Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Kotomicuki válasza Ventur@ (#2396) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Pedig már az elején, 10:05-10:15 között megmondja Sisko a beosztását - Kutató tiszt - és azt, hogy érkezni fog a dokival együtt.
Kira őrnagy a Bajor-i kormány által kihelyezett legfőbb helyi közeg, Sisko helyettese.
Jadzia más miatt tűnik úgy, hogy szorosabban kötődik Sisco-hoz, de ez majd kiderül a továbbiakban...

Kellemes időtöltést, mert ez a sorozat bátran összemérhető a Voyager-rel!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2402) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Interlude Trailer - The Axanar Fan Film

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2404) Locutus


Locutus
veterán

Végre megnéztem a What We Left Behindot... Kötelező darab. Csodálatos dokumentumfilm.
Annyi apró részlet, amire anno fel sem figyeltem... pl azt sem gondoltam anno, hogy ennyire egyértelműen melegnek szánták Garakot :)

Vagy pl ez a jelenet. Sosem figyeltem, vagy a régi kis felbontásból sosem volt látható, hogy a csatajelenet végén a Jem'Hadar cirkáló attól robban úgy fel, hogy belecsapódik az elejébe a Bird of Prey, aminek előtte egy másodperccel leszedték az egyik szárnyát...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2405) butch3r válasza Locutus (#2404) üzenetére


butch3r
senior tag

nem rég néztem újra a sorozatot (dokut nem láttam még de vmikor megnézem). abszolút nem jött át hogy Garak meleg lenne :D
(nem mintha e baj lenne)

de jó lenne mind a 7 évad ilyen minőségben :U

(#2406) DS39 válasza butch3r (#2405) üzenetére


DS39
nagyúr

Elkezdtem én is újranézni a Deep Space Nine-t. Kedvet kaptam hozzá. 😀

Garak-ot melegnek szánták? Ez eszembe sem jutott, mikor először láttam a sorozatot gyerekként. De végülis egy kardassziai "szabó"...

(#2407) Ventur@ válasza Locutus (#2404) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tegnap megnéztem ezt a dokumentumfilmet és egyszerűen oda meg vissza voltam tőle. Tudtam volna még nézni :D . Egyébként jó volt látni a szereplőket a valós mivoltukban. De ebben a doksiban is, mint a sorozatban nálam Quark az legjobb karakter. Ha a sorozatban meglátom, már vigyorogni kezdek, mert egyszerűen zseniális a karaktere. Nem lehet nem szeretni :) . A doksiban is mikor megláttam maszk nélkül, már egyből vigyorogtam, pedig még meg sem szólalt :D .

Egyébként már rájöttem miért nem volt a DS9 a kedvenc sorozatom. Igaz most sem az, mert a Voyager nálam a best, de a DS9-t én is mindig mostohán kezeltem és csak egy miatt. Egy valaki miatt: Kira őrnagy. Számomra nagyon irritáló a karaktere és a doksiban sem lett a kedvencem Nana Visitor (Kira őrnagy). Szóval neki köszönhető, hogy mostohagyerek volt számomra is a DS9. Igaz azóta változott a helyzet, most hogy újra kezdtem nézni és közben rájöttem, hogy ez egy ízig-vérig ST sorozat. Pont a doksiban van róla szó, hogy sokan meg nem tekintenek rá úgy, mint ST sorozat, mert hogy egy csillagbázison zajlik, nem kutanak, nem felfedeznek új világokat, mint a többi ST sorozatban, de pont hogy ugyanezek történnek meg mégis a DS9-ban. Csak kicsit máshogy :) .

Egy szónak is száz a vége, köszi hogy írtál a doksiról, mert nem is tudtam róla és jó volt megnézni :) . A DS9-t most már máshogy kezelem, mint régen mikor először láttam...és hát Quark a legjobb karakter :DDD .

Ui: Úgy néztem a doksit, hogy közben az egyes szereplők szinkronhangján szólaltak meg a "karakterek" az agyamban....és kva jó volt :D . Jah, mert szinkronosan nézem a DS9-et (szerintem zseniálisak a szinkronhangok).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2408) Kotomicuki válasza Ventur@ (#2407) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Szerintem nem irritáló Kira őrnagy.
Az igaz, hogy szinte folyamatosan faragtak a karakterén - nem csak hajviseletben - , de összességében volt neki is egy karakterfejlődése, amíg a minden, ami nem bajori ellen lázadóból eljutott a spirituális nyugalomig, miközben tántoríthatatlan szabadságharcos maradt.
Kezdetben neki is voltak ballépései, de aztán, ahogy kapta az élettől a pofonokat, helyére került nála minden, kivéve a párválasztást, azzal vhogy nem boldogult hosszú távon.
Voltak egészen jó, izgalmas történetei is a sorozatban és sokszor csal mosolyt az ember arcára egy-egy megnyilvánulása, vagy összezörrenése egy másik karakterrel.
A szinkronhangja sem tud rontani rajta - szvsz - , ezért én nem sorolnám az "irritáló" karakterek közé.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2409) Locutus


Locutus
veterán

Sajnos erre a jelenetre sem tudok többé ugyanúgy tekinteni :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2410) CPT.Pirk válasza Locutus (#2409) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

ehhhehehe :D

Amúgy pontosan melyik ez a videó, ami ennyire megváltoztatta az életeteket? Megnézném én is. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2411) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2412) CPT.Pirk válasza oriic (#2411) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó lesz ez, kicsit olyan Final Space [link] / Futurama hatása van. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2413) oriic válasza CPT.Pirk (#2412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Final Space style szerintem is. Azt imádom mai napig, szóval jöhet ez is. :C

Live-Die-Respawn

(#2414) Narxis válasza oriic (#2411) üzenetére


Narxis
nagyúr

Megjegyzések, like-dislike lehetőség kikapcsolva. :D Amúgy trailer alapján a szódával elmegy kategória, ez se fogja feléleszteni a Star Trek-et persze ahhoz elég lesz, hogy egyszer megnézze az ember aztán rövid időn belül el is felejtse.

Thanos was right.

(#2415) DS39 válasza DS39 (#2406) üzenetére


DS39
nagyúr

végignéztem mind a 7 évadot, minden részével együtt (tv-ben anno biztos sok kimaradt). imádtam. kedvenc ST sorozatom lett. :)

Kira őrnagy / ezredes karaktere az elején nekem sem volt szimpatikus, de ahogy fejlődött a személyisége, úgy lett egyre rokonszenvesebb, és Sisko mellett ő a történet másik kulcsfigurája. :K

(#2416) Narxis


Narxis
nagyúr

Picard's Reaction to Star Trek Lower Decks [link]

Thanos was right.

(#2417) OPiiPO válasza Narxis (#2416) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2418) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nézi még valaki a STD-t? Én a harmadik évadot már nem néztem meg, most meg szembejött velem egy ilyen:

The Difference between TNG and Star Trek Discovery / Short Trek

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2419) CPT.Pirk válasza lezso6 (#2418) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen... Egyszerre vicces és fájdalmas is. Ez amúgy már nem is az első verziója ennek, de jól összefoglalja, hogy Kurtzman csapata nem érti miről is kellene szólnia egy ST sorozatnak. Mondjuk nem Icheb szemének kiműtéséről...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2420) DS39 válasza lezso6 (#2418) üzenetére


DS39
nagyúr

3. évad nem csak ősszel lesz?

(#2421) lezso6 válasza DS39 (#2420) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, akkor ezt alaposan benéztem. :DDD Akkor azok a számomra ismeretlen jelenetek a Short Trekből vannak.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2422) CPT.Pirk válasza lezso6 (#2421) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amúgy érdekes epizód arról, hogy hogyan jöttek létre a Tribblik. Jelenet az epizódból:

Mondjuk ez a gatyamuki tényleg egy idióta volt. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2423) Narxis


Narxis
nagyúr

Na megnéztem az első Lower Decks részt, tetszett de azért óvatos vagyok, olyan sokat nem nevettem inkább csak az, hogy szórakoztatott és nem untam, sokat segített rajta, hogy ez csak 26 perc és nagyon alacsony elvárásokkal néztem meg.

Thanos was right.

(#2424) CPT.Pirk válasza Narxis (#2423) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A fekete csaj túl sokat beszél és túl gyorsan. :)

Amúgy olyan vegyes érzéseim vannak. Rick & Morty vegyítve Final Space-el, ami nyomokban StarTrek-et is tartalmaz.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2425) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Óh jajj. :DDD

Alex Kurtzman Ruins Star Trek Voyager In 40 Seconds

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2426) Narxis válasza CPT.Pirk (#2425) üzenetére


Narxis
nagyúr

Executive Dickhead :DDD

A fekete csaj az a tipikus "college bro", éppen csak a chug-chug ismételgetése hiányzott az elején mikor itta a romulán piát....ennek ellensúlyozására van ott a fickó aki béna és szabálykövető. Micsoda ötletelés mehetett ott mikor még tervezték ezt az egészet. Biztos beletelt vagy fél órába kitalálni. Többséget nem fogja érdekelni, hogy ez nem Star Trek. Azon csodálkoznék ha ebből nem lenne 2. évad, streamingre teljesen jó ez a szint.

Thanos was right.

(#2427) Narxis


Narxis
nagyúr

Lower Decks S01E02

Egy full középszer képregényszint talán tizenéveseknek, esetleg huszonegynéhány éveseknek, mondjuk fura mert 1-2 utalás miatt nem árt ha látta az ember a korábbi sorozatokat de stílusban nehéz látni, hogy ez minden korosztálynak tetszene a faék egyszerű történeteivel. Legalábbis ez az érzésem. Azért a Janeway protocol poénon felsírtam.

Na de ez van. Szerintem nézni fogom mert nem sok új nézni való van számomra.

Thanos was right.

(#2428) CPT.Pirk válasza Narxis (#2427) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mint történet, kb. nulla. De a klingon az vicces volt a végén. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2429) Narxis


Narxis
nagyúr

Lower Decks S01E03

Na gyerekek, ha annyit fikáztam az új Star Trek sorozatokat és filmeket akkor most el kell ismernem, hogy ami jó az jó. Ez a 3. rész végig nagyon szórakoztató volt és tényleg a klasszikus Star Trek pillanatokat figurázzák ki. Egyszerűen élvezetes, nem sírva röhögős de jó.

Thanos was right.

(#2430) CPT.Pirk válasza Narxis (#2429) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az eleje a zene a klingonnal az vicces volt. A többi viszont annyira nem dobott fel, ez az időbeosztásos hajót megszállós dolog nagyon erőltetett lett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2431) Narxis válasza CPT.Pirk (#2430) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért azon majd besírok ha ez a sorozat nektek nem fog tetszeni, nekem meg igen. Akkor csak sikerült az ördögi CBS terv, hogy mindenkinek csináltak egy Star Trek sorozatot ami tetszik. :D

Thanos was right.

(#2432) CPT.Pirk válasza Narxis (#2431) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most erre mit mondjak? Ostoba a története. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2433) Narxis válasza CPT.Pirk (#2432) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez volt a cél, egy ilyen szarkasztikus family guy szerű rajzfilm csak a Star Trek világában (btw. imádom a family guy-t). Ha megnézed a főcím részt az egy az egyben a Voyager kifigurázása. Itt nem lesz komoly történet, meg átívelő szálak. Amúgy a hajó nevétől a falat kaparom, amellett, hogy egy reggeliző gabonapehelyre emlékeztet szerintem keresve se találhattak volna ennyire sznob nevet. Szóval akkor ez nem fog tetszeni nektek, de legalább így nyugodtan kritizálhatom tovább a többi sorozatot. Hehe, amúgy valószínűleg a rajzfilm mivolta miatt vagyok elnéző, ha élőszereplős lenne akkor nálam se lenne helye a komolytalanságnak. Így megelégszem azzal, hogy csak szórakoztató, semmi több.

Thanos was right.

(#2434) CPT.Pirk válasza Narxis (#2433) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem az a bajom, hogy lehetett volna ezt jól is csinálni, nem csak ilyen kretén történettel. Így ez most valami, amit többségünk nem kért, hogy csináljanak meg.
Vicceskedni ilyen témában ott van a Final Space, de annak mégis sikerült normális történetet kapnia.

Komoly filmek terén meg ott a Galaxy Quest.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2435) Narxis válasza CPT.Pirk (#2434) üzenetére


Narxis
nagyúr

"Így ez most valami, amit többségünk nem kért, hogy csináljanak meg."

Üdv a klubban. :D Most már tudjátok, hogy mit érzek amikor STD-t vagy Picard-ot nézek. Amúgy ha tényleg jön Pike akkor valószínűleg le lesznek fedve az igények mert lehet az lesz az "old-school" Star Trek, nyilván valamilyen szinten a mai stílushoz szabva, aki meg vevő a rebootolt Star Trek-re annak ott az STD, aki meg nosztalgiázni szeretne de sok neki az STD annak ott a Picard. A rajzfilm meg jó lesz ökörködni. Most már csak az lenne a kérdés, hogy ezeket miből pénzelik és milyen a nézettség? Szerintem Kurtzman a 31-es szekcióról se mondott le csak a Pike biztosabb sikernek tűnik.

Thanos was right.

(#2436) Locutus


Locutus
veterán

Én pl amit szeretnék és hiányolok máig is, azok a jól kitalált űrcsaták. Átgondolt hajómodellekkel, fegyverzettel, sérülésmodellekkel, stratégiával stb.

Nekem a mai napig pl a Star Trek VI csatajelenete az (egyik) etalon.
[link]
Persze, tiszta sor, ez inkább tengeralattjárós stratégia, mint űrhajós, de akkor is ez jön be. Lassan, átgondoltan, jól effektezve. Megalapozva, hogy mi miért úgy történik ahogy. Bemutatva a károkat, és következményeiket. És így tovább.

Az hogy cikáznak a fények, meg kiesik a lézer szakasz a hajóból, meg robbanás itt ott amott nincs egy másodpercig ugyanz a kamera állás, és villódzik, dobál mindent jobbra balra... ez nagyon nem.

Talán a DS9 csatajelentei próbáltak egy arany középutat vágni a kettő között, és ott rengeteg jelenet nagyon is jó lett. Ott talán az első ilyen amikor a jemhadar fighterek kamikazeként lebontják az Odysseyt, azt hittem anno lefosom a bokám a jelenettől. Aztán később csak jöttek a még jobbnál jobb nagy flottás csaták is.
De valahogy az istennek se akarnak ilyen szinten foglalkozni vele azóta. Talán csak Expanse-ban lehett manapság igényes megvalósítással találkozni, de persze az meg más stílus. Én az összes új Trek film, meg sorozat űrhajós jelenteit utálom, egyszerűen nem tudok megbarátkozni ezekkel a túl izgága, de annál kevésbé átgondolt űr jelenetekkel.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2437) CPT.Pirk válasza Locutus (#2436) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mit szólsz az Orville csatajeleneteihez? Különösen az utolsó évadzáró rész elég nagy csatájára gondolok.

Narxis: ha egyáltalán megvalósul a Pike sorozat. Jelenleg a megjelent hírek alapján kb. senki nem akar ST-be fektetni pénzt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2438) Aljasvip válasza Locutus (#2436) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nekem ebből a szempontból a Nemesis csatajelenete a favorit. Ott is megvolt a tengeralattjárós nézelődés kifelé (amikor a Scimitar lőtte a felső pajzsot), sérülések a pajzson és a hajótesten, és a kergetőzés egy láthatatlan ellenféllel.
A csata pörgősebb lett mint a 6-ban volt, de nem veszítette el a lényeget.

Ami a grandiózus csatákat illeti, a DS9 tényleg jó próbálkozás volt, de csak a CGI-re futotta, ami elvette a valóságérzetét. Ebből a szempontból kicsit jobb a Stargate (Destiny volt talán a legjobb, az öreg és már törékeny hajó érzetével), de az abszolút puskapor szagú ütközeteket szerintem a Battlestar Galactica hozta.

(#2439) Narxis válasza CPT.Pirk (#2437) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kaszálják az STD-t meg a Picard-ot és megvan a pénz is.

Csatajelentben egyetértek Locutus-szal, nekem az Orville is határeset volt de talán még nem volt annyira követhetetlen, cserébe voltak klassz jelenetek benne. Szerintem amikor random becsődítenek egy csomó hajót és csak a "lézerezést" látni annak semmi értelme. Legyen minimális csata de akkor az legyen részletesen kidolgozva. Ez a Battle of Camp Khitomer tényleg nagyon jó, tiszta Nemezis hangulat, nem csodálkoznék azon ha kiderülne, hogy innen jött az ihlet ahhoz a filmhez.

Thanos was right.

(#2440) Locutus válasza CPT.Pirk (#2437) üzenetére


Locutus
veterán

Jó volt az is. De azt más szempontból nem tudom komolyan venni, szal azt hiszem más szemmel nézek rá eleve :) Amúgy követem azt a sorozatot is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2441) Locutus válasza Aljasvip (#2438) üzenetére


Locutus
veterán

Egyetértek, kb a Nemesis csatajelenete volt az utolsó jó a Star Trekek között.
Illetve a Stargate, nos igen. Az pont ugyanaz a tengeralattjárós stílus amit szeretek. Imádtam az Ori elleni harcaikat pl. Tipikus lassú, nagy cirkálós jelenetek, jól megcsinálva, kitalálva, átgondolva.
Ellenben a Battlestar Galactica nekem nem. Sosem szerettem meg. Végignéztem azt is, de azt hiszem végig olyasmire vártam, ami sose következett be. Ez hogy végigdepizik a sorozat 90%-át ilyen sötét, filozofálós stílusban, nagyon nem jött be. Sokszor volt az az érzésem is, hogy ugyan hogy a fenébe vannak ilyen hajóik meg technológiájuk, ha ennyire balfaszok... Mindig teljesen megalapozatlannak találtam a sztoriját.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2442) CPT.Pirk válasza Locutus (#2440) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az az igazság, hogy az orville lett az új Star Trek. :) Az az epizódja különösen, mikor a 2D világgal találkoztak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2443) Locutus


Locutus
veterán

10 pont a griffendélnek :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2444) Locutus


Locutus
veterán

Újabb gyöngyszem :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2445) CPT.Pirk válasza Locutus (#2444) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jeeeezus! :))

Anno megesett, hogy a TNG forgatására küldtek be klingon óvszert a rajongók. Hatalmas volt és recés. Valamelyik stábtag mesélte egy beszélgetésen. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2446) Lokids


Lokids
addikt

Ti hogy álltok a Lower Deck sorozathoz? Engem jól szórakoztat és jó látni, hogy valaki (még ha ebben a formában is) foglalkozik a kis ensignekkel.
Viszont meglepett, hogy rottentomatoesen csak 35%-os a közönség értékelése. imdb-n is csak 5.7. Ez után gondolom nem lehet számítani 2. évadra. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#2447) Narxis válasza Lokids (#2446) üzenetére


Narxis
nagyúr

Beszéltünk már róla, nekem tetszik, mostani rész is poén volt. Remélem megmarad, nem sírva röhögök rajta de azért többször is elmosolyogok 1-1 jeleneten meg tényleg szórakoztat. Minden részben van valami utalás más, korábbi Star Trek sorozatokra vagy klasszikus Star Trek jelenségekre.

Thanos was right.

(#2448) Narxis válasza Narxis (#2447) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja azt elfelejtettem leírni, hogy valószínűleg ez a legolcsóbb jelenleg futó Star Trek sorozat, hiszen ugye animáció. Hamarabb fogják a többit kasználni, a rottentomatoes meg tuti nem számít nekik. Inkább az, hogy streamingen mennyien nézik.

Thanos was right.

(#2449) CPT.Pirk válasza Narxis (#2447) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vicces jah, de azt mondja meg valaki, hogy azt a TF112-t vagy mi a francot amiről ki sem derült, hogy mire való (mindenre is?), azt miért kellett ellopni a másik hajóról, mikor azt fegyvereket és robbanószereket kivéve azt replikálnak, amit akarnak? Nekem ez egyszerűen fáj.

Olyan, mintha a történetet az írná, aki 1-2 epizódnál többet nem is látott még a sorozatokból. Egyértelműen nem a hc fanoknak szól ez az alkotás. Amúgy attól tartok, hogy Kurtzman előbb utóbb bele fog bukni ebbe az egészbe és ez is megy vele a levesbe, meg jó pár évre az egész ST franchise.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2450) Narxis válasza CPT.Pirk (#2449) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert azt nem lehet replikálni. :D Én nem tom, nyilván akinek nem tetszik az egy komolyabb hangvételű sorozatot várt megfűszerezve poénokkal, nem pedig 30 percnyi ökörködést Star Trek díszletben.

Amúgy rá kellett nekem is döbbenni, hogy az Enterprise sorozat óta halott a Star Trek, nem lehetett máshogy feltámasztani csak egy komoly plasztikai sebészkedéssel és még így is csak félsiker. Ugyanez van a Csillagkapuval, az még ennyi esélyt se kapott. Marad az Orville.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.