Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) sith7 válasza AlyArkhon (#13096) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt te tudod :)) ... tedd azt :DD

(#13102) Soja


Soja
aktív tag

Nem régóta játszok a játékkal (2 hete), de mondjátok meg nekem, hogy mennyire normális az, hogy a keddi szerver restart óta folyamatosan diamond, meg gold emberekkel rak össze engem? Én bronz vagyok :F . 1v1-ben, 2v2-ben is, és esélyem/esélyünk sincs így.

(#13103) föccer válasza Soja (#13102) üzenetére


föccer
nagyúr

Sok logikát ne keress benne :) Főleg, ha még nem volt meg ~50 liga meccsed. Aza a tapastalat, hogy az első néhány tucat játékban teljesen össze-vissza adja az ellenfeleket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13104) h.adam.92 válasza Soja (#13102) üzenetére


h.adam.92
őstag

csá

ez kérlekszépen úgy lehet, hogy már a szerver restart előtt is olyan ellenfeleket dob be ez a "ez" :) , amilyeneket akar...
én nem tudom, hogy hogyan keres ellent ez a cucc, de az biztos, hogy nem tökéletes a cucc :U

(#13105) föccer


föccer
nagyúr

Jelentem már csak 60 costum game-t fogok játszani :U :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13106) sith7 válasza föccer (#13105) üzenetére


sith7
nagyúr

És akkor megvan az összes single acsi ???????????????? :Y :Y :Y

(#13107) föccer válasza sith7 (#13106) üzenetére


föccer
nagyúr

Majdnem. :) Még a libertyből hiányzik néhány, de egyébként igen :B

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13108) sith7 válasza föccer (#13107) üzenetére


sith7
nagyúr

Az kemény , grat :C :R

(#13109) föccer válasza sith7 (#13108) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

A poén az egészben, hogy tolom újra a kampányt hardon, mert siekresen nem a ghostos pályát toltam, hanem a spectra-sat. És nagyon kell az emp a karrigen ellen, mert különben önmaga szétszivatja a fél védelmemet. Utánna meg kvázi künnyű szerrel be bírnak jönni, és gg.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13110) WayneGace válasza föccer (#13109) üzenetére


WayneGace
őstag

Amiatt fölösleges végig játszani megint. Én brutálon játszottam, és nem használtam emp-t. Elég a bunker+tank, meg bansee a nydusok ellen, ha azt választod.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#13111) föccer válasza WayneGace (#13110) üzenetére


föccer
nagyúr

De még ki kell pörgetnem a nem használom, csak egyszer az artifact-et acsit is. A küldetésekből már csak az és a +750 zerg elpusztítása az utter of darkness küldetésben maradt :)

Egyébként nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nállam iszonyat psutítást csianál az anyacica, ga beér. 6-7 tankkal fókuszálatam rá+ 10-12 banshee-vel, és úgy is simán nyitotta a sorfalat, meg eltüntette a fele seregemet :(

Szóval én azért inkább használopm az emp-t. Egyszerűbb úgy az élet :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13112) holydragon válasza föccer (#13111) üzenetére


holydragon
csendes tag

Hardon válaszd az hogy nydus nincs !
Vikingnek fejlesz ki mindent !
Pár tank meg bunker talaj defnek, viking és néhány bc minden másra...na meg jó pár tower :) ha jön kerrigan akkor mass rine és fokusz kill. ha jön leviatan nem kell kinyirni és többet nem jön kerrigan csak broodlordokra kell fokusz meg bunkerral körbe építeni artifactot. 30 perc dögunalom.
Brutalon én csak nydus verzioval tudtam megcsinálni, igaz airrel csak kétszer próbáltam meg több energiát nem feccöltem bele.
De mass siege tank és mass marine kerrigan ellen és közben nyugodtan nézhetsz akár filmet is :) csak amikor kerrigan jön kell oda figyelni :) meg az elején lekapni a nydusokat de egy bizonyos számú tank elérése után már az is lényegtelen :D
( MIkor jön kerrigan rine kivesz bunkerből ! siegetank fedezet alatt tartod őket de előttük azért jóval és NUKE :) )

Az acsi megcsinálásához szvsz nydusos verzió a legjobb :) .
Tax ugyan az kb ! MASS SIEGE TANK + MARINE !!!
Többi full useless ! és hardon így nagyon könnyű :)

---SC2: holy#164--- ---D3: holy#2141--- ---"Sweet Mother of Mercy"--- ---ASUS/N53JQ-ASUS/904HA-Samsung/SGS4---

(#13113) oxox


oxox
addikt

tegnap Mistixx-el befejeztuk a besorolo meccseket....4w utan kaptunk ket olyan tagot.....pfhuuuu mintha mas dimenziokba jatszottak volna PZvPT volt a felallas (mi az utobbi), a zerg csavo volt, hogy 200 klikkeles felett volt 1 perc alatt (marha az az amp az)...a masik full gyemant (a zerg 3v3 gyemant, minden egyeb platina)....megneztem a replayt, kb olyanok voltunk mint a force india a red bullhoz kepest.

4w-1L aranyba rakott...volt ket proxy gateway mindketszer ket terran ellen...az elso befulladt, de mistixx jol tartotta az ellentamadast, en meg expeltem koran aranyra...a masodik sikeres volt.... meg vol kis repkedes-kergetozes, de azt hoztuk (azok platinasok voltak)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13114) rt06 válasza oxox (#13113) üzenetére


rt06
veterán

apm = actions per minute
ebbe beletarozik a kattintas es a gyorsbillentyu-hasznalat is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13115) oxox válasza rt06 (#13114) üzenetére


oxox
addikt

:R erre gondoltam en is...de azert a 200 az nagyon durva, ugy kapkodta a kamerat, hogy csak neztem (persze monitoron lehet jobban atlathato a dolog, mint 40"-on....nekem mar a kis terkepet nezni is macera).

amugy zergnel, hogy lehet kiadni parancsba, hogy konstans a drone-ok a mineralra menjenek, az egyeb egysegek meg mashova? ill. hogy lehet overlord-bol transportot csinalni?

:R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13116) föccer válasza oxox (#13115) üzenetére


föccer
nagyúr

A zerg bázisnak 2 realy pontja van. Ha jobb klikk a minral line-ra, akkor a parasztok automatikusan oda mennek, míg ha szabad területre jobb klikk, akkor a többi unit oda fog menni (kivéve queen). Az overlord fejlesztéseket a lair-ből tudod elérni.

Üdv, föccer

mod:

(#13112) holydragon: köszi a tippeket.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13117) Eagl3 válasza oxox (#13115) üzenetére


Eagl3
veterán

A főépületből' kattints a minerálra, lesz egy narancssárga csík, ez azt jelenti, hogy oda mennek a droneok, illetve kattints egyet valahova, ahol azt szeretnéd, hogy a sereg gyülekezzen, ezt fehér nyíl fogja mutatni. De a főépület menüjében is ott van ez a két funkció, jobb alul.
Transportot is a főépületben tudod kifejleszteni, de kell lennie egy 2. szintű épületednek, menüben második sor első fejlesztés asszem. Vagy a második... az első a parasztlakás sebessége.

(#13118) oxox


oxox
addikt

mindkettotoknek :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13119) rt06 válasza Eagl3 (#13117) üzenetére


rt06
veterán

"Vagy a második... az első a parasztlakás sebessége."

a micsoda?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13120) Eagl3 válasza rt06 (#13119) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem jutott eszembe az Overlord...

(#13121) rt06 válasza Eagl3 (#13120) üzenetére


rt06
veterán

jaaah? mondhattad volna, hogy lufi ^^

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13122) Alg válasza Eagl3 (#13120) üzenetére


Alg
veterán

:DDD :))

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13123) oxox válasza Eagl3 (#13120) üzenetére


oxox
addikt

a kerdesben is ott volt :DD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13124) Eagl3


Eagl3
veterán

Annyira kiakaszt ez a random több v. több... kapsz valami töketlent és annyi. Szétaprítanak, de meg nem mozdulna a b@rom, addig nem jut el az agya, ha én elpatkolok, akkor úgyse nyerhet. Nem, ő bebunkerezi magát úgy, hogy én Zergként még expelni se tudjak csak miután 3x megkérem, hogy húzza le a suply-t...És akkor jön egymás után 5 ilyen ökör. Viszont mikor kapok egy értelmes társat, akkor nagyon tetszik, az se érdekel ha kikapunk.

(#13125) oxox válasza Eagl3 (#13124) üzenetére


oxox
addikt

nekem is adott már ilyen vicc-huszárt.....két kérés után nekiálltam bontani :DDD (igaz én prot voltam)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13126) kovsol válasza Eagl3 (#13124) üzenetére


kovsol
titán

én ezért nem is tolok random 2v2 -t, túl sok múlik a társon, míg 3v3 ban még kompenzálni lehet ha valaki bénázik

May the Force be with you!

(#13127) sith7 válasza föccer (#13109) üzenetére


sith7
nagyúr

Én még normálon sem toltam végig :B

(#13128) föccer válasza sith7 (#13127) üzenetére


föccer
nagyúr

Én most pörgetem 4x :) Egyszerűen jó, és élvezem, hogy nem kell kapkodni, meg pörögni, mint a multiban :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13129) Winner_hun válasza sith7 (#13127) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én el se kezdtem, egy ideig nem is fogom. Valahogy nem érdekel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13130) sith7 válasza föccer (#13128) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, kinek a pap ... :))

Winner_hun
Engem érdekelne, de nincs időm még arra is... amikor játszottam vele, még az átvezető videókat is kinyomtam, meg se néztem őket

(#13131) Winner_hun válasza sith7 (#13130) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd magyarul érdekelni fog.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13132) sith7 válasza Winner_hun (#13131) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát úgy lehet, hogy engem is ... :))

(#13133) föccer válasza sith7 (#13130) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem a lánya :U :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13134) concret_hp válasza Eagl3 (#13124) üzenetére


concret_hp
addikt

mé' nem játszol 1v1-et? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13135) oxox


oxox
addikt

kerdesem lenne...de ne vesszetek ossze pls :D

valaki bejelol baratnak
-automatikusan nem rakja be az en listamba, ergo nem latom...es nem is kuld semmit
-ramir, hogy felvett baratnak, de meg akkor sem tudom baratnak jelolni, mert a chat-be ket opcio van "leave", es "minimize"

hogy lehet valakinek megnezni az adatlapjat, ha csak a nevet tudom, ill. ha mar ramirt, hogy tudom felvenni barat listara anelkul, hogy elkerjem a code-jat? valamit az option-ba kell allitani?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13136) sith7 válasza föccer (#13133) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD

(#13137) rt06 válasza oxox (#13135) üzenetére


rt06
veterán

a chat jobb oldalan van egy kis kiugro resz, azzal ki tudod nyitni a chat-ben szereplok listajat, ott tudsz mindenfeleket csinalni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13138) oxox válasza rt06 (#13137) üzenetére


oxox
addikt

ennyire vak lennek??? :Y

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13139) rt06 válasza oxox (#13138) üzenetére


rt06
veterán

mennyire? most sem talalod?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13140) oxox válasza rt06 (#13139) üzenetére


oxox
addikt

nem..."sajnos" dolgozok :) ...este megnezem, hogy nem szurta ki a szemem.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13141) Eagl3 válasza concret_hp (#13134) üzenetére


Eagl3
veterán

Azt játszom.

(#13142) mistixx


mistixx
tag

1v1-ben kezd alakulni a játékom és így az utolsó 5 játszott meccsből 4-et hoztam is. Viszont az az egy bukott nagyon bosszant. TvP volt, én voltam a T. 4 fős mapon játszottunk, sajnos a neveikkel még bajban vagyok, de az volt ami olyan mintha háztetőn lennénk fent terran környezetben (remélem érthető :D ). Falazás és a 2. Barakk után mentem deríteni és az utolsó helyen ahol néztem ott volt az ellen. Mire oda ért az scv már bemenni nem tudott, de az első scann alkalmával láttam, hogy 2 db Stargate van lepakolva. Gondoltam, hogy akkkor bizony itt mass Voidray.re kell számítani. Marine gyártás és Turret építés ezerrel, plusz 2 Starport 1 generátoros és 1 reactoros.
A játék elején kiszedtem az early exp-jét, de a bázist a canonok miatt már nem tudtam érdemben harassolni. Ezek után a következő próbálkozásomnál már lenn volt vagy 6 db canon és esélytelen volt a bejutás az MM-el. Természetesen ekkorra már massolta Voidokat és nem is hagyta abba a játék végéig. Ment a makró, én is expeltem megfogtam több pusht, szétcsaptam vagy 30-40 Voidot, de ellentámadást már nem tudtam indítani.
Semmi mást nem csinált csak Voidot én meg Marint, vikinget és a végén Thort de egyszerűen nem tudtam csak védekezni.
Rendkívül kiábrándító, hogy megint úgy kaptam ki, hogy az ellenfél massolta a légi egységeket én meg nem tudtam kezelni. Ennél csak az a szebb mikor a P még pár Carriert is hoz.
A meccs után mindig rájövök, hogy mit kellet volna és hol hibáztam, de akor már ugye csak a bosszankodás marad.
Na jól kisírtam magam...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#13143) oxox válasza mistixx (#13142) üzenetére


oxox
addikt

;)

drop nem lett volna nyero..??? engem ha fogom az elso (nehany) rohamot altalaban droppal probal szivatnia terran (tobb-kevesebb sikerrel)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13144) Alg válasza mistixx (#13142) üzenetére


Alg
veterán

ha csak void van, akkor nem szabad Thor-t hozni. Csak viking, meg marine - esetleg pár medevac, és ennyi. Ha van vikinged, akkor turret-el sem szórakoznék. Muta (és talán phoenix) kivételével minden légi egység ellen nagyon jó.(mármint a viking)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13145) mistixx válasza oxox (#13143) üzenetére


mistixx
tag

oxox: Az ötlet jó, de dropp-al nem is próbálkoztam,mert a kapkodásba nem jutott eszembe, ami hiba volt.

Alg: A Thor-ok területre ható légvédelmi tüze miatt gondoltam, hogy jó lehet. Nem lett. Vagy nem volt belőlük elég.

Mondjuk az alapvető hibám az volt, hogy nem tudtam megakadályozni a natural-ra történő expandot, csak az elsőt, de utána újraépítette és tele rakta canonnal.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#13146) Eagl3 válasza mistixx (#13145) üzenetére


Eagl3
veterán

Lassan ló a Thor nagyon...

(#13147) mistixx


mistixx
tag

Egyébként Jim Raynor a töltő képen csak nekem hasonlít nagyon Don Johnson-ra?

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#13148) oxox válasza mistixx (#13145) üzenetére


oxox
addikt

cannonok ellen ket letalpalt tank...es semmit nem er vele (persze egy is szedi, csak az lassabban), protossnal collo....zergnel mi van tavolsagi ami kiesik a cannon hataskorebol?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13149) Alg válasza oxox (#13148) üzenetére


Alg
veterán

brood lord

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13150) mistixx válasza oxox (#13148) üzenetére


mistixx
tag

Erre én is gondoltam, de mire idáig jutott a parti addigra már 5+ Void jelent meg egyszerre mindig, és attól tartottam, hogy a tankokat hamar lekapják, hiába próbálom fedezni mondjuk marin-okkal őket. Mondjuk azért egy próbát megért volna...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.