Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Serpiko válasza SenorGrande (#5450) üzenetére


Serpiko
addikt

Left for dead az nem rossz ha normalisakkal dob össze. Néha szoktam tolni. Van ilyen egyedül expert fokozaton a fináléig simán elviszem.

Macska: na ezt jól csináltad Grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5452) Serpiko


Serpiko
addikt

Na izgulosok ki várja a következő szelet? Én nagyon nem bírom tovább.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5453) Serpiko


Serpiko
addikt

Akkor izgulok tovább magamban ma sem lesz alvás csak a steam és én leszünk ma éjjel is. :D

# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5454) Golden9 válasza Serpiko (#5452) üzenetére


Golden9
addikt

Itt voltam, találtam is egy Szélet :DDD , csak utána már nem bírtam gépelni az izgalomtól.

#Akció

[ Szeretkezve ]

(#5455) Serpiko válasza Golden9 (#5454) üzenetére


Serpiko
addikt

Uh de jó ez az imádom megérte izgulni. Kitartast neked tudom nem könnyű de együtt jobb izgulni és elviselni a nehézséget. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5456) eami


eami
addikt

mi ez a lazulás... tessék izgulni jobban!

(#5457) Serpiko válasza eami (#5456) üzenetére


Serpiko
addikt

Kicsit pihentem elfaradtam a sok izgulásba mostanában de visszatértem terminátorosan. :D indítom is a steamont es nézem egész nap az akciókat várva.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5458) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak én gondoltam benézek és izgulok kicsit mert az alvás nem megy sajnos.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5459) Serpiko


Serpiko
addikt

Most Appel event izgulás van annyira jó. :D imádom remelem ti is.

# izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5460) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok ma is várom a következő steamon szélt nagyon. Nem bírom már nagyon nehéz aludni sem tudok csak bámulom a steamont. Sok barim van ott is amúgy. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5461) BomiBoogie válasza Serpiko (#5459) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De nem volt semmi extra bejelentés, csak a dinamikus sziget.
Én is izgultam kicsit azért. :D

(#5462) Serpiko válasza BomiBoogie (#5461) üzenetére


Serpiko
addikt

Pont elég ennyi is nekünk izgulosoknak. De amúgy is lassan itt az őszi szél. Jól gondolom?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5463) eami válasza Serpiko (#5462) üzenetére


eami
addikt

csak azon izgulok hogy ha a tavaszi sale vizet áraszt, akkor mit csinál az őszi sale?

(#5464) Serpiko válasza eami (#5463) üzenetére


Serpiko
addikt

Fa levelet áraszt magából meg steamon akciót :D lassan lehet összeszedni. A fa leveleken van az aktíválo kód a steam kulcs legalábbis nálunk itt falun.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5465) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint ez a fránya steamon nem bírom akciót ide nekem most. Ki vagyok éhezve de nagyon. Lehet Xbox ultimate lesz belőle most találtam olcsón itt aprón. :D ja meg lassan jön a karácsonyi szél. Lehet addig hibernalom magam addig. De hívom ha nem ébredek fel? Félek valaki felkelt majd karácsonyi szél kezdetekor.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5466) eami válasza Serpiko (#5465) üzenetére


eami
addikt

kapaszkodj, mert sale van!!!!!!!

https://store.steampowered.com/category/hack_and_slash/

bocsi, tudom most egész éjszaka nem fogsz tudni aludni :(

(#5467) Serpiko válasza eami (#5466) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez kellett nekem nem is megyek aludni irány a steamon :D köszi
Add valami gyűjthető dolgot is?
#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5468) eami


eami
addikt

a legjobb dolgokat lehet gyűjteni most is! plusz egy sorokat!!! :DD

(#5469) Serpiko válasza eami (#5468) üzenetére


Serpiko
addikt

Hazaerek szedem is ki a kártyákat köszi már alig várom. Biztos izgalmas kitűző dög adni Je :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5470) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulásra fel hajrá. Ki tart velem ma este?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5471) eami válasza Serpiko (#5470) üzenetére


eami
addikt

naná hogy naná, izgulás ON!

(#5472) Serpiko válasza eami (#5471) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez az csapassuk neki. Amúgy most néztem Epic account is tele van már szépen játékkal. Nem is tudom mikor fogok velük játszani.

Amúgy miért húzza be mindenki az ingyen játékokat ha soha nem fog vele játszani. Ilyen vagyok en is de nem értem miért...

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5473) Serpiko válasza Serpiko (#5472) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt vagyok ma este is csak a steamon a szerelem soha nem múlik. Izgulni olyan jó :D
Fenti kérdésre keresem a választ még mindig.
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5474) Serpiko


Serpiko
addikt

Már nem bírom ki vagyok készülve asszem off. Ja a net is lement pár percre na akkor volt csak izgalom. De utána a steam újra online volt Je. Sehol senki aki velem izgulna.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5475) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Izgulok, hogy ügyesen izgultok-e!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5476) Serpiko válasza SenorGrande (#5475) üzenetére


Serpiko
addikt

Helyes így kell ezt köszi a támogatást. Sokkal könnyebb így nekem izgulos betegnek :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5477) Serpiko


Serpiko
addikt

Az új steamon mobil app nekem bejön tetszik. Nektek?

Izgalom van itt minden ami kell teljesen kész vagyok ez kellett az izgulás mellé :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5478) eami válasza Serpiko (#5477) üzenetére


eami
addikt

na remélem izgul mindenki, mert aki nem izgul az nem is él igazán.

(#5479) Serpiko válasza eami (#5478) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van jól beszélsz :D tuti sok izgulos van itt csak nem szólnak hozzá olvassák a topikot. Ők az olvasó izgulosok kicsit szégyenlős tagok. Egyszer úgyis hozzaszolnak az izguláshoz. Izgulok értük is na más sem lesz alvás.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5480) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam új appbol a cset részt kivettek külön app van hozzá. Ez nem tetszik nekem. Olyan jó volt együtt a kettő. Biztos nem töltöm le a cset appot külön hülyék ezek. Mert csinálták így vajon?

# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5481) eami válasza Serpiko (#5480) üzenetére


eami
addikt

hogy jobban izgulhass.... ugyanis ha nem töltöd le a chat appot, akkor többet izgulhatsz írt e valaki amíg gép közelbe nem kerülsz :)

[ Szerkesztve ]

(#5482) Serpiko válasza eami (#5481) üzenetére


Serpiko
addikt

Mondjuk ebben van valami jól beszélsz adtál most egy kis erőt es ötletet. :D

#izgulok a Cset miatt is lolipop

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5483) eami


eami
addikt

jó estét, jó izgulast!

(#5484) Serpiko válasza eami (#5483) üzenetére


Serpiko
addikt

Hajrá Je itt vok! Most új Dili a steam appot nézegetem ismerkedünk. Izgulok a cset bele kerülés fontos lenne nekem amúgy. :D

#izgilok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5485) eami


eami
addikt

azt hallottatok hogy az izgulas jót tesz az egészségnek?

(#5486) Serpiko válasza eami (#5485) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt nem is tudtam mesélj még. Pontosan miben segít?

Izgulásra fel hogy egészségesek leszünk készülve a télre.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5487) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas lesz itt bőven jön a hellovin szél je. Október 25.-én kezdődik. Remelem lesz valami jó kis gém olcsón. Illetve kitűző is jól jönne.
[link]
#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5488) eami válasza Serpiko (#5487) üzenetére


eami
addikt

és min izgulsz jobban? hogy mit akcioznak le vagy hogy mennyi marad a penztarcadban utána?

(#5489) Serpiko válasza eami (#5488) üzenetére


Serpiko
addikt

Az akció érdekel a pénz nem számít :D
Úgy várom már a holnapot aludni is alig tudok. Valami jó horror játékot tudsz?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5490) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt a szél alig bírom már ki addig Végem van na.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5491) Serpiko


Serpiko
addikt

Es le halt a steamon milyen meglepő ja nem. Mindig ez van már megszoktam na mindegy a lényeg szél van lehet izgulni. Ja és lassan itt a karácsonyi szél.
Gyerünk vásárolni hajrá.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5492) eami válasza Serpiko (#5491) üzenetére


eami
addikt

szóltam GabeNnek, hogy kicsit lojjek le a szervert start után, hogy még jobban tudjunk izgulni.

(#5493) Serpiko válasza eami (#5492) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi éppen hogy túléltem eddig is tudtam Bene van a kezed nehéz volt az a pár óra. Amúgy nincs semmi kitűző vagy valami ingyen ajándék? Keresem de sehol semmi hihetetlen.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5494) maross válasza eami (#5492) üzenetére


maross
veterán

egy se lett akcios a wishlistemen levo auto shooterek kozul...izgulhatok karacsonyig..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5495) Serpiko válasza maross (#5494) üzenetére


Serpiko
addikt

Veled vagyok kitartás karácsonyig már nincs sok hátra. Izgulásra fel beszéld ki magadbol azért van ez a topik.

Amúgy van még lehetőség hibernálod magad karácsonyig. Van kölcsön hibernálom ha kell.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5496) Serpiko


Serpiko
addikt

Hellowin szél Je nem lesz alvás pár napig. :D oh erre vártam már egy ideje.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5497) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma sem lesz sok alvás pedig kéne már napok óta csak a steamont bámulom nem bírom nélküle örök szerelem marad aszem. Most nézelődők aztán lehet veszek is valamit. Ti mit vettek eddig?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5498) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma este hellowin buli a steamon. Most csinálom csoportot. Mindenki fehérben legyen izgulos steamon wájt party :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5499) cskamacska


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5500) Serpiko válasza cskamacska (#5499) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez nagyon ott van. :D lopom muszály.

Izgulok a hellovin nagyon félelmetes. Mi lesz itt még reggelig nem fogom kibírni.

Ui: kicsit azért félek.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.