Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Na mi van, izgulni meg én fogok?!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5502) Serpiko válasza SenorGrande (#5501) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is itt vok már a karácsonyi szél jár az eszemben. Úgy várom izgatott vagyok mindkettő pisi kaki vot lesz vajon idén. Remelem ion valami új is nem csak a szokásos.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5503) Serpiko


Serpiko
addikt

Na lassan itt a BF remelem steamon is lesz valami de jó lenne izgulok is. Ha nem lesz akkor s lassan itt a karácsonyi szél Je. :D. Most vettem Xboxra AC 3 felújított verziót fél áron Je :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5504) Serpiko


Serpiko
addikt

Egyedül vagyok megint olyan rossz így izgulni. Mondjuk a steam itt van velem. Az ökántom 17 éves amúgy.

Nektek mennyi? Vegyetek fel barátnak leccy.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5505) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan itt a karácsonyi szél úgy várom nem bírok aludni csak steamont bámulóm. Mit tegyek olyan nehéz?

Xbox pass kéne de hónapok óta halasztom a vásárlást. Hülye vagyok pedig sok jo gem van benne. Most megint tudok 300 Ft venni 1 hónapot

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5506) Serpiko


Serpiko
addikt

Kár hogy nincs BF steamon és hozzá kitűzőt is lenne. Asszem írok is a supportnak ez ügyben kíváncsi vagyok mit mondanak majd.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5507) BomiBoogie válasza Serpiko (#5504) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Fú nem tudom, akkor raktam fel először, amikor anno a Half Life-ot próbáltam játszani, de valahogy nem tudtam működésre bírni és előjött, hogy van ez a Steam lehetőség. Megnézem, mikori, mit tippelek? 2006? :DDD

(#5508) Serpiko válasza BomiBoogie (#5507) üzenetére


Serpiko
addikt

A régi szép idők még kicsi izgulos voltam akkoriban :D Half life imádom sokat toltam régen. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5509) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem volt fórum kikészültem teljesen tiszta izgatott vagyok. Ez kell az izgulosoknak fórum off. :D

Hogy birtatok?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5510) Golden9 válasza Serpiko (#5509) üzenetére


Golden9
addikt

Nagyon izgi volt, én játszásiból végig visszatartottam a lélegzetem. :)

#Izgulok.

[ Szeretkezve ]

(#5511) Serpiko válasza Golden9 (#5510) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha akciós lesz szólj érdekel az a játék :D én cs:go toltam kicsit úgy tereltem a figyelmem. Utána meg ac valhala.

Remelem mostanában nem lesz ilyen hosszú leállás.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5512) Serpiko


Serpiko
addikt

Meglepi oszi vásár je megérte izgulni. :D

Most akkor mi van.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5513) eami válasza Serpiko (#5512) üzenetére


eami
addikt

izgulas hogy ennél is jobb árak legyenek decemberben

(#5514) Serpiko válasza eami (#5513) üzenetére


Serpiko
addikt

Az jó lenne bár ahogy olvasom a szakmai toppikot ott írjak. Mindig ugyanaz a kedvezmény van a játékokra. De valami jópofa mini játék is jó lenne mint régen a kincs vadászat. Furcsán leszarnak minket hosszú évek óta. Lehet nekem kéne ott dolgozni akkor jó lenne az összes szél. Kezdésnek elmegyek takarítónak vagy biztonsági őrnek aztán felkuzdom magam es kiturom Gabe bácsit. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5515) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok,

Ubisoft+ jelzi, hogy pár napja bekerült az AC:Valhalla Ultimate.

A Game Pass for PC pedig tartalmazza elvileg az Ubisoft+-t is, nem? Ott mégsem látom a játékok között.

Vagy hogy van ez?

(#5516) Serpiko válasza Dreadloord (#5515) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak boxon használom a passt. Kapsz rà választ itt biztos vagyok benne, de lassan. A problémádra a választ hamarabb megkapod a szakmai Xbox topikban. Ennyit tudok segíteni sajnos, de izgulok, hogy mihamarabb meglegyen a megoldás.

Majd írd meg mindkettő pisi kaki vot lett a vége mert érdekel.

#izgulok most ezért is nem csak a steam karácsonyi szél miatt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5517) Serpiko


Serpiko
addikt

Eme csodás éjjel is izgulás van már vágom a centit. Lassan itt a december22. Es jön a szél. Olyan izgatott vagyok mi lesz vajon. Ki vagyok készülve teljesen.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5518) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás már csak pár hét és itt a karácsonyi szél. Az év legnehezebb hónapja ez nekem. Várjátok ti is?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5519) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok vágom a centimétert lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5520) Serpiko


Serpiko
addikt

Már csak pár nap és steamon jön a karácsonyi szél Je. Nagyon izgulok már

Várjatok már?
# izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5521) Serpiko


Serpiko
addikt

Asszem ennyi vot nem bírom tovább a steamon és én is alszunk egyett. Legalább hamarabb jön a szél. :D addig alszok asszem. Lol

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5522) Serpiko


Serpiko
addikt

Epic free gém zsakoljatok őket izgulok. Lassan steamon is kezdi.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5523) Serpiko


Serpiko
addikt

Mikor jön a steamon szél nem bírok magammal :D Lehet holnap kezd?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5524) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a szél Je ki vagyok teljesen :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5525) eami válasza Serpiko (#5524) üzenetére


eami
addikt

létezik olyan hogy tultoltodsz izgulassal? ez nem semmi végre sale!!!

(#5526) Serpiko válasza eami (#5525) üzenetére


Serpiko
addikt

Lehetséges még mindig nem tudok aludni. Amúgy olyan mint előző évben. Jól lattom?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5527) Serpiko


Serpiko
addikt

Gyerünk vásárolni hajrá. Toltam vagyis akartam 50 eurót steamonra de nem mertem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5528) BomiBoogie válasza Serpiko (#5527) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Félsz, hogy azonnal elköltenéd? :D

(#5529) Serpiko válasza BomiBoogie (#5528) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen meg lehet itthon sem tetszene családnak. Azért pár euró van fent biztos ami biztos kene venni valamit.

Ui:most csak megint kártyázni lehet ?
#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5530) Serpiko


Serpiko
addikt

Egy fóliás kártyát kaptam :D Adjam el vagy várjak vele? Szerintem ahogy telik az idő egyre több lesz így megy majd le az ára.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5531) Serpiko


Serpiko
addikt

Boldog békés karácsonyt mindenkinek!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5532) Serpiko


Serpiko
addikt

Epic csak úgy szórja játékokat je imádom izgulok ezért is holnap mi lesz vajon LOL. Steamon most a kartyazast tolom.

Amúgy az a felveheto matrica mire jó csak a helyet foglalja. Eladni vagy kavicsot csinálni sem lehet belőle.

#IZGULOK

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5533) Golden9 válasza Serpiko (#5532) üzenetére


Golden9
addikt

Hol találtál matricát? :F

#Ingulok.

[ Szeretkezve ]

(#5534) Serpiko válasza Golden9 (#5533) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt van sok értelme nincs ebben a dologban főleg hogy semmit nem lehet vele csinálni. Fő oldal közepe kb

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5535) Golden9 válasza Serpiko (#5534) üzenetére


Golden9
addikt

Köszi! :R

A csevegésben lehet használni, ahogy a hangulatjeleket.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5536) Serpiko válasza Golden9 (#5535) üzenetére


Serpiko
addikt

Ja értem. De mi van ha megtelik a tároló? Akkor így jártam.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5537) Golden9 válasza Serpiko (#5536) üzenetére


Golden9
addikt

Az nem tud megtelni :N , tettek bele szuperintelligens önbővítő AI-t.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5538) Serpiko válasza Golden9 (#5537) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor szedem ki így már más repülők is a steamon ra je.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5539) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Srácok van esetleg valami gond MS-éknél, hogy nem tudom gmail-re xBox fiókot regisztrálni? Végignyomtam már jópárszor a "nem vagyok robot" játékot, elfogadja, majd visszadobja. Mára már "kitiltottam" magam. Viszont kipróbáltam csináltam egy live fiókot, azt hiba nélkül engedte. :F :R

(#5540) eami válasza KaiotEch (#5539) üzenetére


eami
addikt

nem pont xbox fiók, mert amúgy inkább MS fiók, de a minap pont kreáltam egyet gmailel windows 11 telepítés közben, és simán ment.

(#5541) Serpiko válasza KaiotEch (#5539) üzenetére


Serpiko
addikt

Érdekes nekem is ment simán mikor havernak csináltuk. Mondjuk az ünnep előtt volt.

Na ki izgul vele ma este?
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5542) KaiotEch válasza Serpiko (#5541) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:DD

Végül csináltam egy outlook-osat és átraktam elsődlegesnek a gmail-t. Így izguljon a kissrác, aki megkapja :C

#5543 Serpiko: Én másfajta oldalon szoktam, de kinek mi :C

[ Szerkesztve ]

(#5543) Serpiko válasza KaiotEch (#5542) üzenetére


Serpiko
addikt

Na nagyon jó csel volt. :D igazi izgulos nak való. Most irány a steamon izgulás on. Steamon függő vagyok nem tagadom

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5544) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok! ti hogy vagytok?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5545) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan vége az évnek pár óra izgulok van már csak hátra. Jó bulizás izgulos banda. Én itthon leszek nem megyek sehova. Ki hova megy?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5546) eami válasza Serpiko (#5545) üzenetére


eami
addikt

mi ez a lazítás.... boldog izgulasokban gazdag új évet kívánok :))

(#5547) Serpiko válasza eami (#5546) üzenetére


Serpiko
addikt

Boldog újévet miden izgulosnak. Frefben és hétben gazdag újévet.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5548) Serpiko


Serpiko
addikt

Vége a szélnek mii lesz most velünk. Szomorú vagyok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5549) BomiBoogie válasza Serpiko (#5547) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mi az a fref meg a hét? :D

(#5550) Serpiko válasza BomiBoogie (#5549) üzenetére


Serpiko
addikt

Basszus automata javító fregben és hentben akart lenni. :D
Olyan unalmas most így szél nélkül.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.