Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Samus válasza genndy (#3000) üzenetére


Samus
addikt

Olvastam, rá is kerestem google-ban erre, konkrétan a Steam-en is van a fórumban egy topik, ahol ezzel foglalkoztak. Még gondolkodom rajta. Az első rész tetszett, a milliónyi bugtól eltekintve, versenyt alig mentem, csak élveztem, hogy olyan ritka (más játékokban nem előforduló) autókkal mehetek, hogy csak na.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3002) albert8 válasza Samus (#2999) üzenetére


albert8
addikt

Sima ügy az egész, olyan mint a crysis 2 vagy a live os játékok.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3003) Serpiko válasza Zamery (#2998) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen jól emlékszel akartam a TDU2, de most nincs rá keret várok lesz ez még akcióban szerintem legközelebb tavasszal. Addig is van mivel játszanom nem, fogok unatkozni.

(#2999) Samus: A GTA lV.-el nem volt gondom eddig pedig már telepítettem párszor újra.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3004) Samus válasza Serpiko (#3003) üzenetére


Samus
addikt

Az a baj, hogy egy épkézláb autó nincs benne. Se egy Lambo, Se egy Carrera GT, se Lotus Elise, se japán autók (jó, egy pár 370es Nissan van benne). Ez nem az én autós játékom...Várom a mai akciót. És persze a Bluegiftes sorsolásokat (arra mondjuk megvehetném a TDU2-t, anno a Portal 2-ből is kettőt vettem, most van sorsoláson, olyan jó érzés látni :) bár most keret nálam sem sok van...).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3005) Serpiko


Serpiko
addikt

Végre egy jó gém a napi ajánlatba Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3006) lordjancso


lordjancso
senior tag

Na Serpiko, a mai gém annyira nem kukszi. :)
(Csak már valószínűleg mindenkinek meg van :P)

Szerk: Na látom be is futottál idő közben :)

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#3007) Serpiko válasza lordjancso (#3006) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van nem kuka :DDD Nekem már megvan, de tényleg jó kis játék jól elvoltam vele. akinek viszont még nincs meg az csapjon le rá. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3008) albert8 válasza Serpiko (#3007) üzenetére


albert8
addikt

Én nemrég kezdtem, előtte végigtoltam az AC-t az baromi jó volt, remélem ez is legalább annyira.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3009) Serpiko válasza albert8 (#3008) üzenetére


Serpiko
addikt

Van olyan jó ez a rész is jól fogsz szórakozni. Nekem ez még jobban is tetszet mint az AC.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3010) Samus


Samus
addikt

Mi ez a megjegyzés a játék alatt? Bizonyos felhasználókak gondja van a CD kulcsokkal?
Illetve ez is 4 gépes SecuROM, ugyanúgy lehet revoke-olni a helyi tartalom törlésével, mint a TDU2-t?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3011) SenorGrande válasza Samus (#3010) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Karácsonyi vásár alatt volt a kulcsokkal gubanc, szerintem csak kint felejtették a szöveget.
Igen, úgy is lehet, de nem muszáj uninstallálni, használhatod a hivatalos revoke tool-t is, ezzel egy Windows reinstall/hardvercsere utáni újból letöltést megspórolhatsz.
Itt a nagy Steam 3rd party DRM lista, lehet szemezgetni, ki, hol, mivel keseríti életünket. :D
Batman-ek esetén van még a GfWL 15 telepítési limitje, ezt viszont nem tudod revoke-olni sehogy! Ha elfogy, talán egyszer ad még a Microsoft support kulcsot.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3012) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Napi díl: Trine 2.

Ez egy remek játék és nem hagyhattam, hogy Serpiko lekukszizza. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3013) albert8 válasza KubanitoS (#3012) üzenetére


albert8
addikt

Legjobb és végre a dlc is le van árazva, nagyon jó kis játék. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3014) KubanitoS válasza albert8 (#3013) üzenetére


KubanitoS
veterán

Engem is a DLC érdekelt igazán, az alapjátékot már végigvittük haverral co-op módban. Rendkívül hangulatos, szép játék.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3015) maross


maross
veterán

Nalam van egy dlc folosbe, ha kell vkinek, megszabadithatna tole, 500ft, kb 1.7euro :). Bar ahogy nezem a steames gameplayt, mindjart kedvet kapok beaktivalni :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3016) Samus


Samus
addikt

Láttátok az új akciókat? Nagyon komoly leárazások vannak a SteamPlay játékokra. Meg is vettem a Penumbra Collection-t és a HL1-et, és nagyon erősen gondolkodom a Serious Sam pakkon is...de a másik részen biztosan. Két euro sincs. Nagyon szemét ez a Steam, az összes pénzem el tudnám költeni. Jó, hogy február végéig tart az akció, meglátom hogy marad...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3017) genndy válasza Samus (#3016) üzenetére


genndy
addikt

Hivatalos lett a Linux kliens, azért ez a sok leárazás. De persze jó dolog :K
Február végéig? El fogja venni a pénzed. Akkor az még 5-6 heti akciót is jelent... :DD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3018) lordjancso válasza genndy (#3017) üzenetére


lordjancso
senior tag

Szerintem nem fogják cserélgetni az akciós játékokat. Ez a pakk lesz végig.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#3019) Samus válasza genndy (#3017) üzenetére


Samus
addikt

Jó, csak 21ig van akció, de már így is elköltöttem van 12 eurót...és még a Serious Sam Goldra + második részre fáj a fogam...(a videók alapján a harmadik rész nekem csalódás..., pedig "komoly" fan vagyok)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3020) genndy válasza lordjancso (#3018) üzenetére


genndy
addikt

Nem a Linux sale-re gondolok, hanem most elindult egy új is, a heti akciók. 3-4 játék van leárazva. Most még ez fut.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3021) Serpiko válasza KubanitoS (#3012) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem kukszizom le nyugi jó kis gém ez csak nekem nem kell. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3022) Zamery válasza Serpiko (#3021) üzenetére


Zamery
senior tag

Tolja valaki linuxon a Steamet?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3023) SenorGrande válasza Zamery (#3022) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én igen, miért?
Pár kép, hátha vannak még érdeklődők. :)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3024) Zamery válasza SenorGrande (#3023) üzenetére


Zamery
senior tag

Kéne egy Tux. :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3025) SenorGrande válasza Zamery (#3024) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Azt sokan szeretnének. ;]
Nem cserélhető címkét kapott, nem is látszik a trade ablakban.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3026) Zamery válasza SenorGrande (#3025) üzenetére


Zamery
senior tag

Megoldom szerintem, már csak megfelelő pendrive-ot kéne találnom, amire ráfér az Ubuntu meg a TF2.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3027) SenorGrande válasza Zamery (#3026) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Sikerült? Ahhoz kell egy 16GB-os pendrive.

Én TF2 frissítés után csináltam egy biztonsági másolatot róla Windows-on, és visszaállítottam Ubuntu alatt. Megette, de ott leszedett még hozzá 300 Megát, annyiban különbözik a két verzió.
Mondjuk nem voltam elájulva tőle, nálam botrányos sebességet produkált.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3028) Zamery válasza SenorGrande (#3027) üzenetére


Zamery
senior tag

Még nem. De majd mókolok vele holnap. Kell még a Bastion-os bundle? Szerintem megvettem régebben.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3029) SenorGrande válasza Zamery (#3028) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Köszönöm, már kaptam Bastion-t salala fórumtárstól.
Sikerült összehozni?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3030) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánalt egy nagy kuka :DDD Great Big War Game -75% 2,49 euro.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3031) KubanitoS válasza Serpiko (#3030) üzenetére


KubanitoS
veterán

Remélem látod, hogy mindhárom helyre rosszul írtad le az ajánlat szót. :DDD Arra már nem is írok semmit, hogy mindenhova beírod szépen, hogy mi a napi díl, ide meg jön a kukszizás. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3032) genndy válasza KubanitoS (#3031) üzenetére


genndy
addikt

Ez az itteni bennfenteseknek a szleng :D

Nade: GMG-n napi deal: Borderlands 2! Kapott -60%-ot, így 20 €, de van -20% kupon is rá (GMG20-P4DLK-FKYRS), tehát csak 16 € ! Azért merem beírni, mert úgyis Steames. Sajnos a DLC-k nem kaptak leárazást.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3033) Serpiko válasza KubanitoS (#3031) üzenetére


Serpiko
addikt

Figyelmetlen voltam és tényleg elgépeltem máskor figyelmesebb leszek. Nagyon fáradt vagyok sok a meló és kevés az alvás mostanában (3-4 óra/nap), de legalább dől a lé és lesz elég pénz gémekre. Ez komoly szakmai topik ezért kuszizunk itt és nem ott na ezt jó megaszondtam. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3034) Serpiko


Serpiko
addikt

Nincs napi kukszi ez türhetetlen. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3035) genndy válasza Serpiko (#3034) üzenetére


genndy
addikt

De van, de van!
GameMaker: Studio
Na EZ kukszi! Még csak nem is játék. Kell ez valakinek? :((

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3036) Serpiko válasza genndy (#3035) üzenetére


Serpiko
addikt

Erre nem tudom mit mondani elképesztőek. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3037) SenorGrande válasza genndy (#3035) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Mi az, hogy kukszi? Ez nem kukszi!
Meg mi az, hogy ez nem játék?! Minden játék, amivel játszik a zember! Én végigvittem a Total Commandert is!! Kétszer!!4!!négy!!4!

:DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3038) lordjancso válasza genndy (#3035) üzenetére


lordjancso
senior tag

Na én is jöttem verni az asztalt!
Szégyeljék magukat, hogy még csak nem is játék....... :(((

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#3039) Serpiko válasza SenorGrande (#3037) üzenetére


Serpiko
addikt

Cool! :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3040) KubanitoS válasza Serpiko (#3039) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem érdemes lenne kifejleszteni egy új kifejezést, hiszen a napi dílre a kukszi már nem elegendő. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3041) genndy


genndy
addikt

A topik átment izgulósból dühöngőbe :))
Irány a Gumiszoba! :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3042) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat nekem kukszi ez, de jobb kukszi mint szokott Guns of Icarus Online -66% 6,45 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3043) KubanitoS válasza Serpiko (#3042) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ismét újabb magasságokba emelkedtél. ;] Kukszi, de jobb kukszi, mint szokott. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3044) Serpiko válasza KubanitoS (#3043) üzenetére


Serpiko
addikt

Szárnyalok! :DDD Nem is tudtam aludni annyira izgatott lettem, illetve lassan itt a mai kíváncsi vagyok nagyon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3045) Samus


Samus
addikt

Egy időre le kell állnom a Steammal...ebben a hónapban már sok volt...ti hogy bírjátok? :F

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3046) KubanitoS válasza Samus (#3045) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mire gondolsz? :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3047) Samus válasza KubanitoS (#3046) üzenetére


Samus
addikt

Oly sok játék, és kevés idő és pénz. De főképp pénz...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3048) Serpiko válasza Samus (#3047) üzenetére


Serpiko
addikt

A steam a legjobb dolog a világon olyan jó izgulni miatta. Erre mindig van időm segítek kicsit úgy csinálom, hogy alvás helyett kockulok a gép előtt aludni majd ráérek a sírban így vagyok vele. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3049) Serpiko


Serpiko
addikt

Na végre azt kell mondanom ez nem kukszi yes: Napi ajánlat: Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Complete Pack -65% 20,99 euro :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3050) KubanitoS válasza Serpiko (#3049) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem ez elég nagy kukszi még mindig. Az árról nem is beszélve.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.