Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Serpiko válasza BomiBoogie (#4150) üzenetére


Serpiko
addikt

Ne csináld mert elcsábulok, amúgy igen támogassuk őket mi izgulosok. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4152) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok és portalanítok Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4153) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem tudok aludni csak a steam és én imádom. Bámulom bambán de akkor is izgulok nem tehetek róla steam függő vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4154) Serpiko


Serpiko
addikt

Portalanítani se jó. Lolipop! Ti hogy álltok vele? Vagy csak izgultok...

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4155) BomiBoogie válasza Serpiko (#4154) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Izgulok, mikor jön már a nyári sale.
Bár lehet, hogy az EPIC lepipálja. :D

(#4156) Serpiko válasza BomiBoogie (#4155) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony epic-re kiváncsi vagyok én is. Az mikor lesz?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4157) BomiBoogie válasza Serpiko (#4156) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most van. :D
Még nincs annyi címük szerintem, hogy általános sale lehessen.

A kolléga ajánlotta itt a Heavy Rain-t, annak a demója elérhető, maga a játék pedig június 13-ig "csak" 10 EUR.

(#4158) Serpiko válasza BomiBoogie (#4157) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ez fasza este be is ugrok a boltba és körülnézek. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4159) BomiBoogie válasza Serpiko (#4158) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sőt, jön a Journey is!

(#4160) Serpiko válasza BomiBoogie (#4159) üzenetére


Serpiko
addikt

Egyre izgatotttabb leszek ne csináld. Lassan leszelelek. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4161) cskamacska válasza Serpiko (#4160) üzenetére


cskamacska
addikt

Nagyon ne izgasd fel magad, mert az asszonyka családon belüli erős behatolás áldozatává válik. :P

Quantic Dream játékai már nem zakciósak, sőt, sok más leárazás is megszűnt, vagy csökkent a kezdeti lelkesedésükhöz képest.(a 10€ minusz már teljesen kamuvá válott)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4162) BomiBoogie válasza cskamacska (#4161) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem a Heavy Rain most is 10 EUR.
Lehet, hogy túl sokat vásároltál és téged is lekorlátoztak? :D

Hopp, a Journey meg már előrendelhető, és így 5 EUR!!!

Annyi egy nagy gyros-tál, hát be is zsákolom gyorsan! Max. nem eszem. :D

[ Szerkesztve ]

(#4163) Serpiko válasza cskamacska (#4161) üzenetére


Serpiko
addikt

Az nem jó alig várom hogy este legyen és hazaérjek melóból. Mi lesz ig velünk izgosokkal. :D ennyi lenne a nagy epic leárazásos buli, kezdeti lelkesedés elmúlt jól mondod.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4164) cskamacska válasza BomiBoogie (#4162) üzenetére


cskamacska
addikt

Igazad van, tényleg megy a -10€. :B

Viszont nagy újítást vittek akkor véghez azóta, mert a bolti listában már nincs megadva a pontos ár, csak játék oldalán, ill a kosárban írja ki rendesen a végösszeget. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4165) BomiBoogie válasza cskamacska (#4164) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most már csak az a kérdés, kell-e a Heavy Rain az akcióból, vagy sem? :D
Viszont az Outer Wilds-ból is lejön 10 EUR.
Döntések, döntések... :DDD

(#4166) Serpiko válasza BomiBoogie (#4165) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem kérdés mindkettő kell érzed szerintem te is. Izgulok mi lesz a döntés...lolipop

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4167) BomiBoogie válasza Serpiko (#4166) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jaj, mindig ez az izgulás, ezt nem bírja akárki!!!

Ráadásul ma jön ki a SteamWorld Quest is PC-re!

(#4168) Serpiko válasza BomiBoogie (#4167) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony csak a kemények bírják olyanok mint mi kiválasztottak. :S

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4169) BomiBoogie válasza Serpiko (#4168) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

És még a GOG sale is javában tart!
Én már bepörgettem egy Chuchel: Cherry Edition-t, 24 órás akciós volt.

(#4170) Serpiko válasza BomiBoogie (#4169) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem tolom a gog cuccot nem ismerem de úgy érzem megkell ismernem lassan. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4171) Serpiko


Serpiko
addikt

Ingyen játék steamon je! :D [link]

Ui: izgulok! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4172) Serpiko


Serpiko
addikt

Korán reggel is izgulok! Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4173) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4174) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt a nyári szél már nagyon várom és izgulok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4175) cskamacska válasza Serpiko (#4174) üzenetére


cskamacska
addikt

Van miért izgulni. :K

Steamon 3 euró a Tooth and Tail, de Monaco tulajoknak van 2,7 eurós csomag is belőle.

Illetve épp megjelent a Hell Let Loose világháborgós fél-valósághű csapatban rohangálós FPS, ez GMG-n az E3 kóddal most 18.74 font, ami kb 21 euróra jön ki, és jó 30% megtakarítást jelent. Mivel Early Access a játék, így ez inkább drágább lesz egy jóó darabig, nem olcsóbb.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4176) Serpiko válasza cskamacska (#4175) üzenetére


Serpiko
addikt

Azta milyen akciók tényleg megéri izgulni. Koszi az infót!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4177) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem bírom tovább hol vagy már steamon szél :D izgulok!

Ui: lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4178) BomiBoogie válasza cskamacska (#4175) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jó Single Player játék is van akciósan? :D
Nekem a Tooth and Tail és a Monaco is tetszik, de nincs kivel/nincs idő multizni. :)

EPIC-en megnéztem a Heavy Rain demót, aztán megvettem az egészet is, nagyon ígéretes.
Nem semmi, hogy 2010-ben milyen konzolos grafika volt. :O Mármint, hogy milyen jó. Én nem vagyok konzolos, de engem meglepett.

(#4179) Serpiko válasza BomiBoogie (#4178) üzenetére


Serpiko
addikt

Single játékok volt olyan idő amikor kiégtem a multin (cs:go) akkor pár hónapig single játékot toltam és nem volt rossz. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4180) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hogy a nagy izgulás közben legyen valami pozitívum is. :D

Humble key library takarítás során az alábbi kulcsokra leltem.
Kiemeltem, amelyek szerintem főleg érdekesek lehetnek.

Ha esetleg valakit érdekel egy cím, írjon, aztán lemeccseljük. :D
Ja és ez nem hirdetés, nem pénzért adom, de azért nem szeretném egyvalakinek az összeset.

911 Operator és DLC
Call of Duty: Black Ops 4 Standard Edition
Pool Panic
Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
Deadbeat Heroes
Goetia
Octahedron: Transfixed Edition
Do Not Feed the Monkeys
Tangledeep

Tannenberg
Steel Rats
Northgard
I'm not a Monster
Absolver
Dandara
Aviary Attorney
DARK SOULS™ III
DARK SOULS™ III - Ashes of Ariandel™
Holy Potatoes! We're in Space?!
Overgrowth

[ Szerkesztve ]

(#4181) Serpiko válasza BomiBoogie (#4180) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönjük a felajánlást ha kell valami majd szólok. Köszi! Je izgulni jó. Tiszteletbeli izgulos címet megkapod. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4182) Serpiko válasza BomiBoogie (#4180) üzenetére


Serpiko
addikt

Na átnéztem nekem ezek közül pár megvan ami meg nincs az nem kell. :D amúgy gondoltam a Call of Duty: Black Ops 4 hamar el fog menni, megsem lep a dolog.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4183) BomiBoogie válasza Serpiko (#4182) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, egy másik csoportba is beraktam, ott ment el.
Pedig vannak még közte azért jópofa címek. :)

(#4184) Serpiko válasza BomiBoogie (#4183) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony vannak jó címek közte. De csak azt szoktam elkérni itt amire tényleg szükségem van és játszanék is vele a plusz egy sor miatt nem, tudom vannak ilyen emberek. De inkább meghagyom másnak akinek tényleg kell.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4185) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok csak natúrban “Lolipop”

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4186) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt a steam szél Je! Nagyon várom már. Lolipop!

Ui: izgulok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4187) BomiBoogie válasza Serpiko (#4186) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hú, én már annyi cuccot vettem, EPIC-en is, GOG-on is, Steam sale már nem is érdekel annyira. :D

Sőt, most bejött az Xbox Live PC Pass, ott is vannak ütős címek, pl. Void Bastards, Metro Exodus. Utóbbi miatt sokaknak kivan a bundája, mert ugye azt ígérték, hogy 1 évig EPIC exkluzív lesz. :DDD

(#4188) Serpiko válasza BomiBoogie (#4187) üzenetére


Serpiko
addikt

Epic fiókban jó pár jatekom van már. Steam nálam a minden tudjatok :D Xbox cuccra kiváncsi vagyok nagyon. Mondjuk van Xbox van nekünk de csak feleség játszik rajta én meg nézem. Lolipop!

Emlékszem erre az epic exkluzív dologra pörgött is a fórum rendesen de nem csak itt.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4189) Serpiko


Serpiko
addikt

Ingyen epic játék megint szépen gyűlik. [link]

Ui:izgulàs on! Lolipopinyo!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4190) Serpiko


Serpiko
addikt

Amúgy izgulok lassan itt a szél :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4191) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem tudok, mit csinálni csak várok és várok nagy izgalommal vajon mi lesz a következő akció. Steam függő vagyok! Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4192) BomiBoogie válasza Serpiko (#4190) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De már nincs mit venni!
Ráadásul én, amit tudok, próbálok nem Steamen venni, hogy jobban támogassam a fejlesztőket.

Lehet, hogy át kéne nevezni a topikot Steam/GOG/EPIC/XBOX PC Pass felhasználók barátságos izgulós topikjává! :D Lehet, hogy többen is lennénk.:DDD

(#4193) Serpiko válasza BomiBoogie (#4192) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért venni mindig van mit. A fejlesztőket ha tehetem támogatom ez nemes cél. Nem csak itt mindenhol szeretem őket támogatni. Warezzolni nem szoktam :D

Amúgy topik név módosítàsa tetszik. Intézzzz valamit ha tudsz... lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4194) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a szél oh je! Lolipop! Igzulàs tetőfokára hàg. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4195) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem megy a steamon nem bírom tovább ki vagyok készülve. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4196) SP4C3


SP4C3
veterán

Most csak €555 a CoD gyűjtemény, a hülyének is megéri.

U.I.: Van felvétel az EA GAMES - nél? Szeretnék ott semmit tenni dolgozni és gennyesre keresni magam.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4197) Serpiko válasza SP4C3 (#4196) üzenetére


Serpiko
addikt

555 euró veszek kettőt belőle biztos ami biztos. Nálam még mindig akadozik a “steamon” asszem kivagyok készülve teljesen. Nehezek ezzel az idők nekünk izgulosoknak... lolipop

EA meló de jó lenne sok ingyen játék az ott dolgozóknak.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4198) SP4C3 válasza Serpiko (#4197) üzenetére


SP4C3
veterán

Inkább a sok eladott 555 eurós pakkból befolyó ingyenpénz lenne a jó, a játékok csak ráadás, megvenném abból a rengeteg pénzből a L4D3-at meg a HL3-a, eselteg a Portal 3-ba is invesztálnák.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4199) Serpiko válasza SP4C3 (#4198) üzenetére


Serpiko
addikt

HL3 mióta ígérik lol majd egyszer jön, de inkább soha. De azért izgulok érte hátha jön még idén valamelyik cím a 3 közül.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4200) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint én: kártyák sincsenek ez tűrhetetlen. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.