ér a legtöbbet.
Ha először jársz ott, akkor ugrik fel egy ablak, és kilehet húzni az ajándékbobozokból.
De "erre" találták ki a böngészőben a sütik törlése gombot. Nem emailben küldik, úgyhogy itt jó az a@a.aaa is email címnek.
:DDD
Vannak hasonló oldalak (pl. szerencsekerékkel), és ahol mailben küldik ki, ott már macerásabb, de PCland-nél pl. fix 400Ft.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

(#5125) Serpiko válasza Submarine (#5124) üzenetére


Serpiko
addikt

Code guru benéztem vannak jó gemek lehet majd veszek valamit a doom illetve a resident gémet szeretném na majd meglátom. Jó tudni erről a lehetőségről. Ezért szeretem ezt az izgulos közösséget. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5126) Serpiko válasza Submarine (#5124) üzenetére


Serpiko
addikt

Most kicsit jobban megnéztem az oldalt nagyon sok játék van és elég jó árakat is ki lehet fogni. Nem bírom izgulok ezért is ki leszek készülve így az év végére lolipop. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5127) eami válasza Serpiko (#5126) üzenetére


eami
addikt

az izgulás erősebbé tesz :DDD

(#5128) Serpiko válasza eami (#5127) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony a hosszu èlet titka. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5129) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Holnapi napon 1-3 óra között nem tudok izgulni. A szolgáltatáskiesésért elnézést kérek!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5130) eami válasza SenorGrande (#5129) üzenetére


eami
addikt

az offline izgulas az neked smafu?

(#5131) Serpiko válasza SenorGrande (#5129) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt leszek és tolom az izgulást amíg nem vagy max offline nézed a steamont. Lol. Remélem ilyen velem nem lesz alig bírom így is mikor elmegy a net. Teljesen kikeszulok. :D kitartást kívánok. Amúgy is lassan itt a karácsonyi szél.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5132) cskamacska


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5133) Serpiko válasza cskamacska (#5132) üzenetére


Serpiko
addikt

Lolpop nagyon jó lopom :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5134) Submarine


Submarine
senior tag

Nagy maffia ez a steam is, felviszik az 59.99-et 69.99-re, aztán úgy tesznek rá most "20%" hétvégi akcijjót, 55.99-re..(M$ Flight Sim 2020)
;]
Szerintetek lehet még jobb karácsonykor vagy akár utána, vagy csak ennyit "tudnak"?

Beeresztek egy brióst, úgy:
#izgulok
:DD

(#5135) SenorGrande válasza Submarine (#5134) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Az árakat és kedvezményeket továbbra sem a Valve/Steam állítja be, hanem a játék kiadója!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5136) Serpiko válasza Submarine (#5134) üzenetére


Serpiko
addikt

Simán lehet olcsóbb karácsonykor várd ki. Amúgy ez tényleg nem korrekt hozzáállás a steamontól. Asszem felhívom Gabe bácsikámat aztán rákérdezek, hogy képzelik ezt. :D

Szerintem lesz ez olcsóbb még idén, de ha nem akkor az idő neked dolgozik tudom messze van, de akkár a nyári szélben lehetséges még olcsóbb lesz.

#Izgulok

SenorGrande: Megmondta az igazat ez ki is ment a fejemből a sok izgulás miatt. Ezért jó ez a szakmai izgulos topik vannak itt nagy koponyák azért. :D

ui: ingyen játék addig is [link]

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5137) Submarine válasza Serpiko (#5136) üzenetére


Submarine
senior tag

Köszi!
Én ezt szoktam hetente csekkolni:
[metacritic.com/feature/new-free-games]

OK, hogy a kiadó határozza meg, de ez akkor is parasztvakítás.

#Izgulok

[ Szerkesztve ]

(#5138) Serpiko válasza Submarine (#5137) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez a meta oldal elég jó nem is tudtam róla mindig itt ph oldalakon osztanak meg ingyenes játékokat. Na most a metán is izgulhatok lolipop :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5139) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok lassan itt a karácsonyi szél már alig bírom idegekkel. :D nem fogom kibirni addig szét izgulok mindent. Ez a legnehezebb időszak a évben hogy lehet kibirni. Adhatok erőt nekem.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5140) cskamacska


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5141) Serpiko válasza cskamacska (#5140) üzenetére


Serpiko
addikt

Lolipop :D imádás mindig tolsz valami jót. Megtörik az izgulás legalább.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5142) Serpiko


Serpiko
addikt

Eipc games kezdődik a móka nem fogom kibirni az év legszebb és egyben legnehezebb hónapja ez nekem és a többi izgulosnak. :D segítsük egymást hogy úgy könnyebb elviselni.

Függők vagyunk ennyi. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5143) tomy88trance válasza Serpiko (#5142) üzenetére


tomy88trance
tag

Jöttem izgulni,hogy vajon mikor fog "használható" lenni az Epic Store :/ :D Izgulok milyen játékokat kapunk 15 napon át plusz a szél miatt is meg a kupon miatt is, tiszta izgulás az életem,ti ezt hogy bírjátok? :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5144) SenorGrande válasza tomy88trance (#5143) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én antiizgulint szedek pár hete.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5145) Serpiko válasza tomy88trance (#5143) üzenetére


Serpiko
addikt

Nagyon nehezen bírjuk de segítünk egymásnak és így könnyebb. :D Epic remélem hamar megjavult. Izgulok miatta. Lol. Ez nehéz időszak nekünk támogatni kell egymást. Függők vagyunk ennyi :D

SenorGrande: Azt szedem én is de nem segít sajnos pedig az adagot is emeltem :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5146) tomy88trance válasza Serpiko (#5145) üzenetére


tomy88trance
tag

Így van :D Na nekem éjfél fele már sikerült behúznom a Shenmue 3at, bár nem tudom fogok e vele játszani ennyi játék meg idő mellett :DD Mindenesetre amig aludtam nem izgultam :)) Most megint izgulhatok hogy mi lesz meg mit vegyek bőség zavara izgulás :DD

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5147) Serpiko válasza tomy88trance (#5146) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak kapkodom a fejem jobbra balra annyi játék van ilyenkor mindenhol lolipop :D Izgulásra fel steamon függő vagyok nem tagadom. Amúgy játsznai is kéne de az izgulástól nem tudok.

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5148) tomy88trance válasza Serpiko (#5147) üzenetére


tomy88trance
tag

Hát én is,de most Epic-re nagyon felkaptam a fejem. Most izgulok nagyon ugyanis bejött a kosár funkció ami azt jelenti,hogy lehet halmozni a 3 ezres kupont több játékra :D Úgyhogy most megy a Tetrisezés ,hogy mit vegyek ,meg mi fér bele 10.be ,többet nem szeretnék rá kiadni,de lehet,hogy annyit se ,nem merek izgulok :D :DD :))

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5149) Serpiko válasza tomy88trance (#5148) üzenetére


Serpiko
addikt

Epic jó kupon mánia lehet ráprobálok én is. Amúgy annyi játékon van azt se tudom mit tolják. :D és jön a steamon szél is lassan. Mi lesz velünk izgulosok? Ki leszünk készülve. Lol

#izgulok

Ui: anonimok lehetünk itt legalább.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5150) tomy88trance válasza Serpiko (#5149) üzenetére


tomy88trance
tag

Nálam is sok játék van,de inkább játszok azzal amik kikészítenek idegileg és multisok ,pedig ott a sok jó single game :( :DD Hát eddig akárhogy próbálkozom 3 kiszemelt játék nem fér bele csak kettő, ilyen 10.080 meg 10.090-ek jöttek ki eddig :( :DD Na igen, a steam sale-ről ne is beszéljünk, amúgy az mikor jön, nem tudod? Lehet megvárom,hátha az jobban megérős lesz :D Meg ugye ki tudja mi lesz hozzánk vágva free-be Epic-en most 10 en nem tudom hány napig :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.