Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#105801) wjbhbdux válasza cellpeti (#105800) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Milyen értelemben kapcsolni? GOG Galaxy 2.0 kliensben be tudod állítani hogy az indítsa a Steames játékokat más platformokkal egyetemben, de amögött ugyanúgy kell futnia a Steam kliensnek. illetve régen volt "gog connect" ami megadott pár játékot a gogon ha megvolt Steamen de évek óta nem csinálják már ezt.

/s

(#105802) cellpeti válasza wjbhbdux (#105801) üzenetére


cellpeti
veterán

Geforce Now miatt kérdem. Azon keresztül szeretném kipróbálni, de itt PH-n mindenki csak GOG-os kulcsot árul

Tigris, tigris, csóvafény...

(#105803) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok
Orosz régióban vagyok a Steam szerint, Humble kulcsot tudok aktiválni?

Press "F" to pay respects.

(#105804) wjbhbdux válasza cellpeti (#105802) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Witcher és a Cyberpunk fut csak GOG-ról a Geforce Now oldalán, onnan Steam fiókra nem lehet játékot hozni.

/s

(#105805) l.skywalker


l.skywalker
félisten

It's happening :C

God of War - SteamDB

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105806) cellpeti válasza wjbhbdux (#105804) üzenetére


cellpeti
veterán

és tudod hogyan? :U mert akkor beruházok a Cyberpunkra

Tigris, tigris, csóvafény...

(#105807) wjbhbdux válasza cellpeti (#105806) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hivatalosan be van építve a támogatás, gog/steam/epic közül lehet választani.

/s

(#105808) bepken válasza l.skywalker (#105805) üzenetére


bepken
veterán

magának a létezésének a tényét már sikerült feldolgozni....de az mi, hogy 50 eurós áron indít egy ilyen kaliberű cím PC-n!? :Y :Y :Y

szerk.: most nézem, hogy többi Sony cím is ezen az áron indított, akkor így még nagyobb respekt :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#105809) cellpeti válasza wjbhbdux (#105807) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszönöm szépen! :R :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#105810) Imilenni válasza l.skywalker (#105805) üzenetére


Imilenni
addikt

Remélem a Bloodborne lesz a következő :C

Press "F" to pay respects.

(#105811) Šolaire válasza Imilenni (#105810) üzenetére


Šolaire
veterán

Meg a Demon’s Souls. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#105812) alratar válasza Imilenni (#105810) üzenetére


alratar
addikt

Nos, ha tényleg készül a 2. rész, akkor logikus lenne.
De szerintem az ki fog maradni, hiszen nagyon réteg játék és a Pc-t uralja a Dark Souls.
Akkor már inkább amit Solaire ír, a Damon Souls. Bár az meg túl új.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105813) wjbhbdux válasza alratar (#105812) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Utóbbi szinte biztos jönni fog mert eleve a Sony szivárogtatta az először feltöltött trailerben PC-vel meg az Nvidia streaming adatbázisába is benne volt.

/s

(#105814) alratar válasza wjbhbdux (#105813) üzenetére


alratar
addikt

Aham... lemaradtam. :K

Egyébként, a Bloodborne étkezéshez remakelni kellene, hiszen már elég régi cucc.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105815) cyberkind válasza alratar (#105814) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem azért kell oda remake mert régi a cucc, hanem mert szarul van optimalizálva konzolra is, ez PC-n csak hatványozódna.

Paranormal Cocktivity

(#105816) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Arról nincs véletlen valami infó, hogy a Crysis 2 és 3 Remastered lesz-e majd Steam-en? Sztím pöcsik miatt inkább itt húznám be de most 5ropiért lehet az egyiket megvenném Epicen...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105817) wjbhbdux válasza AsakuraDave (#105816) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az első remaster a szokásos 1 éves Epic exkluzivitás után jött Steamre.

/s

(#105818) Segal válasza AsakuraDave (#105816) üzenetére


Segal
veterán

Kizártnak tartom hogy ne jelenne meg steamen. Én is arra tippelek hogy 1 évvel a megjelenés után jönni fog. :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#105819) cyberkind válasza Segal (#105818) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha még nem vette meg az Epic a Crytek-et, akkor minimum fél év, de inkább 1 év után jön Steam-re is, ez tuti, bár az márt érdekesebb, hogy minek. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#105820) alratar válasza cyberkind (#105815) üzenetére


alratar
addikt

True.
Ezzel arra gondoltam, hogy a sok PC-snek, akik 200+ ezerért vesznek VGA--t, nem tudsz eladni egy 5+ éves grafikával rendelkező játékot.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105821) cyberkind válasza alratar (#105820) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt majd az Uncharted 4-nél írjátok, mert ugyan remaster lesz, de nem fognak nagyon belenyúlni, mert nem kell, és az a játék kb 6 éves lesz, amikor PC-re debütál, de csodát fogtok látni. :K

Paranormal Cocktivity

(#105822) lkristóf


lkristóf
senior tag

Steam mobil appról kérdeznék.
Most váltottam androidról ios-re, ott nem jön meg a bejelentkezési kód értesítés formájában?
Szóval itt mindig meg kell nyitnom az alkalmazást ha szeretném látni a guard kódot? :)

(#105823) alratar válasza cyberkind (#105821) üzenetére


alratar
addikt

Én nem fogom írni, mert nem van PlayStation. Csak a PC-sek. :K

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#105824) cyberkind


cyberkind
félisten

(#105825) fatal` válasza cyberkind (#105824) üzenetére


fatal`
titán

Ez itt offtopic sajnos. :D

(#105826) pimpi001


pimpi001
tag

skacok. Teknikai help kellene. Behalt a sony tv-m es hirtelen csak eggy hisense lett helyette aminek az app store-ja bizony nem rendelkezik steam link-el. Namost hogyapicsbe toljam ki ide a steamet? Otlet?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#105827) Borisz76 válasza pimpi001 (#105826) üzenetére


Borisz76
veterán

Köss egy laptopot / asztali PC-t a TV-re....HDMI kábellel.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#105828) eami válasza pimpi001 (#105826) üzenetére


eami
Topikgazda

próbálj találni egy hw steam link. vagy nézz szét egyéb box vonalon ami android alapú. pl. mibox

[ Szerkesztve ]

(#105829) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Hátha valaki nem tudja: 28-án este elrajtolt a halloweeni vásár. :)

(#105830) #21346560 válasza Anulu79 (#105829) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem mindenki kapott ímélt! :P

(#105831) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, újratelepítettem a Windows-t - ugye a "C" meghajtó egy SSD - és van egy másik SSD a "D" meghajtó és arra van telepítve a játék de a kliensben nem tudom hol lehet hozzáadni, hogy megtalálja frissítse stb. a játékot, régebben ez ment most valahogy nem találom.

(#105832) Anulu79 válasza #21346560 (#105830) üzenetére


Anulu79
addikt

Én nem vettem észre a postafiókomban. :)

(#105833) csaba951 válasza Cs1csó (#105831) üzenetére


csaba951
veterán

Steam kliensben:
(bal felső sarokban) Steam -> Settings -> (bal oldalon) Downloads -> (jobb oldalon) Content Libraries -> (megjelenik a Storage Manager) "+" jel -> és itt szépen elnavigálsz a D meghatón lévő könyvtáradra -> (alul) Select gomb

Storage Manager - Ez tényleg valami viszonylag új dolog. Régebben ez jóval egyszerűbben nézett ki.

(#105834) Cs1csó válasza csaba951 (#105833) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#105835) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziaszok!
Másnál nincs gond a steam fitetésnél. Tegnap óta próbálok megvenni valamit. Első próbálkozás paypal. Oké az kidob, mert angol a apaypal accom, teszem hozzá ez sehol máshol nem gond. De azóta 5* próbáltam kártyával megvenni. Megjön a kétlépcsős sms kód, beütöm, aztán fekete képernyő. :F Elsőre még emil is jött hogy valami gond volt fizetésnél, azóta már az sincs.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#105836) Arolotifar válasza JoolsNOS (#105835) üzenetére


Arolotifar
őstag

1 hete, 2 napon keresztül, ugyanígy szívtam vele, még a rendszer is letiltott kétszer.
Aztán 2 nap elteltével, mintha semmi nem történt volna, ment minden, mint a karikacsapás.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#105837) Anulu79 válasza JoolsNOS (#105835) üzenetére


Anulu79
addikt

Bankkártyás vásárlásnál én is rendszeresen járok így, hogy sokszor nem sikerül elsőre megvenni valamit. Volt, hogy annyira felcseszett, hogy már nem is próbálkoztam többször. Mondjuk ennek van jó oldala is mert maradt egy kis pénzem. :D
De gondolom ez valami rendszerhiba náluk vagy az itthoni bankszolgáltatásokkal lehet valami.

(#105838) Pangelus


Pangelus
tag

Uff, Steam-en a Bónuszcsomag-készítő lapon van a "Válassz játékot:" lenyitható végtelenített lista nincs valakinek valami ötlete, hogyan tudnám ezt az egészet kimásolni/lementeni?

*[A Kitűzők oldalon a "Bónuszcsomag-jogosultság megnézése" lista nem játszik hiába hasonló és könnyen másolható de a két lista teljesen más elemeket is tartalmaz]

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#105839) P41N válasza JoolsNOS (#105835) üzenetére


P41N
senior tag

Csatlakozom az előttem lévőkhöz. Nálam is volt már ilyen, hogy bankkártyával abszolút nem akart menni a fizetés, akkor hagytam is és inkább PayPal-val fizettem. Ezzel egyszer sem volt gondom.

(#105840) Segal válasza P41N (#105839) üzenetére


Segal
veterán

Nálam ugyanez. Paypal mindig működik :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#105841) ddekany válasza JoolsNOS (#105835) üzenetére


ddekany
veterán

Nálam pl. van OTP Webkártya. Először várt vagy 10-30 percig a Purchase megnyomása után, aztán "Your purchase may have been completed, but there was a problem checking on the status of this transaction." Látom sehol semmi, szóval próbáltam újra rendelni, erre azt mondja nem lehet, mert folyamatban van tranzakcióm. Aztán kicsit később jött e-mail, hogy "There was an error with a recent Steam purchase.", és próbáljam újra ha akarom. Ugyan az a döglődés, kivéve, hogy most már levelet se kaptam. Látom gond nekik ez a Nov 1-ig tartó akciózás... ;]

Amúgy mikor webkártyával vásárolok máshol, akkor kéri az SMS kódot. Steam-en még mikor tavaly vásároltam sikeresen párszor (ugyan ez a webkártya), lazán levonta, semmi két faktoros vacakolás. (Sőt, azóta lett ez a 3 jegyű fix biztonsági kód is az OTP-nél, nyilván erre sincs felület, hogy ez bekérje.)

(#105842) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Csináltam magyar paypalt azzal már jó lett. Csak az angolon van pénz, azt lett volna jó elkölteni :(((

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#105843) ollie válasza JoolsNOS (#105842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Átküldöd az angolról a magyar paypalra?

***

(#105844) JoolsNOS válasza ollie (#105843) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Elég sokat von :((( De annyira nem lényeg, mint mondtam máshol nem rinyálnak ha azzal akarok fizetni :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#105845) Šolaire válasza JoolsNOS (#105842) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem be van állítva online mastercard. Utóbbi időben telefonról steam kliensből nem megy a vásárlás, asztali gépről meg simán igaz akkor kéri nyissam meg a smartbankot és olvassam be a QR kódot. A bankok szigorították az online vásárlást gondolom ezért van igaz nem sokat vásárolok már ami kell már rég bezsákolva. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#105846) ddekany válasza JoolsNOS (#105844) üzenetére


ddekany
veterán

Mikor fizetésnél kiválasztottam, hogy Paypal, oda volt írva, hogy: "If your billing address is not in Hungary, please set your store region preference". Ez talán segített volna esetedben.

Amúgy én is inkább csináltam egy Paypal fiókot. Van feltöltős weben vásárlós kártyám, így aztán voltam olyan merész, hogy hozzáférést adtam a Paypal-nak, így 0 Paypal egyenleggel is lehet vásárolni Paypal-el. Tehát OTP+MasterCard -> Steam felállásba beszúródott középső szereplőnek a Paypal. Értelmetlen komplikáció, és mégsem az... :N Annyi extra költséget látok, hogy 376 Ft volt az EUR, Paypal kihagyásával azt gondolom 365 körül lett volna, talán.

[ Szerkesztve ]

(#105847) Cs1csó válasza csaba951 (#105833) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sikerült, megtalálta. Van opció az asztali parancsikon asztalra kirakására, de valamiért "üres" az ikon tehát fehér, amikor a játékot indítom vele akkor sem javul meg, ezzel lehet hivatalosan kezdeni valamit?

(#105848) JoolsNOS válasza ddekany (#105846) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azt is csak supportal engedte volna váltani. De nem is akartam keverni, nehogy letiltson. Amúgy mindegy is mert 16 perc után refund :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#105849) Cs1csó válasza Cs1csó (#105847) üzenetére


Cs1csó
félisten

A játék fájljainak "integritás ellenőrzése" után amint megint kitettem az asztali ikont már jó lett.

(#105850) zolee0307 válasza ddekany (#105846) üzenetére


zolee0307
őstag

Paypal fizetésnél be lehet állítani, hogy a paypal váltson, vagy a saját bankod.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.