Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Serpiko válasza eami (#4400) üzenetére


Serpiko
addikt

Emlekszem rá durva volt. Sőt sok helyen az nagyon. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4402) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok lassan vége a szélnek asszem ma sem lesz alvás. :D Na de lassssan jön a karácsonyi szél nagyon bizakodó vagyok. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4403) csuvicsuva válasza Serpiko (#4402) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Őszi sale még lesz, vagy már volt? A nagy izgulásban már nem is emlékszem rá. :F :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4404) Serpiko válasza csuvicsuva (#4403) üzenetére


Serpiko
addikt

Az már vót asszem de semmi nagy durranás nem vót úgy emlekszem. Télben vagyunk így a karácsonyi lesz a következő.

Ui: izgulásra fel :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4405) csuvicsuva válasza Serpiko (#4404) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor jól emlékeztem, hogy black friday környékén szokott lenni.

Steam Black Friday/Autumn Sale 2019: (leaked) November 26–December 3

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4406) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok eme késői órán is. :D izgulni király Je!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4407) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma sem megy az alvás csak az izgulás és a steamon bámulás. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4408) cskamacska válasza Serpiko (#4407) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4409) Serpiko válasza cskamacska (#4408) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez nagyon kész akárcsak én a sok izgulástól. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4410) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Hello srácok!
Segítsetek kérlek kicsit.
Kaptam egy Epices kódot az AMD-m mellé a Borderlands 3 -hoz.
Szeretném megnézni a játékot, de a pénz is kellene.
Ha felhasználom a kuponkódot és letöltöm magamnak/ játszok vele x ideig, utána van még mód az értékesítésére esetleg? Azaz Epic store -ból el lehet adni egy játékot?

(#4411) cskamacska válasza NdrewSunix (#4410) üzenetére


cskamacska
addikt

Szeretném megnézni a játékot, de a pénz is kellene.

Ha beaktiválsz egy kódot bárhova, akkor az ott marad, maximum a fiókkal együtt adhatod át. De az macerás, és a vevőnek veszélyes is, emiatt a PH!-n tiltott.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4412) Serpiko válasza cskamacska (#4411) üzenetére


Serpiko
addikt

Én meg izgulok ám nagyon de nagyon Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4413) cskamacska válasza Serpiko (#4412) üzenetére


cskamacska
addikt

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4414) Serpiko válasza cskamacska (#4413) üzenetére


Serpiko
addikt

Az szép ott a helyen :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4415) BomiBoogie válasza cskamacska (#4411) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Adom a képet nagyon! :D

Sőt, úgy lenne a legjobb, ha megtarthatnám a játékot, de közben még másnak is eladhatnám, de csak úgy, hogy akkor játszhat vele, amikor én nem. :C

(#4416) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sziasztok!
Előfizettem a pc game pass ultimate-ra és lenne 2 kérdésem:

Valamiért a Rage 2 nem akar elindulni, a feladatkezelőben látom, hogy fut, de amúgy semmi sem történik. Valaki tapasztalt már ilyet? Más játékok gond nélkül mennek.

Egy GS cikkben ezt olvastam: "Az Xbox Game Pass Ultimate (ami a PC-s és a One-os kínálathoz is hozzáférést ad, sőt, Gold előfizetést is tartalmaz, és most 1 hónap EA Access, 3 hónap Discord Nitro, illetve 6 hónap Spotify Premium jár hozzá) most megint nevetségesen olcsó lesz, 3 hónapra mindössze 300 forint"

Az aláhúzottakról sehol sem találtam infót, hogy amúgy hol/hogyan/miként járna az előfizu mellé? Nem mintha 300 ft-ért a 3 hónap nem lenne elég... :B

(#4417) BomiBoogie válasza basaharc502 (#4416) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A PH is írt erről, viszont:

Az ajándék előfizetésre jogosító kódot e-mail és Xbox üzenet formájában is megkapjuk, ennek feltétele azonban az, hogy a Spotify fiókunk ne rendelkezzen még aktív vagy már lejárt Spotify Premium vagy Ultimate tagsággal (beleértve az ingyenes próbaidőszakot is), valamint legyen brit vagy USA-beli lakcímünk.

(#4418) Serpiko válasza BomiBoogie (#4417) üzenetére


Serpiko
addikt

Szakmai topik lesz itt lassan ezért ezért is izgulható :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4419) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez nagyon bejön asszem izgulok érte :D [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4420) Serpiko


Serpiko
addikt

Jön és lassan kezdődik a BF remelem lesznek jó játék akciók. Izgulok már nagy Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4421) ssgk


ssgk
aktív tag

Valami hasznos blekfrájdéj ? Nincs kedvem se időm nézelődni ...

(#4422) Serpiko válasza ssgk (#4421) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem sincs mert izgulok mindig :D ebben a topikban szoktam nézelődni. [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4423) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni de jó végre megint vásár van vagyis elszelelek :D Loloipoinyo! [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4424) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok már megint nehezen bírom már a nyomást. Lassan itt a karácsonyi szél. Mi lesz velem? Ti jól vagytok? :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4425) BomiBoogie válasza Serpiko (#4424) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én most lehet, hogy beszállok a konzolos bizniszbe, nem bírom már az állandó gépfejlesztési nyomást, öregszem. :D
Konzolon szokott lenni jó szél?? :F :Y

(#4426) Serpiko válasza BomiBoogie (#4425) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony szokott lenni szél elég durvák. Egy éve vettem feleségnek Xbox one x gépet. Szereti nagyon és igen erre a játékon kívül nem kell költeni semmit. :D nekem a kontrolleres irányítás nem megy sajna. Sőt a használt piac még olcsó is. De hivatalos akció is sok van a steam elbujhat az semmi ehhez képest.

Ui: izgulok Xbox szél Je!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4427) Serpiko


Serpiko
addikt

Megvan mit akarok arcképet... De vajon mi illene egy izguloshoz? várom ötleteket aztán majd az admin segít vagy kibannol :D Lolipop!

ui:izgulok mi lesz az arcképem :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4428) BomiBoogie válasza Serpiko (#4427) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Elérted már azt a szintet, hogy lehessen egyéni arcképed? :D

(#4429) Serpiko válasza BomiBoogie (#4428) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen elértem lassan 10 éve itt vagyok. Megvan már ezer éve az őstag szint is.

Szóval mi legyen? Ötlet kéne... nem lehet csak izgulni vagyis lehet de így jobb egy arc képpel. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4430) Serpiko válasza Serpiko (#4427) üzenetére


Serpiko
addikt

Szóval senkinek semmi öltelt? Izgulok nagyon LOLipop! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4431) BomiBoogie válasza Serpiko (#4430) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem ismerek izgulós karaktert, rajzfilmből vagy filmből, pedig olyan kellene avatarnak. Te tudsz ilyet? :F

(#4432) Serpiko válasza BomiBoogie (#4431) üzenetére


Serpiko
addikt

Utána nézek mindjárt. Izgulos vagy ideges karakter típus is jo majd így keresek rá. Filmes eszembe jutott mondjuk az nem izgulos de arról a szereplőről nem találtam rajzolt képet. vic mackey karaktere lenne az a kemény zsaruk sorozatból.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4433) cskamacska válasza Serpiko (#4432) üzenetére


cskamacska
addikt

Charlie Brown, Füles, Courage(the cowardly dog), Tunyacsáp már rég foglalt. :)

Esetleg GabeN?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4434) Serpiko válasza cskamacska (#4433) üzenetére


Serpiko
addikt

Az a kutya király. Gabe az is jó de ki rajzolja meg. Lol vagy ez hogy működik...

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4435) BomiBoogie válasza Serpiko (#4434) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

(#4436) Serpiko válasza BomiBoogie (#4435) üzenetére


Serpiko
addikt

Rendben köszönöm, utána járok azt majd lesz valahogy.

Ui: izgulok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4437) Serpiko


Serpiko
addikt

Annyi arckép van nem tudok választani... LÁL! Füles is jó :D Fentebb mondta valaki meg a kutya is cuki :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4438) BomiBoogie válasza Serpiko (#4437) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De Füles miért izgulós? :D

(#4439) Serpiko válasza BomiBoogie (#4438) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem találtam jobbat :D De már van füles az foglalt. Izgulos karakter nincs szerintem sajna. vannak előre gyártottak is pl. ez is jo pofa nézd csak: Giggles, Happy Tree Friends, Mondo Mini Show [link] közép tájt van.

ui: most írták jogosult vagyok Je!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4440) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok lassan itt a szél. De addig is az epic ingyen gémek 19.-től minden nap ha jól tudom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4441) BomiBoogie válasza Serpiko (#4439) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Giggles, Happy Tree Friends, Mondo Mini Show
Ez tetszi, jópofa és sokkal izgulósabbnak néz ki, mint ez a mostani rendőrfej. :C

(#4442) Serpiko válasza BomiBoogie (#4441) üzenetére


Serpiko
addikt

Holnap akkor kikérem remelem nem viszik el addig. Ma melozok késő estig na jó csak bejottem itt is csak izgulok. :D

Ui: lehet telorol megpróbálok beírni az arckép toppikba...

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4443) Serpiko válasza BomiBoogie (#4441) üzenetére


Serpiko
addikt

Na meg igényeltem az arcképét, remelem hamar megkapom izgulok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4444) BomiBoogie válasza Serpiko (#4443) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, ez jó hír! Még nincs rajtad. :D De ha nem is kell rajzolni, mert már kész van, szerintem hamar meglesz. :K

(#4445) Serpiko válasza BomiBoogie (#4444) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem kell rajzolni csak beállítani a képet. 2 napja írtam az arckép toppikba eddig semmi válasz biztos elfoglaltak a srácok. Mondjuk utánam azóta sem írt oda senki. Izgulok, de szerintem héten meglesz érzem. :D

Meg amúgy is lassan steam szél je! :D Epic is ingyen szórja majd minden nap a játékokat asszem 19.-től :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4446) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok most már nagyon sőt annál is jobban az alvás sem megy a sok izgulás miatt. Nem fogom kibírni a szél kezdetéig. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4447) Serpiko


Serpiko
addikt

És dobpergés itt a szél je! nekem tetszik eddig :D Farmolom a kártyákat lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4448) Serpiko


Serpiko
addikt

Nekem tetszik a szél :D nincs túlbonyolítva a dolog. Lolipop!

Ui: arcképre még mindig várok. Jöhetne már...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4449) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt és izgulok nagyon! Steamon, epic mi kell meg Ja tudom minden ami akció. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4450) Serpiko


Serpiko
addikt

Azt kell mondjam epic előtt le a kalappal. :D izgulok vajon holnap mit kapunk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.