Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) sith7 válasza kovsol (#19400) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha - ha - ha ;]

Lehet tovább fikázni rep

(#19402) föccer


föccer
nagyúr

Azért az mókás, hogy a platinákkal egyenlő esélyeként jelöl meg... :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19403) sith7 válasza föccer (#19402) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor lehet nemsokára feldob :K

(#19404) föccer válasza sith7 (#19403) üzenetére


föccer
nagyúr

Ég mentsen meg tőle. Akkor vége a mókázásnak :)
Itt a gold ligában olyan 75%-ban nyerek :) Jó volna ezt a szintet tartani...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19405) sith7 válasza föccer (#19404) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha tartod, akkor is feldob :K

(#19406) rt06 válasza föccer (#19404) üzenetére


rt06
veterán

ahhoz, hogy a te nyeresi aranyod ennyivel 50% folott legyen, valaki(k) masenak alatta kell lennie
arrol fogod oket felismerni, hogy jonnek ide sirni, hogy szar a ligarendszer, meg op a zerg ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19407) sith7 válasza rt06 (#19406) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez így is van :DDD

Visszanéztem a repemet, a végén már több, mint 5000 mineral - ja volt, és mégsem gyártott egységeket :F

(#19408) kovsol válasza föccer (#19404) üzenetére


kovsol
titán

azért az se mind1 ha rt -re úgy megy valaki, hogy félig pre made a csapat (pl mikor Alggal mész együtt 3v3)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19409) salaxx válasza rt06 (#19406) üzenetére


salaxx
tag

jelentem...megjöttem :) ... de nem panaszkodhatok zergre mert en is az vagyok :S

ez a season 2 katasztrofalisan indul...tegnap 3 zako utan az "addig nem fekszek le, mig nem nyerek" gondolat utan nyertem is.....de ha mar nyertem akkor miert ne nyerhetnek meg többet (tiszta forrest gump logika..., meg az a szerencsem hogy kaszinoba nem jarok, jo lennek baleknak) meg 2 zako es az utolsoelötti az olyan volt hogy 1 szinte elveszithetetlen meccset vesztettem el. Utana meg az ellenfelem nem volt eleg "pro" :P (azert vert meg :D)...szoval kesön csinalta a banseeket nem amikor en a "sixminutemarknal" scoutoltam...es azt nyaltam be.....zerglingek meg meg mindig nem ernek fel odaig pedig baneling bust megvolt meg gyalultam a bazisat...dehat mar volt 4-5 bansheeje nekem meg 3 quennem.

Nem vagyok nagy spiler, a season 1et 31xx ponttal aranyban zartam +14-15 gyözelemmel a veresegekhez kepest. De ez a tegnapi vhogy annyira betett. Pedig van eletem :D meg baratnöm, meg allasom meg kocsim meg nem is vagyok 14 de mar nem is 24 de annyira felb@**ta ez az egesz az agyam vhogy ez az utso 2 meccs hogy ejjel alig aludtam :D, de komolyan mert ezen idegbetegeskedtem es reggel elsö gondoltabol replay megnezes es uninstall :D

Azota "kijozanodtam" (ha hazemegyek visszateszem) de most 1 ideig nem kell ez nekem...uh 1v1 ladder most megy a pihentetömedencebe (a több v több laddert eddig sem vettem komolyan)....de viszont 1v1-eznek szivesen tovabbra is, csak ellenetek, azon nem rantom fel magam

Szoljtaok ram legyszi ha fent lattok (mar jo reg jopar embert felvettem, de akit nem annak meg mindig salaxx@gmail.com az accountom). Varom majd a jatekos kedvüeket

Kösz
salaxx

(#19410) sith7 válasza salaxx (#19409) üzenetére


sith7
nagyúr

Üdv., a klubban

Nekem tegnap a random 4v4 volt gyönyörű platina ligában, a protoss társam az első 15 percben csak pylo - t, meg cannon - t rakott .. szó szerint kínai nagyfalat épített a saját bázisa köré, és utána kezdett csak el gw unitokat gyártani .... ki is kaptunk :W

(#19411) kovsol válasza salaxx (#19409) üzenetére


kovsol
titán

még friss az egész szezon így nem különül el annyira a jó és kevésbé jó játékos egymástól így bárki tartogathat meglepetést, pár hét és a kocka banda megint elhúz/visszakerül oda ahova való esetleg egy elrontott placment után, a többiek meg nyugodtan casualoskodhatnak

May the Force be with you!

(#19412) föccer válasza kovsol (#19408) üzenetére


föccer
nagyúr

Itt 1v1-ről beszélek. 3v3-ban is 50% felett van a győzelmi arány. Főleg, ha csak az S2-t nézzük. Egyébként egyre inkább az a meggyőződésem, hogy sokat javítottak a machmakingen. Egyrészt nem olyan nagy szórással adja be az ellenfeleket, mint eddig (ld ezüst ligában patina ellenfél és fordítva), hanem gyakor csak gold, és platina ellenfeleket kaptam. A goldosokat egyenlő esélynek írta, az elején a paltinákat kissé előnybe, majd a vége felé egyenlő esélyesnek. A végén már nem is nagyon adott doldosokat :) Romlott is az arány rendesen :D

Egyébként mecha terran ellen mit lehet csinálni? Thor, tank, helion, meg néhány marin? Mass banelinggel elkapni mielőtt kitalpalnak a tankok? Mass roach úgy olvadt el előttünk, mint hógolyó a pokolban...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19413) Eagl3 válasza föccer (#19412) üzenetére


Eagl3
veterán

broodlord

(#19414) _OldBoy_ válasza föccer (#19412) üzenetére


_OldBoy_
tag

Tegnap mech terran vert be engem is XelNagan: blue flame + sok marauder, en roachot es linget hoztam, szendvicsbe fogtam oket de megettek, beverte a harmadik bazisom. Felmentem mutara de addigra mar volt thorja. Broodlordra esely sem volt 2 bazisrol, nem tudtam tartani magam hiaba szedtem le az osszes scv-jet a seregem elolvadt.

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19415) föccer válasza Eagl3 (#19413) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon lassan jön le. Én viszonylag aggreszíven játszom a korai játékrészben, így nem építek olyan nagy gazdaságot. Ezért a 10 perc előtt nem nagyon szoktam kirakni a 2. expet. 2 bázisról meg nem igazán működik a BL :( Meg legalább 17-18. perc amire lehozom őket. Addig meg nem szokott elhúzódni a meccs, mert vagy eredményes vagyok a korai agreszíóval, vagy a gyenge gazdaságom miatt rég lenyomtak. Azért igyekszem :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19416) _OldBoy_


_OldBoy_
tag

Itt vannak a tegnapi meccseim, örömmel venném a kritikát, tanácsokat, ötleteket a vesztes ZvT és ZvP meccsekhez.

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19417) sith7 válasza föccer (#19415) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor amit linkeltem repet a tegnapi 1v1 - mről, a maga 41 percével elég álmos meccs , a Tiedekhez képest :B ... pedig én pörgősnek gondoltam ... meg még úgy éreztem, jól is ment :K

(#19418) föccer válasza sith7 (#19417) üzenetére


föccer
nagyúr

Még nem jutottam oda, hogy megnézzem, de ha lesz rá erőm este, akkor megnézem.

Egyébként lehet a 41 perces meccs is pörgős. Ha azonos szinten van a 2 játékos, akkor nagyon élvezetes gammák lehetnek belőle :K

üdv, föcce4r

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19419) oxox válasza föccer (#19412) üzenetére


oxox
addikt

En tegnap 3v3-ban ket terranal voltam (ugye protossal)....3 random ellen, amibol a scout ZZT-t mutatott.....szerinted ki volt az egyetlen aki falazott? :W

viszont volt egy jo 1v1-em is, mikor hizott a majam (PvT)....a scout probe-t sikerult eldugnom a bazisan az arnyekolt reszre...gondoltam ff-el tartom a korai pusht, es jo lesz az ott majd...meg is jott a nagyon korai tamadas 2 scv+3 maruder :D ...ff-el vedtem (2 sentry+1 stalker), majd amint a lett meg 1-1 egyseg, akkor a felet felengedtem :) ..a maradek 1scv-1maruder sokat mar nem kavart...gyorsan exp, mert mar erlelodott bennem a terv, es ahhoz sok gaz kellett :)
exp lerakva (tavolabbra, hogy hatha rejtve marad), egy probe kikuldve a kovetkezo tamadast figyelni....az expnek pont annyi ideje volt, hogy a masodik rohamig meglegyen a szukseges nyersanyag...kikemleltek sajna, ugyhogy az be lett aldozva, aztan kaptam egy radarozast az egysegeimre (nehany zea, jopar sentry es nehany stalker...)...a radar pont jokor jott, mert a dark templarok ki is leptek az arnyekbol :D ...szegeny probalt roptetni...az expenek meg nem volt kesz a fejlesztese...(ketto dt-t azert lekuldtem ott is apritani, a tobbi 3 meg fent maradt rosszalkodni)..szegenyke kozben rakuldte a bazisomra az expemet elpusztito maruder sereget...dehat csak nem tudtak a ff-en atjonni :DD ..kicsit kergetoztunk (mondjuk azt jol csinalta, hogy fent osszegyujtotte az energiat lerakta, es scan-elt...dehat ez mar nem segitett rajta :) ...ki is lepett egy szo nelkul :D )

szerk Sittes kinai nagyfalas peldajara akartam irni :B :R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19420) föccer válasza oxox (#19419) üzenetére


föccer
nagyúr

FF OP!

:D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19421) sith7 válasza föccer (#19418) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem az volt, de lehet csak azért mert régen 1v1 - ztem :B

A makró jó volt - szerintem :B - , mert folyamatosan toltam az egységeket, és mindig volt pénzem, igaz a végén már csak 400 - 500 mineral, de arra már limiten volt a sereg, és 3/3/3 - as volt ... mondjuk nem csak CTRL + A volt, de ilyen ff mikro az nincs benne :N

oxox
A te meccsed se lehetett gyenge, de ettől kész voltam, ilyet még bétában sem láttam ... mit keres ez platinában ? :F

(#19422) oxox válasza föccer (#19420) üzenetére


oxox
addikt

az :D de anelkul nincs esely a roach+maruder/marine korai push ellen

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19423) killerjohn válasza föccer (#19420) üzenetére


killerjohn
addikt

:U

(#19424) oxox válasza killerjohn (#19423) üzenetére


oxox
addikt

ahh...sorry utolag is, hogy nem voltam szombaton (bar latom ment a party nelkulem is)...az asszon kicsit keresztbe szervezett... :(

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19425) föccer válasza oxox (#19422) üzenetére


föccer
nagyúr

És akkor megint visszakanyarodtunk az örökös témához :D

Csak azt nem tudom, hogy akkor mi a fészkes fenét csiná a Z ezek ellen. No meg a klaszikus 4 gate ellen. Bár tegnap sikerült csúnyán begszivatni egy 4 warpgates protost. Amikor elindult, én szépen begurultam 8 bannelingel, meg vagy 12 speedlinggel....

Annyi volt csak a válasza, hogy monster fail. Még megpróbálta beütni a bázisomat, de addigra már lent volt az expem is, és volt elég lárvám, hogy lemassoljak ellene még néhány linget. gg és kilépett :)

Nem is annyira rosz dolog ez az 1v1 :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19426) sith7 válasza föccer (#19425) üzenetére


sith7
nagyúr

Mondom én, hogy rászoksz :DD

(#19427) föccer válasza sith7 (#19426) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha ló nincs, jó a szamár is :B

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19428) killerjohn válasza oxox (#19424) üzenetére


killerjohn
addikt

neparázz, mindenkinek meg van a maga élete :)
nekem pl most nincs jobb szemem, begyulladt a szaruhártya, és így kicsit fura lenne játszani félszemmel xDDD

(#19429) oxox válasza killerjohn (#19428) üzenetére


oxox
addikt

hat az fain...jobbulast!

Focceling - ne kanyarodjunk vissza...szerintem a ff+colo nelkul pl eselyem nem lenne zergek ellen kesobbi jatekban(van mikor mar az is keves), koraiban meg a main vedesehez kell az ff ...de pl. terran ellen meg hatasosabb az elejen, mert nem kell falat csinalni a ling rush ellen...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#19430) sith7 válasza föccer (#19427) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, ok ;)

(#19431) iSonic


iSonic
addikt

oléé ma végre betudtam regisztrálni a streamem a Tl-re, szóval egy 30 perc és aki szeretné nézni inditom a streamet :)

(#19432) Alg


Alg
veterán

-NASL kiírás

Artosis és Boxer is nevezett :C

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19433) rt06 válasza Alg (#19432) üzenetére


rt06
veterán

errol nem is hallottam eddig, kosz az infot

hmm... 100k price pool
gsl mennyi?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19434) _OldBoy_ válasza Alg (#19432) üzenetére


_OldBoy_
tag

Artosis ott volt a legelső GSL-en is (akkor még zerggel) a 64 között, az ő meccsét IdrA közvetítette :)

rt06,

GSL szezononként (azaz nagyjából kéthavi bontásban) kb 130k-170k USD, míg NASL-nél az összesített pricepool idén 400k USD.

NASL felvezetése volt pár hónapja az IdrA Jinro showmatch. Remélem sikerül a szervezés és nem MLG színvonal lesz, majd meglátjuk. Nekem annyira nem tetszik hogy replay-eket castolnak majd, de végülis TSL-en is ezt csinálják mégis izgalmas.

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19435) Alg válasza rt06 (#19433) üzenetére


Alg
veterán

Pedig elég nagy hype volt körülötte, ezért volt a nagy IdrA vs Jinro showmatch is...

Artosis végül csak átváltott protossra, kíváncsi leszek mire megy vele...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19436) rt06 válasza Alg (#19435) üzenetére


rt06
veterán

nincs nekem idom kovetni a trendet, meg a hype-ot, idra jinro showmatch sem remlik.... ^^

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19437) iSonic


iSonic
addikt

Stream Online

(#19438) kovsol válasza iSonic (#19437) üzenetére


kovsol
titán

TL en beregelt straem, mint a nagyok :DD

May the Force be with you!

(#19439) h.adam.92 válasza iSonic (#19437) üzenetére


h.adam.92
őstag

ha angolul is tudsz úgy sírni mint magyarul akkor ez ötcsillagos minőségű lesz!! :DD :DD :R

glhf!! :)

[ Szerkesztve ]

(#19440) P00By válasza h.adam.92 (#19439) üzenetére


P00By
nagyúr

Nee :DDD :C

(#19441) h.adam.92 válasza P00By (#19440) üzenetére


h.adam.92
őstag

nekem nem áll szándékomban bántani skymouz-t, nehogy félreértés történjék, csak ez számomra olyan mint kb a máúnikasó és tök jókat derülök rajta mindig, szal kösz sky a felvidítást :DDD

(#19442) LinogeOW válasza h.adam.92 (#19439) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Az biztos :))

(#19443) rt06 válasza iSonic (#19437) üzenetére


rt06
veterán

ha nem veszed rosszneven:

Hello, I am RoCDaN. A Terran player, who plays in the Diamond league on the European ladder. I'm from Budapest, Hungary.

I'll try to speak English, but I'm not speaking very well. Most of the time I will be streaming my ladder and custom games. I have been playing SC2 since the Beta launch, and I would like to improve my skill and micro.

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19444) kovsol válasza rt06 (#19443) üzenetére


kovsol
titán

Zugló szívébe lakik ;] :DDD (csak poénnak szántam, amúgy jó amit írtál :K )

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19445) sith7


sith7
nagyúr

Mikor láthatunk esetleg egy profi zerg stream - et is ... :U

Az meg lehet engem vidítana fel ...

[ Szerkesztve ]

(#19446) P00By válasza sith7 (#19445) üzenetére


P00By
nagyúr

Sok van olyanból! :P De gondolom itteni embert szeretnél :)

(#19447) kovsol válasza sith7 (#19445) üzenetére


kovsol
titán

itt mindig találsz: [link] ha magyart akarsz nézni akkor RoCAtesz szokott streamelni aki magyar maszer ligás zerg, ha streamel http://starcraft2.hu/ oldalsó üzenőfalra szokta beírni a címet

May the Force be with you!

(#19448) sith7 válasza P00By (#19446) üzenetére


sith7
nagyúr

igen :K

(#19449) iSonic válasza rt06 (#19443) üzenetére


iSonic
addikt

köszi cyla átirom :)

csana: rákészülök arra, csak még bővíteni kell a gengszter szókincset :) A vidításért járó költségeket küld a számlára... :P

Kovsol: ne keménykedj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19450) sith7 válasza iSonic (#19449) üzenetére


sith7
nagyúr

Az utolsó végét láttam, azért megnéztem volna a srác arcát, amikor belinkelted neki a stream linket a végén :C

jobban vagy ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.