Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) iSonic válasza Winner_hun (#14497) üzenetére


iSonic
addikt

látom te sem vagy munkamániás xD

[ Szerkesztve ]

(#14502) iSonic


iSonic
addikt

egy kis karácsonyi SC2 nóta nektek

Muzsika

[ Szerkesztve ]

(#14503) föccer válasza iSonic (#14501) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne munkamániás, csak saját magának kell megkeresnie a kenyérre valót. Tudod, van ilyen is :K :DDD

A musikot már hallgattam.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14504) kovsol válasza föccer (#14503) üzenetére


kovsol
titán

én is inkább melóznék, mint most munkanélküliként itthon üldögélek :((( télen ráadásul mezőgazdasági munka sincs

20-30 perc és leszek én is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14505) sith7 válasza föccer (#14499) üzenetére


sith7
nagyúr

bármire gondoltam volna, de erre nem :B

(#14506) iSonic válasza föccer (#14503) üzenetére


iSonic
addikt

jól van tudom csak vicceltem :( te mindent vér komolyan veszel :'(

(#14507) kovsol


kovsol
titán

na megvan a harmadik diamond ligám is, kutyát se érdekel de azért jól esik beírni :DDD főleg, mert sky nak még csak a második lett meg ;] a vicc az egészben, hogy 15-12 stattal dobott fel :F amit 7-0 után rontottam le, szóval volt egy szép bukó széria

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14508) föccer válasza kovsol (#14507) üzenetére


föccer
nagyúr

Mert a Sky egy looser, aki nem tudja kivédeni a warp zealot rusht :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14509) iSonic válasza föccer (#14508) üzenetére


iSonic
addikt

kivédtem :D csak majdnem die az össze scv.. :P

(#14510) iSonic válasza föccer (#14508) üzenetére


iSonic
addikt

miért bántasz Szent Este?? :(

[ Szerkesztve ]

(#14511) föccer válasza iSonic (#14510) üzenetére


föccer
nagyúr

Mert valakinek néha kordába kell tartani az egódat :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14512) iSonic válasza föccer (#14511) üzenetére


iSonic
addikt

arra ott van Zsoltika... ő mindig letöri a szarvam :P

(#14513) JNashville


JNashville
senior tag

karácsony blizz ajándék: protoss macro master acsi ^^ (és még win is volt)

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#14514) iSonic válasza JNashville (#14513) üzenetére


iSonic
addikt

gratula :)

(#14515) sith7 válasza kovsol (#14507) üzenetére


sith7
nagyúr

ilyenekkel ne is idegesíts :W

(#14516) iSonic


iSonic
addikt

Annyira megható ^^.

[ Szerkesztve ]

(#14517) Eagl3 válasza kovsol (#14507) üzenetére


Eagl3
veterán

Elég vicces, hogy téged ide-oda dobál pár meccs után. Én már vagy 100 meccs óta aranyban vagyok 3v3 -ban, messze első a ligában és nem dob feljebb... nem mintha nagyon zavarna, de tiszta szégyen ez a rendszer.

(#14518) rt06 válasza Eagl3 (#14517) üzenetére


rt06
veterán

nem lehet, hogy azert nem dob feljebb, mert nem vered 50%-ban a platinas ellenfeleket?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14519) kovsol válasza Eagl3 (#14517) üzenetére


kovsol
titán

azt hozzá kell tenni, hogy nem csak a stat számít hanem, hogy kiket versz meg, és kiktől kapsz ki, ha te nálad gyengébbeket és a veled egy szinten lévőket nem veret stabilan kb 50-60% ban és 50% ban a erősebbeket akkor nem fog feldobálni
mivel az elején folyamatosan adagolja az erős ellenfeleket, ha akkor tudod tartani az iramot feldob, ma pl Skymouzzal toltam le kb 12-13 mérkőzést és feldobott engem majd két mérközéssel később őt is, szóval egyformán számolta el kb az eredményt és ha te is ott lettél volna harmadiknak lehet téged is feldobott volna úgy mint minket

és ha 1000 meccset töltesz egy ligában az gyanúsan a te helyed akkor, mert el nem hiszem ha te pl diamond szinten lennél akkor ottragadsz ennyi ideig goldban

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14520) Eagl3


Eagl3
veterán

3v3 -ról beszélek. És mivel ha ott kikapok, általában nem rajtam múlik a meccs, illetve a csapatomból is 90% -ba első vagyok a pont táblán ha nyerünk ha vesztünk, ezért nem értem a dolgot.
Csak azért zavar kicsit a dolog mert olyan emberekkel kell játszanom, akik még SCV-t se gyártanak eleget...

De nagyon szívesen játszok veletek vagy ellenetek ha úgy hitelesebb amit állítok. :)

[ Szerkesztve ]

(#14521) iSonic válasza rt06 (#14518) üzenetére


iSonic
addikt

ott a pont.. Cylának igaza van... engem is feldobott tegnap 19-9-es átlaggal diamondba.. miért?? mert majdnem csak diamondosok ellen játszottam..

egyébként utána néztem.. és rendszer nézi, hogy éppen a többi ligában, milyen szinten vagy és úgy dobálja az ellenfeleket, mivel te 1v1-ben nagyon sok meccset játszottál és platinába vagy emiatt dobálja neked a goldos és platinás 3v3-as embereket.. Idővel hidd el feljutsz..

(#14522) kovsol válasza iSonic (#14521) üzenetére


kovsol
titán

na meglett a 3v3 ban is akkor a dimaond tegnap miután elmentem aludni? akkor tegnapi PDPP felállásból lett PDDD ami már szépen fest :K bár ettől még nagy noob maradtál ;]

amúgy tuti nézi a többi ligát is, mert pl placmenten is folyton platinás diamondos adogat, régen meg ilyeneket max utolsó kettőre ad nem elsőre :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14523) Eagl3 válasza iSonic (#14521) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez kb. minden csak nem magyarázat... ugyan úgy sima bronz és full gyémánt ellenfeleket 3v3 ban. Társnak, ellenfélnek egyaránt, függetlenül attól, hogy 5 nyertem egy huzamba vagy vesztettem a fantasztikus társaim jóvoltából.

(#14524) kovsol válasza Eagl3 (#14523) üzenetére


kovsol
titán

elmondom a trükköt, ha 3v3 ban diamondos akarsz lenni akkor menj egy fix emberrel és csak egy lesz random és akkor is oda számolja RT hez, mi 4v4 ben is együtt mentünk és 2v2 ben már összevagyunk szokva, később meg jött föccer harmadiknak, szóval így viszonylag nagy előnnyel indulunk a másik csapat ellen

May the Force be with you!

(#14525) iSonic válasza kovsol (#14522) üzenetére


iSonic
addikt

ja meglett.. nyomtam két meccset és meglett.. viszont egy nagyon komoly mérkőzésben kaptunk ki a végén.. Protoss full diamond prot1000-es portré 4600 lejátszott ebből mérkőzés (kb2800 win) xD.. másik srác random1000-es portré, 2100 lejátszott mérkőzés ebből kb 1700 win.. :P zerg koma meg a maga zerg750-es képével és 1400 lejátszott mérkőzésével (kb 800 win-el) vert el minket.. :( :D ja és mindegyik full diamond minden ligában..

rájöttem 1-kor kell játszani, mert akkor tele a rendszer full diamondosokkal ^^.

[ Szerkesztve ]

(#14526) Eagl3 válasza kovsol (#14524) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezzel tisztában vagyok, ezt már korábban kifejtettem...
Nekem tulajdonképp azzal sincs bajom, hogy aranyban vagyok, mert kb. leszarom, nem versengek én több játékos módban, csak 1v1 -ben (bár azt hanyagolom egy ideje) csak fikázom egy kicsit a ligarendszert. :)

(#14527) iSonic válasza Eagl3 (#14526) üzenetére


iSonic
addikt

hát azt nyugodtan fikázhatod, mert tényleg nem egy top rendszer..

(#14528) Ybron


Ybron
senior tag

Miért van az hogy viszem a kampányt, aztán normálban már kivittem most csinálom ami elmaradt mellék küldetés, plusz ugye egészet hardba, de...
Voltka mentéseim szerencsére hardban küldetések végén, mivel csak a mellékre mentem rá hogy meglegyen az összes, nah szépen load, végigvittem hardba a mentéstől,aztán lépek ki és előtte lévő küldetések amiket már végigvittem hadrba úgy jelezte hogy nincs készen, volt oylan is hogy normálba se, pedig kész van az összes, megcsináltam normálba is meg hardon is. Ezt nem értem.... Miért nem írja felül azzal a mentést csak hogy én megcsináltam egy későbbi küldetést újra hardon, miért kell úgy jeleznie, mintha csak akkor kezdeném.
Elég hülyén fogalmaztam meg, remélem megérti valaki :D

(#14529) Ybron


Ybron
senior tag

Közeben még szórakoztam vele hátha. Arra jutottam hogy Megcsináltam az outbreak küldetést újra, mivel azt csak normálban vittem végig. Majd megint egy utána lévő küldetést, majd ezután a the dig küldetésnél load volt egy mentésre hogy ne keljen az egész küldetést az elejétől kezdeni, mikor megcsináltam jópár küldetést úgy jelzett hogy vagy nem vittem végig egy erősigi fokozatban sem, vagy csak normálban. Ekkor elkezdtem játszani, load the geats of hell victory mentésre és így már visszaállt minde a helyére(ez volt az utolsó lüldetésem amit vittem hardban), ekkor újra jelezte úgy mint régen, mintha nem vittem volna ki hardban a outbreak küldetést. Értem hogy az onnatól lévő egész küldetést töltötte be, de akkor mi a f*szért nem bírja felül írni ? Hiába cisnálom azt hogy outbreakot betöltöm hard victorytól, akkor the geats of hell-t megint úgy jelzi hogy hardon nem vittem, pedig outbreakot újrakezdtem hardon(nem mentésről csináltam)...

(#14530) föccer válasza Ybron (#14529) üzenetére


föccer
nagyúr

Én brutál szinten jártam így, hogy megvolt már 17 pálya, amikor egy visszatöltés után nullázta a számlálót. A végén elejétől kellett kezdenem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14531) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm két hát kihagyás után első két ellenfelem platina volt, viszonylag könnyen nyertem. Utána ezüst, azt is nyertem. A következő aranyat buktam, most aranyat megint vertem. Nem gondoltam hogy 2 platina után pont egy ezüstöt fogok kapni.
87w/71l

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14532) CooLM@$TeR válasza sith7 (#14381) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Proleagueben (SC: BW) nem egy olyan meccs volt, hogy igazi macro gameben 50 gw-t húzott a toss, és pillanatok alatt visszanyomta magát limitre. Mapfelezős T-t csak így lehet unit pusholni.

Vagy másik példa, mikor meglepetésre NaDat jelölték 2v2-be a WeMade Foxtól, aztán 1v2-ben maradt, de lehozta egyedül a meccset kb. 40 factból.

Olyan nincs, hogy elengedő gyártósor, csak gyenge macrojú játékos.

[ Szerkesztve ]

(#14533) JNashville


JNashville
senior tag

Holnap este (7-8 körül) betársulhatnék valahova 2v2-3v3-4v4-be? Iszonyatosan láma partikba rak be mostanság, jó volna olyanokkal játszani, akik nem a 15. perc környékén hozzák ki az első unitot. (Nem mintha egy nagy májer lennék, csak így esélyem sincs szerintem fejlődni silver-gold szint felé.)

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#14534) Winner_hun válasza JNashville (#14533) üzenetére


Winner_hun
félisten

1v1-be menj gyakorolni;)

90/71

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14535) föccer válasza Winner_hun (#14534) üzenetére


föccer
nagyúr

Látom azért te egész jól nyomod most. Az utolsó 9 meccsből 8-at hoztál :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14536) Ybron válasza föccer (#14530) üzenetére


Ybron
senior tag

És ezt nem lehet valahogy megkerülni, vagy tudom is én ? Nincs kedvem újra kezdeni, pláne ha egyszer úgy döntök viszem brutalba is.. tuti megunom.

(#14537) Winner_hun válasza Ybron (#14536) üzenetére


Winner_hun
félisten

De. Kövesd az én páldámat. Ne játssz a kampánnyal:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14538) föccer válasza Ybron (#14536) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem jöttem rá, hogy hogyan :) Egyébként a megoldás az, hogy nem kell visszatölteni a játékot :) A hard szinten nincs is rá nagyon szükség. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14539) Ybron válasza föccer (#14538) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor mind1.
All in-al probalkozok most, hat mitm ondjak, elismerés aki azt brutalon megcsinálta.
Winner_hun Végig tolom már ,aztán megpróbálkozom még1x hátha sikerül összehoznom az ta maradék 5 hard küldetést, ha nem hagyom, vagy majd 1x brutálba, de ha ezt befejeztem és meg van az összes küldetés, rágyúrok 1v1-re :D

[ Szerkesztve ]

(#14540) sith7 válasza iSonic (#14521) üzenetére


sith7
nagyúr

"egyébként utána néztem.. és rendszer nézi, hogy éppen a többi ligában, milyen szinten vagy és úgy dobálja az ellenfeleket, mivel te 1v1-ben nagyon sok meccset játszottál és platinába vagy emiatt dobálja neked a goldos és platinás 3v3-as embereket.. Idővel hidd el feljutsz"

Akkor mi 2v2 - ben azért nem megyünk feljebb, már több, mint 100 meccs óra, mert én silverben vagyok 1v1 - ben ? :F

De így is dobálja a diamond - os embereket, akiket, hol elverünk , hol nem ... mondjuk nem értem, hogy 12 - es win streak után sem dobott fel ... :U

Megvan a hiba !!!! :Y
Nem Terran - nal játszottam :DDD

(#14541) Alg válasza föccer (#14538) üzenetére


Alg
veterán

Ha save game-ből töltesz vissza állást, akkor gondolom az egész kampányod visszatöltődik arra az állapotra mint akkor - ha újra meg akarsz csinálni egy pályát, kezdd el az elejéről és nem fognak elveszni a dolgok

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14542) kovsol válasza sith7 (#14540) üzenetére


kovsol
titán

mennyit szoktatok egyszerre játszani ? mert ha csak 1-2 -t akkor az is lehet gond szerintem, próbáljátok ki ha letoltok 12-14 mérkőzést egymás után feldob-e :B

May the Force be with you!

(#14543) föccer válasza Ybron (#14539) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem az a legnehezebb küldetés brutálon :)

Nekem az in utter darknes és az engine of destructon a kihívás :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14544) Ybron válasza föccer (#14543) üzenetére


Ybron
senior tag

Mondjuk az utter darknes az hardon se könnyű. Egyébként tudsz valami jó stratégiát all in-nél hardon mikor csak 1x lehet használni az artifact ?

(#14545) föccer válasza Ybron (#14544) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Én ezzel csináltam meg. Elvileg ez a build kibírja még a brutált is, az artifact használata nélkül.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14546) föccer válasza föccer (#14545) üzenetére


föccer
nagyúr

No, most belenéztem egy kcsit jobban a videóba, és nem teljesen így csináltam. Az eleje ez stimmel. Eladod a bunkereket, ledobsz +1 factoryt, meg lerakod a bunker falat. Elé kell pakolni a lángszórós tornyokból annyit, amennyi fér. Ezen kívül mass tank. a bunkerekbe 1 medivac, és mass marin. Ha ezek megvannak, akkor fentre az artifact köré annyi lángszórós tornyot kell lerakni, amennyit csak tudsz. Ki kell tölteni az egészet. Az utolsó pushnál már nem a bázist fogják támadni, hanem az artifactot. Alulról az a 20-30 tank, meg a 30 lángszórós torony megtartja az ellent :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14547) sith7 válasza kovsol (#14542) üzenetére


sith7
nagyúr

ha 3 napot összeadok, akkor megvan a 12 :B
4-5 max. naponta, de nem hiszem, hogy ez lenne a gond

(#14548) kovsol válasza sith7 (#14547) üzenetére


kovsol
titán

akkor szimplán noobok vagytok ;] ;]

May the Force be with you!

(#14549) Ybron válasza föccer (#14545) üzenetére


Ybron
senior tag

Nekem a bunkerem lángszórós, lehet nem azt a fajtát kellett volna választani.
Meg láttam hogy van oylan épület ami folyamatosan pumpáló mozgást végez, gondolom megbolondítja a zerget, lehet az is előnyömre vált volna. Egyébként nem lehet már skillekre pakolni ha már végigvittem ?

(#14550) föccer válasza Ybron (#14549) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor mass bunkert kell felpakolni, és pakolni bele marinokat.

Utólag nem lehet a fejlesztéseken változtatni.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.