Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Golden9 válasza vizo7878 (#4944) üzenetére


Golden9
addikt

Nem néztem meg mi ez, de a címe ígéretes. ->
How to Fix (0xc000007b) Error easily for All Works on Windows 7/8/8.1/10 (Solved)

[ Szeretkezve ]

(#4952) vizo7878


vizo7878
csendes tag

Mindenkinek köszönöm!!! Sikerült!!!
Ez lett a megoldás: (amellett hogy friss ÉS naprakész volt a Win10 és a DirectX + minden driver) ...AIO210 telepít (ezt tegnap is megtettem de nem volt elég a sikerhez), de utána küldtem a "Visual-C-Runtimes-All-in-One-Jan-2021" -et, és a kettő együtt meghozta a
megfelelő eredményt.
...az hogy ezt miért nem automatik és miért kell pl. egy szakácsnak vagy ügyvédnek tudnia/ csinálnia ilyeneket ha a jó euróért megvásárolt szoftvereket használni szeretné, már csak költői kérdés, tudom ez informatika... Szóval köszönöm még egyszer, valószínűleg napokat spóroltatok meg! :)

(#4953) vizo7878


vizo7878
csendes tag

Jajj és még egy aktuális eset ha már a topic "jogcíme" alapján ez is idefér: Pár napja az egyik gépen azt vettem észre hogy az originen belül ha a BF3 ikonja felé viszem az egeret + jobb click = nem jelenik meg az opciók közt sem a letöltés (már le volt töltve, ez egy régi Origin telepítés volt ami eddig 100% működött) ..szóval sem a start gém sem... (..show details, game properties stb. ott volt, de semmit nem tudtam kezdeni vele.) Ma meg a másik gépen amire nagy nehezen feltuszkoltuk a friss Origint, szintén ugyanezt tapasztaltam. Az összes többi játék letölthető / indítható, de a BF3 az nem. ---> EA help chat --> gyors, udvarias minden ami kell... és SOLVED !!!!! ..valamit bütykölhetett a szerveren, mondta mikor lépjek ki-be, szóval 10 perc alatt megoldotta..
#izgultam..

Ennyi :)

(#4954) Serpiko


Serpiko
addikt

#izgulas van ezerrel Lolipop

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4955) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok ebben a nagy hidegben is Jöhet valami jeges akció steamon lecci. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4956) Serpiko


Serpiko
addikt

Én még mindig izgulok nem bírom abbahagyni. Ti híg vagytok ezzel... csak a steamon akciókat lesem. :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4957) Redneck


Redneck
veterán

Nagyon sokat izgultam, és végül több hét tili-toli után megjött a kontrollerem. Most már csak azért izgulok, hogy valaha működőképes lesz-e az xCloud, és végre hozzácsapják-e az EA Playt, ahogy ígérték. Mert elég nagy a hallgatás. :U

#izguljatok

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4958) Serpiko válasza Redneck (#4957) üzenetére


Serpiko
addikt

xCloud Várom én is izgulok érte. Mondjuk mostanában nem játszók költözök tanyára :D azért itt is lesz 1000-es net Lolipop.

#izgulásra fel

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4959) PAtr0n válasza Redneck (#4957) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én arra gondolok, hogy mivel decemberben mindenki 3 hónapra bezsebelte fillérekért a Pass Ultimate-t, már csak azért sem csapják hozzá az EA pass-t addig, amíg normálisan nem tejelsz az ultimate tagságért.
De ez csak az én összeesküvés elméletem :D

#izgulgatok

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4960) Serpiko válasza PAtr0n (#4959) üzenetére


Serpiko
addikt

Érdekes amit írsz lehet benne valami lehet így gondolják ők is. A fene de izgulok mi lesz ennek a vége.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4961) eami


eami
addikt

mi ez a halk izgulás itt kérem?

(#4962) cskamacska válasza eami (#4961) üzenetére


cskamacska
addikt

PH! - Az indiai játékosok felvették a kesztyűt a skalpvadászokkal szemben

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4963) Serpiko válasza eami (#4961) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt vagyok csak költözök tanyára lol. Izgulás a lényeg más nem számít Ja de a steamon. :D
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4964) Redneck válasza Serpiko (#4963) üzenetére


Redneck
veterán

Izgulok, vajon sikerült-e már a költözés, és újra fent vagy-e a sztímon. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4965) Serpiko válasza Redneck (#4964) üzenetére


Serpiko
addikt

Fent bizony a net még jobb mint a nagy faluban stabilan 1000 Lolipop. Van tennivaló bőven de azért steamon folyamatosan fut és lesem is. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4966) Redneck válasza Serpiko (#4965) üzenetére


Redneck
veterán

Lehet az stabilan 1000, az xCloud akkor is akad, bármennyire is izgulok miatta. Jó munkát a tennivalókhoz, és az akciókhoz a steamon! ;)

#folyton izgulok

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4967) Serpiko válasza Redneck (#4966) üzenetére


Serpiko
addikt

xCloud Hol vagy már várunk nagyon izgulunk nem bírjuk tovább. :D

Éjszakai izgulás után a szokásos intézni való indul ezzel jár az újépítésű házikó.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4968) Serpiko


Serpiko
addikt

Mi van velem semmi tudjátok a lényeget... Lolipop

#izgulok

Ui: admin van itt?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4969) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem tudook aludni izgulás van és bámulóm a steamont folyton olyan jó. :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4970) Serpiko


Serpiko
addikt

Húsvéti szél jön lassan? Mit hoz a nyuszi nekünk. :D izgulok már nagyon nem fogom kibírni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4971) eami válasza Serpiko (#4970) üzenetére


eami
addikt

virgacsot ha nem izgulunk eléggé!

(#4972) Serpiko válasza eami (#4971) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez az je jöhet bármi nekem az is jó. :D
Amúgy megint nem tudok aludni csak steamon és én vagyunk eme késői órán.
#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4973) Redneck


Redneck
veterán

Végre aktiválták az EA Playt, a PC-s Game Passhez. Húsvéti szél lesz csak Sale nem, az alvással meg nekem is vannak gondjaim. Túl sok a jó cím. :D

#izgulok

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4974) Serpiko válasza Redneck (#4973) üzenetére


Serpiko
addikt

Végre ex is eljött sok izgulás kellett hozzá. :D

#ixgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4975) Golden9 válasza Serpiko (#4974) üzenetére


Golden9
addikt

Jobb az exszel izgulni, mint egyedül. :D

[ Szeretkezve ]

(#4976) Serpiko válasza Golden9 (#4975) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ebben igazad van lolipop! Lassan Jób a steamon nyúl.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4977) PAtr0n válasza Redneck (#4973) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na végre mán! Már annyit izgultam :C
Amúgy nagy sunyi ez az MS is, volt ugye a 3 hónapos 300Ft-os próba Pass Ultimate hónap március elejéig, addig szerintem direkt nem aktiválta az EA playt.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4978) Redneck válasza PAtr0n (#4977) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt írtam én is valahol a múltkor, hogy nem véletlen...

Serpiko:
Szerintem nem jön, legalábbis nem emlékszem nyúlszélre. De azért #izgulok! :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4979) PAtr0n válasza Redneck (#4978) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mondjuk nem értem, a X-box asztali alkalmazásban már látszódnak az EA-s dolgok, ha rákattintok hogy telepítés, átdob ugye a EA beta alkalmazásba, ahol felaljánlja hogy havi vagy éves szinten EA playt akarok, tehát fizetni kell ugyanúgy pluszban.
Most akkor mi van? Össze vannak kapcsolva, az EA fiókomban írja is. :F

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4980) PAtr0n válasza PAtr0n (#4979) üzenetére


PAtr0n
addikt

No ma má jó... Az xbox alkamazás rendesen kivezérli az EA play beta-t, és nem akar mindenáron EA play tagságot fizettetni.

Ennyire sose #izgultam, jön lefele a Jedi Fallen Order :C

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4981) Serpiko válasza PAtr0n (#4980) üzenetére


Serpiko
addikt

Az jó gém kitoltam én is. :D izgulok hogy neked is olyan jó legyen mint nekem :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4982) PAtr0n válasza Serpiko (#4981) üzenetére


PAtr0n
addikt

Most csak letőtöttem, még be kell fejeznem a Gears 5-öt, az is nagyon pacek kis gém... :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4983) Serpiko válasza PAtr0n (#4982) üzenetére


Serpiko
addikt

Gears 5-öt meg akartam venni, de kihagytam lehet pótolni fogom. :D olvastam hogy jó lett.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4984) djyuri válasza Serpiko (#4983) üzenetére


djyuri
őstag

Nem a legagyasabb streamer, de nem is ezért nézzük.
Őtőle közel meg tudod ismerni a játékot úgy,hogy simán látod mi tartalék van még benne, mivel ő "kissé" átszalad dolgokon.

Én megvenném, ha telne rá :R

(#4985) Redneck válasza Serpiko (#4983) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is bejött, pedig én nem vagyok oda a GoW szériáért. #izgulok hogy tetszik-e

PAtr0n:
Én is a Fallen Orderre akarok rámenni, csak most dőre módon felraktam az RDR2-t (ha már megvettem megjelenés után kicsivel), és a Wreckfestet. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4986) Serpiko válasza djyuri (#4984) üzenetére


Serpiko
addikt

Megnézem majd a játékot utána mrgvadaszok egy jó kis akcióra. Jó áron kellene kidobni egyett.

Redneck: köszi az izgulást értem. :D

#izguljuk együtt úgy jobb.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4987) Redneck válasza Serpiko (#4986) üzenetére


Redneck
veterán

Nincs mit, a topik fő izgulójáért bármit! A szívemre venném ha nem izgulnál eleget. :DD
A helyedben nem várnék akcióra, felesleges megvenned. Az MS Store sz*r, Steamon nem éri meg, plusz GP-ben tolhatod orvérzésig.

PAtr0n:
Pattintottam gyorsan egy harmadik SSD-t a gépbe, hogy fel tudjak rakni még pár címet, csak még nem tudom, hogy lehet Windows alól elérni, mert Linuxos a partíció. #Izgulok hogy mikor kapok választ a topikjában.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4988) Serpiko válasza Redneck (#4987) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor amint lesz idom beszerzem most sok a meló. izgulni jó amúgy a szájberpunk is érdekel. :D az jó gém?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4989) Redneck válasza Serpiko (#4988) üzenetére


Redneck
veterán

Nem tudom, még nem raktam fel. Karácsonyra kaptam, de előtte mán' csak letolom az RDR-t. Pedig #izgulok hogy jó-e. :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4990) Serpiko válasza Redneck (#4989) üzenetére


Serpiko
addikt

rdr na az király volt most játszom ki másodszor imádom :D

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4991) PAtr0n válasza Serpiko (#4983) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szuper lett, de ismétlés gyanánt kitoltam újra előtte a 4-et, az is nagyon jóóó.

Redneck:
Nekem valszeg a FO lesz a next, az RDR2-t nem merem megvenni, mert tuti szippantás lenne belőle, és nem vagyok most időmilliomos, hogy egy ekkora tartalommal bíro gémmel játsszak, magamat ismerve több 100 órát tolnék bele (Wicser 3 első végigjátszásra 300 óra lett), szal maradok a konszumer vagy "kezsuöl" gémeknél most. :D

Én is azért pattintottam legutóbb +1 Samsung NVME pm980-at (1 terás) a gépbe, mert a fontosabb címeknek kellett a hely. :B

Serpiko:
Ebben a topicban az #izgulás, nem is lenne olyan izgalmas, ha te nem lennél itt :R ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4992) Serpiko válasza PAtr0n (#4991) üzenetére


Serpiko
addikt

Pont ezért vagyok itt csak az izgulás az akciok és a steamon egész nap ez jár a fejemben lolipop :D

#izgulok hajrá legyünk egyre többen.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4993) djyuri válasza Serpiko (#4988) üzenetére


djyuri
őstag

A cyberpunk akkor jó,ha végigmész a mellékszálakon is. És nem egy pöcsként mész végig, mert megkapod a legszarabb endinget... Szóval 40+++ óra.

(#4994) Serpiko válasza djyuri (#4993) üzenetére


Serpiko
addikt

Pont ilyen vagyok minden apróságot megszoktam csinálni. Na egy jó árast lövök magamnak valahonnan. :D vadászat indul asszem használt is jó lesz. Olyan 10k körül jó lenne szerezni egyet. :D kiváncsi vagyok a játékra nagyon.

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4995) djyuri válasza Serpiko (#4994) üzenetére


djyuri
őstag

Okés. Akkor egyet kérek :) Vagy többet :DD
Ezt ne hagyd ki ;)
Ez nincs benne a normál story-kban,de ha igazán tudni akarod a játék mélyét,akkor ez kelleni fog Neked.
A többi easter egg az ehhez képest semmi.
Ami még fontos: Farmold magasra az ajtók feltörését és az etikus hekker szintedet, és a ruháid adta "páncélt". A többi szabad elgondolás.
A "vidéki" csaj szálat maxold ki.(panam) Emiatt a csaj miatt (és az érdekes részek miatt) legyél te is Nomad.

Faxa lesz hidd el.

(#4996) Serpiko válasza djyuri (#4995) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm megfogadom a dolgot így csinálom majd ha meglesz a játék. :D

#izulok is miatta nem könnyű így ennyi izgulás.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4997) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni olyan jó ám lolipop :D

Hol a steam szél? Steamont bámulóm egész éjjel.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4998) tajati


tajati
aktív tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget mert nagyon nem értem mi lehet a baj.
Előfizettem a geme pass for pc-re. Egyszerűen nem tudom elérni, hogy ea play játékokat le tudjam tölteni. Regisztráltam egy ea accountot és linkeltem azt a microsoft fiókot amin a Game pass előfizetésem van, de a leöltésénél az ea desktop ugyanúgy kéri hogy fizessek elő az ea play-re :W :W :W :W

Köszönöm a segítséget!

(#4999) Serpiko válasza tajati (#4998) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem tudok segíteni de, vannak itt olyanok akik tudnak majd ebben biztos vagyok.

Figyeld mindjárt jönnek lolipop

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5000) PAtr0n válasza tajati (#4998) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem se volt jó elsőre ha visszaolvasol picit, de nézzük jól csináltál e mindent:

EA play alkalmazásban a "settings"-re kattintva ezt látod?


EA.com --> account settings-ben ezt látod?


Xbox alkalmazás --> beállítások, kicsit legörgetve ezt látod?


Mint írtam, nekem se akart jó lenni elsőre amikor elindult a szolgáltatás, aztán egyik napról a másikra már nem akarta velem kifizettetni az EA pass-t. :K

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.