Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) LinogeOW válasza iSonic (#19823) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Tessék, itt a baneling zenéd :))

(#19852) iSonic válasza LinogeOW (#19851) üzenetére


iSonic
addikt

ezaz... ^^.

(#19853) kovsol


kovsol
titán

zavart érzek az erőben: MC nem 4gate -t tol :Y

May the Force be with you!

(#19854) Alg válasza kovsol (#19853) üzenetére


Alg
veterán

Mostanában stargate-el szokott nyitni...

IdrA meg: hmm főnix? Jó, akkor csináljunk még több drone-t :U

HT és BL incoming... - vajon mire megy MC amulett nélkül?

Hmmm... ebből szerintem sírás lesz ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19855) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

És ez nem imba ? Tényleg? PvP döntő jövök ! *.*

(#19856) Eagl3


Eagl3
veterán

Ennek az MC-nek baromi idegesítő feje van. Meg teszi állandóan a nagyképűt... buzipocok'

(#19857) kovsol válasza LinogeOW (#19855) üzenetére


kovsol
titán

és lemaradtam róla pont, mi volt a vége ? Most hány mérkőzést tolnak egymás ellen ?

May the Force be with you!

(#19858) Alg válasza kovsol (#19857) üzenetére


Alg
veterán

Colo HT Blink stalker vs. BL hydra...

Jajj ne már megint kezdi... mindig ezt csinálja ha felb@ssza magát és nincs kedve játszani

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19859) LinogeOW válasza kovsol (#19857) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

MC 10× jött vissza a semmiből, végén stormolt 2-t, 3FF, 1 blink Broordlordra és vége. Ha ezek után ZvP MU teljesen rendben van..

Btw1#: MC feje szinte hívja az embert, hogy vágja jól pofán.

[ Szerkesztve ]

(#19860) Eagl3


Eagl3
veterán

Mit csinál ez az állat Idra?

MOD: ez egy igazi gyökér

[ Szerkesztve ]

(#19861) Alg válasza Eagl3 (#19860) üzenetére


Alg
veterán

Mit? Elment a kedve és inkább "feladta"... a hülyéje

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19862) LinogeOW válasza Eagl3 (#19860) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Láthattad. Ha egyszer máshogy nem lehet nyerni ZvPben, bepróbálta ezt ..

[ Szerkesztve ]

(#19863) h.adam.92 válasza Eagl3 (#19860) üzenetére


h.adam.92
őstag

mi volt? gyorsan kikaptam craftcupban és már jöttem is vissza, de ezekszerint sokmindenről lemaradtam... :DDD

(#19864) LinogeOW válasza h.adam.92 (#19863) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Csak arról, hogy a ZvP joke. :))

(#19865) Eagl3: Nem volt más esélye. Just sayin

[ Szerkesztve ]

(#19865) Eagl3 válasza h.adam.92 (#19863) üzenetére


Eagl3
veterán

6pool... hihetetlen mekkora pöcs.

(#19866) _OldBoy_ válasza kovsol (#19857) üzenetére


_OldBoy_
tag

Ezek BO3-ak, meta közepén 5 BL-el megpróbálta szétszedni protoss aranyat, MC felblinkelt xelnagahoz, leszedte a BL-eket, majd a colokkal es stormokkal meg szétkapta a hydrákat, IdrA instant gg, meg se próbált remaxolni pedig az eco megvolt hozzá bár nyilván azt is elkente volna MC serege.

Ezután meg 6poolra ment XN-n. A GSL3-as Jinro meccs óta mikor gg-zet Metalopolison látva a 2 bunkert a rámpa alatt aztán 6pool-ozott JB-n egyre jobban égeti magát ahány tornán csak indul. Jinro showmatch, TSL cruncher, MLG halucinálás, most meg ez.

Lehet h a protoss tényleg OP a szintjükön, elég ha megnézzük az utóbbi tornákban milyen fajok voltak mondjuk a legjobb 8 között, ettől még akkor is érthetetlen nekem ez a hozzáállás, ha ennyire nem akar versenyezni akkor egyáltalán minek repül oda.

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19867) Alg válasza _OldBoy_ (#19866) üzenetére


Alg
veterán

Ha meg fel akarja adni a tornát akkor ne 6pool-al bohóckodjon hanem álljon fel és fogjon kezet...

Linoge:[link] :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19868) LinogeOW válasza Alg (#19867) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Ezek csak valós tények. Vagy más streamet néztünk ?

Más: szerintetek ki nyeri a PvP döntőt ?

(#19869) JSaN: Úgyvan

[ Szerkesztve ]

(#19869) JSaN


JSaN
addikt

Remelem White-ra elveri ezt az idegesito nagykepu MC-t. Europai versenyt nyerje mar meg europai legalab.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#19870) sviba válasza _OldBoy_ (#19866) üzenetére


sviba
tag

A Jinro showmatchen hogy égette magát? Az elején annyit mondott ha jól emlékszem, hogy 4-2 lesz a végeredmény. Végülis annyi lett, csak nem az ő javára. Ez?

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#19871) rt06 válasza LinogeOW (#19868) üzenetére


rt06
veterán

te figyelj mar, lehetne szo arrol, hogy esetleg valahol mashol sirsz (mondjuk valami zerg csatin, ott majd lehet jol egyutt sirni, esetleg ereket felvagni, mint az emu-k)? mert kurvara unalmas am, hogy folyton ide josz vele

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19872) LinogeOW válasza rt06 (#19871) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

El vagy megint tévedve. Ez nem sírás, ezek tények még mindig.

Más: Remélem Whitera azért a döntőben lealázza MC-t, ha más már nem tette meg.

[ Szerkesztve ]

(#19873) kovsol válasza LinogeOW (#19872) üzenetére


kovsol
titán

addig semmi nem tény amíg a blizzard úgy nem dönt, hogy valami túl erős és kap egy nerfet ;)

MC amúgy számomra se szimpatikus, de ettől még amit csinál azt jól csinálja.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19874) LinogeOW válasza kovsol (#19873) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Pont ezaz, hogy ez a blizzard szerint sincs rendjén, csak szépen lassan haladnak a balanceal, ezt mondták egy előző interjúban is. Tényleg értelmetlen lenne mindent egyből változtatni, de eléggé le vannak lassulva ehhez képest is.

[ Szerkesztve ]

(#19875) kovsol válasza LinogeOW (#19874) üzenetére


kovsol
titán

Van erről valami Blue post, vagy hivatalos fórumon topic, vagy csak pletyka szinten terjed ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19876) _OldBoy_ válasza sviba (#19870) üzenetére


_OldBoy_
tag

Az egyik mapon már összecsapás előtt gg-zett, az utolsó meccsen bling speed nélkül 5 bázisról bebukta a meccset. Az egyik korai gg-ről Jinro mondott is valamit az interjúban de konkrétan már nem emlékszem. Nekem az nem tetszett az egészben hogy egy showmatchnek szerintem inkább kéne a közönség szórakoztatásáról szólni akár kreatívan veszítve vagy az utolsó lingig harcolva minthogy már a csata előtt ki-gg-zzen a játéból.

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19877) LinogeOW válasza kovsol (#19875) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

(#19878) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

(#19879) rt06 válasza LinogeOW (#19872) üzenetére


rt06
veterán

tenyek? 2 storm, 2 ff, meg egy blink?
ha ennyi lenyom egy z sereget, akkor a z jatekos nem hogy aludt, de inkabb maga ellen dolgozott
a masik meg, hogy miert nem lehetett egy kurva hangot hallani toled, mikor idra elverte tlo-t?
varjal, kitalalom
mert mikor Z ver el valakit, az pro, meg skill, mikor meg z-t ver el valaki, az imba, op, meg cheat
komolyan,a leggazabb amatorok nyomjak igy, mint te

#19878: mennyi? gyokerek mindenhol vannak

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19880) kovsol válasza rt06 (#19879) üzenetére


kovsol
titán

TLO random volt? ha igen mit kapott be ?

May the Force be with you!

(#19881) LinogeOW válasza rt06 (#19879) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

A ZvT vel sose volt bajom, nem tudom miről beszélsz. 2:1 re nyert IdrA.

Lehet túlzás volt, de a lényeg akkor is az, hogy elnyom pár FFet, Stormot, ráblinkel Broordlora és nyert a protoss.
Ha nem veszti el a Broordlordokat, és azokkal nagy nehezen leveri MC seregét, akkor is visszahozta volna magát harmadszor a semmiből.

(#19882) rt06 válasza kovsol (#19880) üzenetére


rt06
veterán

nem tudom, asszem nem, hanem t-vel ment, de nem is ez a lenyeg

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19883) rt06 válasza LinogeOW (#19881) üzenetére


rt06
veterán

megneznem, mit jatszol protoss-al, barmi ellen
mc-rol meg annyit, hohgy ha nezed a jatekat, lathatod, nem azert hozza vissza magat, mert imba a p, hanem mert picit mas szinten jatszik

es itt megsporolom neked az erofeszitest, ezustben jatszom, biztos nem ertek hozza, te meg mekkora pro vagy mar, hogy feljutottal diamond-ig, tuti neked van igaza

megyek inkabb avp-zek (bar ott meg imba a terran)

[ Módosította: Ndruu ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19885) kovsol válasza rt06 (#19882) üzenetére


kovsol
titán

én ez a "Protoss OP" témán kívül kérdeztem, szimplán kíváncsiságból, amennyi 1v1 -t én tolok nagyon nem hat meg az ilyen balance téma, teamben meg nem jön ki az eltérés, főleg ha vegyes csapatok vannak

May the Force be with you!

(#19886) Alg válasza LinogeOW (#19881) üzenetére


Alg
veterán

Mielőtt iSonic megszólalna inkább beírom helyette, nem azért, mert osztom bármelyikőtök véleményét hanem hogy tükröt mutassak:

Z csinál bár banelinget, ráklikkeli a marine-okra, mutával meg linggel A-move és nyert - na jó max. egy magic box

Szerk: csak a stílust próbáltam utánozni, elnézést :U

Egyébként szerintem IdrA elronotta azt a meccset, hagyta a P-t nyugodtan expelni, techelni. Egyszer támadott, de akkor sem csinált túl nagy kárt, MC simán lerakta a 2. expet, goldot... Az utolsó csatánál már egyáltalán nem volt előnyben IdrA.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19887) iSonic válasza Alg (#19886) üzenetére


iSonic
addikt

miért reagálnék erre?...

inkább ideg vagyok, mert a szaros xsplit vacakol..

[ Szerkesztve ]

(#19888) LinogeOW válasza Alg (#19886) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

SkyMouz egy szót sem szólhat az ősellenségét szidom, a protosst. :C

(#19889) iSonic válasza LinogeOW (#19888) üzenetére


iSonic
addikt

én mondtam streamen is nekem nincs bajom a fajokkal, viszont a saját játékommal annál inkább több..

ez az xsplit kikészít..

[ Szerkesztve ]

(#19890) LinogeOW válasza iSonic (#19889) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Mi a gond vele ?

szerk: xsplitsre gondoltam. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19891) iSonic válasza LinogeOW (#19890) üzenetére


iSonic
addikt

azt, hogy elcseszek csomó mindent és nem merek TvT-ben agresszív lenni.. szimplán ennyi.. makrómmal, mikrómmal nincs gond, inkább az időzítésekkel, meg olykor lassan reagálok dolgokra..

(#19892) rt06 válasza kovsol (#19885) üzenetére


rt06
veterán

csak fel szemmel nezem a meccseket (eleinte meloban voltam, most meg gepet szerelek), de ugy remlik, minden meccsen T volt
amugy ha ugy jott le ellened iranyulna a post, elnezest, csak Linoge-nek megint sikerult felbasznia a hulyesegeivel

amugy egesz komolyan megkernek mindenkit, irja mar le, aki kivancsi az effajta sirasra (az ertelmes balance-szal kapcsolatos post az egesz mas, meg ha nincs is egyetertes, meg lehet beszelni, volt is mar ra pelda, de ez imho egyreszt folosleges, masreszt indulat szitasan kivul semmire sem jo)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#19893) iSonic


iSonic
addikt

ezért mondom én, hogy a BC, csak TvT-ben jó.. :D

(#19894) kovsol


kovsol
titán

egy ilyen mérkőzés után esküszöm kedvem van mindig Protossal játszani, aztán két mérkőzés után rájövök, hogy nem tudok :DDD

May the Force be with you!

(#19895) JSaN


JSaN
addikt

Hajra White-ra, tok szimpatikus srac. Mindig oda megy kezet fogni, remelem MC-t is elveri.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#19896) iSonic válasza JSaN (#19895) üzenetére


iSonic
addikt

én is remélem :)

(#19897) _OldBoy_ válasza JSaN (#19895) üzenetére


_OldBoy_
tag

Szurkolok neki én is de TSL RO16-ban MC keményen alázta, 16 foodnál már 1 drone előnyben volt, talán csak 1 meccsen ment 4GW-re mégis siman 3-0-ra verte.

kovsol, nekem is tetszik a kreatív P játék, feedback egy teli medivac-en vagy BC-n állat :)

A protoss OP-ről meg, GSL S2 körül még mindenki úgy kezelte a protossokat mint valami hátrányos faj és akkoriban a terran volt a főellenség, azóta nagyot változott a világ és ez nem csak a patchek mint inkább a metagame fejlődésének köszönhető.

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#19898) LinogeOW válasza JSaN (#19895) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

+1

(#19899) sith7 válasza _OldBoy_ (#19897) üzenetére


sith7
nagyúr

A protoss OP-ről meg, GSL S2 körül még mindenki úgy kezelte a protossokat mint valami hátrányos faj és akkoriban a terran volt a főellenség, azóta nagyot változott a világ és ez nem csak a patchek mint inkább a metagame fejlődésének köszönhető.

+1 :K

(#19900) h.adam.92


h.adam.92
őstag

adja az ég h whitera meggyalázza MC testét... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.