Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) iSonic válasza norbalia87 (#14150) üzenetére


iSonic
addikt

nem kell fizetni érte... megveszed és játszol vele :)

(#14152) bzsolt99 válasza norbalia87 (#14150) üzenetére


bzsolt99
tag

hali,
igen itt nem kell havi díjat fizetni esetleg az elkövetkezendő kampány folytatásokat megveheted ha érdekel a történet.

(#14153) norbalia87


norbalia87
tag

hhuuuuuu szuper :) Bizom benne, hogy a dell nem szivat meg, es tenyleg megjon a napokban az uj masinam, igy egy starcraft 2 beruhazasara is sor kerul a heten, es vegre en is tolhatom ezt a jatekot, amire mar nem is tudom, hogy hany eve vartam :) :C

(#14154) sith7 válasza iSonic (#14149) üzenetére


sith7
nagyúr

vatikáni valuta jó lesz ? :U

(#14155) Alg válasza sith7 (#14154) üzenetére


Alg
veterán

Isten fizesse meg? ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14156) iSonic válasza sith7 (#14154) üzenetére


iSonic
addikt

inkább fontba kérném :)

(#14157) sith7 válasza Alg (#14155) üzenetére


sith7
nagyúr

aha

iSonic
az sajnos nincsen :(

(#14158) Alg


Alg
veterán

Ma is játszottam kemény 2 ladder meccset... hardcore-ban nyomom :U (utoljára egy hete léptem be)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14159) iSonic válasza Alg (#14158) üzenetére


iSonic
addikt

kérdeztük?? :DD olyan hardcoreol nyomod, hogy ki is kaptál xDDD

[ Szerkesztve ]

(#14160) Alg válasza iSonic (#14159) üzenetére


Alg
veterán

De csak egyszer :D

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14161) iSonic válasza Alg (#14160) üzenetére


iSonic
addikt

hát igen és remélem protosstól :D

(#14162) Alg válasza iSonic (#14161) üzenetére


Alg
veterán

Zerg volt, a T-t meg megvertem mert az gyenge ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14163) oxox válasza iSonic (#14130) üzenetére


oxox
addikt

tudtam én, hogy nekem is gyémántban van a helyem :) ...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14164) sith7 válasza Alg (#14162) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :)) :DD

(#14165) Ghoosty válasza iSonic (#14130) üzenetére


Ghoosty
őstag

Random társak esetén a feljebb lépésedet az egyéni teljesítményed is nagyban befolyásolja. Én a bemelegítő meccseket mindig 3v3-ban játszottam és több lossom volt, mint winem, de feljebb dobott, mert általában még a nyerteseknél is több pontom volt. Mikor feldobott, egy közös védekezés utáni reposztal gyakorlatilag egyedül nyertem meg a meccset. Pontok szerint 2x annyim volt, mint a másodiknak.

Mondjuk az is szóba jöhet, hogy utólag veszített sokat, de nem kizárólagos lehetőség, ahogy az én példám is mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#14166) kovsol


kovsol
titán

aki ráér és van kedve jöjjön starcrat2.hu -s kupára ma 17:00, szerintem első körben kiesek amilyen jó formában vagyok 1v1 ben, de arra jó lesz, hogy az izgulást kicsit leküzdjem :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14167) P00By válasza kovsol (#14166) üzenetére


P00By
nagyúr

Csak gyakorlással tudsz túllépni ezen! :K

:P

(#14168) sith7 válasza kovsol (#14166) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem fogsz :N

Majd valamikor én is gyakorolnám a muta elleni "phoenix dance" - t :U :B

(#14169) iSonic válasza Alg (#14162) üzenetére


iSonic
addikt

hát igen elég nagy gáz az, ha a saját fajtádtól kapsz ki.. Terran meg azért verted mert le van nerfelve és csak azok jók vele, akik pro-k.. élő példa vagyok erre én :DD (EGOSZÁRNYALÁS)

(#14170) oxox válasza sith7 (#14168) üzenetére


oxox
addikt

tullephet....mennyiseg kerdese (alkohol) :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14171) föccer válasza sith7 (#14168) üzenetére


föccer
nagyúr

Phonix dence-t nem kell gyakorolni. Egyszerű kattintás az egész. Gyorsabb, nagyobb a lőtávja és mozgás közben lő. Z egész egyszerűen nem tudja mozgás közben elkapni a phonix-et. Nincs mivel.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14172) icons


icons
addikt

Üdv!

Nemrég kezdtem játszani a SC2-vel. Az lenne a kérdésem, hogy a kampányban az achievements-eket csak Bnetes kapcsolattal lehet megszerezni? Mert én megöltem Normalon (az első küldetésben) 8ellenséget Ray fiúval, de nem kaptam meg. (lehet, hogy a kill 5 enemies azt jelenti, hogy 5 és nem >=5?)

Köszönöm a segítséget!

(#14173) sith7 válasza föccer (#14171) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó lenne, ha ennyire egyszerű lenne ... vagy lehet én vagyok ennyire ügyetlen ... :U , ne mindegy hogyan mikor kattintasz, mert közben elfoldul, és akkor már nem is lő

iSonic
Nerfelték ??? :Y
Akkor mégse gyakorlok a Terran - nal, maradok az erős protoss - nál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14174) oxox válasza icons (#14172) üzenetére


oxox
addikt

szerintem nem csak online-on lehet achit szerezni, de Foccer minden achi titkok tudoja...ha viragbolti verziod van akkor nem lesznek achijaid.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14175) iSonic válasza sith7 (#14173) üzenetére


iSonic
addikt

jól is teszed :D

(#14176) sith7 válasza iSonic (#14175) üzenetére


sith7
nagyúr

képzeld el, ugyanolyan pro lennék mint Te ;] ... nem lennél egyeduralkodó ... :DDD :DDD :DDD

(#14177) föccer válasza icons (#14172) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, csak online lehet acsikat szerezni. Illetve van amikor még úgy se, mert néha lelövik az acsikat kezelő szervert. Ilyenkor jön egy kis popup üzenet, hogy további értesítésig nem írják jóvá az elért archivmenteket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14178) iSonic válasza sith7 (#14176) üzenetére


iSonic
addikt

tudod a remény hal meg utoljára :P

(#14179) sith7 válasza iSonic (#14178) üzenetére


sith7
nagyúr

olyan halat még nem ettem :DDD

(#14180) iSonic válasza sith7 (#14179) üzenetére


iSonic
addikt

de buta poén :DDD

(#14181) sith7 válasza iSonic (#14180) üzenetére


sith7
nagyúr

de poén !!! :K

(#14182) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Elvagytok . :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#14186) sith7 válasza LinogeOW (#14183) üzenetére


sith7
nagyúr

Gold 1 - ben ... Diamond 3 ? :U

Pixel se maradt a képernyőn, nem pedig egységünk, úgy lemostak minket

(#14188) kovsol válasza sith7 (#14186) üzenetére


kovsol
titán

diamond elején van pár ember aki nem egy dimenzióban játszik velünk halandókkal az tuti :U

May the Force be with you!

(#14189) oxox válasza kovsol (#14188) üzenetére


oxox
addikt

beszelj a sajat nevedbe bronzligas :DDD !

LinogeOW -igy mar erteni en....replayt-replayt-replayt pls!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14190) kovsol válasza oxox (#14189) üzenetére


kovsol
titán

most miért kell bántani a kisebbet :O
este remélem jön majd pár ember megint TS -re és lesz pár gyakorló game

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14191) oxox válasza kovsol (#14190) üzenetére


oxox
addikt

:) jolvan bocs :R :)

nekem holnap lesz cenzuramentes estem...jiiiiipiiiii! :DD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14192) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Hát nem tudom elhinni, hogyan lehet ennyire undorító, szánalmas, hányinger bűn ez a Ladder System.. :W Reset mikor lesz ?

(#14193) sith7 válasza kovsol (#14188) üzenetére


sith7
nagyúr

10000 %

Majdnem minden nap ugyanúgy indul
1. meccs korean light players
a többi meg vagy kicsit gyengébb, vagy nagyon ... :F
hogy lesz ebből feljebblépés ... :F

(#14194) rt06 válasza LinogeOW (#14192) üzenetére


rt06
veterán

nem lesz

de komolyan kezd felmerulni bennem, hogy ti tenyleg csak azert jatszotok, hogy aztan masnap suliban/melohelyen/a szuloknek/az asszonynak elujsagolhassatok, hogy "hu baszod, felkerultem a polivinilklorid ligabol a gyemantba", nem pedig a jatekert magaert? ennyire nincs elete itt senkinek, hogy szinte mindenkinek a ladder a legnagyobb problemaja?

fentebb DTG amugy dobott egy linket, annak vegen van egy masik, ahol par oldalon keresztul, jopar matematikai algoritmussal megfuszerezve le van irva, hogyan mukodik a ladder - ha kerhetnem, legkozelebb az kritizalja mar ilyen forman, mint teszed itt te is, aki legalabb erintolegesen felfogja, hogyan mukodik

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14195) oxox válasza rt06 (#14194) üzenetére


oxox
addikt

nem mindenkinek...foccernek pl az achik :) ...sry foccer :))

En amugy pont lesz.......bronzban nem ereztem magam tul jol, de az arany ligaval kivagyok bekulve, plane, hogy nem is a vege fele vagyok.

de azert azt be kell latnod, hogy idegesito, hogy minden logikatol mentesen adogatja az ellenfeleket....es persze, hogy idegesito tud lenni, hogy pont a jatekelmenyt rombolja ezzel....codozhatnek persze fatal1ty-vel is, de kb olyan lenne mint sajtreszelovel rejszolni...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#14196) rt06 válasza oxox (#14195) üzenetére


rt06
veterán

de azert azt be kell latnod, hogy idegesito, hogy minden logikatol mentesen adogatja az ellenfeleket....

elolvastad DTG linkjen levo post-ot, s az abban levo link altal hivatkozott masikhozzaszolast (a ketto egyutt kb 10-15 oldal)? mert ha minimalis koze van ahhoz, akkor nem mentes a logikatol a matchmaking

a jatekelmenyt meg max akkor rontja el, ha jobban erdekel a rank, mint maga a jatek
mellesleg ahogy nezem, mind a negy jatekomodban 50% koruli eredmennyel birsz, ami - mint egyszer mar kifejtettem - pontosan annak jele, hogy igenis jol mukodik a dolog

pl pont tegnap, lakotarssal felmentunk CS-zni egy szerverre, es kurvajol szorakoztam, hiaba voltam durvan minuszban egesz vegig
11-33 koruli statom volt, mikor egyszer raneztem, s megis, evek ota nem cs-ztem ilyen jo kozossegben, ilyen jo hangulatu szerveren - persze valaszthattam volna, hogy inkabb puffogok, meg kurvaanyazok (mint itt fentebb valaki), mert "nem adja a fejeszt az a szar", de en ugy vagyok vele, ha mar jatszok, akkor inkabb a kikapcsolodas miatt
ha fel akarom baszni az agyvizem, arra vannak mas, kevesbe fakultativ lehetosegeim

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14197) iwu válasza rt06 (#14194) üzenetére


iwu
addikt

leszögezem, no offense: de emléxel annó a "vitánkra" :B :B :B

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#14198) iSonic


iSonic
addikt

mi az cyla mostanában felcsaptál papnak vagy térítőnek és a játékosokat próbálod a helyes útra terelni?? mert ha igen, akkor a Vidám Vasárnapnál a helyed :)

mellesleg az élet amit te csinálsz?? napi 1000 komment írása PH-ra?? :O

[ Szerkesztve ]

(#14199) oxox válasza rt06 (#14196) üzenetére


oxox
addikt

jahh ilyen alapon minden kor egyenesek sorozatabol all.. :) csak kelloen fel kell nagyitani....1v1-ben volt 70% koruli aranyom is, megis ezustben hagyott....

mint irtam nekem nincs vele problemam, csak megertem azt akinek van....mondjuk szar lenne egy Messikent az mb2 jatszani :) , csakmert ezt sorsolta a gep

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.