Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Serpiko válasza BomiBoogie (#4050) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van steam és akció függő vagyok de nagyon nem tagadom. Kocka vagyok haverom mondja ő nem kocka hanem gémer Lolipop. Ő ezzel nyugtatja magát hogy gémer én bevallom kocka vagyok nagykokca. :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4052) BomiBoogie válasza Serpiko (#4051) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

;:D

Megnéztem Twitchen egy régebbi Grand F1 közvetítésed, egész izgalmas volt. :D

(#4053) Serpiko válasza BomiBoogie (#4052) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm elég jól ment jó volt a csapat is. Imádtam azt az időt Lolipop. Vannak ott meg jók outlast például mg stb.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4054) Serpiko


Serpiko
addikt

Hajnalban legjobb izgulni Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4055) Serpiko


Serpiko
addikt

Ingyen játék epic módra je! Izgulni de jó még mindig. Amúgy szépen gyűlik az epic fiókra a játékok. [link]

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4056) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok :🤪

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4057) cskamacska válasza Serpiko (#4056) üzenetére


cskamacska
addikt

Érdekes mód most van miért, legalábbis akinek olyanja van.

Fanatical(Bundlistars) Colossus bundli egész tűrhető, 5,29 eurós árát -20%-os kuponnal tudja az nyesni aki feliratkozott a hírlevelükre. Elvileg ha a Bundlefest alatt még feliratkozik bárki, akkor még kaphat 20%-os kupont rákövetkező nap. Ash of Gods, The Last Leviathan, Heliborne a húzócímei.

Továbbra is elérhető a szintén Fanatical Ancestors bundli, 1.89 eurós árából ugyancsak lehet faragni a kuponnal. Kimondottan hangulatos régi címek, Metal Fatigue, Shadow Man a nem bundlizott húzócím, de a System Shock 1-2, Strife, és I have No Mouth, and I Must Scream sem megvetendő. Pláne azért, mert mint a nagy bundlináé is, olyan olcsó a bundli, hogy egy-egy játék akciósan kerül máskor ennyibe, vagy még többe. Én a Metal Fatigue-n gondolkodtam téli Sztím zakcióba.. csak magában 2,5 euróért. :D

De hogy a Sztím Wallet se ússza meg a dolgot, Square Enix zakció van Steamon.

Ez szokott lenne minimum 2 havonta :DDD , de most úgy néz ki elég sok cuccuk igen olcsó. Order of War, Just Cause 2 és DLC-i, Quantum Conondrum, Thief, TömbRadír, Deus Ex részek, ilyesmik.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4058) Serpiko válasza cskamacska (#4057) üzenetére


Serpiko
addikt

Szép kis listát írtál össze szedtél össze. Lehet mire költeni meg játékot venni. A világ összes pénze nem lenne elég játékra. :D Pár játék érdekel ezekből de van vagy 10 plusz játék amit végig kéne játszani. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4059) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok jöhetne már egy kis szél rossz ez a szél csend. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4060) BomiBoogie válasza Serpiko (#4059) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nemsokára nyári szél! :C

(#4061) Serpiko válasza BomiBoogie (#4060) üzenetére


Serpiko
addikt

Addig hibernáltatom magam inkább. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4062) ssgk


ssgk
aktív tag

Úgy izgulok hogy már nem bírom :)) :)) :)) :))

(#4063) Serpiko válasza ssgk (#4062) üzenetére


Serpiko
addikt

Együttérzek veled kitartás ebben a nehéz időben. Amúgy izgulni jó? Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4064) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok ma lesz ingyen játék epic-en je! Gondolom este valamikor már nagyon izgulok be akarom zsákolni. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4065) ssgk


ssgk
aktív tag

Izgi, weekend is coming :DD

(#4066) Serpiko válasza ssgk (#4065) üzenetére


Serpiko
addikt

Csapassuk az izgulast oh je! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4067) BomiBoogie válasza Serpiko (#4064) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most a Slime Rancher ingyenes, már lehet zsákolni!

(#4068) Serpiko válasza BomiBoogie (#4067) üzenetére


Serpiko
addikt

Behúztam már szépen gyűlnek a játékok a fiokra. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4069) ssgk válasza Serpiko (#4068) üzenetére


ssgk
aktív tag

Mennyi van ?
Steam profilt dobsz megnézhetem :D ?

(#4070) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt van a steam izgulos profil. :D[link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4071) Serpiko


Serpiko
addikt

[link] ingyen grid 2 plusz dec 2 db Je izgulok ám. Lolipop.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4072) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok és nem tudok aludni megint csak a steamen jár az eszem nem bírom nélküle. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4073) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint én ugynézki ma este is csak izgulgatok itt magamban. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4074) ssgk


ssgk
aktív tag

Ma indul a 107 world TW ön :DDDDD
#LEGIZGULOSABBNAPAHONAPBAN

(#4075) Serpiko válasza ssgk (#4074) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez az je! Izgulàs on :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4076) ssgk válasza Serpiko (#4075) üzenetére


ssgk
aktív tag

NAGYOOOON !

(#4077) Serpiko válasza ssgk (#4076) üzenetére


Serpiko
addikt

Annál is jobban még melozni se tudok csak az izguláson jár az eszem. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4078) BomiBoogie válasza Serpiko (#4077) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én most találtam ezt az Idle Mastert, ami kihozza a kártyákat, azon izgulok, hogy ne bannoljanak miatta. :D De elvileg ugye ez csak elindítgatja a játékokat, az meg önmagában nem szabályellenes.

Még nem tudom, mit kezdek velük, szerintem egyenként eladogatni nagyon macera... :F

(#4079) ssgk válasza BomiBoogie (#4078) üzenetére


ssgk
aktív tag

Eléggé xD...

(#4080) Serpiko válasza BomiBoogie (#4078) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor egy cipőben járunk tegnap én is idle mestert toltam azt mondják steam topikban nem kaptak még bant érte hosszú ideje használják. Csinálj belőle kitűzőt vagy add el macerás de ingyen pénz. Vagy ha nagyon nem kell elfogadom szívesen. Ban nem lesz érte szerintem.

Ui: üdv a kártya farmolok közt.

Ui2: izgulok!!

Ui3: lolipopinyo ez majdnem kimaradt.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4081) eami válasza Serpiko (#4080) üzenetére


eami
addikt

eladás mondjuk nem túl macerás. Steam Inventory Helper feldobálja hamar. Csak arra érdemes figyelni hogy érdemes rögtön utána letiltani, mert egy ideje nem tudni milyen böngészi előzményeket küld haza a fejlesztőnek.

(#4082) Serpiko válasza eami (#4081) üzenetére


Serpiko
addikt

Annyi kartyam szerencsére nincs hogy gond legyen felrakni. Mindig összejön annyi hogy a szélben vegyek valami olcsó -75%-os gémet. Az idel mesterrel nincs gond félünk a banàntól itt páran izgulosok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4083) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint ingyen játék epic storeban szépen gyűlik már 8 játékom van húzzàtok be ti is. Lolipopinyo! :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4084) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok alvás off :D lolipopinyo

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4085) Serpiko válasza Serpiko (#4084) üzenetére


Serpiko
addikt

Megint én Lolipoproll izgulok! És ti?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4086) BomiBoogie válasza Serpiko (#4085) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kifarmoltam a kártyákat.

De kiszámoltam, hogy ha van kb. 1000 kártyám és mindegyiket eladom 0.05-ért, az akkor is "csak" 50 EUR. Nyilván nem kevés pénz, de amennyi időt bele kell fektetni az eladásba... lehet, hogy inkább marad a kitűzőgyártás. :D

(#4087) eami válasza BomiBoogie (#4086) üzenetére


eami
addikt

felrakásra is van tool ;)

(#4088) Serpiko válasza BomiBoogie (#4086) üzenetére


Serpiko
addikt

Sok idő valóban az eladás ebben igazad van. Úgy szoktam kirakok egy sort utána a maradékot eladom ennyi.

Ui: izgulok amúgy!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4089) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulàs on je! :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4090) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok és nem tudok alaudni csak a steam semmi más. Ti hogy bírjátok. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4091) Serpiko


Serpiko
addikt

Epic storban szépen gyűlnek a játékok. Je!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4092) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulgazok itt magamban. Többen jobb amúgy izgulni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4093) cskamacska válasza Serpiko (#4092) üzenetére


cskamacska
addikt

Már nem sokáig kell izgulni. ^^

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4094) Serpiko válasza cskamacska (#4093) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt nevezem! :D lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4095) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok :D Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4096) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulni jó erre jöttem rá asszem Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4097) BomiBoogie válasza Serpiko (#4096) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

(#4098) Serpiko válasza BomiBoogie (#4097) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony és még irogep is van ezer éves continental. Lolipop! Amúgy ezt egyszer bérbe adtam film forgatásához.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4099) Serpiko


Serpiko
addikt

Ingyen epic játék zsàkoljàtok. Lolipop! [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4100) BomiBoogie válasza Serpiko (#4099) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi!
Az a baj, hogy eddig az összes ilyen megvolt már más platformon. :(
A World of Goo is, tényleg őszintén, kinek nincs meg... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.