Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Serpiko


Serpiko
addikt

Ingyen cumok ami semmire nem jó azért behuztam point bot [link]

Izgulok sok ilyen legyen kicsit könnyebb így izgulni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5852) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas volt itt egészen a hosszú hétvége végéig. Vidéken voltam 300 km távolságban de a steamon velem volt ott is. Jó volt ott is de itthon jobban megy az izgulás.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5853) SenorGrande válasza Serpiko (#5852) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Áprilisi izgulást meg kellene nyomni kicsit, nem?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5854) Serpiko válasza SenorGrande (#5853) üzenetére


Serpiko
addikt

De lehetséges bizony még kell húzni. Hajrá csappassuk. Kíváncsi leszek mi vár ránk ebben a hónapban.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5855) Serpiko


Serpiko
addikt

Bumm szimulátor akciós steamon gondolkodok rajta. Jó kis csőves szimulátor. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5856) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak simán az izgulàs most az éjszaka közepén. Valaki van itt vagy csak én vagyok fent ilyen későn...

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5857) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak izgulok no kommentár oké.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5858) Serpiko


Serpiko
addikt

Van itt valaki nem bírom az izgulàst egyedül. Segítsünk egymásnak je. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5859) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam FPS fesztivál kis izgulás meghozta gyümölcsét. Több mint a semmi vannak ingyen cuccok is. [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5860) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok! Most másra nincs időm.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5861) Serpiko


Serpiko
addikt

Eme késői órán csak a steamon és én de nem történik semmi. Jöhetne már a nyári szél alig várom. Ti várjatok már? Szerintem lesz valami nagy dobás idén.

#izgukok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5862) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás nem tudok aludni így ez marad nekem. :D ti tudtok aludni? Steamonnal almodni jó.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5863) Serpiko


Serpiko
addikt

Nyári szélig lesz meg valamilyen szél?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.