Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) eami válasza Serpiko (#5050) üzenetére


eami
addikt

epicen? semmit, az túl izgulás lenne hogy mit adnak még mellé ingyen :DDD

(#5052) Serpiko válasza eami (#5051) üzenetére


Serpiko
addikt

Amúgy igen minden héten zsakolom az ingyen játékot. Annyi van már életem végéig tudnék játszani. Csak idom nincs az izgulás miatt.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5053) Serpiko


Serpiko
addikt

Ilyen melegben nagyon izzadók izgulás közben. :D fura érzés.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5054) noblem1983


noblem1983
senior tag

Szerettem volna Game Pass-ból feltelepíteni az Age of Empires 2-t PC-re de nem akar semmit se csinálni. Se Store-ból se az Xbox alkalmazásból. Be vagyok lépve rendesen, szabad hely is van, előfizetés 2022-ben jár le úgyhogy egyszerűen nem értem. Halo Master Chief Collection fel van rakva, tegnap még működött ma viszont eltűnt az ikon képe csak jegyzettömb látható, ha rákattintok meg úgy csinál mintha le se lenne töltve ugrik az áruházhoz. Mi a franc baja van?

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#5055) Serpiko válasza noblem1983 (#5054) üzenetére


Serpiko
addikt

Ebben sajnos én nem tudok segíteni. Talán az Xbox topikban vagy az azzonali játékos kérdések topikban hamarabb lesz rá megoldás mint itt. Kapsz itt is választ figyeld meg. Izgulok hogy sikerüljön megoldani.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5056) Serpiko


Serpiko
addikt

Ki izgul velem eme késői órán. Lolipop

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5057) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulgatok itt magamban lolipop.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5058) eami válasza Serpiko (#5057) üzenetére


eami
addikt

hirtelen felindulásból elkövetett izgulás vagy csak alap járat ? :)

(#5059) Serpiko válasza eami (#5058) üzenetére


Serpiko
addikt

Alapjárat most csak várom a következő szélt. Hellovinkor lesz vagy előbb vajon?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5060) eami válasza Serpiko (#5059) üzenetére


eami
addikt

amúgy egyértelmű volt, csak teszteltelek nem vagy e beteg :DDD

(#5061) Serpiko válasza eami (#5060) üzenetére


Serpiko
addikt

:D Lolipop no para jól vagyok az izgulokám is a helyén van.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5062) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas van itt megint igen durván. De olyan jó izgulni. :D

#iZgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5063) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint nem tudok aludni csak a steam és én vagyunk itt és izgulok. Csak bánnám bámulóm a steamont. :D nem tudom lehet mindjárt elalszok. Lolipop.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5064) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni jó mondtam már. :D lolipop!

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5065) eami


eami
addikt

az izgulas vajon mi?

(#5066) Serpiko válasza eami (#5065) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez jó kérdés lehet írok egy blogot róla és híres leszek egy celeb. Így fog kezdődni "nos sz egész úgy kezdődött megszulettem." jó hosszú lesz így. Lol

Te amúgy mi akartál lenni kiskorodban? Én celeb vagy feltaláló.

#ixgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5067) Serpiko válasza Serpiko (#5066) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehet abba kéne hagyni az izgulást. Csak olyan nehéz nem tudok lejönni a cuccol lolipop! :D

# nem izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5068) Serpiko


Serpiko
addikt

Leállt a facebook most mi lesz meghal a világ :D Ezért inkább nem izgulok csak a steamon :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5069) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok lassannitt az következő szél már alig várom. Jó sok akciót ide nekünk... Steamon lesz valami újdonság érzem nagyot fognak villantani nekünk. :D

#ixgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5070) Serpiko


Serpiko
addikt

Tudja mindenki lassan jön a szél de jó úgy várom izgulok mint állat. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5071) eami válasza Serpiko (#5070) üzenetére


eami
addikt

ha a tavaszi sale vizet áraszt, akkor az őszi szél mit ?

(#5072) Serpiko válasza eami (#5071) üzenetére


Serpiko
addikt

Egyértelmű falevelet :D áraszt magából lol.

#izgukok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5073) Serpiko


Serpiko
addikt

Na végre itt a hellovin szél je :D Mit vegyek? mit vesztek? XBOX-hoz kéne ultimét passz arra gondoltam... Jó áron hol lehet szerezni?

#Izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5074) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulási jön lassan a karácsonyi szél úgy várom nem bírok aludni csak steamont bámulóm. :D nem tudom hogy bírom ki addig ki vagyok készülve. Lolipop

#izgulom

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5075) Serpiko


Serpiko
addikt

Kukucs arcok. Tudjátok mit csinalok? Na vajon izgukok

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5076) cskamacska válasza Serpiko (#5075) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már ilyen korán keltél izgulni, akkor gyorsan csapj le a Humble BF 2042 zakciójára, le ne maradj róla

:))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5077) Serpiko válasza cskamacska (#5076) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ezt megnézem asszem. :D ha felkeltem.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5078) eami válasza Serpiko (#5077) üzenetére


eami
addikt

"ha felkeltem."

csak nem kiütött az izgulás?

(#5079) Serpiko válasza eami (#5078) üzenetére


Serpiko
addikt

Délután keltem 14 óra után volt rohanás délután. Most jön az izgulás tovább folytatom. Van ilyen öregszem nem bírok ennyit izgulni egyszerre. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5080) Redneck válasza Serpiko (#5079) üzenetére


Redneck
veterán

Az abszolút öreg, már az izgulás közben elfárad. ;]
Besegítek, hogy ne csak egyedül izgulj. Izgulok, mert ha hazaérek, tolhatom végre a Forza Horizon 5-öt!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5081) Serpiko válasza Redneck (#5080) üzenetére


Serpiko
addikt

Forza jó gém haverom tolja megyek hozzá aztán kipróbálom. Jó izgulást mindenkinek. :D.

Ja apropó game passt keresek évest nem hiszem le hogy csak ultimate lehet kapni itt aprón. Vagy csak béna vagyok és nem találok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5082) Serpiko válasza cskamacska (#5076) üzenetére


Serpiko
addikt

100 euró a fullos verzió szinte ingyen van veszek belőle pár darabot. :D a sima is 60 euró szokásos ár nekem most ez sok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5083) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt az este vajon milyen lesz az izgulás… majd kiderül hajnalban ha bírom mèg idegekkel jelentkezem. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5084) Redneck válasza Serpiko (#5083) üzenetére


Redneck
veterán

Szét izgultam a napokban magam a Forza miatt, erre nem volt időm, se energiám rá. Ma reggel végre összejön a játék. Lehet az izgulás kavart be? Nem tudom, mindenesetre izgulok tovább, biztos ami biztos.
:D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5085) Serpiko válasza Redneck (#5084) üzenetére


Serpiko
addikt

Veled vagyok kitartast tudom milyen érzés ez nagyon nehéz. Csak túl leszünk rajta segítsük egymást. Leküzdjük az izgulás nehézségeit. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5086) Redneck válasza Serpiko (#5085) üzenetére


Redneck
veterán

Ha nem küzdjük le, megette a fene az egészet, mert izgulni együtt jó igazán. Hiszek benned és bennetek, hogy kellő izguló chit-t küldötök a rászoruló izgulók felé!

#izguljunk_együtt :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5087) Serpiko válasza Redneck (#5086) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem megjött ideért a chi köszönöm. Sokkal jobban aludtam ma éjjel. :D bizony a közös izgulas az jobb és könnyebb is elviselni.

Egy kérdés kicsit szakmai sima game passt nem lehet venni mindenhol az ultimate árulják itt apron…

#izgulok #izguljunk együtt. Lolipopinyo

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5088) Redneck válasza Serpiko (#5087) üzenetére


Redneck
veterán

Ami azért jó mert PC-n, Xboxon és felhőből streamelve, mobil eszközön is tolhatod, valamint tartalmazza az EA Play, és az Xbox Live tagságot. Kicsit megéri!? Izgulok hogy csatlakozz, ha eddig még nem tetted... Valamint örömömre szolgál, hogy átadhattam a chit, és az infót, a közös izgulás során! ;)

#izgulációnégyzet

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5089) Serpiko válasza Redneck (#5088) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulas a négyzeten ez cool. :D akkor lehet beszerzek majd egy ilyen game pass ultimate itt apron viszonylag jó áron van az éves tagság. Azért gondoltam erre mert akkor nem kell venni játékot lemezen ahogy eddig csináltam. Megvettem kijátszottam aztán eladtam. Csak a macera van ezzel venni eladni megy az idő vele. Gyűjtögetni meg nem akarom a játékokat ez nem érdekel csak itt állna halomban a sok lemez foglalja a helyet.

#izgulok

Ui: EA Play is van benne tényleg?

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5090) Serpiko válasza Serpiko (#5089) üzenetére


Serpiko
addikt

[link]Van szakmai topik most találtam.

Nem magamnak akartam válaszolni lol

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5091) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás van itt de nagyon alig bírom ez a nem alvás nagyon rossz csak banbán bámulóm a steamont lol. Olyan jó érzés amúgy csak a steam és én.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5092) Serpiko


Serpiko
addikt

Most jön egy szél izgulni jó látjátok. A szakmai steamon topikban mondták ohh jee.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5093) cskamacska válasza Serpiko (#5092) üzenetére


cskamacska
addikt

Kiváncsi vagyok mikor jön végre egy jó lehallgatás szimulátor, ha a valóságban a Pegazus, PhoneSpy, és haverjaik már ennyire népszerűek.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5094) Serpiko válasza cskamacska (#5093) üzenetére


Serpiko
addikt

Az jó lenne vennem meg rögtön az tuti. Írok is Gabe bacsikamnak intézkedjen.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5095) Serpiko


Serpiko
addikt

IzGulás a tetőfokára hág a mai este is. Lolpop :D

Ki izgul velem?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5096) Redneck válasza Serpiko (#5095) üzenetére


Redneck
veterán

Egész éjszaka szét izgultam magam, de nem volt időm megosztani veletek. Remélem a mai nap is ennek jegyében telik, megígérem, hogy rajtam nem fog múlni. Jó lenne már egy Xboxos Mafia szél, hogy ne csak a Steamon legyenek igazán jó árak, mert VGA nélkül, számomra nem célplatform.

#izgulok

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5097) Serpiko válasza Redneck (#5096) üzenetére


Serpiko
addikt

Helyes így kell ezt csinálni csak így tovább. Ugye milyen jó érzés? Izgulok a maffia szél miatt is. Xbox nekem is bejön jó játszani rajta. Csak idom nincs a sok izgulás miatt. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5098) Redneck válasza Serpiko (#5097) üzenetére


Redneck
veterán

Időm az sajnos nekem sincs sok, ezért is izgulhatok, de nem bánom, és reménykedek. Steamon sokszor vannak jó ajánlatok, de bízom benne, hogy az MS is dob valami akciós csontot az év végére, hogy ne csak az izgulással kelljen beérni...
Noha az sem rossz, de önmagában unalmas is lehet. Szét izgulás, szél izgulás, ilyen ez az őszi-téli átmenet.

#izguláció van, volt, és lesz is :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5099) Serpiko válasza Redneck (#5098) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól beszélsz így kell ezt csinálni. Na most kimerültem kicsit alszok lehet sikerül. MS szél lesz az álmomban érzem.

# izgulácio ON

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5100) Serpiko


Serpiko
addikt

Steamon Black Friday Autumn Sale 2021: November 24th - 30th, 2021 Ez az je izgulás bekapcs addig nem lesz alvás és utána sem csak a stemaon akciókat fogom bámulni. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.