Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) nyikszi válasza Serpiko (#5300) üzenetére


nyikszi
őstag

Február 03-ig akciós, de holnap elintézem.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#5302) Serpiko válasza nyikszi (#5301) üzenetére


Serpiko
addikt

Hajrá izgulok, hogy meglegyen a játék :D

#izgulik

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5303) Serpiko


Serpiko
addikt

Az izgulás az élet értelme amúgy. :D izgulni jó így névtelenül nem ismerjük egymást de segítünk egymásnak. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5304) Serpiko


Serpiko
addikt

Eme korai órán is itt izgulok. Ki vagyok kínai újév imádom mindig van valami je. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5305) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok így sokkal jobb egy Havas reggel :D stemon és a hó nagyon adja.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5306) tomy88trance válasza Serpiko (#5305) üzenetére


tomy88trance
tag

Jöttem én is izgulni :D Csak én nem találom a felfedezés várólistát telon? Elvileg megint lenne kártya de így max pasziánsz lesz :D #izgulok

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5307) Serpiko válasza tomy88trance (#5306) üzenetére


Serpiko
addikt

Az telon buggos kicsit zard be utána nyisd meg jó lesz. Kártya most nincs szerintem. Ilyen gagyi hangulatjelek vannak. Lolipop

#izgulok hogy jó legyen telon a stemonod :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5308) Serpiko


Serpiko
addikt

Senkit nem izgat ez a kínai újév? Én azért Izgulgatok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5309) eami válasza Serpiko (#5308) üzenetére


eami
addikt

dehogynem csak túlizgulás miatti akció sokk csend van.

(#5310) Serpiko válasza eami (#5309) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehet így van szegények sokat izgulok értük hogy jobban legyenek a steamon Függők lolipop.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5311) tomy88trance válasza Serpiko (#5308) üzenetére


tomy88trance
tag

Engem most jobban izgat hogy táláljak albérletet a hó végéig, utcán nem fut a steam lol :(

Amúgy jön sok jó game elvileg a hónapban, htkgamesen is holfújév van meg epicen is ott asszem kupon van megint. Pedig ám valahol azt írták van kártya :/ :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5312) Serpiko válasza tomy88trance (#5311) üzenetére


Serpiko
addikt

Remélem nem leszel csavargó :D sok sikert az albérlethez. Merre felé keresel?

Annyi jó gém van csak idő nincs játszani. Mostanában stream nézek. Lol
Kártya soha nem vót kínai újévkor tudtommal.
#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5313) tomy88trance válasza Serpiko (#5312) üzenetére


tomy88trance
tag

Hát én is :( köszi! Kecskeméten amúgy. Na igen vagy zsé ilyen 20 ezer+os játékokra :D Értem akkor valszeg fake infó, sebaj

#izguloksi

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#5314) Serpiko válasza tomy88trance (#5313) üzenetére


Serpiko
addikt

Kecskemét ott nincs kontaktom sajna így nem tudok segíteni itt falun nálunk meg nincs semmi ilyesmi :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5315) Vigneau válasza Submarine (#5122) üzenetére


Vigneau
félisten

Percekkel ezelőtt fel is használtam, köszönet érte! Igaz, nem játék, hanem Windows 10 Pro Retail lett belőle. De ha nincs OS, nincs is mire telepíteni a játékot... :B :R

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5316) Serpiko válasza Vigneau (#5315) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulok mint mindig olyan jó érzés most boldog vagy csak a steamon és én vagyunk ketten :D örök szerelem ez nekem.
Kinek melyik a kedvenc platformja?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5317) SenorGrande válasza Serpiko (#5316) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nekem a Desura!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5318) Serpiko válasza SenorGrande (#5317) üzenetére


Serpiko
addikt

Ne már tényleg mi abban a jó? De elfogadom. :D

A többieknek mi a kedvenc?

#izgulok

Ui: haverom előrendelt steamon deket lol

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5319) Serpiko


Serpiko
addikt

Mindig van valami ezt már szeretem 2K kiadói vásár je. :D Megérte izgulni!

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5320) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok ma is nagyon ki van itt velem.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5321) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok je :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5322) eami válasza Serpiko (#5321) üzenetére


eami
addikt

aggódom... izgulsz te eléggé?

(#5323) Serpiko válasza eami (#5322) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm az aggódást jó tudni valaki támogat ebben a nehéz időben ami ránk jár mostanában. :D de kivirom lassan itt a tavasz és jön a szél is. Gondoltam addig hibernálom magam úgy gyorsabban telik az idő. :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5324) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok nem tudok aludni ismét csak a steamon bámulom akciót akarok. ;D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5325) Serpiko


Serpiko
addikt

Na mizu izgulosok hogy vagytok? Nekem megy az izgulás nagyon steamon imádás van :D
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5326) eami válasza Serpiko (#5325) üzenetére


eami
addikt

izgulok mikor kerülök már sorra a deck várólistán :DD

(#5327) Serpiko válasza eami (#5326) üzenetére


Serpiko
addikt

Haverom is rendelt jól csúszik neki a szállítás de meglesz mondtam majd adja kölcsön pár napra kíváncsi vagyok rá nagyon. Szerintem baszos lesz. :D
Lehet Gabe bácsi hozza ki neked is személyesen

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5328) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Hello. PC xbox game passom van. nfs hp remastered. ezt írja folyton,ujra indítás után is. xbox fiókkal linkelve van. mi lehet?

(#5329) Serpiko válasza Rebelf (#5328) üzenetére


Serpiko
addikt

Ehhez nem értek de vannak itt olyanok akik tudnak majd segíteni. Vagy kérdezz rá a azonnali játékos kérdések órája topikban.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5330) Serpiko


Serpiko
addikt

Portál Brige steamon 1.19 euró megéri?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5331) eami válasza Serpiko (#5330) üzenetére


eami
addikt

+1 sor mindig megeri

(#5332) Serpiko


Serpiko
addikt

Mondjuk ez igaz tényleg így van izgulásra fel :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5333) Serpiko


Serpiko
addikt

IZgulok steam deck jöhetne már. :D

# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5334) cskamacska


cskamacska
addikt

Vagy videokártya a benzinkútra. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5335) Serpiko válasza cskamacska (#5334) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt lopom tök jó. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5336) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam deck akarok most. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5337) Serpiko


Serpiko
addikt

Capcom kiadói vásár erre jó ébredni ez az je :D Megérte izgulni mint vegyek valami rezit? Melyik lehet jó? A legújabbal szemezek.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5338) Serpiko


Serpiko
addikt

Lesz valami nagyobb szél mostanában a nyári előtt? Izgulok már nagyon :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5339) Golden9 válasza Serpiko (#5338) üzenetére


Golden9
addikt

Nagyról nem tudok, hétfő estétől lesz majd JRPG leárazás Steamen.

#izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5340) Serpiko válasza Golden9 (#5339) üzenetére


Serpiko
addikt

Király köszi az is valami lehet izgulni je. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5341) Serpiko


Serpiko
addikt

Epicen húzom be a játékokat, de mikor fogom kijátszani őket azt nem tudom. :D Ismerem a mondást +1 sor je :D

Asszem nyugdíjas koromban jó lesz ez a sok játék :D

#Izgulok

ui: Amúgy újra rákaptam a CS:GO-ra. lolipopinyo.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5342) Serpiko


Serpiko
addikt

Semmi alvás csak az izgulás nem bírom tovább kell egy dekk :D
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5343) Serpiko válasza Serpiko (#5342) üzenetére


Serpiko
addikt

Senki nem izGul a dekk miatt nem hiszem el?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5344) eami válasza Serpiko (#5343) üzenetére


eami
addikt

én nagyon izgulok már... vajon 1,5 hetet, 1,5 hónapot netán 3 hónapot kell várni? Addig is izgulok ezerrel!

[ Szerkesztve ]

(#5345) Serpiko válasza eami (#5344) üzenetére


Serpiko
addikt

Veled vagyok kitartás izgulni együtt jobb :D hogy bírod gondolom nehéz aludni is?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5346) Serpiko válasza eami (#5344) üzenetére


Serpiko
addikt

Ma hogy bírod en izgulok nagyon. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5347) eami válasza Serpiko (#5345) üzenetére


eami
addikt

nagy nehezen álomba izgultam magam :DD

(#5348) Serpiko válasza eami (#5347) üzenetére


Serpiko
addikt

Az sem rossz kipróbálom ma asszem rám fér. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5349) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok nem bírom ki reggel lesznek gondok a felkelessel asszem lolipop. Ki mit csinál most?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5350) SenorGrande válasza Serpiko (#5349) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ha nem fekszel le aludni, nincs gond a felkeléssel! okosnéger.gif

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.