Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok ez a Renegades ez micsoda? Fan cuccnak írják, erre a fél Voyager volt szereplőgárda benne van. Néztem vidót róla egyes jelenetek nagyon állatul meg vannak csinálva (űrharcok pl), mások meg irtó gagyik.

Live-Die-Respawn

(#1002) MasterMark válasza oriic (#1001) üzenetére


MasterMark
titán

Épp tegnap néztem meg az első részt. A történetben van potenciál, de nagyon amatőrül néz ki. Viszont jó hír, hogy megszokható úgy 10-15 perc után, már nem az jut eszedbe, hogy húúú, ez de überamatőrül néz ki. :)
A maszkok például elég jók.

Egyébként kickstarteres. Tim Russ rendezte.

Switch Tax

(#1003) CPT.Pirk válasza oriic (#1001) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jól jellemezted. Továbbá szerintem nagyon kusza a története. Ha ilyesmit szeretnél nézni, inkább nézd meg amit linkeltem korábban, a Star Trek Horizon-t.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1004) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No, Plata hozta a hírt, hogy úgy néz ki mégis lesz Axanar, jogi hercehurca nélkül és ezt az új film producerének köszönhetjük! http://www.gamestar.hu/masvilag/star-trek-axanar-beyond-justin-lin-rajongoi-film-per-210625.html

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1005) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lol, aki tud angolul: [Star Trek: Rendezvous... The Inquiry] - funny. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1006) Tertius


Tertius
tag

Nyugodj békében, Anton Yelcin . . . :O

(#1007) MasterMark válasza Tertius (#1006) üzenetére


MasterMark
titán

RIP

Andromédát látta valaki? Ez az 5. évad nem annyira tetszik mint a többi. :(

Switch Tax

(#1008) Sweet Lou 6 válasza MasterMark (#1007) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Magamat tudom idézni :) :,,a legnagyobb ballépéseket a forgatókönyvírók követték el, mert az utolsó két szezonban valahogy félresiklott a történet, egyre jobban figyelmen kívül hagyva a sorozat eredeti fókuszát."
Az 5. évad sajnos folytatja a lejtmenetelt a színvonalban, ami a 4. évadnál kezdődött, mintegy kicsúcsosítva ezt a paradan - sötétség dolgot.

sweetlou6.wordpress.com

(#1009) CPT.Pirk válasza Sweet Lou 6 (#1008) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Korábban is kissé kusza volt a sorozat. Az egyik részben egy századnyi vadász és legénységük van a hajón meg a kiszolgáló személyzet, 3 résszel később meg megint csak 5-en vannak rajta. Kicsit olyan ez, mint hogy hány torpedó van a Voyager-en. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1010) Tertius válasza MasterMark (#1007) üzenetére


Tertius
tag

ÚÚ, az nagyon jó sorozat, jó sok csöccsel :D (nem is)
SPOILEREK az esetleges új nézőknek az ANDROMÉDÁVAL kapcsolatban

Az ötödik évad a totál csőd volt abban a soriban, azt hiszem, végig valami mad maxes lepusztult környezetben játszódik (és akkor nem is spoilereztem), de nem is ez a baj. Az évadok során az írók nem igazán vették a fáradtságot, hogy a főszálat normálisan bontogassák és továbbfűzzék, és amivel továbbhaladtak, abban sem volt sok köszönet. Úgy rémlik, akkor kezdett vakvágányra futni az egész, amikor azt a sátános - káoszos dolgot behozták. Talán a harmadik? negyedik évadban. Ráadásul az egész szövetség-újraépítős dolgot elsiették, mert már az első évad vége valami Európai Szerződésre emlékeztető dologgal zárul, Herkules olyan ütemben csinálta újra az egészet, hogy az íróknak félúton újra ki kellett rúgatniuk belőle (meg talán az új szövetséget is elpusztítani? erre nem emlékszem), hogy a sorozat magányos hajó koncepciója ne vesszen el (és ez válasz (#1009) CPT.Pirk hozzászólására is, hogy miért volt egy időszakban teljes személyzet, meg szövetségi flotta, meg támogatás, aztán felfedezték, hogy akkor tulajdonképpen miről szól a sorozat? :DDD ).

Amúgy jó sori, az első három - négy évad elég szuper. Kevin Sorbo jó benne, a Starbuckra hajazó mercenary csaj is, meg a legénysége. Az über-ember is jó, csak őt a káoszos szál miatt sajnos kiherélték, ami kár volt.

Hmm, most meg is jött a kedvem. Kár, hogy nyár van.

[ Szerkesztve ]

(#1011) gzbotii válasza MasterMark (#1007) üzenetére


gzbotii
veterán

Wut? erről, hogy hogy most hallok én először? :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1012) MasterMark válasza gzbotii (#1011) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, tudom talán egy fekete lyuk eseményhorizontján ragadtál? :DDD

CPT.Pirk: Azért az durva, hogy a Felkelő Androméda eredeti legénysége 4 ezer fő(!) plusz egy lándzsás ezred.

szerk.: A vadászokat Androméda vezérli, de van amikor egy egy szárnyat kiadnak embernek. De nekem ezzel nem volt gondom.

Androméda spoiler!!! Igazából Rommie hiányzik a legjobban. :O

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1013) CPT.Pirk válasza MasterMark (#1012) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem csodálom. Daniel Jackson a csillagkapuból lecsapta Roomie-t előlünk. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1014) MasterMark válasza CPT.Pirk (#1013) üzenetére


MasterMark
titán

Igen-igen, sok szereplő van az akkori sorozatokból. :D

Switch Tax

(#1015) oriic válasza gzbotii (#1011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig ezer éves, én mondjuk első évad után dobtam. :(

Live-Die-Respawn

(#1016) gzbotii válasza MasterMark (#1012) üzenetére


gzbotii
veterán

Ahogy elnézem, nem tartozik az eredeti kánonhoz..
Kicsit másabb a minőség is...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1017) oriic válasza gzbotii (#1016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen kánonhoz? :D Szerintem félreértesz valamit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1018) gzbotii válasza oriic (#1017) üzenetére


gzbotii
veterán

TOS-TNG-DS9-VYG-ENT

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1019) MasterMark válasza gzbotii (#1018) üzenetére


MasterMark
titán

De az Androméda nem Star Trek. :)

Csak Roddenberry, azért kérdeztem itt, saját topikja meg nincs.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1020) gzbotii válasza MasterMark (#1019) üzenetére


gzbotii
veterán

Lol :D akkor en vagyok aki ezt jól Benézte

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1021) Plazmacucci válasza gzbotii (#1020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ú én kérném a modikat hogy ezt tüntessék el örökre ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1022) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

YT alert! Spoileres.

Star Trek Beyond | Ships Revealed | Updated Enterprise!!

Ellenfelek neve Krall, a USS Franklin pedig egy prototípus hajó, amely először elérte a Warp 4-et.

De ha már mindez köztudott volt, akkor sry, mostanában nem néztem ST spoilereket. :D

Live-Die-Respawn

(#1023) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Két új, de rövid Axanar trailer: [link] [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1024) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No a Paramount megoldotta a fan film kérdést... [link]

Rögtön az első pont az, hogy a történet nem lehet 15 percnél vagy 2*15 percnél hosszabb és be kell fejeződnie, nem lehetnek folytatásai, stb. Nem lehet hasonlóság hivatalos ST anyaggal, még a névben sem szerepelhet az ST, csak az alcímben, hogy ez st fan production...

A többi pont hasonlóan röhejes, de jellemzően pénzügyi kérdésekkel foglalkozik. Megszabják a költségvetést, stb. Ha ezek nem teljesülnek, akkor jön a lawsuite. http://www.treknews.net/2016/06/23/official-fan-film-guidelines/

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1025) Plazmacucci válasza CPT.Pirk (#1024) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mitől fosnak? Hogy a fan film jobban beillik a kánonba mit a szutyok mozijuk? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1026) #65675776 válasza Plazmacucci (#1025) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kanonikus csak az lesz, amire Ők azt mondják. Szóval fan film nem fog jobban beleilleni, mint a sajátjuk.

(#1027) CPT.Pirk válasza Plazmacucci (#1025) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez mondjuk egy egész jogos félelem az Axanar miatt. Amúgy a legjobbat nem is hangsúlyoztam ki, de az az igazi poén!

Senki nem szerepelhet ST fan filmben, akinek valaha volt bármilyen köze bármilyen ST anyaghoz. Akkor sem, ha már nem dolgozik egyik érintett cégnél sem.

Meghallgatnám erről mondjuk J.G. Hertzler olyan "Martokos" véleményét. :K

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1028) Plazmacucci válasza #65675776 (#1026) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az tökre nem számít most mit mondanak. Nekem van egy kanon ami TOS, TNG, DS9 és VOY. A többi nem számít :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1029) CPT.Pirk válasza Plazmacucci (#1028) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tedd oda az Enterprise-t is, jó sorozat volt az. ;)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1030) oriic válasza CPT.Pirk (#1029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egészen az utolsó részig. :(

Live-Die-Respawn

(#1031) Plazmacucci válasza CPT.Pirk (#1029) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem nem volt jó és nem is volt annyira star trek hangulata. Na meg a kontinuitási hibák..

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1032) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes módon több év kihagyás után eredeti formájában újra megy a http://fan-fiction.urszekerek.hu oldal, a régi jó rajongói hajók, novellák ismét elérhetőek!

Ajánlom elolvasásra onnan az USS.Árpád novellákat, igen jó történetek. A többit még nekem is el kell majd olvasni onnan. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1033) Plazmacucci válasza CPT.Pirk (#1032) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Végül is az interneten mindenkinek mindenhez joga van :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1034) CPT.Pirk válasza Plazmacucci (#1033) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt most nem tudom mire vélni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1035) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sulu meleg. Ok, ez nekem új. o.O

Live-Die-Respawn

(#1036) Plazmacucci válasza oriic (#1035) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom mivel George Takei az egyik legnagyobb homár a világon, gondolták filmben is milyen jó poén lesz. Mondjuk engem jobban kiakaszt, hogy Spock dugja Uhurát. Szar ez az egész új széria.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1037) gzbotii válasza oriic (#1035) üzenetére


gzbotii
veterán

Miért kell erőltetni :W
Amúgy is a teljes egyenjogúságrol szól az egezs sorozat...minek ez bele.
A homo Batman es Robin is bukó lett :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1038) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

http://www.treknews.net/2016/07/08/enterprise-rent-a-car-star-trek-commercial/

Így kell reklámozni a céget, nagyon kemény! We got spaceships! We got spaceships! We got spaceships! :DDD

gzbotii: volt ilyen? ÚÚÚÚ ;]

Plazmacucci: érdekes módon ezt még Takei sem szeretné látni a filmben. A véleménye szerint ha ilyet akarnak, arra csináljanak inkább egy új karaktert. De Simon Pegg leszavazta...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1039) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Netflixre jön az új Star Trek sorozat

+ összes film és összes ST sorozat is nézhető lesz Netflixen.

Live-Die-Respawn

(#1040) Plazmacucci válasza oriic (#1039) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Helyes. Mikor? 17?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1041) oriic válasza Plazmacucci (#1040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Januárban.

Live-Die-Respawn

(#1042) gzbotii válasza oriic (#1039) üzenetére


gzbotii
veterán

Az fasza :C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1043) oriic válasza gzbotii (#1042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy a premierre kapunk-e feliratot majd?

Live-Die-Respawn

(#1044) gzbotii válasza oriic (#1043) üzenetére


gzbotii
veterán

Engem annyira nem érint, 80% angolul szoktam filmezni, de pl sorozatoknal amiket nézek, itteni ido szerint éjjel megy le US-ben a rész, reggel mar fent van filelist.ro-n, bs Payer meg talál is mar hozza feliratot. Rá 2-3 napra mar magyart is.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1045) Plazmacucci válasza oriic (#1043) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Talán nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1046) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jaj gyerekek. http://nemkutya.com/like/114973 :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1047) gzbotii


gzbotii
veterán

Ez az új film, előzetes alapján a logon kívül nem túl sok ST elemet tartalmaz :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1048) Plazmacucci válasza gzbotii (#1047) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én mindig azt várom, hogy hatalmas hajókkal repkedjenek, meg fél óráig lőjjék egymást az őrben, de ez lesz már a harmadik film aminek az első harmadában lezuhan/lelövik/nem szerepel hajó és egy bolygón buzulnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1049) CPT.Pirk válasza gzbotii (#1047) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ennek ellentmondanak a review-k. Megnéztem pár spoiler mentest, azokban az volt, hogy valszeg ez lesz az első olyan új ST film, ami a régi és az új filmek rajongóinak is egyaránt tetszeni fog.

Holnap kiderül, már megvettem a jegyet. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1050) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Star Trek: Beyond (ST: Mindenen túl)

IMDB

Egy két apróság, és néhány apró logikátlanságon túl szerintem simán jó film volt, én végig élveztem. A vége meglepő volt kicsit, bár talán egy idő után sejthető volt. Új dizájn nincs de volt három momentum amiért jár a pacsi. (Öreg Spock halála, Xindi háború említése, TOS csoportkép)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.