Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) BomiBoogie válasza Serpiko (#4300) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Topik összefoglalót is csinálhatnánk amúgy!

Ami lehetne benne: tippek izgulás ellen. :D

(#4302) Serpiko válasza BomiBoogie (#4301) üzenetére


Serpiko
addikt

Király ezt jó lenne :D végül a legjobb topik lesz. Mondjuk most is az már.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4303) l.skywalker válasza Serpiko (#4302) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4304) Serpiko válasza l.skywalker (#4303) üzenetére


Serpiko
addikt

Izgulás on! Nem bírok magammal. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4305) eami válasza Serpiko (#4304) üzenetére


eami
addikt

javaslom hogy a vagyonszerzés szabályai mintájára, legyen izgulás szabályai is a topik összefoglalóban :DDD

pl.

1. Izgulni mindig jó
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem

:DDD :P

(#4306) Serpiko válasza eami (#4305) üzenetére


Serpiko
addikt

4. Izgulás függőséget okoz de nem kell félni tőle.

5. Együtt izgulás a legjobb.

Megint lesz dolga a moderátornak. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4307) BomiBoogie válasza Serpiko (#4306) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csinálom majd, amint tudom! :D
Valami finom kis izgulós képet is keresek. :K

(#4308) Serpiko válasza BomiBoogie (#4307) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez az Je! Köszi lolipopinyo!

Izgulás más nem is kell. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4309) BomiBoogie válasza Serpiko (#4308) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, lett összefoglaló és jobbra téma tudnivalók is, de szerintem még bővíthetjük, mivel lehetne? :C

(#4310) Serpiko válasza BomiBoogie (#4309) üzenetére


Serpiko
addikt

Nagyon fasza lett majd agyalok rajta azt majd bővül a lista.

Izgulás istenére esküszünk minden akciót izgatottan várunk. Ez is jó az összefoglalóba.

Ha izgulsz gyere segítünk rajtad és megkönnyebbülsz. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4311) eami válasza BomiBoogie (#4309) üzenetére


eami
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#4312) SP4C3 válasza BomiBoogie (#4309) üzenetére


SP4C3
veterán

Mindjárt összeizgulom magam!!!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4313) Serpiko válasza SP4C3 (#4312) üzenetére


Serpiko
addikt

Úgy is kell azt csinálni. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4314) Serpiko


Serpiko
addikt

Úgy izgulok már megint még mindig. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4315) Serpiko válasza Serpiko (#4314) üzenetére


Serpiko
addikt

Összefoglalóba mehet 6. Egyedül is lehet izgulni de így nem olyan izgalmas. :D Lolipop

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4316) BomiBoogie válasza Serpiko (#4315) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Beíram! :D

(#4317) Serpiko válasza BomiBoogie (#4316) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi Je! Ha a nagy izgulásban jön az ihlet akkor írom is :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4318) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Izgulok. Jön a hétvége.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4319) Serpiko válasza l.skywalker (#4318) üzenetére


Serpiko
addikt

Csapassuk az izgulast. Hétvégén jobb izgulni több az idő rá:D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4320) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Sziasztok
Hátha itt gyorsabban kapok választ, mert tűkön ül az emberem. :)
Légyszi valaki segítsen:
[link]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4321) cskamacska válasza s7evcsenko (#4320) üzenetére


cskamacska
addikt

A teljes Fifa 20-at kapod.. a 15 eurós Premier változattal. ;] Ha csak keveset játszanál vele megérheti, de úgy tudom kellően sok mikrotranzakció van a játékban, így ez már az előfizetéses MMO esete lesz, nem a megveszed és évekig játszod önálló játéké.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4322) s7evcsenko válasza cskamacska (#4321) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszi. :R
Csak fifázik, így megvette inkább az standardot.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4323) Serpiko válasza s7evcsenko (#4320) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak annyit tudok itt bérled a játékot ha nincs elofizetesed vagy lejár, akkor nem tudsz játszani. De majd jönnek olyanok aki jobban tudják.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4324) Serpiko válasza s7evcsenko (#4322) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól tetted ezt csinaltam volna en is. :D

Ui: izgulok Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4325) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kicsit izgulok. Epic-en behúztam a 2 Batman csomagot, de az Arkham Collection-nél hibát írt ki. Rányomtam még egyszer, utána kiírta hogy "owned" de tegnap néztem és sajnos kihagytam. Szomorú izgulás

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4326) s7evcsenko válasza Serpiko (#4324) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Engem akkor vesztett el a fifa, mikortól kispórolták belőle a magyar kommentárt.
Rohadjanak meg, ha ez nem fér bele évente 20k-ért. :(((

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4327) Serpiko válasza l.skywalker (#4325) üzenetére


Serpiko
addikt

Én meg a metrót meg a másik játékot húztam be tök jó sok játékom van már epicben.

s7evcsenko: nekem nem jön be a FIFA amit szeretek az nba na azt csapatom rendesen.

Ui: izgulok még mindig!

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4328) BomiBoogie válasza Serpiko (#4327) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hú mekkora izgulás ment itt a hétvégén, ahogy látom.
Az EPIC játékok jók, csak az a baj. hogy eddig kb. mindegyik megvolt. :(
Jó, az Everything pl. nem. De jöhetne pl. egy Borderlands 3 ingyen. :DDD

(#4325) l.skywalker
És mi lett végül? Volt értelme izgulni?

[ Szerkesztve ]

(#4329) Serpiko válasza BomiBoogie (#4328) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is megvan pár játék amit ad az epic de nem baj gyuljon csak :D

Izgulok hogy legyen Borderlands 3 de jó lenne. Bilibe lóg a kezem asszem. Van miért izgulni ez biztos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4330) l.skywalker válasza BomiBoogie (#4328) üzenetére


l.skywalker
félisten

Túlizgultam. Hiába jelezte az EPIC, hogy "owned", sajnos nem sikerült őket behúzni. Szomorú izgulásomban inkább vettem egy új monitort.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4331) Serpiko válasza l.skywalker (#4330) üzenetére


Serpiko
addikt

Az izgulásnak mindig jó a vége. Történjen bármi örömöt kapsz a végén. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4332) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Izgulok, hogy a villámgyors Ubisoft support mikor hajlandó válaszolni a kérdésemre. Uplay+-szal elkezdtem AC Odyssey-t, amely ugyebár az Ultimate Edition. Közben vettem egy Gold Editiont (áldom az eszem, hogy még nem aktiváltam be), de olvastam, hogy dlc-k miatt lehetnek mentés kompatibilitási problémák. A kettő között a különbség a Deluxe pack (ami ugye külön nem is kapható), de nekem nem kell lópáncél. Mass Effect Andromeda deluxe mentésem gyönyörűen működött sima verzióval, de ott egy kicsit kevesebb összeg forgott kockán. 75 óra után nem akarom újrakezdeni néhány szir-sz@r miatt a játékot. Valakinek volt már velük dolga? Steam supportnál azért ugye gyorsabbak? Chatet pedig sehogy sem sikerült indítanom. :W :Y

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4333) Serpiko válasza csuvicsuva (#4332) üzenetére


Serpiko
addikt

Ebben nincs tapasztalatom, hogy működik a dolog. Csak izgulni tudok érted. De kiváncsi vagyok a végére majd írd meg hogy alakult a dolog.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4334) csuvicsuva válasza Serpiko (#4333) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Közben rájöttem, hogy azért tökölnek, mert valószínűleg tele vannak reklamációval, hiszen rengeteg embernek nem sikerült előfizetni, viszont az €1-t vonogatták le szépen az ingyenes próbahónapért. Ha lesz bármi válasz, majd beírom a játék topikjába is, hátha másnak is jól fog jönni később az információ.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4335) l.skywalker válasza csuvicsuva (#4332) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én párszor zaklattam őket, volt hogy valahogyan magyarul is sikerült velük felvenni a kapcsolatot. De játék kérdésekben inkompetensek voltak. Szóval van izgulás. Én azt kérdeztem, hogy miért nem lett 100% az Ubiclubban az Origins-em, miután mindent kitoltam benne :D

Aztán kiderült, hogy bug.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4336) csuvicsuva válasza l.skywalker (#4335) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ne is mondd. Néha nem értem, hogy miért szidják őket annyira az emberek, de most már kezdem megérteni. Syndicate-ből alap verzióm van steamen, mondom legalább a Hasfelmetsző Jack dlc-t végigjátszanám, ha már külön el lehet indítani, de az meg két percenként dobálja a BSOD-t, persze mindig más hibakóddal. Amióta Win10-et használok, most találkoztam vele először. Pár naponta Odyssey is produkálja, de az még nem annyira vészes. Ezek is visszafelé fejlődnek? Még abban reménykedem, hátha mindenkinek meghoszabbítják az ingyenes előfizetést plusz egy hónappal. Persze Odyssey-vel akkor sem fogok végezni, de hát kapják be.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4337) l.skywalker válasza csuvicsuva (#4336) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerencsére nekem eddig pár apró kérdésen kívül minden rendben volt az Uborkával, nem izgulok nagyon ezen. Mondjuk én konzolos vagyok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4338) Serpiko válasza csuvicsuva (#4334) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ez tök jó foglalkoznak az emberrel legalább nem szarnak le minket. :D

Ui: izgulni be felejtsetek el azért. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4339) csuvicsuva válasza l.skywalker (#4337) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Eddig nekem is. Utólag már bánom, hogy a legutóbbi Xbox argentin vásárlási lehetőségnél nem vettem meg a játékot. 4500 Ft lett volna, így kifizettem a dupláját és még lehet, hogy refundot is kérhetek Humble Storeban.

Serpiko: én még továbbra is izgulok, velem még mindig nem foglalkoztak. Ma még nincs baj, mert leköt a játék, viszont holnaptól vége az ingyen hónapnak. Nem baj, legalább be tudok majd fejezni néhány félbe maradt játékot.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4340) Serpiko válasza csuvicsuva (#4339) üzenetére


Serpiko
addikt

Helyes izgulni jó ez az Je! :D nekem is sok játék van függőben nálam az izgulás veszi el az időt tőlük :d

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4341) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Ígértem, hogy írok, ha lesz fejlemény AC Odyssey ügyben. Türelem elfogyott, semmi hivatalos reakció nem jött, beaktiváltam a játékot, minden tökéletesen működik, Deluxe cuccok eltűntek, mentés maradt. Nem kell tovább izgulni. Ezért legalábbis.
Originben tessék aktiválni a két lépcsős azonosítást október végéig), jutalom egy november eleje környékén induló ingyenes Access hónap. Akinek van élő előfizetése, annak nem számláznak. Addig meg lehet izgulni. :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4342) Serpiko válasza csuvicsuva (#4341) üzenetére


Serpiko
addikt

Így vagy úgy megoldva a probléma. Ingyen hónap Je amint hazaerek aktivalom is a két lépcsőt addig csak izgulok. Lolipopinyo! Amúgy 2 lépcsőnél mobilra jön kód úgy mint “steamon”?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4343) l.skywalker válasza Serpiko (#4342) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem authenticator van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4344) Serpiko válasza l.skywalker (#4343) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem érteni inglisül :D mi van? Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4345) csuvicsuva válasza Serpiko (#4342) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Vagy e-mail, vagy hitelesítő alkalmazás, vagy sms telefonra. [Segítség a beállításhoz]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4346) Serpiko válasza csuvicsuva (#4345) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi az e-mail jó lesz nekem nem akarok alkalmazást leszedni. Fasza lesz az e-mail izgulok is miatta meg amúgy is.

Ui: izgulás on így estére.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4347) csuvicsuva válasza Serpiko (#4346) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most egyébként azon gondolkodom, hogyan lehetne átverni a rendszert, hogy a premier egy hónapra ingyen legyen meglevő előfizetés nélkül. Konzolra november közepén jön az új Star Wars játék, gondolom Pc-re is (bár én originen nem látok dátumot), és akkor bekerül a premierbe. Ha valakinek van ötlete, nyugodtan ossza meg. Addig pedig izgulunk. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4348) Serpiko válasza csuvicsuva (#4347) üzenetére


Serpiko
addikt

Új sw játék nem is tudtam a feleség imádja. :D ilyen trükközés úgy tudom tilos a fórumon max majd privátban ír neked valaki vagy nem. Lolipop!

Ui: izgulj csak az soha nem lehet rossz sőt együtt még jobb is.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4349) csuvicsuva válasza Serpiko (#4348) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Semmi illegálisra nem gondoltam, csak ilyen MS féle külföldről vásrláshoz hasonlatos okosságra. Elvileg november harmadika körülre írják az ingyen hónap kezdetét. Na ha én most előtte levő nap előfizetek egy hónapra, akkor mi történik? Meglévő előfizetésem van, novemberre nem számláznak. Visszautalják vajon a €15-t?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#4350) Serpiko válasza csuvicsuva (#4349) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem vissza nem fizetik hanem a következő hónapra tolódik az elofizetesed olyan mintha 2 hónapra fizetnék elő de csak egyet fizetsz.

Ui: izgulok :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.