Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) eami válasza Serpiko (#5600) üzenetére


eami
addikt

szerintem azért van mert nem izgulsz eléggé, tessék rendesen izgulni :DD

(#5602) Serpiko válasza eami (#5601) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor nincs más hátra bekeményítek mostantól nincs lazsálás. :D hátha berakja Gabe bácsi a játékot végre. Ha nem akkor tüntetés lesz Gabe bácsi cége előtt. Megszervezzem komolyan. Lol

Ki akar jönni?

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5603) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok lassan nyár szél az év legjobb része jön Je.

# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5604) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok mikor jön már a nyári szél? Nem bírom már.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5605) Serpiko


Serpiko
addikt

Nyári szél gyere már nagyon vár az izgulos bagázs. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5606) Serpiko


Serpiko
addikt

Alvás off szél váràs és izgulàs on. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5607) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a meleg és a steam nyári szél is ez a kettő ütős kombo az biztos lol. Nagyon izgulok már számolom a napokat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5608) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan kezdődik június 29-.én és július 13-ig már csak pár nap és start je. Ki várja? Az év legszebb időszaka. Izgulasra fel lehet most valami nagyot fognak dobni a srácok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5609) Serpiko


Serpiko
addikt

Hogy bírjátok srácok lassan itt a szél. Most is fent vagyok és csak bámulom a steamont. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5610) eami válasza Serpiko (#5609) üzenetére


eami
addikt

én már erősen tikkelek

(#5611) Serpiko válasza eami (#5610) üzenetére


Serpiko
addikt

Ismeros az érzés plusz kéz és lábremegés is társul hozza. Olyan nehéz most nekünk de tartsunk össze. Kitartás már nincs sok hátra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5612) Serpiko


Serpiko
addikt

És itt van a szél Je. Nem bírok magammal nem lesz itt alvás vagy 2 hétig. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5613) Serpiko


Serpiko
addikt

Nap 1 kártya meg egy matrica hát nem is tudom mit mondjak. Irány a valve és tüntetés Gabe bácsi hátha észbe kap végre.

Ki jön velem? Álom az utat.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5614) Serpiko


Serpiko
addikt

Gyerünk lázadás irány a valve főhadiszállása romboljuk le. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5615) Serpiko


Serpiko
addikt

Na meg is van Far Cry® 6 szemezek nagyon. Izgulok megfogom venni vagy sem. Amúgy szerintetek PC-re vagy Xboxra kellene vennem melyiken lenne jobb? Úgy izgulok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5616) Golden9 válasza Serpiko (#5615) üzenetére


Golden9
addikt

Most Fanaticalon a legolcsóbb 32,39$-al de két hete még 26-ért is megkaphattad volna Uborkán HL áron.
Csak HL áron szabad vásárolni :K , lesve lesni a árgrafikon hullámzását :DD , úgy az igazán izgi. :))

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5617) Serpiko válasza Golden9 (#5616) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az infót ebben te vagy a mester igazi akció ármester. Na majd nyitva tartom a szemem izgulás közben. És szerinted box vagy PC legyen?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5618) Golden9 válasza Serpiko (#5617) üzenetére


Golden9
addikt

Én eladnám a box-ot, és játékokat vennék az árából. :K
Nem szimpatizálok a konzolokkal, az egyetlen dolog amit irigylek a konzolosoktól, hogy ott kevesebb a csaló. Én csak akkor játszanék konzollal, ha ingyen kapnék egyet, és már az összes PC-s játékomat 328-szor végigjátszottam volna. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#5619) Serpiko válasza Golden9 (#5618) üzenetére


Serpiko
addikt

Feleségem miatt van box azon játszik csak. AC tolja kenyér már a Mirage is elő van rendelve hónapok óta. :D nálam is a PC a nyerő amúgy :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5620) Serpiko


Serpiko
addikt

Sok alvás nem lesz itt úgy érzem most olyan jó. Kánaán van nekünk izgulosoknak a szél alatt. :D steamon függő vagyok nem tagadom na.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5621) Serpiko


Serpiko
addikt

Lázadás mikor induljunk a valvehoz? Csak a steamon és én vagyunk eddig párban. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5622) SenorGrande válasza Serpiko (#5619) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez válóok, nincs mese! :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5623) Serpiko válasza SenorGrande (#5622) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ez igaz lehet, de melyik fele lesz az enyém belőle... hosszú pereskedés. Nyeri fogok és az enyém lesz a steamon. Vicces lenne egyedül lenni az egész platformon. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5624) Serpiko


Serpiko
addikt

Olyan jó 👍 itt a szél az év legszebb napjai ezért izgulok egsz évben. Bárcsak soha ne lenne vége.

Izgulni jó együtt még jobb. Amúgy lazadasra toborzóm az embereket az utat fizetem bár azt sem tudom hol van a valve pontosan. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5625) eami válasza Serpiko (#5624) üzenetére


eami
addikt

írj levelet GabeNnek..... van hogy válaszol :)

(#5626) Serpiko válasza eami (#5625) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó ötlet jól kiosztom az öreget remelem észbe kap. De lehet inkább felhívom. Keresem is a számát Pill. :D tuti 555 kezdődik a filmekben is így van. Keresd te is a számot? Hátha meglesz beszélek vele csak magyarul.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5627) Serpiko


Serpiko
addikt

Mai kártya is behúzva mar csak 3 kell és kész a sor. Jó lesz emlékbe. :D ezért is lehet izgulni hogy kidobja a maradékot. Amúgy folias kártya eddig nem jött nekem sajnos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5628) Serpiko


Serpiko
addikt

Már csak egy kártya kell és megvan a sorom. Utána a többit adom el aztán dől a lé. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5629) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Legutóbbi Game Pass beszerzés (13 havi) a dealer-től kapott kód szerint "Purchased from BT/EE".

2 hónapig ment, most nem akar frissülni.

BT/EE fiókom nincs, így nem tudom törölni.

Vehetek MS game pass-ot és beírhatom a kódot? Felül fogja írni ezt a nem működő előfizetést?

Kösz!

(#5630) Serpiko válasza kaposznyak (#5629) üzenetére


Serpiko
addikt

Sajnos nem tudom a választ itt is kapsz csak tovább tart. Próbáld erre megkérdezni [link].
Izgulok, hogy sikerüljön, majd írd meg mi lett a vége a dolognak.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5631) Serpiko


Serpiko
addikt

Már csak pár nap van hátra a szélből ki kell használni izgulasra. A sorom megvan már így az emlék kitűző begyűjtve. Most indul a pénz keresés.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5632) eami válasza Serpiko (#5631) üzenetére


eami
addikt

na de.... mikor lesz már egy jó kis sale....???? :O

(#5633) Serpiko válasza eami (#5632) üzenetére


Serpiko
addikt

Azt mondta Gabe amikor elkaptam a 🎄 az lesz. Magyarázott mindent bocsánatot kért. Remélem betartja ha nem úgyis elkapom és annyi lesz neki. Indulok is haza ha nem mondott igazat visszatérek és lesz irgum burgum.

#IZGULOK

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5634) Serpiko


Serpiko
addikt

Dől a lé szép a kártyákból. :D
Így a végére még egy nagy izgulás. Happy finish zárásképpen kell majd.

# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5635) Serpiko


Serpiko
addikt

Vége a szélnek unatkozom. Mikor lesz a következő? Ősszel az mèg soká lesz nem bírom ki odáig. Nehéz időszak jön most az izgulosoknak.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5636) SenorGrande válasza Serpiko (#5635) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Megváltozott a neved Steamen, meg eltűntek a barátaid. Te voltál, vagy ellopták az accountod?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5637) Serpiko válasza SenorGrande (#5636) üzenetére


Serpiko
addikt

Valaki bejött fiókomba. Próbált lehúzni nem sikerült neki szerencsére. Időben megfogtam. Vegyetek fel újra. Nem tudom hogy csinálta törölt minden barátot ezt hogy lehet vissza állítani.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5638) Serpiko


Serpiko
addikt

Összes barátom elveszett brrrr. törtölte a csaló. Mondjuk minden tárgyam megvan nem tudta behúzni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5639) Serpiko válasza SenorGrande (#5636) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam szuportnak írtam. Megerősítették tényleg feltörték a fiókom azonban a törölt barátokat nem tudják visszaállítani. Aki gondolja vegyen fel újra itt [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5640) SenorGrande válasza Serpiko (#5639) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ismerőseid listáját SteamRep-en megtalálod. Historical Data (ez elég apró betűvel van írva)-> legördülő menüből választasz egy szimpatikus dátumot (látod mellette írva, hány ismerősöd volt annál a mentésnél) -> display.
Alul listázva lesznek az ismerősök. Sajnos először a steamrep oldalukat kell megnézni, és onnan tudsz menni a steam profiljukra. Macerás, de jobb megoldásról nem tudok.
Ehhez be kell jelentkezned az oldalon, de megbízható, a csere-csalók jelentésére született bő 10 évvel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5641) Serpiko válasza SenorGrande (#5640) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm! Most dolgozok de este vagy holnap megnézem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5642) Serpiko válasza SenorGrande (#5640) üzenetére


Serpiko
addikt

Már jelölgetek is vissza az ismerősöket. Most azt írja "steamon" sok ismerőst jelöltem várjak. Várok aztán folytatom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5643) Serpiko válasza Serpiko (#5642) üzenetére


Serpiko
addikt

Folytatom a barát visszajelölèst meg a profilomat is rendbe kell tenni jól szètbarmolta aki feltörte. Majd utána folytatom az izgulàst.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5644) eami válasza Serpiko (#5643) üzenetére


eami
addikt

hát ilyen izgulásra tuti nem számított senki sem :(

(#5645) Serpiko válasza eami (#5644) üzenetére


Serpiko
addikt

Hát nem ezek kaptam a szél utánra. Remelem soha többe nem lesz ilyen. Nincs károm, de a sok barát elvesztése baj. Mindegy most szedem össze őket a fenti oldalról steamrep.

Visszaigazolva a jelölésed. Köszi!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5646) eami válasza Serpiko (#5645) üzenetére


eami
addikt

na de lásd a jó oldalát.... legalább most azon lehet izgulni, hogy visszajelölj mindenkit :DDD

(#5647) Serpiko válasza eami (#5646) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony lehet csak ha sok jelölést csinálok mondja a steamon várják. De mennyit azt nem ezért tart sokáig. Izgulok hogy mindenkit vissza szerezzek. Csak ne irogatnák át a nevüket így nehezebb. Nem értem mire jó a nick nevet átírni. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5648) Serpiko


Serpiko
addikt

Klasszik izgulás eme meleg napon. Így azért nehezebb.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5649) Serpiko


Serpiko
addikt

Lopakodó fesztivál van lol. :D ez érdekes lehet mondjuk a Farcry 6 amivel szemezek.
Megéri? Jó játék?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5650) Serpiko


Serpiko
addikt

Szép jönnek vissza a barátok hosszú lesz mire jelölők mindenkit.

Mondjuk érdekes sokat jelöltem de nem igazol vissza Hm. Pedig a kis harang fent jelzi nekik. Nem értem…

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.