Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Serpiko válasza SenorGrande (#5700) üzenetére


Serpiko
addikt

Micsoda mikor lesz nem mondod komolyan? Mondmeg nem bírom ki… ki fogok készülni :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5702) SenorGrande válasza Serpiko (#5701) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Tessék figyelemmel lenni, a pofidba nyomja a steamonka. :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5703) Serpiko válasza SenorGrande (#5702) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi figyelmesebb leszek mostantól. Mindig túl izgulok ezért nem veszem észre a dolgot. Na ez már csak pár nap je. Remelem lesz valami jó kis gém olcsón. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5704) Serpiko


Serpiko
addikt

Holnap őszi szél már alig várom nem fogom kibírni addig.

#izgulásra fel.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5705) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt az őszi szél je. Plusz játék jelölés amiért kitűző jár imádom.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5706) Serpiko


Serpiko
addikt

Ezek a napi jutalmak mire jók? Csak foglalja a helyet nem értem. Fel vegyem azért?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5707) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez a szél nem az igazi, nem jön be. Remélem majd a téli jobb lesz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5708) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam VR fesztivál megint ad napi jutalmat. Ez jó csak semmi értelme szerintem. ti mire használjátok ezeket? Felveszitek?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5709) Serpiko


Serpiko
addikt

Már nagyon várom a karácsonyi szélt. Az év legjobb időszaka számomra sok időt töltök olyankor a steamonnal. :D Nem tudom mi lesz velem addig kezdődhetne már ma most azonnal.

Izgulásra fel kockák itt a hajrá. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5710) Serpiko


Serpiko
addikt

úgy látom csak én várom a karácsonyi szélt :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5711) DaVE-1 válasza Serpiko (#5710) üzenetére


DaVE-1
tag

Az epic most kicsit emelt a kupon értéken. Az eddigi 25% helyett most 33% fog levonódni még az akciós árakból. Szóval még többet lehet majd spórolni :C(Szóval ketten már várjuk :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#5712) Serpiko válasza DaVE-1 (#5711) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ez jó hír lehet verseny lesz és a steamon is alkot valamit idén végre karácsonyi akcióra. Kivancsina várom vajon mi lesz idén. Mikor kezd a steamon szél?

Izguljunk addig is hajrá izgulosok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5713) DaVE-1 válasza Serpiko (#5712) üzenetére


DaVE-1
tag

Valvenak már nem kell reklám. Ők soha nem fognak ilyet bevezetni ez szinte biztos. De nem elég ha az epic teszi csak? Vagy neked nem mindegy hol játszol?

Steamről ezt találtam: December 21, 2023 to January 4, 2024.

(#5714) Serpiko válasza DaVE-1 (#5713) üzenetére


Serpiko
addikt

Mindegy amúgy nekem hol olcso a gèm. De jót tenne egy kis verseny a cégek közt. A valve nagy előnnyel indul az tuti. Régen nagyon durva karácsonyi akciók voltak még mini feladatok. Mostanában ez a felfedezesi lista van azt ennyi sajnos. Régen minden jobb volt. December 21. Nagyon várom már nem fogok sokat aludni addig csupa izgulas lesz az összes napom addig. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5715) DaVE-1 válasza Serpiko (#5714) üzenetére


DaVE-1
tag

Valve/ Steam: Éves szinten milliárdos bevételek a store-ból
Epic: Az ingyenesség meg a kupon osztogatások miatt gyakorlatilag minden év veszteséges úgy hogy sok játék exkluzív azaz csak ott vásárolható meg pc-n.
Verseny nyilván jó volna, mert mi játékosok szeretjük ha olcsóak a játékok,de a valvenak nincs kivel és miért versenyeznie.

Az árakat pedig nem a valve/ és egyéb más store tulajdonos határozza meg hanem a kiadók. Szerintem azért nincsenek már olyan "nagy akciók" ,mert a kiadók rájöttek úgyis megveszik az emberek ha sose látnak 80-90%-os leértékeléseket mást tenni ugyse tudunk. Ha játszani akarunk megvesszük őket.
(Amúgy vannak ilyenek pl az EA elég szépen megszórta a játékait 90%-os offal)

(#5716) Serpiko válasza DaVE-1 (#5715) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van még a valve a piaci cuccok eladása után is levesz magának kicsit. Régen megvettem mindent teli áron akkor 50 euro volt a plafon. Mostanában inkább várok és megveszem 50% akcióban vagy ha szerencsém van 75%. Majd meglatjuk hogy alakul a dolog ez hosszú évek lesz. Amúgy xboxra meg itt apron szoktam venni olcsón játékot kiviszem aztán adom tovább. Most far cry6 vadászok xboxra. Steamon 15 euro az mondjuk jó ár de boxra akarom.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5717) DaVE-1 válasza Serpiko (#5716) üzenetére


DaVE-1
tag

Nem egyszerűbb ha végigviszed game passba? Most tették bele. Teljes áron a game pass 4200ft egy hónapra. És nem is kell szenvedned az eladással

(#5718) Serpiko válasza DaVE-1 (#5717) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi tényleg várj csak asszem most van 300.-forintos pass lehetőségem. Hazaérek megnézem rögtön.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5719) DaVE-1


DaVE-1
tag

Epicen az új 33%-os kuponnal:

Ghost Recon Wildlands Ultimate Edition historical low ha jól látom: 4468 FT
Meg szerintem ez is
AC Odyssey Ultimate Edition 5138FT

[ Szerkesztve ]

(#5720) Serpiko válasza DaVE-1 (#5719) üzenetére


Serpiko
addikt

Jo ar érte az AC megvan kitolva maxra. A másik játék nem jön be nekem. Lesz lehetőség csemegézni még nekünk alig várom.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5721) DaVE-1


DaVE-1
tag

Ubiéknál is megy a sale.Az akción felül a HOLIDAY20 kóddal még lejön 20% (Epicen sokkal olcsóbbak az ubi címei)

(#5722) Serpiko válasza DaVE-1 (#5721) üzenetére


Serpiko
addikt

Epicen szoktam venni én is pont ezért. Amúgy van 300 forintos passom holnap veszem így olcsó lesz a far cry6 izgulok jó játék legyen ám. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5723) Serpiko


Serpiko
addikt

Steamon találtam Postal 4 jó kis gémnek tűnik. Lehet bezsákolom most -60%. Karácsonykor lehet kap -75%. Hm! Izgulok hogy így legyen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5724) Serpiko


Serpiko
addikt

Annyira várom a karácsonyi szélt nem bírom már kivagyok készülve teljesen. Lol

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5725) DaVE-1


DaVE-1
tag

[Final Fantasy XV 60% off 13.99€ (New HL)]

Ezt lehet "érdemben" egyedül játszani vagy úgy nagyon nehéz? Egyik részével sem játszottam még így nem tudom mire számítsak.

(#5726) DaVE-1 válasza DaVE-1 (#5725) üzenetére


DaVE-1
tag

Sorry a dupláért kicsúsztam az időből..
GMG-en is elindult az akciózás és ott ezzel az xp membership dologgal csak 11.20 euro
Érdemes felnézni a [GMG] -re elég jó akciók vannak itt is :C

(#5727) Serpiko válasza DaVE-1 (#5725) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem ismerem ezt a játékot. Ahogy nézem lehet egyedül is tolni de haverokkal az igazi. Egy próbát megérhet. Gmg rá is nézek hátha találok valamit. A steam szél is indul lassan már nagyon várom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5728) eami válasza Serpiko (#5727) üzenetére


eami
addikt

Még anno megjelenéskor kipörgettem. Első FF játék volt amit kijátszottam. Nekem nagyon bejött. Jobban szeretem az ilyen hack n slash jellegű játékokat.

(#5729) Serpiko válasza eami (#5728) üzenetére


Serpiko
addikt

Na akkor itt a válasz izgulos tagunknak a játékról. Várod a steamon szélt? Pár nap és kezdődik szerintem jó lesz van egy ilyen érzésem az izgulas mellett.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5730) Serpiko


Serpiko
addikt

Holnap szél nem fogok sokat aludni asszem addig. Izgulok nagyon hosszú lesz a napom. Ti hogy bírjátok?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5731) DaVE-1 válasza Serpiko (#5730) üzenetére


DaVE-1
tag

No offense ,de erősen túljátszod ezt :F

(#5732) Serpiko válasza DaVE-1 (#5731) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom de erről is szól a topik nézd csak. :D[link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5733) Golden9 válasza DaVE-1 (#5731) üzenetére


Golden9
addikt

Kezdetben nekem is ez volt az érzésem, de most már engem is elfogott a mester izgulása, remélem egyszer eljutok az ő szintjére. Egy izguló százat csinál. :D

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5734) Serpiko válasza Golden9 (#5733) üzenetére


Serpiko
addikt

Hajrá! Segít az AI elérni ha szükséges. Szerintem AI is tudja hogy kell izgulni. Mindjárt meg is kérdezem tőle. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5735) Serpiko


Serpiko
addikt

Este karácsonyi szél, már megy a visszaszámolás magamban. Nagyon várom a 19 órát izgulok mint állat. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5736) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak a szokásos steamon szél kár érte. Nem tudom mikor lesz végre valami jó és értelmes. Ugyanaz megy évek óta.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5737) eami válasza Serpiko (#5736) üzenetére


eami
addikt

hát ezaz :( az ember leizgulja a gatyáját aztán tessék....

(#5738) Serpiko válasza eami (#5737) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony igazad van, de legalább itt a szél amit annyira vártam. :D Még a kártyákkal is spórolnak eddig első nap több is esett most meg 1 db. Így nehéz lesz kirakni emlékbe a sort.

ui: legalább a steamon nem halt le.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5739) Serpiko


Serpiko
addikt

Boldog Karácsonyt izgulosok!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5740) DaVE-1


DaVE-1
tag

Szokta nézegetni valaki a store-ok eltérő árait?
Érdekes hogy van pl ami gogon olcsóbb mert nagyobb leárazást kap mint steamen de van ami meg fordítva. Érdekes :)

Jó árakban gazdag kellemes ünnepeket mindenkinek

(#5741) Golden9 válasza DaVE-1 (#5740) üzenetére


Golden9
addikt

:K A GGDeals, és ITAD oldalakat érdemes nézegetni ha spórolni akarsz.
A Históriás Ló legyen a barátod.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Minden Topiklakónak.

#Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#5742) Serpiko válasza DaVE-1 (#5740) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem szoktam nézni de csak azért mert Golden9 tagunk megoszt minden jó kis akciót. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5743) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan jön Kevin már készülök kicsit elfelejtem az izgulast. Ti nézitek? Addig is nyugalmam lesz nem a steamon logók. ;D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5744) Golden9 válasza Serpiko (#5743) üzenetére


Golden9
addikt

Meg kellene néznem, mert nagyon régen láttam már, de nem tudom magam rávenni. :D
#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5745) Serpiko válasza Golden9 (#5744) üzenetére


Serpiko
addikt

Megnéztem mondjuk a második rész közepén elaludtam. Biztos kiafáradtam a sok izgulasba. :D pótolni kell amúgy 5 része van lol

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5746) DaVE-1


DaVE-1
tag

Nem tudom ki és mennyire ismeri vagy használja Humble Choice előfizetést... Ez most jött szembe twitteren (csak azért se X-en)

A januári csomagból 3 játék "kiszivárgott":

Marvel’s Midnight Suns
Two Point Campus
Aragami 2

(#5747) Serpiko válasza DaVE-1 (#5746) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem hallottam róla még soha. Biztos lesz valaki aki ismeri is tud róla mondani valamit.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5748) DaVE-1 válasza Serpiko (#5747) üzenetére


DaVE-1
tag

Havi 10€-ért kapsz 8 db játék amiket steam-re tudsz aktiválni.
Érdemes befizetni rá, mert sokszor egész jó címeket adnak. Ez pause-olható is ,tehát ha az adott játékok nem érdekelnek akkor nem kell kifizetned.
De sokszor ad rá kedvezményt a Humble ,de legtöbbször inkább csak akkor ha sokat pausoltál. Ilyenkor akár 6-7 € is lehet a havi csomag ,de ez sok mindentől függ.

Mostani havi pl ez:

[ Szerkesztve ]

(#5749) Serpiko válasza DaVE-1 (#5748) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez jónak néz ki mégis nézem lehet van benne olyan ami kell nekem. Szemmel kell tartani és lecsapni ha van valami jó benne. Köszi hasznos infót.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5750) Golden9 válasza Serpiko (#5745) üzenetére


Golden9
addikt

5 rész! :Y Ezt nem is tudtam, az első kettőt láttam csak, akkor van mit bepótolnom.
Feljegyeztem őket a listámra a Harry Potter, az Alkonyat, meg az Éhezők viadala filmek után, valahogy azok is kimaradtak.
A Harry Potter filmek tetszenek, de valamiért mégis elakadtam az első résznél :D , az Alkonyatból, és az Éhezők viadala filmekből is csak az első részt láttam, nem jött be egyik sem, de azért mégiscsak pótolni kellene őket.
Ja, és a A Karib-tenger kalózaiból is csak az első trilógia volt meg, pedig ez a sorozat is bejön, csak el ne rontsák. #Izgulok

[ Szeretkezve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.