Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) eami


eami
addikt

izgulni jó, értem?

(#4702) Serpiko


Serpiko
addikt

Bizony jó :D sőt nagyon jó a legjobb dolog csináld csak aztán rájössz :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4703) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok
Van tipp arra, hogy Xbox Game pass ultimate előfizetést hogy lehet olcsón fenntartani? Úgy látom az első hónap csak 300 Ft, meg valami angol oldalon olvastam (csak nem túl jó az angolom) hogy Xbox gold csomagokkat is valahogy be lehet számoltatni olcsón ami kitolja a hónapokat. Ilyenekhez hogy lehet hozzájutni?
A Fiam rá van kattanva erre a Minecraft nevű hulladékra, mobilon anno valami akcióban megvettem neki fillérekért, de most nyúz, hogy a számítógépen is akar vele játszani, és ez az ultimate előfizetés ez tartalmazza, teljes verzióban meg 10 ezer forint ez a szutyok.
Havi 300-at talán még megérne, de 10 ezret egy ennél jóval komolyabb játékért sem fizetnék ki, nemhogy erre a pixelhalmazra.

(#4704) Serpiko


Serpiko
addikt

Xbox one topikban kérdezz rá a dologra. Itt is vannak hozzáértők csak az jobban pörög. :D kapsz itt is választ biztos vagyok benne nagy izgulások közt. Ebben a témában annyira nem vagyok otthon sajna.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4705) csuvicsuva válasza HUNited (#4703) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Vigyázz, Pc-s Game Passben nincs benne, csak konzolon.

Szerk: Közben már látom, hogy Xbox topikban válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4706) Serpiko válasza csuvicsuva (#4705) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért vannak itt izgulosok akik nem csak izgulni tudnak mint én. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4707) csuvicsuva válasza Serpiko (#4706) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Meglepődtem, hogy Control Ulti milyen "olcsó" Steamen, és még 20% kedvezmény is van rá. €39.99 helyett €31.99.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4708) Serpiko válasza csuvicsuva (#4707) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezzel szemezek amúgy már egy ideje azt mondjak jó gém. Bedobom szerezni de szerintem Xbox-ra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4709) csuvicsuva válasza Serpiko (#4708) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azt tudod, hogy csak az Ulti tulajok kapják meg ingyen a nextgen verziót? Ha esetleg tervezel a közeljövőben Series X/S-re váltani.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4710) Serpiko válasza csuvicsuva (#4709) üzenetére


Serpiko
addikt

Most lesz 2 éves az Xbox one x nem tervezzük a cserét egy darabig. De jó tudni ezt az információt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4711) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok nem bírom tovább. Mi lesz így velem vajon öreg koromra. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4712) soundsonic


soundsonic
aktív tag

sziasztok, másnak is van kapcsolódási problémája az origin klienssel? köszi

(#4713) Serpiko válasza soundsonic (#4712) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam megy rendesen most néztem rà, de lehet csak szerencsém van szokott ilyen steamon is lenni valakinek megy valakinek nem megy rendesen.

Ui:izgulok! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4714) csuvicsuva válasza soundsonic (#4712) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szia! Nálam jó, viszont a szerverhez nem tudtam kapcsolódni Fifában. Offline játék megy, remélem felhőbe is ment majd.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4715) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok ma este is és igen újra itt. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4716) eami válasza Serpiko (#4715) üzenetére


eami
addikt

na végre :)))

(#4717) Serpiko válasza eami (#4716) üzenetére


Serpiko
addikt

Túl vagyok a nehezén asszem. Most már könnyebb idő lesz várom a szeleket. :D dél délnyugatról jön.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4718) eami válasza Serpiko (#4717) üzenetére


eami
addikt

csilis bab volt este? :DDD

(#4719) Serpiko válasza eami (#4718) üzenetére


Serpiko
addikt

honnan tudtad :D Mágus vagy...

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4720) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Hogy lehet felhasználni Epic-en a kupont? Van két db 3000 Ft-os kuponom. Megvenném a Cyberpunkot. Másik kérdésem hogy kettőt is fel lehet használni egy vásárláshoz? Köszi a választ!

PSN: szuhi

(#4721) Golden9 válasza sz.atesz89 (#4720) üzenetére


Golden9
addikt

Epic Coupon

Minimum 4.390-Ft értékű vásárlásnál használható fel, és nem vonhatók össze.

Epic Games topik.

Szerk: Ja, és izgulok.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#4722) Serpiko válasza Golden9 (#4721) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönjük a tájékoztatást. Igaz nem szakmai topik de jött válasz a sok izgulás között. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4723) Serpiko


Serpiko
addikt

Imádok izgulni Komoly kihívás. :D ez kész gyönyör...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4724) Serpiko


Serpiko
addikt

Halljátok rájöttem izgulni jó. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4725) eami válasza Serpiko (#4724) üzenetére


eami
addikt

de izgulni még jobb :D

(#4726) Golden9 válasza eami (#4725) üzenetére


Golden9
addikt

A legjobb. :D

[ Szeretkezve ]

(#4727) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez már szeretem izgulós testvéreim. :D értitek a lényeget Je:D sokan együtt izgulni a király.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4728) Serpiko


Serpiko
addikt

Jelszó: izgulás01 vagy jelszó01 legyen? Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4729) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok! Az Epic games launchernéál tényleg ki kell törölni a letöltött játékokat,mert nem ismeri fel a már letöltötteket egy formázás után? Minden más launcher már készen is van....2TB -nyi cuccal...ez meg megse próbálja,sőt nem is enged telepíteni,amíg fizikailat ki nem törlöm a játék mappáját....

(#4730) Golden9 válasza djyuri (#4729) üzenetére


Golden9
addikt

Az Epic topikban talán van rá válasz.

[ Szeretkezve ]

(#4731) djyuri válasza Golden9 (#4730) üzenetére


djyuri
őstag

Köszönöm, működik :R

(#4732) Serpiko válasza djyuri (#4731) üzenetére


Serpiko
addikt

Ide izgulni járunk az akciók miatt :D Komoly szakmai topik ez is amúgy... :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4733) Serpiko


Serpiko
addikt

Ilyen késői órán vajon mit csinálok... :D Csak a steam és én illetve az akciók ami nincs asszem alvás lassan.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4734) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt a hellowin szél izgulok mi lesz vajon idén nekünk. Nagy dolgot várok valami egyedit. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4735) ravap válasza Serpiko (#4734) üzenetére


ravap
kezdő

Melyik szél szokott jobb lenni?

(#4736) Serpiko válasza ravap (#4735) üzenetére


Serpiko
addikt

Karácsonyi szerintem azt is várom legjobban. De most hellowin az inkább horror akciók szoktak lenni.

Ui: izgulok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4737) Serpiko


Serpiko
addikt

Most nem izgulok érdekes ilyen még soha nem vót. :D lolipopinyo

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4738) ravap válasza Serpiko (#4736) üzenetére


ravap
kezdő

Úgy látom, van ahol már elkezdődött a szél.
Venni kéne valamit. Vagy várjak még?
Izgulok. :D

(#4739) Serpiko válasza ravap (#4738) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem várni felesleges most olcsóbb nem lesz max karácsonykor. Vásárolni mindig jó Ja és izgulni is . Vásárlásra fel :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4740) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jól látom, hogy az Epic Store-ban csak egyesével lehet játékokat venni? Gondoltam elhasználom a 3000 Ft-os kuponomat, de a játék ára pont nem éri el a kért határt, viszont nem tudok mást mellé tenni a "kosárba".

Dive ever, work never.

(#4741) Golden9


Golden9
addikt

Az Epicnél egyszerre csak egy dolgot vehetsz. :(((

Epic Games topik.

Az izgalom legyen veletek. :K

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#4742) Serpiko válasza F-ECT$ (#4740) üzenetére


Serpiko
addikt

Általános Felhasználás feltételek mit ír ott lesz az okosság. Lehet nem összevonható az akciós ar miatt. Tegyél be kosárba kettő nem akciós játékot.

Ui: izgulok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4743) Serpiko válasza Golden9 (#4741) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az infót. :D

Izgulasra fel Je Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4744) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam szél Je! Izgulni nagyon jó. :D
Sniper: Ghost Warrior 3 Mi a véleményetek róla megeri?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4745) Serpiko


Serpiko
addikt

Izguljunk izgulok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4746) Serpiko


Serpiko
addikt

Na izgulosok behúztam a Sniper: Ghost Warrior 3 kiváncsi vagyok rá. :D

Ui: izguljunk tovább lassan itt a karácsonyi szél.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4747) ravap válasza Serpiko (#4746) üzenetére


ravap
kezdő

Izgulok, hogy jó legyen. :D
Jó játékot!

(#4748) Serpiko válasza ravap (#4747) üzenetére


Serpiko
addikt

Elszedtem majd szerdán érek rá kipróbálni addig meló. Ja meg költözök is van intézni való elég :D

Izgulás azért lesz bőven nyugi arcok.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4749) eami válasza Serpiko (#4748) üzenetére


eami
addikt

izgulás nélkül nincs élet... ha van élet, az nem élet :DDD :DDD :DDD

(#4750) Serpiko válasza eami (#4749) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez kur@a jó mondás lopom is Je! Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.