Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Golden9 válasza DaVE-1 (#5746) üzenetére


Golden9
addikt

Humble Choice? Nem is tudom mikor hallottam róluk utoljára. :DDD Régen vásároltam ott 1-2 tucat játékot majd feledésbe merültek, remélem jól vannak, majd rájuk nézek. :R #Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5752) Golden9 válasza DaVE-1 (#5748) üzenetére


Golden9
addikt

Most picit megpróbáltam felfrissíteni a régi emlékeimet, és ezek jutottak hirtelen az eszembe, lehet, hogy van köztük hasznos is? :F Talán. :F :DDD #Izgulok

Ingyenes vagy akciós szoftverek
Bestbuy játékok
Bundle topik
Steam topik
Steam Trade topik
GamePod #akciófigyelő
Teljes verziós, ingyenes MOBIL játékok és alkalmazások
Eredeti játékok OFF topik
IndieGala groupbuy topik
+Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!

Aktuális játékdealek gyűjtőhelyei:
Isthereanydeal
GG.deals
Salenauts
CheapShark
Reddit GameDeals
SteamDB Sales
Steamgifts Sales

[ Szeretkezve ]

(#5753) Golden9 válasza Golden9 (#5752) üzenetére


Golden9
addikt

Ezek kimaradtak. :B
Öregszem.

Teljes verziós játékok letöltése ingyen topik.
Epic Games topik.
EA Origin topik.
Uplay topik.
GOG.com - Good Old Games topik.

Android játékok topikja.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5754) Golden9 válasza Golden9 (#5752) üzenetére


Golden9
addikt

Hat a Cavinton.

Ingyenes vagy akciós szoftverek topik.
Akciós ingyen digitális tartalmak topik.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5755) Serpiko válasza Golden9 (#5752) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem semmi gyűjtemény volt olyan benne vagy 5 topik amit nem ismertem. Figyelni fogom őket jó kis karácsonyi ajándék. Amúgy jönne admin ezeket a kiemelt posztba be lehetne rakni ha már így összeraktad. Na most fogom azt kedvencekhez hozzá adom őket.

A reszkessetek első 2 része jó amúgy.

Harry Potter nem nagy kedvenc de család nézni így én is. Alkonyat az nekem nem jött be. :S

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5756) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Totál össze-vissza dolgokat olvasok, help! :)
Ha csak PC-n játszok, akkor a PC Game Pass-nál ad bármivel is többet a Game Pass ultimate?

(#5757) Serpiko válasza r6man123 (#5756) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem biztos én így tudom Xbox Game Pass Ultimate - Game Pass, Live Gold, EA play szolgáltatás egy szolgáltatásban összevonva. Majd a többiek megerősítést kérem.

#izgulok! te szoktál?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5758) Golden9 válasza r6man123 (#5756) üzenetére


Golden9
addikt

Most mindkettő 300ft/14nap.

PC Game Pass — 14 napos próbaverzió – ismétlődés havonta.
Game Pass Ultimate - Az első 14 nap 300 Ft, majd 4790 Ft/hó.

Én először kipróbálnám az ultimate verziót, majd ha utána még engedi akkor a pc-set.

[ Szeretkezve ]

(#5759) Serpiko válasza Golden9 (#5758) üzenetére


Serpiko
addikt

Évek óta gondolkodok az elofizesen de nem tudom megéri vagy sem. Kicsit drága bár itt apron van pár egész jó éves ajánlat. Bekéne szereznem egyet lassan.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5760) DaVE-1 válasza r6man123 (#5756) üzenetére


DaVE-1
tag

Ha pc-s vagy neked a pc game pass kell.
Ultimate az csak annak jó akinek mindkettő gépe van ,mivel a game lista eltér.Van ami nincs a pc-sben de konzolosban igen és fordítva.
Szóval ha csak pc-s vagy nem kell neked a ultimate. Maximum ha olcsóbban jutsz hozzá mint a pc-s verzióhoz :)

Serpiko: Ezért jó ha mindkét géped van, vagy xboxon játszol mert ott meg tudod osztani egy ismerősöddel és akkor még feleződik az ára

[ Szerkesztve ]

(#5761) Serpiko válasza DaVE-1 (#5760) üzenetére


Serpiko
addikt

Xbox homolás folyamatban van 29.-én jön haver azt megcsinálja nekem. Jó dolog lesz érzem izgulok is miatta. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5762) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt az újév de azért a 19 órát nagyon várom már. Jöhet az új jutalom felvétel je. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5763) Golden9 válasza Serpiko (#5762) üzenetére


Golden9
addikt

A Steam díjak szavazós matricákat se felejtsd el begyűjteni.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5764) Serpiko válasza Golden9 (#5763) üzenetére


Serpiko
addikt

Az meg volt már annyira kellett mint egy falat kenyér:D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5765) Serpiko


Serpiko
addikt

Jack kezdi àtvenni az uralmat steamon felett. Így még most míg képben vagyok.

Boldog újévet mindenkinek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5766) Golden9 válasza Serpiko (#5765) üzenetére


Golden9
addikt

Jack ? :F

#Izgulok ki lehet az.

Boldog Új Évet Minden Izgulónak! :)

[ Szeretkezve ]

(#5767) Serpiko válasza Golden9 (#5766) üzenetére


Serpiko
addikt

BÚÉK!

Izgulosok itt az újév jön jó sok akció idén is reméljük.

Ui: Jack Deniels a barátom volt este. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5768) Serpiko


Serpiko
addikt

Mai kártya meg jutalom bezsákolva. Lassan vége a szélnek nem tudom mindkettő pisi kaki vot lesz velünk után. Olyan jó ez a karácsonyi szél. A tavaszi lesz a következő? Mikor vajon? Mit vettetek eddig?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5769) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma lesz még kártya vajon? Izgulok jó lenne ma kapni. A rendes steamon topikban olvastam nem lesz.

Meg azt nem pörög az a szakmai topik lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5770) Serpiko


Serpiko
addikt

Vége a szélnek sajnos mi lesz most velünk. Nagyon várom már a következőt. A nagy dobás szerintem a nyári szél alatt lesz érzem. Valami jó készül nekünk.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5771) Golden9 válasza Serpiko (#5768) üzenetére


Golden9
addikt

70 nap a tavaszi szélig.
Nem vettem semmit, annak ellenére, hogy még egy szélben sem töltöttem ennyi időt az árfigyelő oldalakon, és majd 100 játék lett kívánságlistás. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#5772) Golden9 válasza Serpiko (#5769) üzenetére


Golden9
addikt

Nem lett igaz, de legalább izgultunk egy picit. :))

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5773) Golden9 válasza Serpiko (#5770) üzenetére


Golden9
addikt

Az Epic tizedikéig szelel még. :K

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5774) Serpiko válasza Golden9 (#5771) üzenetére


Serpiko
addikt

100 játék nem semmi nekem asszem 10 van kb. Amúgy tényleg az epic ingyen gémek be vannak zsakolva. :D

70 nap a kövi szelíd nehéz időszak lesz majd kiirom magamból itt az izgulasom addig is. :D

Apropó kártyák egy sort kirakok a többit eladóm ennyi lesz a sorsuk.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5775) Serpiko


Serpiko
addikt

Olyan rossz most így szél után nem bírom. Csak a steamon bámulom most is. Érdekes dolgok ezek gondolkodom asszem most kicsit.

# izgulok

Ui: cs2 toltam sok a csaló sajnos. 70/20 a statjuk loll

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5776) Serpiko


Serpiko
addikt

Még mindig itt izgulok nem tudok aludni. Szélt akarok most. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5777) Golden9 válasza Serpiko (#5776) üzenetére


Golden9
addikt

A GOG-on másfél szél is fúj egyszerre. :)

Classic Winter Sale
Winter Sale Encore

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5778) Serpiko válasza Golden9 (#5777) üzenetére


Serpiko
addikt

Megyek is megnézem hátha segít kicsit. Azt a fene tudja egynek elmegy asszem.

,#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5779) Serpiko


Serpiko
addikt

Na izgulosok ki hogy bírja a szél nélküli napokat? Nekem most kezd kicsit könnyebb lenni. Mondjuk mindig akad valami akció itt-ott.
Kicsit azon kapom magam mostanában sok bámulom az epic-et is olyan érdekes. Lehet epci-es leszek lol. :D

# izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5780) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok eme késői órán is alig tudok elaludni. Imádok izgulni a sok akció miatt ez a függőségem nem tagadom.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5781) SenorGrande válasza Serpiko (#5779) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Annyira izgulok, hogy epic-es leszel-e! :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5782) Serpiko válasza SenorGrande (#5781) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ez nem lehet tudni előre lehet ma éjszaka elvileg kiderul. Aki itt lesz megtudja. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5783) SenorGrande válasza Serpiko (#5782) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Éjfélkor van aki farkasemberré, van aki epic-essé válik! Mindkettő rémisztő! :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5784) Serpiko


Serpiko
addikt

Eipc vagy a steamon a jobb szerintetek? Vagy egyéb platformot szeretek?

Én farkas vagyok este a fogam is hegyesedik olyankor lol. Az epices milyen vajon? Veszélyes gondolom.
#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5785) eami válasza SenorGrande (#5781) üzenetére


eami
addikt

most miért akarod hogy kitagadjuk? :DDD ;]

(#5786) Serpiko válasza eami (#5785) üzenetére


Serpiko
addikt

Ne ki leszek közösitve :D steamon a király. Rabságban tart amúgy kínoz :D lehet Stockholm-szindrómám van. Na jó ez durva lenne. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5787) SenorGrande válasza eami (#5785) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Két napja nem írt üzenetet! Már nem csak #izgulok, aggódom is! Lehet átváltozott? :O

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5788) Serpiko válasza SenorGrande (#5787) üzenetére


Serpiko
addikt

Most jöttem vissza a fogságból sikerült megszokni és vissza változni. A steamon hiányzott bár senki nem keresett ott lol:D
Jól vagyok és visszatértem terminatorosan.
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5789) SenorGrande válasza Serpiko (#5788) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem győztél meg! Aki végleg epicessé változott, az is pont ezt mondaná! Próbára kell tegyelek!
Hány point shop itemet lehet szerezni ingyen a Pirates vs. Ninjas Fest jóvoltából Steamon? Nincs sok időd válaszolni! (tik-tak-tik-tak)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5790) Serpiko válasza SenorGrande (#5789) üzenetére


Serpiko
addikt

3 darab remélem jó a válasz és nem jár le az idő. Ha nem jó a válasz magamra varatom a stemaon logót egész hatást. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5791) Serpiko válasza SenorGrande (#5789) üzenetére


Serpiko
addikt

Nos mi a jó válasz nem bírom már tovább szétizgulom az agyam na. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5792) SenorGrande válasza Serpiko (#5790) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Jó a válasz, de gyanús vagy nekem. Rajtad tartom a szemem. Van miért izgulnod!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5793) Serpiko válasza SenorGrande (#5792) üzenetére


Serpiko
addikt

Ki fogok készül teljesen megfigyelés alatt állok jaj nekem :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5794) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás rossz idők ezek nincs semmi szél. Jöhet a következő most jó.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5795) Serpiko


Serpiko
addikt

Eme késői órán nem akar velem izgulni? A stemaon is jó de együtt jobb. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5796) SenorGrande válasza Serpiko (#5795) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én is pont akkor izgultam, mikor te, csak nem voltam a fórumon!4

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5797) Serpiko válasza SenorGrande (#5796) üzenetére


Serpiko
addikt

Kàr a fenébe pedig jó lett volna. Na majd máskor osszehozzuk :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5798) Serpiko


Serpiko
addikt

Azért most jó kis vásár van [Steamon]. Csak kár, hogy majdnem mind megvan :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5799) Serpiko válasza Serpiko (#5798) üzenetére


Serpiko
addikt

Senkit nem érdekel ez a mini szél csak engem. Izgulok a sok rockstar játékért is. Mert jók és megerdemlik.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5800) Serpiko


Serpiko
addikt

Ja és ingyen a mienk lehet a Dead Island: Riptide Definitive Edition. Be is húztam je.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.